מסתננים

נושא המסתננים נהפך לנושא החם בשבועות אחרונים כאילו מדובר על איזה אירוע חדש. לצערי יש לנו כאן עניין עם מחדל מתמשך שהתחיל (בשקט) בשנת 2005 (תקופת ממשלות שרון ואולמרט) והולך ומתעצם משנה לשנה. הסיפור נהפך לסכנה קיומית למדינה היהודית ורק עכשיו כולם כותבים על זה, אבל במה זה יעזור? אנו זקוקים למעשים ואין מי שינקוף אצבע, לא פעם כבר כתבנו על ממשלת אין-אונים היושבת בירושלים ואיננה מסוגלת לפתור בעיות קטנות ופשוטות, אז אחת כמה וכמה עם מאה אלף מסתננים ש"בזכות" הממשלה נמצאים כאן. רק אם הכוחות הנאבקים לגירושם יתאחדו ויקימו  וועדת חקירה שתגדיר באופן אישי את האחראים למצב הנוכחי (ב2011 הגיעו לישראל יותר מסתננים מאשר עולים חדשים) יהיה סיכוי לפתרון.

כדי להראות את התפתחות המחדל החלטתי לפרסם כאן קטעים על המסתננים שכתבתי במאמרים שונים במשך כשלוש שנים אחרונות – אולי בכל זאת זה יעזור לפתרון. צריך עוד פעם להדגיש: האחראיות האישית למחדל הזה שייכת לבנימין נתניהו ואהוד ברק, והם לא יוכלו להסתתר אחרי איזה ש"ג התורן.

המטרה הלאומית: "מסתננים הביתה!"

גבול עם מצרים – אתר  ynet

ממאמר "איך דופקים לנו את המוח" (9 באוגוסט 2010 ).

… הדוגמה החיה לפנינו: יום ולילה אתם שומעים על "ילדי עובדים זרים" שהולכים לגרש אותם. זו הבעיה? הכל כאן שקר. קודם כל אין כאן בכלל ילדים. יש עובדים זרים או מסתננים שהגיעו ארצה באופן חוקי או בלתי חוקי והתעכבו כאן קצת מעל לזמן המותר. זה שנולדו להם כאן ילדים לא משנה את העובדה שתפקידו של כל מנהל האוכלוסין תקין ואחראי הוא לשלוח אותם הביתה בצורה מאורגנת, והחלטית בלי שום היסוס עם המשפחות. אחרת נהפוך את המדינה למזבלה בינלאומית. אבל כדי להפוך את הסיפור מברור מאוד ופשוט לנושא חם ממציאים את הסיפור על הילדים, מנתקים אותו מהסיפור האמיתי ואז מתחילה "החגיגה" המלאכותית. כולם עוסקים בזה. אש וגופרית נשפכים עלינו, צילומים של ילדים מסכנים, צרחות על אכזריות – הכל מאותו כיוון – אתם כבר יודעים איזה – מכיוונם של ארגונים אנטישמיים ואמצעי שטיפת המוח. אותם השחקנים, רק הנושא הוא חדש.

ומשהו "קטן" לקינוח. לא תמיד אנו שומעים רעש וצרחות. לפעמים דווקא שומעים שקט… שקט… לא מדברים בכלל. על מה? לפי הסיפורים מהדרום כל יום מגיעים ארצה ממצרים בסביבות אלף מסתננים. אף אחד לא עוצר בהם. אין צבא אין משמר הגבול. רק המצרים לפעמים יורים כדי להראות שיש בכל זאת מישהו בקו הגבול. הם כבר כבשו את אילת, עוד מעט הם יכבשו את ארד, דימונה, תל-אביב…. זה קורה יום יום ובשקט… שלב נוסף בחיסול המדינה היהודית.

ממאמר "במדינת החלמאים 9" (1 בדצמבר 2010)

מי ייתן את הדין?

במדינת החלמאים הכל כאילו. יש בה ממשלה, יש צבא, יש משטרה, יש בתי משפט, יש פרקליטות – כולם מקבלים תקציבים, משכורות מעל לממוצע, עושים רוח, מפריחים נאומים, אבל, כנראה, לא אפתיע אתכם אם אגיד שאנו חיים במדינת הפקר. הכל בלוף. לו היו דורשים ממישהו לבצע את תפקידו ובודקים את ביצועיו – מזמן גם ראש הממשלה וגם שר הביטחון וגם שר המשפטים וגם עוד שר הביטחון השני – כולם ביחד וכל אחד לחוד היו עפים מתפקידם ויושבים על כסא הנאשמים – והאישום הקל מבניהם היה רשלנות פושעת – כי הם מעמידים בסכנה את עצם קיום המדינה.

במדינת החלמאים מוצאים לפעמים מפות עם גבולות משורטטים בכל מיני צבעים. יש גם את משמר הגבול שאמור לשמור על הגבולות הללו שלא יחדור אף אחד דרכם. הגבול נשאר רק על הנייר ולמעשה הוא פרוץ ודרכו באופן חופשי עובר כל מי שרוצה. אנו רואים את התוצאות באילת, תל-אביב, ערד ומקומות אחרים המתמלאים באורחים כהי-עור ולא שמים לב שהנגב בינתיים מתמלא גם בערבים (בדואים) שיישוביהם צומחים שם, גם בשנת בצורת, כמו פיטריות אחרי הגשם. אתם חושבים שהם כולם נולדו כאן? אתם טועים, לא מעטים מהם הגיעו מעבר הגבול – הרי הוא קיים רק על הנייר.

עכשיו קצת על המספרים (אפילו הלשכה מרכזית לסטטיסטיקה התחילה לפרסם נתונים על המסתננים – קודם היא התעלמה מהם). בחודש אחרון הגיעו אלינו יותר מאלף מסתננים. בשנה אחרונה עד ל- 22.10.10 עברו את הגבול הפרוץ עם סיני יותר מעשרת אלפים. בשנה הקודמת חדרו כחמשת אלפים. סך הכל חדרו ארצה (הערכה – כי מספר מדויק אף אחד לא יודע, אבל הוא, כנראה, גבוה בהרבה) מדובר על מעל לשלושים אלף כהי-עור, כי אפשר פשוט להבדיל בינם ובין אכלוסיה מקומית.

וכמה אלפי ערבים נכנסו ארצה ונבלעו בין הבדואים בנגב ובישובים ערביים במקומות אחרים? את זה אף אחד לא יוכל להגיד כי אין למוסדות המדינה שום שליטה שם.

אתם יכולים לשאול: למה הצבא או משמר הגבול לא עוצר בהם? כדי שהכל יהיה ברור הנה תהליך החדירה (הסתננות) טיפוסי (מאתר בלוגים של תפוז): שלב ראשון – הסודני (הידעת? ש-3 מיליון סודנים חיים במצרים – השכנה שלנו) יוצר קשר עם בדואי ( זה שנים רבות שהבדואים מבריחים סמים זונות ממזרח אירופה לישראל ועכשיו גם אפריקנים) הסודני משלם סכום כסף והבדואי מבריח את האפריקני דרך הגבול הפרוץ לישראל. בשלב הבא המסתנן האפריקני נתפס על ידי חיילים ישראלים נשלח לכלא לזמן קצר . המסתנן שכבר תודרך דורש מה שהחוק ישראלי נותן לו מתוקף אמנה שישראל חתומה עליה ומחויבת. ישראל מעניקה לו מעמד של תושב ארעי בישראל הידוע בשם צו א-5 בשלב זה המסתנן משוחרר וחופשי הוא ממשיך את דרכו לאילת ומשם חלק הולכים צפונה לשכונות הדרומיות של תל אביב ( ..הם כבר מתקדמים לחלק משכונות מרכז תל אביב ….

כל התהליך המתואר כאן הוא פשע כנגד המדינה, נגד העם שהקריב אין ספור קורבנות כדי לשחרר את הארץ מכיבוש זר ופולשים למיניהם. ואם מישהו חתם על איזה אמנה שתוצאתה התאבדות קולקטיבית אז קודם כל מבטלים את החתימה או דורשים שינויים באמנה כדי להתאים אותה למצבינו מדיני ודמוגרפי. בינתיים לא נותנים להם להיכנס אפילו למטר בתוך שטח ישראל, אלא מקימים בגבול (חצי אצלנו וחצי בסיני) מחנה פלטים, מזמינים את אונר"א ((UNRWA לטפל בהם – הרי כרגע הם סתם ארגון המחפש פליטים בסביבותינו, כדי להתקיים, לא מעטים מתפרנסים מזה, והעניין נגמר. אנו מדינה שבאופן קבוע נמצאת במצב מלחמה ואם בזמן של שלום חודרים אל תוך גבולות המדינה אלפים – היא יכולה להשאיר אותם רק על קו הגבול. צריכים הרבה שכל לזה? לו הסיפור היה קשור לענייני הפופיק של ראשי המדינה – הם מזמן היו מוצאים פתרון. אבל הבעיה נמשכת שנים והמסתננים בינתיים כובשים את הארץ.

ועוד פעם חוזרים לאחריות. כל בעל תפקיד יישפט על-ידי העם, בסופו של דבר, לפי שני קריטריונים: המצב במדינה או בתחום אחריותו בכניסתו לתפקיד ומצב בסוף תקופת פעילותו.

כאן אפשר להזכיר קוריוז: בחיפושים הקשורים לנושא הגעתי למבזק : הוחלט: מסתננים מאפריקה יוחזרו למצרים

מי החליט את זה – ממשלת אולמרט, בתאריך 1.07.07 – לפני שלוש וחצי שנים! שמעתם על תזוזת אצבע אחת לפתרון? רק בלה-בלה.

אבל היום האשם העיקרי הוא ראש ממשלתנו היקר – בנימין נתניהו. הוא קיבל את המדינה עם פחות משליש פולשים של היום וזה שאדון ברק מסרב להגן על הגבול הדרומי לא משנה את העובדה שהוא אישית אחראי על הממשלה שלו. הוא יכול להעיף את ברק ולשלוט. המצב של היום נובע מבחירה שלו – והוא לא יכול לברוח מאחריות.

ועוד כמה מילים על משתפי הפעולה. בדומה למקרים רבים אחרים, בהם מנסים לבטל את האופי היהודי של המדינה, לנשל את עם ישראל ממולדתו אנו מוצאים את אותם הארגונים העוזרים למסתננים מכל ארצות תבל (פעילים למען פליטים למיניהם – אפילו מנסים לכנותם "גר" – אין שקר גדול מזה) – העיקר להחליש את ישראל מבפנים, לפרק אותה כמדינה יהודית. מה הם? ברור, אלה הזרועות של הקרן לישראל החדשה – שעוזרות גם לארגוני טרור, לתנועות לאמניות ערביות ולכל שונאי ישראל.

בגבול מצרים

תמונה: tapuz.co.il

ממאמר "אז מה היה לנו?" ( 7 בדצמבר 2011)

…. גם אצלנו הארגונים המקבלים את המימון (והדרכה והכוונה וכנראה גם פקודות) מעבר לים קיבלו מימון נוסף והגבירו את פעולתם להרס כל חלקה טובה כאן. כשמדברים על הארגונים האלה תמיד מתחילים מהקרן החדשה וזרועותיה, אבל כמות הארגונים המקבלים מימון מגורמים זרים היא מבהילה ממש. לדוגמה נזכיר את מכון ון ליר – הוא וותיק יותר מהקרן, באתר הרשמי שלו כתוב שהוא ממומן ע"י קרן ון ליר מהולנד. מהי קרן ון ליר? לא כדאי אפילו להתחיל לחפש – את האמת לא נמצא, אבל ברור שלא שופכים סכומים גדולים סתם ואם נראה מהו כיוון פעולתה נבין גם מאיפה הירוקים. מטרותיו הרשמיות של המכון אפשר למצוא באתר, אבל הנה הצצה שטחית על עיסוקיו של המכון: פורום ארגוני השלום פלסטיני ישראלי, מחאה חברתית, תמיכה במסתננים מאפריקה. כאן אפילו היה עימות סוער בין המכון לפרופסור ארנון סופר מאוניברסיטת חיפה שהוכיח שרוב רובם של המסתננים אינם פליטים בכלל…  מי עומד אחרי קרן ון ליר? בדרך כלל כל שרות חשאי ממוצע מסתיר היטב את עקבותיו. אבל התמזל מזלנו בימים אחרונים ממש: לפי עיתון "מקור ראשון" ממשלת בריטניה באופן רשמי אישרה את תמיכתה בארגונים "ישראליים" כמו "שלום עכשיו" ואחרים (כשלושה וחצי מיליון שקל). היא גם אישרה את התערבותה בתהליכים פנימיים אצלנו ואפילו התפארה שהצליחה להשפיע על החלטות בתי המשפט

בשקט בשקט נמשכת כניסת מסתננים דרך מצרים. במשך שנת תשס"א נכנסו ארצה יותר מ-20000 מסתננים. רק בחודש אוקטובר חדרו ארצה מעל 2100. כבר כתבתי שזו רק כניסה גלויה. וכמה ערבים נכנסים דרך הגבול הפרוץ? כמה חוליות מחבלים נכנסו בצורה כזו, התערבבו באוכלוסייה בדואית בדרום ומחכות רק לפקודה? לא סתם אילת נהפכה לעיר במצור. יש לנו כאילו מדינה, כאילו קיימת בה ממשלה, כאילו יש לממשלה ראש, כאילו יש שרי בטחון, בטחון פנים, בטחון חוץ (אין? לא משנה) – יש צבא, יש משטרה, יש משמר הגבול. כולם בתפקיד, כולם מקבלים משכורות על חשבון הציבור ומפקירים אותו כל פעם מחדש (ראה מצב בדרום הארץ) והמצב הבלתי נסבל הזה ימשך. אכפת להם בכלל ממה שקורה כאן?

שיא במספר המסתננים לישראל בחודש אחד (11)

מאז תחילת החודש הסתננו ארצה 2,464 בני אדם. רבים מהם מוצאים עצמם בדרום ת"א, שם התושבים מבטיחים לחדש את המאבק בתופעה.

קישור חדש יחסית: "הקרן לישראל חדשה" מייבאת מסתננים מסיני? (21 במרץ 2012)

כל הזמן חשבתי שארגוני הקרן תומכים במסתננים שהגיעו ארצה ביוזמתם וכנראה טעיתי. לפניכם קישור לראיון עם סודאני שפותה ע"י אנשי "הקרן לישראל חדשה" בסיני, להסתנן לישראל. פורסם ברוטר.נט. הראיון קצת מבולבל, התרגום, אולי, גם לא מושלם, אבל הוא עוזר להתקרב לתמונה אמיתית של המתרחש. והאמת היא שהם מייבאים את המסתננים. כנראה מעורבים כאן גורמי חוץ המעניינים לחסל את המדינה היהודית מבפנים. מי הם?

ראיון חושפני עם סודני שהסתננן לישראל וחזר לארצו + תרגום

http://www.rotter.net/forum/gil/20512.shtml

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, מסתננים, תקשורת, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על מסתננים

  1. פינגבאק: זה רדיו? | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s