רוצחים במשרה מלאה במימון הנרצחים

קבלתי את החומר הנ"ל בדואר אלקטרוני ממטה יהודי לאומי. יש כאן עובדות שרובנו לא יודעים בכלל והתקשורת הצועקת יום יום על "זכות הציבור לדעת" לא מתייחסת אליהן כלל, ההיפך – משתיקים אותן, לכן החלטתי לפרסם אותו כמעט ללא שינויים (חוץ מכמה הדגשים והתמונות).

כנראה בגלל תקלות ב-wordpress  מופיעות בתחתית הפוסט אתיות מוזרות. מקווה שהתוכן מובן

מטה יהודי לאומי

רוצחים במשרה מלאה במימון הנרצחים – "אחי, גיבורי התהילה"

פורד ורוקפלר מימנו בשעתו את הנאצים, והיום הם מממנים את הקרן לישראל החדשה

 

א.      רוצחים במשרה מלאה במימון הנרצחים (מתוך כתבה של עפרה לקס בשבועון "בשבע") 

 1. בתחילת השבוע פורסם כי המחבלים ששוחררו לאחרונה מהכלא הישראלי במסגרת משא ומתן המדיני לא ידעו מחסור בשארית ימיי חייהם. כל מחבל, כך דווח, יקבל מענק של 50 אלף דולר, וגם משכורת לכל החיים צמודה לוותק שלו בכלא. הכספים באים ממדינת ישראל וממדינות אירופה.
 2. האסירים מקבלים שלושה סוגי תשלומים: מיום שהמחבל נאסר ועד שחרורו הוא מקבל משכורת של 1,400 ₪ לחודש, כשהמשכורת הזאת עולה ככל שהתקופה בכלא מתמשכת, אם למשל המחבל יושב בכלא הישראלי עשר שנים, משכורתו מגיעה עד ל- 10,000 ₪ בחודש, פי ארבעה מהמשכורת הממוצעת ברש"פ. בנוסף לכך, ביום שבו הוא יוצא מהכלא הוא מקבל מענק שחרור, ואם הוא היה בכלא למעלה מחמש שנים, הוא גם מקבל משכורת לצמיתות.
 3. במהלך הביקור אצל המשפחות, תקפה הטלוויזיה הפלשתינית את ישראל ושאלה: איך אפשר לקרוא לאנשים האלה טרוריסטים, הרי הם גיבורים? המשכורת מקנה מעמד, וזו בעצם אמירה ממשית של "אנחנו משלמים לך על זה שרצחת ישראלים". ומקור הכסף שמשולם לרוצחים הוא מדינת הנרצחים.
 4. זמר פלסטיני שר לקבוצת ברצלונה שהגיעה לבקר ברש"פ שיר שמילותיו כללו את המשפטים הבאים: "ארצי פלסטין, פנה לצפת ולטבריה, שלח ברכות לים של עכו וחיפה, אל תשכח את נצרת וספר בית שאן על שיבת אנשיה."
 5. מרכוס, מ"מבט לתקשורת הפלסטינית", שעומד להוציא מחקר ובו סיכום של התבטאויות ההסתה מתחילת השיחות המדיניות עד היום. המחקר מקיף 100 עמודים של דוגמאות שכוללות הצגת עולם בלי ישראל, שירים שמהללים טרור ועוד. בין אלה יש המון הסתה ושנאה. מאשימים את ישראל שהיא רוצה להרוס את מסגד אל- אקצה, שהיא מפיצה סמים בכוונה תחילה ועוד. אנשים חושבים שיש שינוי במדיניות הזאת של הרשות אבל אין. להפך , יש שינוי מתמיד לרעה."
 6. המרכז לחקר המדיניות במזרח התיכון, אותו מנהל דוד בדין, רכש את ספרי הלימוד של הפלסטינאים ונתן אותם לשלושה מתרגמים שונים. כולם הגיעו למסקנה אחת: "יש בספרים חינוך לשאהידיזם. זה מכוון. יש כאן חינוך למלחמה של ממש." הספרים מהללים את כל מי שרצח יהודים ופיגועים מן העבר. בדין מספר שבשנת 1999 קיבלו הילדים תוכנות מחשב שמנחות אותם איך לאתר בתים מתש"ח ואיך להרוג את היהודים שגרים בו עכשיו. "בקיץ מתקיים 'מחנה ג'יהאד,, שבו תוך כדי משחקים שרים שירים על הג'יהאד ומהללים את כל מי שנכנס לכלא".
 7. פרט למדינות התורמות, יש עוד מדינה אחת שכספיה מגיעים ישר לכיסם של המחבלים. וזו אומר בדין, היא ישראל. "הפלסטינים מדברים על זה וצוחקיםשהכספים שמזרימה ישראל לרש"פ משמשים לאסירים בכלא ולכל מיני ארגונים שפועלים בחו"ל נגד ישראל. הם לא מסתירים את זה".
 8. החוקר דחוח- הלוי מסביר מדוע ממשיכות המדינות באירופה לתרום לרש"פ למרות שהכסף הולך למחבלים: "אף אחד לא רוצה להתעסק עם טרוריסטים ועוד אלימים", ומכיוון שיש קהילות גדולות של פלסטינים גם במדינות אירופה, "מעדיפים לתת פרוטקשן לראש הכנופיה". כך אגב, גם עשתה ישראל כשהיו הפגנות נגד אבו מאזן, היא שחררה כספים כדי שיהיה שקט.  "במזרח התיכון אין דין ואין דיין. המתפרע שולט."
 9. הפגנה הארץהפגנה לשחרור אסירים פלסטינים מול כלא רמלה, 2008. צילום: הדר כהן – http://www.haaretz.co.il
 10. ב. "אחי, גיבורי התהילה

  1. הוא רומן מרתק המספר בגוף ראשון את סיפור מלחמת המכבים ביוונים בהנהגת יהודה המכבי ואחיו. זהו סיפור הדרמה המשפחתית, האהבות והיריבויות שבה, על רקע הדרמה הלאומית והסוציאלית. שמעון, אחרון האחים החשמונאים, הוא שמוסר את הסיפור לאורח רומאי שבה ללמוד את אופיו של העם היהודי והמרדן, השונה והאחר, בשליחות הסנאט של המעצמה העולה, רומא. באמצעות הקול האישי של המסר קורמות הדמויות ההיסטוריות הרחוקות עור וגידים, רגשות ויצרים. הרומן שראה אור לראשונה בארה"ב באוקטובר 1948, במהלך מלחמת העצמאות של מדינת ישראל, והופיע לראשונה בעברית ב-1950, נקרא כסיפור אנלוגי למציאות הישראלית האקטואלית אז.
  2. המחבר הווארד פאסט, מהבולטים בסופרי השמאל האמריקני לאחר מלחמת העולם השנייה, תיאר ברומן ההיסטורי את התרבות היהודית הישראלית כמבוססת על כבוד האדם וחירותו, תוך הבלטת השילוב של ערכים לאומיים וסוציאליים העומדים בבסיס המרד, והמנוגדים לערכי האימפריות הגדולות שבהן הוא נאלץ להיאבק. הספר בנוסחו העברי, היה מיד עם הופעתו לרב מכר גדול וזכה להדפסות חוזרות רבות, והצירוף ´אחי, גיבורי התהילה´ שריר וקיים מאז בפי רבים כמטבע לשון ישראלי מובהק.
  3. מחיר הספר בחנויות הינו 88 ₪ ואין למצאו על המדף, על כן יש להזמין בחנות ולבוא לקבלו כעבור שבועיים.

  אני הגעתי להסכם עם המו"ל, שמי שיבוא בשמי וירכוש לפחות 20 ספרים יזכה במחיר מופחת של 30 ₪ לספר במקום  88 ₪. לפנות לאילנה – הוצאת הקיבוץ המאוחד בטלפון: 03-6163978 בכתובת: רח' הירקון 23, בני ברק (ליד קניון איילון).

 11. אחי גיבורי התהילה jpg
 12.  ג.       פורד ורוקפלר מימנו בשעתו את הנאצים, והיום הם מממנים את הקרן לישראל החדשה

 13. האנשים שארגנו את השואה מאחורי הקלעים מעולם לא הועמדו לדין על פשעיהם, ונראה שהם  מתכננים לנו כאן. כעת עוד "נפלאות". מי שממנו את השואה הן משפחות פורד ורוקפלר.

  1. כותב העיתונאי והתחקירן אהרון רול על חלקה של משפחת רוקפלר בקידום הנאציזם:

   "המימון האדיר לו זכו הנאצים מעושר משפחת רוקפלר לפני ובמשך מלחמת העולם השנייה, מעלה את

   ההשערה כי במקרה זה, כמו גם בהקשר המהפכה הקומוניסטית, הנאצים שימשו כ"אדיוטים השימושיים"

   של משפחת רוקפלר".

  1. "פורד השקיע הון עתק במפלגה הנאצית, ותרם לה רבות, עוד לפני שהגיע היטלר לשלטון ואפילו לפני  מעצרו בשנת 1923. שני האישים היו בקשרים הדוקים לאורך שנות שלטון הרייך השלישי, היטלר ראה בפורד מעין מורה רוחני ואף קיבל ממנו מתנות ביום הולדתו.

  את רעיון ה"מכונית לכל פועל", אימץ היטלר מפורד, וכך גם את חלק מן הניסוחיו האנטישמיים.

  על קיר במשרדו של היטלר היה תלוי פורטרט של הנרי פורד. ב-1938 הקים פורד מפעל משאיות בברלין, שבו הועסקו פועלי כפייה, זקנים, נשים וטף. באותה שנה קיבל פורד מדליה מהרייך השלישי, מעוטרת בצלבי קרס. ביחד עם "ג'נרל מוטורס", יצר פורד את התשתית התעבורתית של הצבא הנאצי, ותרם בכך רבות לגרמניה ולהיטלר".

  1. פרטים נוספים: http://www.news1.co.il/Archive/003-D-63199-00.html
  2. זכרו קרן פורד מממנת היום את הקרן לישראל החדשה!
  3. הנרי פורד והמשטר הנאצי
 14. פקידי המשטר הנאצי עונדים להנרי פורד אות הוקרא מהיטלר – 1938
 15. צילום: http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=565561
מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s