קישורים מעניינים 13/3

קישורים

ניסיתי לשנות את הכותרת של אוסף הקישורים לסיפורים הללו שנראים מעניינים ומומלצים לתשומת לב מיוחדת וככל הנראה עשיתי את זה מהר מדי – נותר רק להתנצל ולחזור למתכונת הישנה – היא קצרה וגם טובה יותר.

אז מה קורה עם האקלים? סיכומי הרצח –   

חדשות CNN – אמת או בלוף? חדשות יצהר

 

אז מה קורה עם האקלים?

אם אשאל על האקלים בכדור הארץ – אקבל תשובה אוטומטית ממש: "כדור הארץ מתחמם! מה, אתה לא יודע?", במשך כמה עשורים רוב אמצעי התקשורת מספרים לנו, כמעט יום יום עד כמה אנו מתחממים, חוקרים מנסים להוכיח שידו של אדם במעשה – אתם מכירים את הסיפורים טוב ממני. ואם מישהו יגיד את ההפך יסתכלו עליו כמו על משוגע. שום דבר לא ישכנע אותם, חוץ מהוכחה מוחלטת …..

האמת היא שתמיד היו שינויי אקלים: היו תקופות של התחממות, אחריהם באה התקררות – ובגדול, במשך כמה מאות שנים אחרונות שום דבר לא השתנה. רק אז לא היו אמצעי התקשורת מניפולטיביים ומוסדות בקנה מידה עולמי שמשתדלים להפוך את האנושות לעדר כבשים המובלים לכיוונים שכל אדם בעל הגיון בריא היה מיד רואה שמובילים לאסון גדול יותר.

אז כדור הארץ מתחמם? בדיוק ההפך! העיתון הלונדוני Daily Mail פרסם את צילומי הלוויין של האוקיינוס הצפוני שלפני כמה שנים רשת BBC כבר ניבאה כי בגלל התחממות כדור הארץ ב-2013 הוא יישאר ללא כיסוי קרח אך למעשה קרה ההפך – בצילום מ-27.08.12 הקרח מכסה את רובו, אבל בצילום מ-15.08.13 השטח המכוסה בקרח גדל ב-60% לעומת שנה קודמת. הקישור והצילומים:

And now it's global COOLING! Return of Arctic ice cap as it grows by 29% in a year

  • 533,000 more square miles of ocean covered with ice than in 2012
  • BBC reported in 2007 global warming would leave Arctic ice-free in summer by 2013
  • Publication of UN climate change report suggesting global warming caused by humans pushed back to later this month

  By DAVID ROSE      220.jpg seaIceMin_2013_v04_p30.jpg

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2415191/Global-cooling-Arctic-ice-caps-grows-60-global-warming-predictions.html

סיכומי הרצח

עולם האסלאם הקיצוני כמנהגו נוהג – הרצח אצלם תופעה שגרתית, זו אחת "המתנות" שהם מגישים לכלל האנושות. כמו כל חודש ד"ר יוחאי סלע העוסק בחקר האסלאם מפרסם באתר "חדשות המזרח התיכון" דו"ח על הנרצחים ע"י המוסלמים בכל מדינות העולם וגם "תחזית" של הקורבנות בדרך. כאן תמצאו סיכומו של חודש ספטמבר וגם של  השנה אחרונה – תמצאו שם גם טבלה עם פירוט לפי המדינות, הנה כך נראה סתם יום של חול:

30 באוקטובר 2013

50 הרוגים בסוריה; 35 חיילים נהרגו בניגריה; 16 הרוגים בעיראק; 12 טרוריסטים מוסלמים נהרגו באפגניסטן; 8 הרוגים בפקיסטן; 5 הרוגים בסודאן; 2 טרוריסטים מוסלמים נהרגו בסומליה בחיסול-ממוקד אמריקאי; 2 הרוגים בקווקז; פיגועים וקרבות נוספים עם נפגעים היו במצרים, בלבנון, בטורקיה, בסוריה, בעיראק, בתימן, בסומליה בלוב, באפגניסטן ובפקיסטן.

חדשות המזרח התיכון

חדשות

23.10.2013

http://www.mideast.co.il/p-2_a-131/

טרור אסלאמי – כמה בני-אדם נהרגו בחודש ספטמבר 2013

מאת: ד"ר יוחאי סלע

10.10.2013

האירועים המרכזיים שהיו בחודש ספטמבר 2013: במהלך החודש כולו נהרגו יותר מ-8,750 בני-אדם במאות פעולות טרור קטלניות שהתבצעו הן בידי ארגוני טרור אסלאמיים והן בידי כוחות-צבאיים הנאמנים לשלטון האסלאמי המרכזי. גם במהלך התקופה הנדונה, גל הטרור קשה בעיראק נמשך ביתר-שאת, וכן מלחמת-האזרחים מסוריה ממשיכה לגבות את חייהם של אלפי בני-אדם מדי חודש בחודשו…..

….. בסיכומו של דבר, בחודש ספטמבר 2013 נהרגו 8,756 בני-אדם. בחודשים ינואר-ספטמבר 2013 נהרגו 70,978 בני-אדם באלפי פיגועי טרור קטלניים ובעימותים עם גורמים אסלאמיים רדיקליים הפועלים במרחב האסלאמי ואף מעבר לו….

 http://www.mideast.co.il/p-2_a-542/

חדשות CNN – אמת או בלוף?

לא מעט כתבנו כאן על תעשיית שטיפת המוח – אמצעי התקשורת. פעם בהיותי בברית המועצות הקומוניסטית חשבתי שזו המצאה שלהם. יתכן, אבל ההמצאה נקלטה מצוין גם בארצות "החופשיות" ושם מנצלים אותה לצורך שליטה באנשים כדי להפוך אותם לעדר המובל לכל כיוון הרצוי לקבוצה השולטת או לבעלי ההון והכח. איך עושים את זה – נורא פשוט: מעלימים חדשות לא רצויות לפרסום ומזייפים את כל היתר.   CNN                                                   

היו זמנים כאשר רשת הטלוויזיה CNN  נחשבה למקור חדשות אמין – לא בטוח שזה היה מגיע להם כי לגבינו, כמו שאני מכיר אותם, הדיווחים היו מזויפים כל הזמן.

עכשיו סיפור זיופי החדשות שם אומת על-ידי עיתונאית בכירה שלהם לשעבר, כלת שלושה פרסי האמי אמבר ליון (Amber Lyon) הטוענת שהתחנה מקבלת שילומים מממשל אובמה ומממשלות ארצות ערב כדי להעלים ידיעות מסוימות ולעוות ידיעות אחרות לפי רצונם של המשלמים. הרי מקור הסיפור:

MUSLIMS WORLDWIDE

CNN is Being Paid By Arabs to Keep Stories Off The Air

Posted on October 21, 2013 by ADMIN

Photo: Katherine Welles / Shutterstock.com

Three-time Emmy winning journalist and former CNN reporter Amber Lyon is blowing the whistle on CNN. She says the network is paid by the Obama administration and foreign governments to avoid damaging stories and construct attractive narratives.

Lyon called CNN, “fake news.”…..

http://themuslimissue.wordpress.com/2013/10/21/cnn-is-being-paid-by-arabs-to-keep-stories-off-the-air/

Amber Lyon 

חדשות יצהר

יצהר – יישוב קהילתי המוקם בגב ההר בארץ אפרים בכ"ב באב ה'תשמ"ג (1 באוגוסט 1983) – לפני יותר משלושים שנה. חיים בו יותר ממאתיים משפחות. הוא משתרע על הרכס הרי השומרון דרום מערבה לשכם. בשלושים שנות קיומו תושבי הישוב ראו זמנים טובים וגם זמנים קשים, כולל פיגועי טרור קשים, אבל הישוב גדל, התחזק והתפתח. גם בתחום המאחזים. מאחזים של יצהר: מצפה יצהר, גבעת להבה ("המזרחית"), תקומה (גבעה 725), חוות השקד, הנחלה, שלהבת, שלהבת ים, הכיפה יצהר 1הסרוגה.

פרטים נוספים אפשר למצוא בוויקיפדיה. רק צריך להיזהר:  בדרך כלל בכל השפות אתרי וויקיפדיה הם מקור אמין יחסית של מידע – רק לא בעברית. כנראה גם כאן היה מי שחשב אותה לאמצעי מעולה לשטיפת המוחות. תיאורים שלה מלאי תוויות לפי מיטב המסורת הקומוניסטית שנקלטה לא רע גם במערב (אסור לקורא לחשוב באופן עצמאי!). שמות הסביבה הגיאוגרפית שם כולם בשפה הערבית – אף על פי שהם ברובם תרגום השמות העבריים הקדומים. בקיצור, כל אחד יתנהג לפי הבנתו.

למה דווקא חדשות יצהר? כי בזמן האחרון אנו שומעים דברים מוזרים על הנעשה שם. מישהו כנראה החליט להפוך את יצהר ליישוב מוכה, בלי שום מעצורי מצפון וצדק. שמעתם על חוק כבוד האדם וחרותו? כנראה, כן. רק כמו כל חוק – הוא לא לכולם. ביצהר אנשי "שלטון החוק" רומסים אותו בכל הזדמנות. נשתדל כאן לפרסם סיפורים מהיישוב וגם עליו.

לילה ביצהר: צרחות ילדים, שוטרים נכנסים באלימות והרס לבתים וסוחבים אנשים ממיטותיהם

ההתעללות של המשטרה בתושבי יצהר לא מפסיקה לרגע. באישון לילה פרצו שוטרים באלימות רבה לבתים ביצהר, תוך כדי שהם גורמים להרס ובהלה ועצרו באלימות שלושה תושבים. אחד מהם הוא הצלם שצילם את השוטרים עוצרים את בעז באלימות עם אקדח הטייזר: "היה בכי נורא. הילדים נבהלו לראות את השוטרים שולפים ככה מהמיטות את הוריהם. מישהו במשטרה חייב לתת את הדין על האופן בו משפילים אנשים ורומסים את כבודם לעיני ילדיהם הקטנים. מה גם שאחרי כל הקרקס הזה – תוך שעות ספורות על הבוקר המשטרה רוצה לשחרר אותם".

10:52 (17/10/13) אהבת ישראל

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=695348

מעצר אלים: שוטרים היכו ועצרו את בעז אלברט מיצהר

כוחות גדולים של משטרה ויס"מ הגיעו הערב לביתו של בעז אלברט מיצהר, שמסרב לציית לצו גירוש מיו"ש. אלברט התנגד למעצר והשוטרים חישמלו אותו באמצעות שוקר שוב ושוב. אחיו נפגע מירי טייזר. יו"ר ועד מתיישבי בנימין איציק שדמי שהיה עד ראיה: "הערב התביישתי בכוחות הביטחון"

עמיחי רובין, סרוגים    15.08.13 23:40

כוחות יס"מ ומשטרה הגיעו הערב (ה') לגבעת תקומה שביצהר, בכדי לעצור את תושב היישוב בועז אלברט שהודיע שאינו מכבד את צו ההרחקה שהוציא נגדו אלוף הפיקוד. המעצר לווה באלימות קשה מידי השוטרים על אף שבועז לא התנגד…..

צפו בשוטרים מחשמלים את אלברט מול ילדיו

http://www.youtube.com/watch?v=IRSgSZEBCQk&feature=youtu.be

http://www.srugim.co.il/53276-%D7%9E%D7%A2%D7%A6%D7%A8-%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%99%D7%A6%D7%94%D7%A8-%D7%9B%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%A1%D7%9E-%D7%94%D7%99%D7%9B%D7%95-%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%A8%D7%95-%D7%90?di=1

יצהר 2

צילום הדגמה: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/203668

        שבת ביצהר – שלושה אירועים בתוך 24 שעות

             אלחנן גרונר | כ״א באייר ה׳תשע״ב (13/05/2012)

סמוך לכניסת השבת הציתו ערבים דליקה סמוך לשכונת שלהבת י-ה ביצהר. בליל שבת חדרו ערבים לשטח הישוב והציתו צמיג סמוך לשכונת נחלה. בשבת בצהריים שוב התקרבו ערבים לעבר שכונת נחלה. אחד הערבים ניסה לחטוף מחבר כיתת הכוננות את נשקו, ונעצר בנחישות.

שלושה אירועים בטחוניים התרחשו בתוך 24 שעות בישוב יצהר שבשומרון …..

http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=32197

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, העולם מסביבנו, מעניין!, צדק, חוק ומשפט, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על קישורים מעניינים 13/3

  1. פינגבאק: חדשות CNN – אמת או בלוף? | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s