מי ייתן את הדין?

במדינת החלמאים 9

במדינת החלמאים הכל כאילו. יש בה ממשלה, יש צבא, יש משטרה, יש בתי משפט, יש פרקליטות – כולם מקבלים תקציבים, משכורות מעל לממוצע, עושים רוח, מפריחים נאומים, אבל, כנראה, לא אפתיע אתכם אם אגיד שאנו חיים במדינת הפקר. הכל בלוף. לו היו דורשים ממישהו לבצע את תפקידו ובודקים את ביצועיו – מזמן גם ראש הממשלה וגם שר הביטחון וגם שר המשפטים וגם עוד שר הביטחון השני – כולם ביחד וכל אחד לחוד היו עפים מתפקידם ויושבים על כסא הנאשמים – והאישום הקל מביניהם היה רשלנות פושעת – כי הם מעמידים בסכנה את עצם קיום המדינה.

במדינת החלמאים מוצאים לפעמים מפות עם גבולות משורטטים בכל מיני צבעים. יש גם את משמר הגבול שאמור לשמור על הגבולות הללו שלא יחדור אף אחד דרכם. הגבול נשאר רק על הנייר ולמעשה הוא פרוץ ודרכו באופן חופשי עובר כל מי שרוצה. אנו רואים את התוצאות באילת, תל-אביב, ערד ומקומות אחרים המתמלאים באורחים כהי-עור ולא שמים לב שהנגב בינתיים מתמלא גם בערבים (בדואים) שיישוביהם צומחים שם, גם בשנת בצורת, כמו פיטריות אחרי הגשם. אתם חושבים שהם כולם נולדו כאן? אתם טועים, לא מעטים מהם הגיעו מעבר הגבול – הרי הוא קיים רק על הנייר.

עכשיו קצת על המספרים (אפילו הלשכה מרכזית לסטטיסטיקה התחילה לפרסם נתונים על המסתננים – קודם היא התעלמה מהם). בחודש אחרון הגיעו אלינו  יותר מאלף מסתננים. בשנה אחרונה עד ל- 22.10.10 עברו את הגבול הפרוץ עם סיני יותר מעשרת אלפים. בשנה הקודמת חדרו כחמשת אלפים. סך הכל חדרו ארצה (הערכה – כי מספר מדויק אף אחד לא יודע, אבל הוא, כנראה, גבוה בהרבה) מדובר על מעל לשלושים אלף כהי-עור, כי אפשר פשוט להבדיל בינם ובין אכלוסיה מקומית.

וכמה אלפי ערבים נכנסו ארצה ונבלעו בין הבדואים בנגב ובישובים ערביים במקומות אחרים? את זה אף אחד לא יוכל להגיד כי אין למוסדות המדינה שום שליטה שם.

אתם יכולים לשאול: למה הצבא או משמר הגבול לא עוצר בהם? כדי שהכל יהיה ברור הנה  תהליך החדירה (הסתננות) טיפוסי (מאתר בלוגים של תפוז): שלב ראשון – הסודני (הידעת ? ש-3 מיליון סודנים חיים במצרים השכנה שלנו) יוצר קשר עם בדואי ( זה שנים רבות שהבדואים מבריחים סמים זונות ממזרח אירופה לישראל ועכשיו גם אפריקנים) הסודני משלם סכום כסף והבדואי מבריח את האפריקני דרך הגבול הפרוץ לישראל.  בשלב הבא המסתנן האפריקני נתפס על ידי חיילים ישראלים נשלח לכלא לזמן קצר . המסתנן שכבר תודרך דורש מה שהחוק ישראלי נותן לו מתוקף אמנה שישראל חתומה עליה ומחויבת.  ישראל מעניקה לו מעמד של תושב ארעי בישראל הידוע בשם צו א-5 בשלב זה המסתנן משוחרר וחופשי הוא ממשיך את דרכו לאילת ומשם חלק הולכים צפונה לשכונות הדרומיות של תל אביב ( ..הם כבר מתקדמים לחלק משכונות מרכז תל אביב …. 

כל התהליך המתואר כאן הוא פשע כנגד המדינה, נגד העם שהקריב אין ספור קורבנות כדי לשחרר את הארץ מכיבוש זר ופולשים למיניהם. ואם מישהו חתם על איזה אמנה שתוצאתה התאבדות קולקטיבית אז קודם כל מבטלים את החתימה או דורשים שינויים באמנה כדי להתאים אותה למצבינו מדיני ודמוגרפי. בינתיים לא נותנים להם להיכנס אפילו למטר בתוך שטח ישראל, אלא מקימים בגבול (חצי אצלנו וחצי בסיני) מחנה פלטים, מזמינים את  אונר"א ((UNRWA לטפל בהם – הרי כרגע הם סתם ארגון המחפש פליטים בסביבותינו, כדי להתקיים,  לא מעטים מתפרנסים מזה, והעניין נגמר. אנו מדינה שבאופן קבוע נמצאת במצב מלחמה ואם בזמן של שלום חודרים אל תוך גבולות המדינה אלפים – היא יכולה להשאיר אותם רק על קו הגבול. צריכים הרבה שכל לזה? לו הסיפור היה קשור לענייני הפופיק של ראשי המדינה – הם מזמן היו מוצאים פתרון. אבל הבעיה נמשכת שנים והמסתננים בינתיים כובשים את הארץ.

ועוד פעם חוזרים לאחריות. כל בעל תפקיד יישפט על-ידי העם, בסופו של דבר, לפי שני קריטריונים: המצב במדינה או בתחום אחריותו בכניסתו לתפקיד ומצב בסוף תקופת פעילותו.

כאן אפשר להזכיר קוריוז: בחיפושים הקשורים לנושא הגעתי למבזק : הוחלט: מסתננים מאפריקה יוחזרו למצרים

מי החליט את זה – ממשלת אולמרט, בתאריך 1.07.07 – לפני שלוש וחצי שנים! שמעתם על תזוזת אצבע אחת לפתרון? רק בלה-בלה.

אבל היום האשם העיקרי הוא ראש ממשלתנו היקר – בנימין נתניהו. הוא קיבל את המדינה עם פחות משליש פולשים של היום וזה שאדון ברק מסרב להגן על הגבול הדרומי לא משנה את העובדה שהוא אישית אחראי על הממשלה שלו. הוא יכול להעיף את ברק ולשלוט. המצב של היום נובע מבחירה שלו – והוא לא יכול לברוח מאחריות.

ועוד כמה מילים על משתפי הפעולה. בדומה למקרים רבים אחרים, בהם מנסים לבטל את האופי היהודי של המדינה, לנשל את עם ישראל ממולדתו אנו מוצאים את אותם הארגונים העוזרים למסתננים מכל ארצות תבל (פעילים למען פליטים למיניהם – אפילו מנסים לכנותם "גר" – אין שקר גדול מזה) – העיקר להחליש את ישראל מבפנים, לפרק אותה כמדינה יהודית.  מה הם? ברור, אלה הזרועות של הקרן לישראל החדשה – שעוזרות גם לארגוני טרור, לתנועות לאמניות ערביות ולכל שונאי ישראל.

המאמר היה כבר מוכן לפרסום כשממשלת החלמאים החליטה על הקמת מחנה נופש למסתננים – מחנה פתוח, עם כל השירותים הקהילתיים וסוציאליים (על חשבון משלם המיסים הישראלי – ברור). זה יעצור את הזרם? ההיפך – זה יגביר אותו, אם היא תתבצע. תוכלו לאמת  אחרי פרק זמן קצר כמה חדשים.

זהירות, הטפילים מתעוררים!

קיימים סוגים שונים של טפילים, אבל במדינת החלמאים הזן הנפוץ הוא הזן המריח ריח של כסף מרחוק, נדבק למקור הזרמה ומוצץ כפי יכולתו. הרבה שמות לפעולה זו: מלחמה עם העוני, טיפוח החלשים, פיתוח הפריפריה, ניצול אוצרות הטבע  … אין פלא שבמשך יותר משישים שנה לא הצליחו למצוא ולנצל אוצרות הטבע שבטח קיימות. כל הסביבה מלאה בנפט, גז, נחושת, ברזל ואחרים. ים המלח לבדו הוא פלא עולמי המלא במבחר חומרים ענק המנוצל רק מאוד חלקית.

אבל התקציבים שהוקצבו לחיפושי נפט וגז (נתמקד בהם כרגע) נבלעו במשרדי ממשלה, מכוני מחקר, חברות קש – ולא היה מי שישקיע וייגש לחיפושים עצמם. אולי זה לטובה – במדינה ענייה פחות מקומות לטפילים (פחות אפשרויות לגנוב).

רצה הגורל והתארגנו אנשים, התחילו בחיפושים על חשבונם, ארגנו קבוצות משקיעים  למטרה זו – ובסוף גם הגיעו לתוצאות – יש גז. הכל בינתיים במצב התחלתי – דרוש הון כדי לפתח את המקורות, לבנות קווי הובלה, מקומות אחסון, בקיצור, המצב עוד בשלב רחוק מלהיות ברור. לא לאלה שריח הכסף משגע אותם – כבר עכשיו הרעש מחריש אוזניים בא מכל הכיוונים – סופרים את המיליונים שקיימים רק על הנייר, מקימים ועדות, עושים מחקרים, מקבלים החלטות – רבותי עדיין אין כלום! קודם כל תנו לאנשים לעבוד, להגיע לסוף הדרך, תנו לתמונה להתבהר אחר כך תעשו פעולה. רוב הסיכויים שהמשקיעים ישלחו את כולם לכל הרוחות ויסגרו את הבסטה. וריח של גז תריחו מתחת לצינור פליטה של מכוניתכם. את זה אתם רוצים? מפליא ששר האוצר שטייניץ נפל למלכודת – סך הכל הוא עושה רושם של איש נבון.

ובכל זאת, אולי זה טוב שלא יהיו במדינת החלמאים לא נפט לא גז משלה – יהיו פחות מושחתים.

       פורסם ב- NEWS1 ב-29.11.10

כל הזמן חשבתי שארגוני הקרן תומכים במסתננים שהגיעו ארצה ביוזמתם  וכנראה טעיתי. לפניכם קישור לראיון עם סודאני שפותה ע"י אנשי "הקרן לישראל חדשה" בסיני, להסתנן לישראל.  הראיון קצת מבולבל, התרגום, אולי, גם לא מושלם, אבל הוא עוזר להתקרב לתמונה אמיתית של המתרחש.

ראיון חושפני עם סודני שהסתננן לישראל וחזר לארצו + תרגום

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, מסתננים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על מי ייתן את הדין?

  1. פינגבאק: מסתננים | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s