מלחמת העולם השלישית: "האביב הערבי"

(קישורים מעניינים 13)

קישורים

מלחמת העולם השלישית מתנהלת במלוא עוזה                                                                       במרחבי העולם כבר שנים, קשה לציין את נקודת                                                                   התחלתה, אבל אפשר לטעון שהכרזתה הרשמית הייתה                                                                       ב-11 בספטמבר 2001 על-ידי הפיגוע בבנייני                                                                 התאומים בניו יורק. זו מלחמת האסלאם לכיבוש העולם.                                                  באכזריותה אפשר להשוואתה עם מלחמת העולם השנייה,                                                        אבל בתחכומה, ברמת השקר, בתעמולתה וברוחב תחומי                                                                                     המבצעים המופעלים בניהולה היא עולה על המהלכים שהיו                                                              בכל המלחמות לפניה.

הרבה דיו כבר נשפך בסיפורים על "האביב הערבי" שמתפשט באזורנו במהירות רוח השרקיה ובדם ובאש משליט על עמי האזור את תנועות האסלאם הקיצוני – האחים המוסלמים. לא רק הם – ברית ארגוני הטרור המתחרים בקיצוניותם משתלטת על כל מזרח התיכון. רוב רובם של ה"מלומדים" וה"מומחים" הסבירו בכל העולם כמה שזה "ספונטני", "דמוקרטי" "פרוגרסיבי": טוניס, לוב, מצרים, סוריה. רק המצית של התבערה נשאר בצל, חוץ מבודדים שראו את הנולד כל העולם הובל אחרי אמצעי שטיפת המוחות.

האמת היא שהאביב הערבי הוא חזית חשובה של מלחמת האסלאם לכיבוש העולם – מטרתו – השלטת תנועות האסלאם הקיצוני על כל המדינות הערביות. זה התחיל ספונטני? כלל לא – מאחורי ה-"התקוממות העממית" עומדים בעיקר השירותים החשאיים של מדינות המערב ובעיקר ארה"ב. קורבן "האביב הערבי" – העם המצרי הבין את זה מהר מאוד ומנסה בכל כוחו להשתחרר. הוא הבין גם מי עומד אחרי האחים המוסלמים – ובהפגנות האחרונות במצרים היה כבר אפשר לראות את מי הם מאשימים בהשתלטות האסלאם הקיצוני – ואיך שזה לא מפתיע – אנו רואים את אדון ברק חוסיין אובמה, נשיא המדינה "הדמוקרטית" הגדולה באולם, נציג המפלגה "הדמוקרטית" שכנראה נמכרה לבעלי פטרודולרים, האיש שנבחר לתפקידו בעזרה פעילה מאוד של יהודי ארה"ב. 

בבלוג

15 18

התפרסמו צילומים מהפגנות מחאה בקהיר, בהם אפשר לראות בבירור את מי מאשימים המצרים בהשתלטות האחים המוסלמים. אחריו הצילומים התפרסמו באתרים רבים בעולם. אצלנו, כנראה, הם התפרסמו רק בבלוג המקורי ובאתרים רוטרנט  ו- Kr 8.

כל הסיפור, כולל הצילומים והקישורים: 

15 ANTI-OBAMA PHOTOS FROM TAHRIR SQUARE PROTESTS THAT YOUPROBABLY HAVEN’T SEEN

http://directorblue.blogspot.co.il/2013/07/15-photos-from-tahrir-square-protests.html

http://www.theblaze.com/author/jason-howerton/Jason Howerton 

http://www.theblaze.com/stories/2013/07/03/15-anti-obama-photos-from-tahrir-square-protests-that-you-probably-havent-seen/

Claiming that the mainstream media has completely ignored the swelling anti-Obama sentiment within the unrest in Egypt, blogger Doug Ross has compiled 15 photos that show protesters strongly condemning President Barack Obama and his administration.

“Consider the dichotomy: Obama 2011: Mubarak Must Go; Obama Today: ‘It’s not our job to choose who Egypt’s leaders are’,” he writes.

:(Take a look at the photos (Some strong language):

15 115 215 315 415 515 615 715 8 15 10 15 11 15 12

15 13

15 14

15 15

Consider the dichotomy: Obama 2011: Mubarak Must Go; Obama Today: ‘It’s not our job to choose who Egypt’s leaders are’.

Update: Via Robert Spencer:

15 16

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, העולם מסביבנו, מלחמת העולם השלישית, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על מלחמת העולם השלישית: "האביב הערבי"

  1. פינגבאק: "האביב הערבי" | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s