חדירת האחים המוסלמים לאמריקה

מלחמת הג'יהאד העולמית

The infiltration of Muslim brothers to America

מלחמת העולם השלישית מתנהלת במלוא עוזה                                                                                ברחבי העולם כבר שנים, קשה לציין את נקודת                                                                                התחלתה אבל אפשר לטעון שהכרזתה הרשמית הייתה                                                            ב11- בספטמבר 2001 על-ידי הפיגוע בבנייני התאומים בניו יורק                                                                                                                                                                                                זו מלחמת האסלאם לכיבוש העולם המנוהלת  על-ידי ברית                                                          של תנועות אסלאמיות כשבראשה עומדים האחים המוסלמים..                                                       באכזריותה אפשר להשוואתה עם מלחמת העולם השנייה,                                                                 אבל בתחכומה, ברמת השקרים, התעמולה וברוחב תחומי                                                            המבצעים המופעלים בניהולה היא עולה על המהלכים שהיו בכל המלחמות לפניה.

"אללה הוא מטרתנו. הנביא הוא מנהיגנו.

הקוראן הוא חוקנו. הג'יהאד הוא דרכנו.

למות בדרכו של אללה היא השאיפה הגבוהה ביותר שלנו ."

  – מוטו של האחים המוסלמים (ממאמרה של Clare M. Lopez)

      פרק 1  חדירת האחים המוסלמים לזירה אמריקאית והתבססותם.

עד עתה התייחסנו לאזורים שונים בעולם הנמצאים תחת מתקפת האסלאם הקיצוני המובל על-ידי האחים המוסלמים. חייבים להדגיש פעם נוספת שבמושג "האסלאם" אנו מתייחסים אל האסלאם של הג'יהאד –  האסלאם הקיצוני הנמצא בשלבים די מתקדמים של כיבוש העולם – אבל היום בעולם אין אסלאם אחר. ברור שיש מוסלמים מתונים שלא תומכים במלחמת הכיבוש האסלאמית ואפילו מתנגדים לה, אבל הם לא נותנים את הטון אלא נהפכים בעל כורחם לחיילים בצבא הכיבוש האסלאמי. אם הם מנסים להתנגד – האסלאם הקיצוני קודם כל מחסל אותם דווקא ומיישר את השורות: אפשר לראות את זה בכל מקום באירופה, במזרח התיכון וצפון אפריקה בהם התנועות האסלאמיות עם אחים המוסלמים בראש הן דומיננטיות: מצרים, סוריה ואפילו טוניס – המדינה שהייתה פעם מתונה יחסית.

במלחמה הזו לא תמצאו טורי שריון, אוגדות חי"ר המתנגשות בקרב חזיתי. כאן הכל מתוחכם הרבה יותר – השיטות משתנות לפי ארץ היעד. באירופה מהגרים הנעים בכל אמצעי תחבורה ומסתננים לשם בכל דרך אפשרית, מתארגנים במהירות ומתחילים בכיבוש השטח. ברוסיה, סין, הודו, בהן קיים מעוט מוסלמי, הולך ומתחזק מאבק בעד "הזכויות הלגיטימיות" ו"שוויון", אבל במדינה כמו ניגריה בה המוסלמים הם רוב – מתנהלת מלחמת השמדה של המיעוט הנוצרי בלי שום צורך בהסברים ואין מי שיגנה את המתחולל שם.

דגל ארהב והאסלאם

דגל האסלאם              דגל ארצות הברית

מי ישלוט באמריקה?

כאן נדבר על מלחמת הכיבוש של מדינה אדירה, המעצמה המשפיעה ביותר בעולם בעידן הנוכחי – ארצות הברית של אמריקה. משולבות שם גם התקפות חזיתיות, גם מלחמת טרור וגם שיטות מתוחכמות הרבה יותר. תיאור מעולה ומפורט של התהליך אפשר למצוא במחקר של מומחית לענייני אסטרטגיה ומודיעין – קלייר מ' לופז (Clare M. Lopez), עמיתה בכירה במרכז למדיניות בטחון בקרן קלריון (the Clarion Fund). בעבר היא הייתה קצינת מבצעים בסוכנות הביון המרכזית של ארה"ב. (ממליץ מאוד לקרוא שם את הפרק: Holy Land Foundation Trial).

אחים באמריקה

צילום: The Muslim Brotherhood in America

לא נתייחס בפרוט לשלבים ההתחלתיים של חדירת האחים המוסלמים לזירה האמריקאית. רק לצורך הבנת  המהלכים שהופעלו בחזית של ארה"ב בפרק הפותח את הסקירה נתייחס לכמה סיפורים משנים עברו שהשפיעו לא מעט גם על ארצנו הקטנטונת…

התארגנות של האחים המוסלמים

תרשים התארגנות של האחים המוסלמים באמריקה הצפונית מהאתר:

http://shoebat.com/2013/09/03/obama-salutes-muslim-brotherhood-in-usa/ 

ארצות הברית תמיד הייתה ארץ היוזמה החופשית, ארץ עבודה ויזע, אבל היא גם הייתה ארץ עגל הזהב ושחיתות שבכל פעם הגיעה לשיאים חדשים. כסף יכול לעשות שם הכל – ואת זה למדו מהר מאוד אנשי התנועות האסלאמיות: ארגונים רבים שלהם הקימו בה בסיסי פעולה והחלו לחדור לחברה אמריקאית ובעיקר למוסדות השלטון. ההתחלה הייתה באזורי "יוצאי אפריקה" – מוסלמים מכרו אותם בזמנו לסוחרי העבדים שמילאו את אמריקה המשוועת לידיים עובדות ככוח עבודה זול. לאחר מכן הם הבינו ששיטת הממשל בארה"ב שמבוססת על בחירת נציגי העם נותנת יתרון עצום למועמד בעל אמצעים המאפשרים לו "לשכנע" בקלות יתרה את בוחריו להצביע לו… כעת בואו נכיר מנקודת מבט לא כל-כך מקובלת על אמצעי התקשורת העיקריים כמה מנשיאי המדינה ההיא.

פורסם ב- NEWS1  ב- 17.11.13  קישור למאמר ולתגובות:

http://www.news1.co.il/Archive/0024-D-88143-00.html

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, העולם מסביבנו, מלחמת העולם השלישית, עם התגים , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

7 תגובות על חדירת האחים המוסלמים לאמריקה

  1. פינגבאק: מנהיגי האסלאם: ”אנו נשלוט בעולם!" | מיומנו של זקן השבט

  2. פינגבאק: נפתלי בנט, קצת סבלנות | מיומנו של זקן השבט

  3. פינגבאק: דונלד טראמפ, נשיא אמריקה: בהצלחה! | מיומנו של זקן השבט

  4. פינגבאק: ממשל טראמפ: אחרי ארבעה חודשים | מיומנו של זקן השבט

  5. פינגבאק: אהוד ברק: פרופיל הפוליטיקאי (2) | מיומנו של זקן השבט

  6. פינגבאק: מלחמה על ירושלים (2) | מיומנו של זקן השבט

  7. פינגבאק: אהוד ברק: שיחות "קמפ דייוויד" והאינתיפאדה השנייה | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s