ממלכת הרשע?

קל מאוד להשתמש במונחים גבוהים. בדרך כלל זה מבטא תחושת לב. אבל בכל זאת תמיד קיים ספק – אולי אני טועה, אולי האמת היא שונה, טובה יותר?

בשנים אחרונות מדינת היהודים נמצאת תחת מתקפת כוחות עוינים מבחוץ שמטרתם המוצהרת – השמדתה, ואליהם הצטרפו ארגונים וקבוצות בתוך המדינה העוזרים במלאכה זו. כמות הארגונים הולכת וגדלה. והשמות נעשו יותר ויותר בומבסטיים, אין להם בעיית תקציב, בגיוס פעילים הם משתמשים בפיתויים שונים – והעיקר – פיתויים כספיים. יש גם מרחב גדול שכולל מוסדות וקהילות פוסט קומוניסטיים – הרי עם נפילת הקומוניזם במזרח אירופה, הוא התמוטט גם כאן –הקיבוצים שינו את צורת חייהם, נהפכו בעצם לישובים קהילתיים ורוב חבריהם נשארו כמו שהיו גם קודם – אזרחים הגונים של המדינה. אבל אחוז מסוים מהם מצא את מטרת חיים במלחמה נגד עמם, בפעולות אנטישמיות ואנטי ישראליות. זה נותן להם גם פרנסה טובה. במקומות הראשונים גם כאן ניתן למצוא פעילים או עסקנים של מפ"ם לשעבר (עכשיו מר"ץ), גם מהדור הזקן וגם מהדור הצעיר הרי אם אפשר עוד להתפרנס מזה – זה משובח כפליים. כאן – איך לא – חוזרים ומוצאים על-יד כל ארגון הנלחם בעם היהודי ומדינתו את האם של כל החטא – את הקרן "לישראל חדשה" – זה השם האמיתי שלהם. לא צריכים הרבה הסברים – צריכים רק לפרסם את שמות הארגונים החיים מתקציבה כדי שיהיה ברור לאיזה ישראל היא חותרת. ולפני הרשימה רק פרט אחד קטן, אבל חשוב מאוד – הרי הקרן לא מדפיסה מזומנים ואין אפילו בקרבה כאלה שמרוויחים את לחמם בזיעת אפם ותורמים לה במצעד הפרוטות, לא – הקרן היא זרוע של קרן אחרת, ידועה וותיקה  – קרן פורד (קרן האם). וקרן פורד התפרסמה בזמנו בעזרתה לתנועה הנאצית הגרמנית (עוד לפני עלייתה לשלטון), לתנועה הנאצית האמריקאית ולארגונים רבים אחרים שדבר עיקרי המאחד בינם הוא אנטישמיות (נתונים ממחקר ארגון "אם תרצו").

מקורותיה הכספייים של הקרן לישראל חדשה.

דו"ח "הקרן לישראל החדשה" מפרט את מקורות תקציב הקרן, מגורמים פרטיים וקרנות בחו"ל. בין השותפים הבכירים התורמים לקרן:

א.  האיחוד האירופי: ב-2006 האיחוד האירופי העביר לקרן סכום של  716,316 $

ב.   קרן פורד: קרן אמריקאית, המצהירה בדיווחי המס שלה בארה"ב על תרומה לקרן בסך 20,000,000 $ בשנים 2003-2008

 רשימה חלקית של זרועות (ארגוני) הקרן אפשר למצוא בדו"ח גולדסטון כמקורות מידע:

 1. "עדאלה – המרכז המשפטי לזכויות המיעוט הערבי בישראל"
 2. "שוברים שתיקה"
 3. "בצלם – מרכז המידע הישראלי לזכויות אדם בשטחים"
 4. "האגודה לזכויות האזרח בישראל"
 5. "המוקד להגנת הפרט"
 6. "הועד הציבורי נגד עינויים בישראל"
 7. "יש דין"
 8. "רופאים לזכויות אדם"
 9. "גישה – מרכז לשמירה על הזכות לנוע"

10. "במקום – מתכוננים למען זכויות"

11. "שומרי משפט – רבנים למען זכויות אדם"

12. "איתך – משפטניות למען צדק חברתי"

13. "קול אחר – קבוצה למען פתרון אזרחי באזור שדרות ורצועת עזה"

 1. ארגוני "קואליציית נשים לשלום": "פרופיל חדש", "מחסום ווטש", פרויקט: "מי מרוויח מהכיבוש?"

חסרים כאן לא מעט ארגונים אחרים, אבל זה לה משנה את התמונה הכללית, אנו נוסיף כאן בהמשך עוד לפחות ארגון אחד.

התמנון הזה חי פועל ובועט כל יום, כל רגע, מנהל מלחמה רצופה נגד ישראל ועמה, מנצל למטרה הזו את מוסדות אכיפת החוק שנהפכו לבובות, או יותר נכון: מריונטות של הארגונים האנטישמיים הקיצוניים ביותר. כל יום מביא דוגמאות חדשות לביזיון הזה וחוסר אונים של הממשלה, הכנסת (בלי להזכיר כבר את צה"ל או משטרה שנהפכו לשק החבטות שאיש אינו מגן עליהם).

ואיך יכול להיות אחרת אם במערכת המשפטית ובפרקליטות המדינה התמקמו לא מעט חניכי הקרן ואפילו משנה ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד יהושע שופמן ומנהלת מחלקת הבג"צים בפרקליטות הם חניכי הקרן (עו"ד דנה בריסקמן,  מי שאמורה להציג את תשובות המדינה לבג"ץ כנגד עתירות ארגוני השמאל, למדה לתואר שני על חשבון "הקרן החדשה לישראל" ואף קיבלה מילגות קיום בעת לימודיה. לדבריה: "החוויות שצברתי במהלך התוכנית משפיעות על חיי עד היום").

 

צילום מאתר הקרן לישראל חדשה

וזה לא המקום היחיד שיתכן מאוד והקרן שולטת בו, במוסדות האקדמיים בעזרת מלגות שונות, תוכניות מחקר ותמריצים אחרים גידלה הקרן שכבה שלמה של "מדענים" שמנצלים את המוסדות עצמם ותקציבים של ממשלת ישראל  כדי לקרוא לחרם אקדמי על אותם המוסדות, לבסס תעמולה ארסית ביותר נגד היהדות, ציונות והמדינה עצמה ולעזור לתעמולה אנטישמית בכל העולם. הם השתלטו במקומות רבים על מחלקות ומגמות במדעי הרוח. במקומות מסוימים הם נוקטים בשיטות דיקטטוריות ומנקים את השטח מהמרצים בעלי דעות פרו ישראליות, במקומות אחרים מכריחים את הסטודנטים להתנדב באופן קבוע לארגוני לווין של הקרן.

מסוכנת לא פחות פעולת הקרן בקרב קציני צה"ל שמסיימים את שרותם ומחפשים כיוון בחיים אזרחיים. מיסיונרים של הקרן מוציאים להם בהתחלה תעסוקה ותקציבים למחקרים תמימים יחסית, במשך הזמן עם התחזקות התלות בקרן – המשימות נהפכות למסוכנות יותר – ורק אלוהים יודע, כמה סודות צבאיים הוצאו מהם, כמה נקודות השפעה נכבשו ע"י אנשי הקרן בעזרת "חניכים" אלה וכמה קורבנות נוספים יפלו כתוצאה של פעילותה. הקרן הקימה ארגון שלם של יוצאי צבא, בעלי דרגות גבוהות וקשרים עסקיים עם ערבים למימוש המטרות שלה בתחומי בטחון, משפט ושליטה בדעת הקהל –"קבוצת מומחים לשלום וביטחון" או "מועצה לשלום ובטחון"  שפעילה מאוד בתחומי מדיניות ביטחונית. רק בשום מקום לא מזכירים שהמועצה ממומנת ע"י הקרן. על פי נתוני רשם העמותות קיבלה "הקבוצה" בשנת 2008 – 24000 דולר. לפי ארגון NGO" מוניטור" קיבלו יו"ר הארגון דני רוטשילד ואחרים 90000 דולר מהקרן.

ודוגמה אחרונה – סיפור של הריגת מתפרע בהפגנת "נתמכי" הקרן נגד גדר ההפרדה – "בצלם" ו-"שלום עכשיו" רק איימו לפנות לבג"ץ – וצה"ל ישר התקפל והתחיל בחקירה – לא נגד הארגונים היוזמים את ההפגנות והתפרעויות – אלא נגד החיילים העומדים בלי שום גיבוי נגד ארגוני טרור ועוזריהם. אם נשווה את היחס למתפרעים אלה עם היחס למפגינים נגד "ההתנתקות" נראה מי הוא השולט האמיתי במדינה. והביזיון הזה נמשך שנים בלי ש"זרועות הביטחון" או "זרועות אכיפת החוק" ינסו אפילו להעניש אותם – כמו שהענישו את המפגינים נגד חורבן גוש קטיף. אבל אם ניקח בחשבון שבפרקליטות המדינה ובתי המשפט יש לא מעט מ-"חניכי הקרן" – אנשים שהקרן השקיע בהם לא מעט, אפשר להבין למה לא נעשה שום דבר נגד מתפרעים במקומות שונים (שהולכים ומתרבים מיום ליום).

פתחנו בספקות – האם נכון יהיה להתייחס לסכנות פעילותה של קרן לישראל חדשה לעם ישראל. משווים אותם לפעמים לגייס חמישי. זה לא נכון . הגייס החמישי בדרך כלל נסתר, מתחבא בפינות שכוחות. כאן לאור יום מתנהלת מלחמת קיום. המציאות מוכיחה יום יום שיש לנו עניין עם תמנון רב זרועות שבוחש בכל מקום אפשרי כדי לגזול מאיתנו את הדבר החשוב והיקר לעם היהודי – את מדינתו.

לסיכום: כאילו יש מדינה שנקראת ישראל, כאילו יש בה ממשלה, כאילו יש גם מוסדות שאמורים להגן על המדינה הזו – הכל רק בכאילו – ממלכת רשע עם תקציב של מאות מיליוני דולרים כמו גוף סרטני הורסת כל חלקה טובה בארץ הזו ואף אחד לא מזיז אצבע. מתי הם יתעוררו?

ועוד משהו קטן: זה לא נראה לכם כקונספירציה? פעולה מחתרתית? מחתרת יהודית אנטישמית? אבל יש מחלקה יהודית בשב"כ – זה לא מעניין אותם? או אולי גם שם שולטים חניכי הקרן? את זה כבר אי אפשר לבדוק.

פורסם ב- NEWS 1 ב- 05.08.10

כל הזמן חשבתי שארגוני הקרן תומכים במסתננים שהגיעו ארצה ביוזמתם  וכנראה טעיתי. לפניכם קישור לראיון עם סודאני שפותה ע"י אנשי "הקרן לישראל חדשה" בסיני, להסתנן לישראל.  הראיון קצת מבולבל, התרגום, אולי, גם לא מושלם, אבל הוא עוזר להתקרב לתמונה אמיתית של המתרחש.

ראיון חושפני עם סודני שהסתננן לישראל וחזר לארצו + תרגום

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

2 תגובות על ממלכת הרשע?

 1. פינגבאק: אדם גולד | מיומנו של זקן השבט

 2. פינגבאק: מחאת הנשים? | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s