ביל והילרי קלינטון – פרופיל המשפחה הנשיאותית

Bill and Hillary Clinton – The Presidential Family Profile

ביל קלינטון  (Bill Clinton), איש המפלגה הדמוקרטית, היה נשיא ה- 42 של ארה"ב (שנים 1993 – 2001). בדומה לג'ימי קרטר, לפני בחירתו הוא היה מושל מדינת  Arkansasוהוא היה ככל הנראה הנשיא המושחת ביותר בכל ההיסטוריה האמריקאית (בלי להתייחס אפילו לסיפור הידוע עם מוניקה). קלינטון נולד וסיים את בית הספר במדינת ארקנסו, למד באוניברסיטת ג'ורג'טאון (Georgetown University) – אוניברסיטה פרטית של מסדר הישועים (Jesuit) של הכנסייה הקתולית. (בעשורים אחרונים האוניברסיטה נהפכה לאחד המרכזים הגדולים של פעילות אנטישמית ואנטי-ישראלית בארה"ב). הוא קיבל מלגה ולמד גם באוניברסיטת אוקספורד, בבית ספר למשפטים בייל (Yale Law School) וקיבל שם תואר במשפטים ושם הוא הכיר את הילרי (Hillary) שעמה אחר כך התחתן.  ביל קלינטון

שחיתותם של בני הזוג קלינטון נהפכה לעובדה לה הוקדשו אלפי מאמרים, סיפורים ואפילו בדיחות – איש לא נהפך למושחת בין-רגע ולנשיא מדינה כמו ארה"ב לא פשוט לעבור את המהפך בתקופת כהונתו, לכן אנו ננסה ללמוד את הרקע עוד לפני בחירתו לנשיאות ארה"ב.

לקראת סיום לימודיו ביל קלינטון קיבל הכנה מספקת כדי להבין שרצונו להשתתף בקביעת גורלו של ADFAהעולם לא יתממש ללא בסיס פיננסי איתן, לכן הוא וכמה חברים הקימו את החברה   "Arkansas Development Finance Authority" (ADFA). באותו זמן הילרי הקימה את החברה "Rose Law Firm"  שנתנה גב משפטי לפעולות בעלה. במאמר: "הרקע הפלילי של ביל קלינטון" (BILL CLINTON'S CRIMINAL BACKGROUND) מתוארת התקופה בחייו בה הוא התבסס ופעל במדינת ארקנסו עוד לפני בחירתו לתפקיד הנשיא. ברור, שלא כל דבר המופיע בתקשורת הוא אמת, אבל אם אפילו עשירית מהעובדות המופיעות שם קיים בסיס ממשי אז הוא מעיד על פגם ענק בכל מערכת השלטון של "המדינה הדמוקרטית הגדולה בתבל" כאשר איש מסוגו של קלינטון נבחר לתפקיד ראש המדינה והיה יכול למנות מקורבים בעסקים מפוקפקים לתפקידים בממשלו (בדומה ל-Webb Hubbell שמונה על-ידו לתפקיד שר המשפטים). לא אכנס לפרטים וגם לפרטים אינטימיים – כל אחד המעוניין להכיר את בני הזוג קלינטון מוזמן לקרוא את המאמר ולהתרשם.

בסקירה מקיפה יחסית: The Clinton Legacy"" באתר The Progressive Review  מצוטטות דוגמאות רבות על שחיתותו של ביל קלינטון, אזכיר רק מספר קטן מהן:

– הנשיא היחיד שכמעט הודח בגלל עבירה אישית.

– המספר הגדול ביותר של פקידי הממשל שנחקרו בחקירות פליליות.

– המספר הגדול ביותר של עדים שסירבו להעיד נגדו או ברחו מהמדינה על מנת לא להעיד.

– הכמות הגדולה ביותר של העדים בחקירותיו שמתו מוות פתאומי.

– הגברת הראשונה הייתה תחת חקירה פלילית.

– הכמות הגדולה ביותר של תרומות בלתי חוקיות שהגיעו מחו"ל.

– הנשיא הראשון שרישיונו נשלל בבית המשפט של המדינה ובבית המשפט העליון.

אפשר להמשיך, אבל, לדעתי, התמונה היא ברורה (הרשימה המלאה מופיעה בסקירה).

פוליטיקאי בעל תכניות להגיע לפסגת השלטון במדינה כמו ארה"ב ובונה לשם כך בסיס כספי – במוקדם או במאוחר ישים לב למקור המצלצלים הזמין רק לאלה המסכימים "לעזור" לתנועות האסלאמיות בארה"ב ובעולם: כספי הנפט המגיעים מהמזרח התיכון. בני הזוג קלינטון כמו רבים אחרים לא עמדו בפיתוי והחלו לשתף פעולה עם האחים המוסלמים, ככל הנראה גם כאן זכות הראשונים שייכת לגברת הילרי.

קשריה עם אנשי "האחים" וה-"אחיות" החלו מזמן (כנראה יותר מעשרים שנה), אבל רק בשנתיים האחרונות אמצעי התקשורת המובילים עסקו בסיפור, הסיבה – התפוצצות פרשה שהסעירה את העולם Weiner and Humaהפוליטי בניו יורק: לפני הבחירות האחרונות לראשות העיר המועמד הדמוקרטי (Anthony Weiner בגד באשתו אומה Huma) – וזה הכשיל את בחירתו. אז התברר שאשתו היא אומה אבדין (Huma Abedin) , המכהנת גם כעוזרת אישית אצל גברת קלינטון וגם במשרד החוץ בתור ראש הסגל וגם בארגונים אסלאמיים שונים הקשורים לאחים המוסלמים ולאל-קעידה. היא גם בת משפחה המושרשת בהיררכיה של האחים המוסלמים: כל בני המשפחה פעילים בארגון בתפקידים רבים. אימא של אומה סלאחה אבדין היא אחת מ-63 הנשים החשובות בארגון "האחיות המוסלמיות", אשר בפועל הינו גרסה נשית לאחים המוסלמים ושירתה בארגון לצד אשתו של מוחמד מורסי – נאג'לה עלי מחמוד. בשנת 2010 נאמה הילרי קלינטון במכללת אבדין, אותה הקימה פרופסור סלאחה אבדין אימה של אומה, ושיבחה את הפרופסור בעלת הקשרים Huma tnd Hillaryלטרור על תרומתה לחיבור ומערכת היחסים המיוחדת בין מכללת אבדין לאוניברסיטאות ברחבי ארה"ב. היא אמרה באותו הנאום: "…אני צריכה להודות שיש לי קשרים כמעט משפחתיים עם פרופסור אבדין, מכיוון שאחת משלוש בנותיה, אומה אבדין, שמכהנת כסגנית שלי התחילה לעבוד עבורי כאשר הייתה סטודנטית באוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון." לפי גב' קלינטון שיתוף הפעולה החל מזמן, כאשר בעלה ישב עוד בבית הלבן ואולי אפילו עוד קודם – לא שולפים סטודנטית סתם ומקדמים אותה במוסדות שונים של הממשל. יש כל מיני סיפורים פיקנטיים על הסיבות, אבל לדעתי מה שכיוון את גברת קלינטון הוא ריח הכסף.

גם בעלה קיבל תמיכה כספית מסיבית מ"ידידים" במזרח התיכון – כבר כתבנו על הכמות הגדולה בהיסטוריה האמריקאית של תרומות בלתי חוקיות שהגיעו בשבילו מחו"ל. לאחר שהחלו לכתוב על הסיפור התברר שבעלי הפטרו-דולרים יודעים לעזור ל"ידידים" להתקדם – וכידוע גב' קלינטון כבר לא בפעם הראשונה מנסה לרוץ בבחירות לנשיאות – פעולה הדורשת הוצאות כספיות עצומות (ב-2008 כאשר גברת קלינטון רצה לנשיאות תקציב הבחירות שלה היה $229.4 מיליון ותקציב הבחירות של אובמה היה $1.073 מיליארד!). בפרסומים שונים "הידידים" מהמזרח התיכון תרמו לבני זוג מאות מיליוני דולר.

האמת חייבת להיאמר: לבני הזוג קלינטון היו תורמים רבים לא מוסלמים, בינהם יהודים רבים. להבדיל מג'ימי קרטר – קלינטון, כנראה, לא היה אנטישמי. לא מעט יהודים עבדו עימו ועזרו לו להיבחר. בין התורמים הגדולים שלו היו Marc Rich, Bill Gates, Haim Saban, לדעתי הילרי קלינטון הייתה קשורה יותר לאחים המוסלמים.

 סיפור יפה על קשריו של ביל קלינטון עם ההון הערבי אפשר לקרוא גם במאמר:

 "Bill Clinton’s soul in jeopardy "

לסיכום הפרק על בני הזוג קלינטון ניתן להגיד רק דבר אחד: "זה שמשלם – מזמין גם את המנגינה" והמנגינה שהם ניגנו הייתה דומה למנגינות הבוקעות מהמסגד.

צילום משפחתי

צילום משפחתי: קלינטון – ערפאת

http://en.wikipedia.org/wiki/Political_positions_of_Hillary_Rodham_Clinton#Arab-Israeli_conflict

       

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, העולם מסביבנו, מלחמת העולם השלישית, עם התגים , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

4 תגובות על ביל והילרי קלינטון – פרופיל המשפחה הנשיאותית

  1. פינגבאק: מחשבות על מערכת הבחירות בארה"ב | מיומנו של זקן השבט

  2. פינגבאק: אהוד ברק: פרופיל הפוליטיקאי (2) | מיומנו של זקן השבט

  3. פינגבאק: אהוד ברק: שיחות "קמפ דייוויד" והאינתיפאדה השנייה | מיומנו של זקן השבט

  4. פינגבאק: מפרקים את אמריקה | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s