הסיפור הגדול של הבחירות שלא יספרו לכם.

(איך דופקים לנו את המוח 6 )

היו בחירות? ככל הנראה כן, ברוך השם הכל נגמר ונעשה שקט, רגוע, כבר לא מפציצים אותנו בסקרים, בחדשות מתפרצות, בלוקשים מכל הכיוונים – העבודה נעשתה. אבל עכשיו זמן ללמוד ולהבין באיזה עולם אנו חיים. אם להשוות עם עולמו של ג'ורג' אורוול כפי שמתואר בספרו "1984" אז בספר הוא נראה פרימיטיבי ופשוט. היום עליתי על סיפור המפרש את כל מהלך מערכת הבחירות שנראה לי מעשי מאוד. אגיש את כולו בלי שינויים וקיצורים. לדעתי, רצוי מאוד שכמה שיותר אנשים יקראוהו.

 הסיפור הגדול של הבחירות שלא יספרו לכם

המסקנה: לאטום אזניים! להלן הפרשנות האמתית והמדויקת של מערכת הבחירות שבתקשורת מסתירים ממכם. שקרים-סקרים הבריחו מצביעי ליכוד חילוניים ומתונים ל"יש עתיד"

08:16 (23/01/13) Elizabeth Rimini

רבים מכם בוודאי עומדים נדהמים מול תוצאות הבחירות. מה קרה ל-17 המנדטים של בנט? היכן ההבטחה הגדולה ש"הבית היהודי" בדרך להפוך למפלגה השנייה בגודלה בכנסת? האם הקולות האלה חזרו הביתה לליכוד? אז כיצד הליכוד המשיך לרדת?

התשובה האמתית היא שהסקרים הללו לא היו יותר מאשר תרגיל הטעייה. עכשיו אתם מבינים מדוע הזהרתי אתכם לאטום אוזניים בתקופת מערכת הבחירות http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=502368

המנדטים הללו של בנט מעולם לא היו ולא נבראו. התקשורת יצרה את הסקרים המוטים הללו (שלא לומר מפוברקים) כדי להבהיל את מצביעי הליכוד החילוניים והמתונים מפני חיזוק הליכוד מימין על-ידי הבית היהודי.

המסקנה היא שהצעד של נתניהו לתקוף את הבית היהודי משמאל היה צעד נכון. המטרה שלו הייתה להבהיר לתומכי הליכוד שהליכוד לא ייסחף אחר הבית היהודי ויישאר אותו ליכוד. הסיבה היחידה שהצעד הזה לא עבד היא שהסקרים ניפקו לציבור את הבלוף לפיו ההתקפה של נתניהו רק מחזקת את הבית היהודי. דבר שבדיעבד אנו מבינים שלא היה ולא נברא.

לא לחינם טרח לפיד להגיע למפגש עם שלי יחימוביץ וציפי לבני כדי להודיע שהוא לא תומך בגוש חוסם, ואין לו שום בעיה להצטרף לממשלת נתניהו. מכאן ואילך הדרך הייתה פתוחה בפני כל מצביעי הליכוד החילוניים שחששו מהקצנה דתית לעבור לתמוך בלפיד.

הסקרים הרי הבטיחו שגוש הימין גדול,ונתניהו בכל מקרה יהיה ראש ממשלה, אז אם מחזקים אותו מימין, למה שלא יחזקו אותו גם משמאל.

הסקרים גם הסתירו מהציבור את ההתחזקות המטאורית של "יש עתיד". משום שאילו מצביעי הליכוד היו יודעים באמת מה קורה, הם היו חוזרים מהר להצביע לליכוד. אבל הסקרים שהצביעו על ירידת הליכוד המשיכו לשקר כאילו הקולות הללו אובדים לטובת ה"בית היהודי", בשעה שבפועל הם אבדו לטובת "יש עתיד".

לכן, מי שאומר לכם שתוצאות הבחירות הן הצבעה נגד נתניהו משקר. חלק נכבד מההצבעה ללפיד נגרמה בשל המחשבה המוטעית שנתניהו בכל מקרה זוכה ברוב גדול.

המסקנה – לא להאמין לסקרים. וכפי שאמרתי במאמר הקודם, בתקופת מערכת הבחירות יש לאטום אוזניים.

       הקישור למקור:

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=508844

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s