עיטור הנשיא (במדינת החלמאים 15)

זה היה החלום (אולי של דורות): להיות כמו כולם, אבל לאחר הקמת המדינה זה כבר הפך לאובססיה ולמען האמת זה די מובן. אלפי שנים של גלות, רדיפות, פוגרומים, הרג, אפליה – העם היהודי ניסה לדמות לאחרים. הם הקימו מדינה (כמעט כבדרך נס), בנו מערכות שלטון ומוסדות על-פי דוגמאות של אחרים ששיבחו אותם בזמנו בכל העולם – בקיצור, הכוונות היו טובות. אך מה יצא מזה? כל אחד מבין את זה לפי השקפתו ונקודת מבטו, אבל אצל החלמאים תמיד יש הפתעות.

הוא לא הנשיא הראשון והיו כבר שמונה לפניו. בשנים האחרונות אין מזל גדול למכהנים בתפקיד הרם במדינה והנשיאים האחרונים סיימו את הקדנציה לפני הזמן (שלא ברצונם): עזר וויצמן – על קבלת סכומי כסף גדולים בניגוד לחוק ומשה קצב – על יחסים אסורים. נשיאנו הנוכחי לא רוצה להיות כמו כולם וממציא דברים חדשים. את זה הוא עשה, ברור – בעצת היועצים הטובים ביותר – והחליט להעניק עיטור הנשיא לאנשים שכנראה (לפי דעתו) היו ראויים לכך, עד כאן הכל מובן וסביר. לפי אתר נשיא המדינה: "מטרת העיטור הינה לאפשר לנשיא המדינה להביע את הוקרתו והערכתו לאנשים הראויים לכך, ובכך אף לעודד אנשים לתרום מכישוריהם ופועלם לטובת מדינת ישראל ולתיקון עולם." נכון שזה יפה וראוי להערצה? לא רוצה לחזור על כל המלל באתר אבל כדאי להתייחס עוד לתנאי הענקה:

"עיטור הנשיא יוענק למועמד שהתקיימו בו לפחות אחת מאמות המידה הבאות:

א.  המועמד תרם תרומה ייחודית למדינת ישראל או לתיקון עולם או הטביע חותם על החברה בתחום פעילותו או בהישגיו.

ב.   המועמד העלה את קרנה של מדינת ישראל ותרם תרומה ייחודית לתדמיתה בעולם.

ג.   המועמד מהווה דוגמא ומופת ליזמות, חדשנות, יצירתיות וחזון".

ממש מושלם! וברוב פאר ותרועות התזמורת התקשורתית בסוף השבוע שעבר התפרסמו סוף סוף שמות המעוטרים. לא אתייחס לכולם, אני  בטוח שיש בינם אנשים הראויים לעיטור, אבל אתייחס רק לאחד מהם –הנרי קיסינג'ר. רק במדינת החלמאים יוכלו לתת עיטור לאיש שבאמת תרם תרומה ייחודית למדינת ישראל – לפי מקורות רבים הוא היה הוגה, המתכנן והמבצע הראשי של מלחמת יום הכיפורים שהייתה אחת מהמלחמות הקשות בהיסטוריה הקצרה של המדינה (נפלו בה 2,656 חיילים  ו- 7,251 נפצעו).     משפחות רבות עד עכשיו (כמעט ארבעים שנה אחרי המלחמה) חיות בצל אותה המלחמה ולא יצאו עדיין מהמשבר שהיא הביאה עליהן,  גם המדינה מאז לא חזרה כבר למצבה הקודם. מה באמת קרה בפרטי פרטים אנו לא יודעים עד עכשיו, אבל על-פי מקורות רבים (אחד מהם – הספר של  אנרי מודיאנו "הפשע" על המהלכים שקדמו למלחמה ולשלבים התחלתיים שלה) המארגן העיקרי של המלחמה היה שר החוץ של "ידידתנו הגדולה" דאז – הנרי קיסינג'ר, ושיתף אתו פעולה משה דיין – שר הביטחון של ישראל. גם במחקרם על "המלחמה סודית נגד היהודים" , של J. Loftus & M. Aarons   ישנם קטעים רבים עליו המתארים את פעולתו במהלך המלחמה והנזק שהוא גרם לישראל.

אפשר לבוא בטענות כלפי אמצעי התקשורת שיודעים יפה גם לבקר וגם לצעוק במקרים חמורים פחות, אבל כאן – שקט! כנראה שזה לא מזיז להם מספיק.

בואו ננסה להבין למה נשיאנו היקר (וההחלטה היא אישית שלו) בחר דווקא את "הידיד" הזה שדם חיילי ישראל על ידיו – זו כמעט משימה בלתי אפשרית, אבל אם נחזור לעבר הלא כל כך רחוק כמו מלחמת יום הכיפורים נוכל להיזכר  באסון אחר שגרם למדינה נזק בלתי משוער עד היום – הסכמי אוסלו. אנו מתקרבים אט אט ל-"חגיגות" עשרים שנה מאז נחתמו ההסכמים והוקמה מדינת טרור בלב הארץ. מספר קורבנות אוסלו עד היום כבר דומה למספר הקורבנות של המלחמה ההיא – יותר מאלפיים הרוגים ואלפי פצועים כשהפצע הזה עדיין מדמם יום יום. מי הוא האבא של הסכמי אוסלו? מי הבולדוזר שדחף בכל הכח לקראת הכניעה לטרור? אותו שמעון פרס שהיום יושב בכורסת הנשיאות וגם מצ'פר את הנרי קיסינג'ר. רק במדינת החלמאים זה אפשרי!

כדאי גם לקרוא:

" The Secret War Against The Jews"  Jhon Luftus & Mark Aarons  

פורסם ב-NEWS 1   ב-16.02.12

אחרי הפרסום הופיע עוד חומר על נושא "הקונספירציה" – וכנראה, אפשר למצוא גם יד מכוונת של השירותים החשאיים כאן ואמת חלקית בלבד. בסוף אולי נקבל תמונה ברורה יותר. אבל זה מעניין וכדאי לקרוא. המאמר:

What Really Happened in the “Yom Kippur” War?

by ISRAEL SHAMIR

מצרף גם קישור למאמרו של אורי מילשטיין שפורסם לפני כשנה:

אורי מילשטיין | קונספירציה? למה לא

  • אורי מילשטיין   17.04.2011

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

2 תגובות על עיטור הנשיא (במדינת החלמאים 15)

  1. hainewworld הגיב:

    Reblogged this on haimoooo and commented:
    אחחחח – איך גורמים לבני אדם להתעורר ,אזרחי ישראל ישנים שנת דובים,נשלטים וכלואים מנטלית,מול עינהם הלא מסתכלות יצורי חושך ולילה פועלים כל מנת לחרב אותן,אותם יצורים אשר אותו עם מהלל – משבח וממליך. התעוררו עם ישראל התעוררו!!!

  2. פינגבאק: עונת הפסטיבלים | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s