סיפורי הבחירות (לא אצלנו)

רואים משם – מה שלא רואים מכאן (6).

See from there – What is not visible from here.

כאן ניתן למצוא חומר שנראה לי מעניין מאוד מאתרים בשפה הרוסית – פעם הייתי מתרגם חלק גדול מהמאמרים הללו אבל כעת הכל יותר פשוט – תרגום Google השתפר מאוד בזמן האחרון ומספיק בעצם כותרת או תקציר להבנת תוכן המאמר כדי להחליט להמשיך לקרוא או לא.

תרגום GOOGLE 

הבחירות תמיד היו ההצגה הטובה בעיר (גם במדינתנו הקטנטונת). במקרה שלנו הם לא ישנו כלום כי אנו הולכים לבחור נבחרת פודלים שעומדים על הרגלים האחוריות ומחכים לפקודת "הבוס" שהוא תמיד איש "שלטון החוק" הקובע במקומם מה ניתן להחליט ומה אסור. אבל כל זה שווה התייחסות מיוחדת.

עכשיו נדבר על בחירות לא אצלנו אלא מעבר האוקיאנוס – בארה"ב. לא נכנס לתיאור המערכת עצמה – זה גם מעבר ליכולתנו. כאן נתאר רק סיפורים על היבט מסוים של אחד המועמדים – הנשיא המכהן וגם בעל הסיכויים הטובים להיבחר מחדש – ברק אובמה.

במקומותנו לא כותבים על זה בכלל. ספק באמינותו של הנשיא האמריקאי? לא אצלנו! אבל באתרים רוסיים כותבים על זה לא מעט וכמו שאומרים: "זכות הציבור לדעת", כנראה, בכל זאת שווה משהו. נכון?

חייבים להדגיש שאמינות כל הכתבות ומאמרים – על אחריות כותביהם.

סיפור ראשון של גריגורי גורביץ: "אורלי טייץ (Dr. Orly Taitz ) נגד ברק אובמה" על תביעת שלושה עורכי דין במדינת גיאורגיה (Georgia) נגד הכנסת שמו של אובמה לרשימת המועמדים לבחירות במדינה שלדעתם היא בלתי חוקית…

Орли Тайц против Барака Обамы

Григорий Гуревич, Лас-Вегас

О слушаниях в шт.Джорджия о правомерности Барака Обамы занимать должность президента США…


Вопрос о правомерности Барака Обамы занимать должность Президента США не является новым. С 2008 г. были поданы десятки судебных исков, в которых оспаривалась его легитимность. Ни один из них не был принят к рассмотрению из-за “отсутствия процессуальной правомерности”, “неправильной юрисдикции”, “процессуальных ошибок” и других подобных “технических” причин…

צילום: מזכיר המדינה – Secretary of State Brian Camp

הקישור: http://newswe.com/index.php?go=Pages&in=view&id=4600

 הסיפור הבא הוא עוד יותר מעניין: מתברר שלעו"ד אורלי טייץ הוכחות שלברק אובמה מספר זהויות, רוב המסמכים האישיים שלו מזויפים, כולל תעודת לידה מהוואי – ארה"ב. רק אזכיר את שמותיו: ברק חוסין אובמה (Barack Hussein Obama), ברק (באררי) סואטורו (Barack Barry Soetoro) או ברק (באררי) סואבארקה  (Barack Barry Soebarka) – אזרח אינדונזיה, אולי גם אזרח של קניה … – מאמר של אלינור שיפרין (Элеонора Шифрин).

Встать, суд идет: адвокат Орли Тайц против Барака (Барри) Обама (Соэторо) Сентябрь 9, 2012

 Элеонора Шифрин                        

Адвокат Орли Тайц опубликовала сообщение для прессы, из которого следует, что она будет оспаривать правомочность Обамы в двух штатах 2 два дня один за другим: 24 сентября и 26 сентября, В других штатах вопрос будет разбираться позднее.

Судья Шерри К. Райд разрешила срочное слушание по иску адвоката Орли Тайц, требующей запретить кандидату в президенты Бараку Хусейну Обама баллотироваться в 2012 г. в штате Индиана в связи с совершенным им обманом и в связи с использованием им фальшивых личных данных.

Барак Хусейн Обама, он же Барак (Барри) Соэторо, он же Барак (Барри) Соэбарка, гражданин Индонезии, возможно, все еще обладающий также гражданством Кении, совершил обман, подав свою кандидатуру в президенты в Индиане и в других штатах, в то время как он пользуется поддельным свидетельством о рождении, поддельным удостоверением Selective Service (требуемая по закону регистрация для возможного призыва на военную службу), а также ворованным номером Социального страхования 042-68-4425 доказательства своей личности…

הקישור: http://www.forumdaily.com/17059/

ערוץ הראשון של הטלוויזיה הרוסית על אותו הנושא, אבל מנקודת מבט אחרת… כתבה של דימיטרי מאלישב (Дмитрия Малышев)

Первый канал. Новости

Thursday , 11.10.2012 02:49
Споры вокруг места рождения нынешнего президента США продолжаются

Барак Обама к своему дню рождения получил крайне неприятный сюрприз. Оппоненты американского президента заявили, будто нашли новые доказательства того, что Обама не имеет права занимать столь высокий пост. И все это из-за некой тайны, связанной с появлением на свет будущего лидера США.

Репортаж Дмитрия Малышева

Миллионная армия тех, кто верит в очередную теорию заговора под названием "Барак Обама не родился в Америке", пополнилась еще одним тяжеловесом-республиканцем. Удар нанес Чак Норрис….

הקישור: http://www.1tv.ru/owa/win/ort6_palm_main.main?p_topic_id=149141

כתבה מאתר רוסי "postsovet.ru": "מומחים קבעו: תעודת לידה של אובמה מזויפת"

Эксперты признали свидетельство о рождении Барака Обамы подделкой

Шериф штата Аризона Джо Арпайо хочет объявить президента США Барака Обаму нелегалом…

Сомнения в подлинности свидетельства о рождении президента США Барака Обамы закрались у аризонского шерифа Джо Арпайо еще смарта месяца. Тогда его помощник Майк Зулло заявил: «Свидетельство о рождениипрезидента США было изначально изготовлено при помощи компьютера, а бумажнойформы никогда не существовало»…

תעודת לידה רשמית

הקישור:  http://www.postsovet.ru/blog/russia/347467.html

פוסט זה פורסם בקטגוריה איך זה נראה משם?, אקטואלי, העולם מסביבנו, מעניין!, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s