תקרא ! זה יעשה לך צמרמורת !

קבלתי את זה בדואר אלקטרוני, אחרי שקראתי עד הסוף הבנתי את חשיבות פירסומו. לכן הוא כאן. אינני אחראי על דיוק התרגום, על הפרטים הקטנים, אבל התמונה הכללית מדאיגה מאוד. והנה התוכן:

הצמרמורת מהתרגום ומהעברית מחווירה לעומת הצמרמורת מהתוכן ! 

 

   זה יקרה תוך דור או שניים, כשארה"ב תישאל את עצמה: "מי איבד את אירופה?" לדבריו של היו"ר מפלגת החירות של הולנד, וילדרס, שנאם במלון ׳ארבע עונות׳, בניו יורק, והציג את ״ברית הפטריוטים״ והכריז על כנס הג'יהאד בירושלים.

 שילחו זאת אל כל אדם חופשי, כי אתם יודעים – זה כל כך חשוב

חברים יקרים, תודה רבה לך על שהזמנתם אותי.                            Wilders-2010-cropped
אני בא לאמריקה עם משימה חשובה.
זה כבר לא טוב ב׳עולם הישן׳.(אירופה)
ישנה סכנה עצומה מנשוא, ועם זה מאוד קשה להיות אופטימיים.
אנו עלולים להיות בשלבים האחרונים של האסלאמיזציה של אירופה. זה לא רק סכנה ברורה ומיידית לעתידה של אירופה עצמה, זה איום על אמריקה ועל ההישרדות המוחלטת של המערב.
ארצות הברית תהייה המעוז האחרון של התרבות המערבית, מול אירופה איסלאמית.
ראשית, אתאר את המצב בשטח באירופה ואז, אני חייב לומר כמה דברים על האיסלאם. לבסוף, אני אספר לכם על הפגישה בירושלים.
אירופה, אתם יודעים, משתנה. ראיתם בטח את ציוני הדרך. אבל בכל הערים הללו, לפעמים במרחק כמה רחובות מן היעדים התיירותים שאתם מטיילים בהם, קיים עולם אחר. זהו העולם של החברה המקבילה שיצרה ההגירה המוסלמית ההמונית. בכל רחבי אירופה קמה ועולה מציאות חדשה: שכונות מוסלמיות שלמות שבהן מתגוררים או אפילו בקושי נראים מעטים מהילידים המקומיים.
ואנו עלולים להצטער על כך. זה כולל אפילו את חוסר נוכחות המשטרה גם. זהו עולם של כיסויי ראש, שבו נשים מססתובבות בכסויי ראש דמות אוהלים, עם עגלות תינוקות, וקבוצה של ילדים. בעליהן של הנשים הללו, או, ה״מעבידים״ אם אתם מעדיפים, הולכים שלושה צעדים קדימה מהן. מסגדים ניבנים בפינות רחוב רבות. בחנויות יש שלטים שאתה ואני לא יכולים לקרוא. אתה תתקשה למצוא כל סימן של פעילות כלכלית. אלה הם גטאות מוסלמיים הנשלטים על ידי קנאים דתיים. אלו הן שכונות מוסלמיות, כמו פטריות שצצות בכל עיר בכל רחבי אירופה. אלו הם אבני הבניין, חלק משליטה טריטוריאלית של יותר ויותר חלקים גדולים של אירופה, רחוב אחרי רחוב, שכונה אחריי שכונה, עיר אחרי עיר. כיום יש אלפי מסגדים ברחבי אירופה, עם קהיליות הרבה יותר גדולות, מאשר כנסיות. ובכל עיר אירופאית קיימות תוכניות לבניית ״סופר מסגדים״ ולגמד את כל הכנסיות באזור.
המסר הוא ברור: אנחנו השולטים פה!
בתי ספר ממלכתיים רבים בבלגיה ובדנמרק מגישים רק מזון ״חלאל״ (הכשר מוסלמי) לכל התלמידים.
בעבר, אמסטרדם היתה מאוד סובלנית להומואים ולסביות. כיום,  הם מוכים באופן כמעט שיטתי על ידי המוסלמים. נשים לא מוסלמיות התרגלו לשמוע שקוראים להן באופן שגרתי "זונה, זונה".
צלחות-לווין לא מופנות אל תחנות טלוויזיה מקומיות, אלא לתחנות של ארץ המוצא של המהגרים המוסלמים.
בצרפת, למורים בבית הספר מומלץ להמנע מסופרים וספרים שעלולים להישמע כמתקפה על המוסלמים, כולל וולטר דידרו; הדבר נכון יותר ויותר לדרווין. ההיסטוריה של השואה כבר לא יכולה להילמד בבה״ס בגלל ה׳רגישות המוסלמית׳ לנושא.
באנגליה המשפט השרעי המוסלמי, כעת כבר חלק רשמי של מערכת המשפט הבריטית.
בשכונות רבות בצרפת אסור לנשים ללכת באזורים ללא כיסוי ראש.
בשבוע שעבר גבר כמעט מת לאחר שהוכה על ידי מוסלמים בבריסל, כי הוא פשוט שתה במהלך חודש הרמדאן.
היהודים נמלטים מצרפת במספרי שיא, במנוסה מהגל הגרוע ביותר של אנטישמיות מאז מלחמת העולם השנייה. השפה הצרפתית כיום נפוצה ביותר ברחובות תל אביב ונתניה, שבישראל.
אני יכול להמשיך עם סיפורים שכאלה. סיפורים על איסלאמיזציה. באירופה חיים כיום 54 מיליון מוסלמים.
 
אוניברסיטת סן דייגו חישבה לאחרונה כי אחוז מדהים של 25 מהאוכלוסייה באירופה תהיה מוסלמית כבר בעוד 12 שנים מעכשיו. ברנרד לואיס חזה רוב מוסלמי עד סוף המאה הנוכחית. עכשיו אלה רק מספרים. והמספרים לא היו מאיימים אם את להמהגרים המוסלמים היה רצון עז להיטמע בחברה. אבל הסימנים לכך מעטים מאוד. ממחקריי pew דווח כי מחצית המוסלמים הצרפתים מעדיפים להראות את נאמנותם לאיסלאם יותר מאשר את נאמנותם לצרפת.
שליש מהמוסלמים הצרפתים לא מתנגד לפיגועי התאבדות !
המרכז הבריטי לאחדות-חברתית דיווח כי שליש מהסטודנטים המוסלמים בבריטניה הם בעד שילטון הח'ליפות.
המוסלמים דורשים את מה שהם מכנים "כבוד". ואת זה אנחנו נותנים להם בכבוד. ואיך? יש לנו חגים מוסלמיים רשמיים בכמה ממדינות אירופה.
  היועץ המשפטי לממשלה הנוצרית הדמוקרטית (בהולנד) מוכן לקבל את שיטת חוק השריעה בהולנד אם יהייה רוב מוסלמי.
יש לנו חברי קבינט עם דרכונים ממרוקו וטורקיה. הדרישות המוסלמיות נתמכות על ידי התנהגות בלתי חוקית, החל בפשעים קטנים ובאלימות אקראית, למשל נגד עובדי אמבולנס ונהגי אוטובוס, ועד כדי מהומות בקנה מידה קטן. בפריז ראינו את המרד שהייה בפרבר ההכנסה הנמוכה, banlieus. אני קורא לפושעים ההם "מתנחלים". כי זה פשוט מה שהם.
הם לא באים להשתלב בחברה שלנו, הם מגיעים כדיי לשלב את החברה שלנו אל ה״דאר-על-איסלאם״ שלהם (מערבית= Dar al-Islam: دار الإسلام): ביית-האיסלם.  ולכן, הם מתנחלים.
 הרבה מהאלימות ברחוב שהזכרתי מכוונת באופן בלעדי נגד הלא מוסלמים, וזה מכריח יילידים אירופאים רבים לעזוב את השכונות שלהם, את עריהם, את ארצותיהם. יתר על כן, אין להתעלם מעכשיו לקולות ההצבעה שלהם.
 הדבר השני שאתם צריכים לדעת הוא את החשיבות של הנביא מוחמד. את התנהגותו ה״מופתית״  לגביי כל המוסלמים לא ניתן לבקר. אם מוחמד היה איש של שלום, נניח, כמו גנדי ההודי או אמא תרזה, לא היתה שום בעיה.
אבל מוחמד היה מצביא, רוצח המונים, פדופיל, והיה נשוי לכמה נשים – בעת ובעונה אחת.
המסורת המוסלמית מספרת לנו איך הוא השתתף בקרבות, איך הוא רצח את אויביו ואף את שבויי המלחמה שלו הוציא להורג.
מוחמד עצמו טבח את בני השבט היהודי ׳באנו קריט'ה'.

 

אז אם זה טוב לאיסלאם, הוא טוב.  אם הוא רע לאיסלאם, הוא רע עליכם.
אל תיתנו לאף אחד להטעות אותכם לגביי האיסלאם כדת.
בטח, באיסלם יש אלוהים, וגם ׳אחרי-המוות׳  וכן 72 בתולות.
אבל במהותו, האיסלאם הוא רק אידיאולוגיה פוליטית.
האיסלם הוא מערכת אשר קובעת כללים מפורטים עבור החברה ועבור חייו של כל אדם. האיסלאם מבקש להכתיב כל היבט של החיים. האיסלאם פרושו 'כניעה'. האיסלאם אינו תואם חופש ודמוקרטיה, משום שהוא שואף לחוקי השריעה
.
אם אתם רוצים להשוות את האיסלאם למשהו, השוו אותו לקומוניזם או סוציאליזם לאומי, אלה הם כל האידיאולוגיות הטוטליטריות. עכשיו אתם יודעים למה קרא וינסטון צרצ׳יל לאיסלאם ״הכוח המדרדר ביותר בעולם״, ומדוע השווה את מיין קאמפף לקוראן.
הציבור קיבל בלב שלם את הנרטיב הפלשתיני, ורואה את ישראל כתוקפן. חייתי בארץ זו וביקרתי אותו עשרות פעמים. אני תומך בישראל. ראשית, משום שהיא המולדת היהודית אחרי אלפיים שנות גלות, עד וכולל אושוויץ, השני בגלל שזו דמוקרטיה, ושלישית מפני שישראל היא קו ההגנה הראשון שלנו.
מדינה זעירה זו ממוקמת על קו השבר של הג'יהאד, ומתסכלת את ההתקדמות הטריטוריאלית של האיסלאם.
ישראל פשוט סופגת את המכות שנועדו לכולנו.

 

אם ישראל לא היתה שם, האימפריאליזם האיסלאמי היה מחפש ומוצא מקומות אחרים כדי לשחרר את האנרגיה שלו ואת הרצון שלו לכיבוש. בזכותם של הורים ישראלים, ששולחים את ילדיהם לצבא, ושוכבים עיירים בלילה, הורים באירופה ובאמריקה יכולים לישון היטב ולחלום, בלי להיות מודעים לסכנות הקרבות.
רבים באירופה טוענים בעד נטישת ישראל רק בכדי להתמודד עם תלונותיהם של המיעוטים המוסלמיים שלנו בעריי אירופה.
אבל אם ישראל היתה, חס וחלילה, ״נאלמת״, זה לא יביא כל נחמה למערב. זה לא אומר שיהיה לפתע שינוי פתאומי בהתנהגות המיעוטים המוסלמיים אצלנו, ופתאום המוסלמים יקבלו את הערכים שלנו.
אדרבא, סופה של ישראל היה נותן עידוד עצום לכוחות האיסלאם.

הם היו, ובצדק, רואים את מותה של ישראל כהוכחה נחרצת לכך שהמערב חלש. הסוף של ישראל לא יקץ ויפטור את הבעיות שלנו עם האיסלאם, זאת תיהיה רק ההתחלה! זה אומר תחילת הקרב הסופי על השליטה בעולם.
אם הם יכולים להשיג את ישראל, הם יכולים להשיג את הכל.לכאורה, כל המבקרים והעיתונאים של האסלאמיזציה אוהבים לתת תוויות כלשהן כמו "קיצונים ימניים" או "גזענים". בארצי, הולנד, 60 אחוזים מהאוכלוסייה עכשיו רואים את העלייה ההמונית של המוסלמים כטעות מספר אחת במדיניות שלנו מאז מלחמת העולם השנייה.
ועוד 60 אחוז רואים באיסלאם כאיום הגדול ביותר. ואם זאת, עדיין קיימת באירופה סכנה גדולה אפילו יותר מפיגועים, המחשבה של אמריקה כזו שנישארת האחרונה במערכה…

האורות עשוים להיכבות באירופה מהר יותר ממה שאתם יכולים לדמיין. אירופה איסלאמית זוהי אירופה ללא חופש ודמוקרטיה, שממה כלכלית, סיוט אינטלקטואלי, וכמובן הפסד של עוצמה צבאית לאמריקה – כי בת בריתה  האירופית תהפוך בין לילה לאויבתה, אויבת עם פצצות אטום. עם אירופה תהפך לאיסלאמית, זה ישאיר את אמריקה לבדה לשמר את המורשת של רומא, אתונה וירושלים …

חברים יקרים, החירות היא היקרה ביותר במתנות. הדור שלי לא היה צריך להילחם על החופש הזה, החופש הוצע לנו על מגש של כסף, על ידי אנשים שנלחמו על כך בחייהם ובמותם. בכל רחבי אירופה, בתי הקברות האמריקאים מזכירים לנו את הבחורים הצעירים שמעולם לא עשו את הדרך בחזרה הביתה, ואשר את זיכרונם אנו מוקירים.
הדור שלי הוא לא ה׳בעלים׳ של החופש הזה, אנחנו רק האפוטרופוסים שלו. תפקידנו הוא רק לשמור ולמסור את זכות החירות הזאת לילדים שבאירופה באותה מדינה בה הוא הוצע לנו.
אנחנו לא יכולים לדון ולסגור עסקות עם המולות ואימאמים המוסלמים. דורות העתיד לעולם לא יסלחו לנו. אנחנו לא יכולים לבזבז את החירויות שלנו. אין לנו פשוט את הזכות לעשות זאת.

אנחנו מוכרחים לעשות פעולה הכרחית עכשיו כדי לעצור את הטיפשות האסלאמית להרוס את העולם החופשי שאנו מכירים.

אנא קחו את הזמן לקרוא ולהבין מה כתוב כאן.

פוסט זה פורסם בקטגוריה איך זה נראה משם?, אסלאם, העולם מסביבנו, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s