קישורים מעניינים 13/4


קישורים

ניסיתי לשנות את הכותרת של אוסף הקישורים לסיפורים הללו שנראים מעניינים ומומלצים לתשומת לב מיוחדת וככל הנראה עשיתי את זה מהר מדי – נותר רק להתנצל ולחזור למתכונת הישנה – היא קצרה וגם טובה יותר.

החשבונות של משפחת נתניהו – סגן אלוף שלום אייזנר – סוף הסיפור?עושים משהו עם המסתננים? – ללא פירושים – מסע נהגי המשאיות בוושינגטון בעד החוקה

החשבונות של משפחת נתניהו

כנראה בכל זאת זה כלל בסיסי: הדשא של השכן ירוק יותר, האישה של השכן יפה יותר ואפילו אם הוא מקבץ נדבות בפינת הרחוב – הוא עשיר יותר. קיים ציבור ענק של מציצנים-לצלחות-השכנים ואם מגישים לך כל יום -יומיים סיפורים על הוצאות של "אנשי הציבור" מסוימים זה נעשה על-מנת לגרום לך רגשי הנחיתות ולכוון אותך נגדם, זהו התכסיס הישן של מערכת שטיפת המוחות שאצלנו בטעות קוראים לה "תקשורת". שמתם לב שבשביתת עובדי הנמלים או רופאים מתחילים לפרסם תלושי משכורת של השובתים כדי לגרום לנו להרגשה שהם מרוויחים יותר מכולם ועוד מעיזים לשבות.

הייתי זקוק להקדמה הארוכה הזו כי בזמן אחרון "אמצעי התקשורת" שמזמן פשטו את הרגל וקיימים עכשיו רק בזכות העזרה שמעניקים להם ארגונים הידועים כנציגי השירותים החשאיים של "ידידנו" הקרובים והרחוקים – פתאום, כאילו לפי הפקודה, התחילו לכתוב ולדבר על הוצאותיה  של משפחת ראש הממשלה נתניהו. ברור שלקבוע אם הן גבוהות או נמוכות אפשר רק בהשוואה עם הוצאותיו של איש ציבור אחר בפרק זמן מקביל.

לכן החלטתי להגיש לכם שני קישורים על ההוצאות שני "משרתי הציבור" המכהנים בתפקידים  לא בדיוק דומים (אחד פעיל והשני אמור להיות רק דמות ייצוגית) – בנימין נתניהו ושמעון פרס.

תוכלו לראות בהם פרטים מעניינים שחלק מהם (הקשור לשמעון פרס) משתדלים להסתיר. אם להאמין למאמרים בנושא, אז ב-2012 ההוצאות במעון ראש הממשלה הסתכמו ב-2012 ב-3.3 מיליון שקל. "הסכום כולל תשלומים דחויים, מגורי המאבטחים ואירוח". לעומת זאת לשכת פרס ומעונו הרשמי נהנו ב-2012 מתקציב עתק של כ-62 מיליון שקלים. תקציב האמרכלות (הוצאות שוטפות לצורך פעילות) של בית הנשיא עמד על 41.283 מיליון שקל. פרטים במאמרים והמסקנות עליכם:

נרות ב-6,000: חשבון ההוצאות המלא של משפחת נתניהו

בחודש מאי פורסם כי סך הוצאות בית ראש הממשלה בשנת 2012 עמד על 3.3 מיליון שקלים. מהנתונים, שהתקבלו במסגרת עתירה של התנועה לחופש המידע לבית המשפט המחוזי בירושלים, עלה כי סך ההוצאה על מזון ואירוח במעון הרשמי של ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים, וכן בבתים הפרטיים שלו בירושלים ובקיסריה, עמד ב-2012 על 480 אלף שקלים. על ניקיון הוציאו בבתים השונים 1.2 מיליון שקלים, וכן רכשו ריהוט ב-108 אלף שקלים.

הקישור:

http://news.il.msn.com/%D7%A0%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%91-6000-%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%A9%D7%9C-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%AA-%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95

מעון ראש הממשלהמעון ראש הממשלה, ירושלים, צילום אלקס ליבק (הארץ)

בתוך שנה: תקציב בית הנשיא גדל ב-6 מיליון שקלים

תקציב בית הנשיא ולשכתו עמד בשנת 2012 על סכום של כ-62 מיליון שקל – הגבוה ביותר מאז קום המדינה. מנתונים שפורסמו באתרי משרד האוצר ופורטל השירותים והמידע הממשלתי, עולה כי בשנת 2011 הסכום עמד על 55,652,000 מיליון ובשנה שקדמה לה 38.6 מיליון – לעומת 21.4 מיליון בשנת 2000, כשעזר ויצמן ומשה קצב כיהנו בתפקיד.

 הקישור:  http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/470/249.html

בית הנשיא

בית הנשיא בירושלים, צלם: אבי אוחיון,

לשכת העיתונות הממשלתית

סגן אלוף שלום אייזנר – סוף הסיפור?

נתחיל מהסוף. כבר מאות שנים משתמשים בביטוי: "לא מספיק להיות צודק, צריך להיות גם חכם" – את זה כבר שנים לא ראינו במערכת ביטחונית שלנו (בעצם בעיקר אחרי הסכמי אוסלו). הפיקוד שולח את טובי חיילנו למשימות התנגשות עם אזרחים (בעיקר אזרחים זרים שלא צריכים להיות כאן בכלל) היוצרים פרובוקציות במכוון אותן היה אפשר למנוע עוד טרם התחלתן. אבל למי זה אכפת? שמפקדים זוטרים יותר ישברו את הראש. לו רק יום או יומיים לפני התחלת "הפרובוקציה המתגלגלת" היו אוספים את כל "האורחים" מאירופה ושולחים אותם הביתה – לא הייתם שומעים על הסיפור.

הסיפור הוא די טרי, כתבנו כבר עליו במאמר  "המטס האנטישמי והתקרית בבקעה(מזמין להתעדכן) . לפני כחצי שנה, בסוף החגים באביב ולפני יום העצמאות הגיעו ארצה פרובוקטורים מאירופה וביחד עם המון ערבי ארגנו מסע אופניים לכל מיני כיוונים – העיקר ליצור פרובוקציות ולצלם. החיילים אז עוד לא למדו מאלוף פיקוד המרכז ניצן אלון לברוח – הם ניסו לבצע את תפקידם (בלתי אפשרי בתנאים האלה) לפי יכולתם. רק קטע קצר מהמאמר:

…"קבוצות רוכבי אופניים (רובם אינם ערבים – איך הם בכלל הגיעו לכאן?) החלו לנוע לכיוונים שונים ולחפש או ליצור "אקשן": כך הם הגיעו ביום שבת ה-14.04.12 לכביש הבקעה, באותו יום (סוף שבוע אחרי פסח) הכביש היה סואן ממכוניות של יהודים ומארגני הפרובוקציה ידעו זאת, גם היעדרות כוחות הביטחון באזורים האלה לא נעלמה מהם. מה כבר הייתה יכולה לעשות קבוצה קטנה של חיילים? (12 חיילים, שאסור להם להפעיל כוח, מול 50 רוכבי אופניים מאירופה והמון ערבי). הפרובוקטורים החלו אייזנרלתקוף אותם במקלות – סגן אלוף אייזנר מצא את עצמו עם אצבעות שבורות אך בסוף הוא הגיב כמו שצריך ותוך שניות התקרית הסתיימה. הקצין מילא את תפקידו וזכאי להערכה ושבחים, אבל הפרובוקציה נועדה בעיקר לצרכי תעמולה: הכל צולם. הסרט עבר "עריכה" ולבסוף יצא "המסמך המצולם" – כל היתר כבר ידוע"…   התיאור רק מדגיש את מצב ההפקר שהיו בו החיילים: הפרובוקטורים קיבלו אישור למסע? המסלול היה מוסכם? היו נקודות ביקורת? והעיקר: מדוע המסע לא התנהל בשטח הרשות, למה אצלנו? היה ידוע שיהיו פרובוקציות? איך הם הגיעו לכביש הבקעה?

בקיצור, בשבועות אחרונים הסיפור הגיע לסיומו: סא"ל שלום אייזנר נשפט ועוזב את צה"ל – אבדנו קצין קרבי מעולה, הפרובוקטורים הצליחו! זו בעצם הייתה מטרתם! אסיים בעוד קטע מהמאמר:

 "היינו עם נורמלי שחי במדינה שהיה אפשר להתגאות בה, אבל הבאנו את זה על עצמנו: הכל התחיל באוסלו ובהסכמים שנעשו עם ארגוני הטרור, הבאנו אותם ארצה לפתח ביתנו והם קיבלו יד חופשית לפעילות עוינת כאן. נשפכו עשרות (אולי מאות) מיליוני דולרים לקניית והשחתת (פשוטו כמשמעו) אליטה שלטונית, משפטית וכל אחד ואחד שהייתה לו יד ורגל בייצוב דעת הקהל בישראל, על ידי אותם הארגונים נרצחו אלפי יהודים ועשרות אלפי ערבים. למי זה אכפת? צה"ל שלפני אוסלו היה צבא לוחם הפך לצבא של שומרי התחת (מדובר על הפיקוד – וראינו את התנהגותו במקרה המתואר). יש לנו חיילים מצוינים, אבל מה הם יכולים לעשות? זו גם סיבה שבמשך עשרים שנים אחרונות לא ניצחנו בשום מערכה. לא, טעיתי – ניצחנו את עצמנו בהתנתקות וכתוצאה דרום הארץ מופצץ בטילים."

עוד הערה קטנטונת: אם היום הפרקליט הצבאי הראשי הוא המפקד העליון של צבאנו והמטה הכללי לא עושה שום דבר בלי אישורו – אין לצה"ל סיכוי בשום פעולה, קטנה או גדולה.

קישורים לסיפור:

 הסדר טיעון: צה"ל מפטר ומטיל עבודות שירות על סגן אלוף שלום אייזנר

הסדר טיעון לסגן מפקד חטיבת הבקעה, סגן אלוף שלום אייזנר, שתועד מכה ברובהו פעיל אנטי ישראלי מדנמרק. בהסכמתו יוטלו עליו חודשיים של עבודות שירות והוא לא יקודם עוד בשורות הצבא. בימים הקרובים יוגש לבית הדין הצבאי המיוחד כתב האישום המוסכם, הכולל עברות של חריגה מסמכות עד כדי סיכון חיים או בריאות והתנהגות שאינה הולמת...

22:32 (03/09/13) אברהם יהודה

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=661172

שימו לב עד כמה אפשר לעוות את התוכן בכותרת (וואלה):

סא"ל תקף אזרח דני בנשקו, ויוכל להישאר בתפקידו

מאת: אמיר בוחבוט, מערכת וואלה! חדשות

יום חמישי, 12 בדצמבר 2013, 11:45

באפריל 2012 הטיח סא"ל אייזנר את נשקו בפרצופו של פעיל שמאל בבקעה. היום אישר בית הדין הצבאי הסדר טיעון לפיו הקצין ירצה חודשיים עבודות שירות, אך יודח מצה"ל עוד כמה חודשים…

http://news.walla.co.il/?w=//2702597

 המטס האנטישמי והתקרית בבקעה 

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-71062-00.html

הגנה עצמית: סא”ל שלום אייזנר הכה אנרכיסט אלים

 http://www.jdn.co.il/news/64849

צילום: www.hakolhayehudi.co.il 

 עושים משהו עם המסתננים?

דווקא כן. לא שמים לב? כמעט כל חודש מכריזים בחגיגיות: לא נכנסו מסתננים למדינה או שנכנסו מסתננים בודדים, בזכות הגדר וממשלה החכמה ואמיצה שבנתה אותה בגבול המצרי.

רק העיקר: כשמונים אלף פולשים זרים שנמצאים כאן –  מישהו מדבר עליהם? מישהו מנסה לפתור את הבעיה שהפכה לבעיה לאומית ממדרגה ראשונה?

 שום דבר חוץ מדיבורים פה ושם. דיברו על החזרתם הביתה דיברו על העברתם למדינה השלישית. במבחן התוצאה: יצאו השנה רק מאות בודדות. הסיבות לכישלון נראים לעין בלי שום זכוכית מגדלת: הממשלה לא מסוגלת לשלוט בדומה לכל ממשלות הליכוד לדורותיהן. הבעיה היא לא חיצונית אלא פנימית – חוסר מוטיבציה והתמדה במדיניות. אסור לשכוח גם "ארגוני זכויות האדם" המופעלים ע"י שירותים החשאיים של מדינות מערב והמזרח כאחד שפועלים כבר עשרות שנים לחיסולה של מדינת ישראל כמדינה יהודית בעזרתה הפעילה של כמה פוליטיקאים שמכרו את נפשם בעד פטרו-דולרים הזורמים לכיסם ממקורות שונים ומשונים.

בשפה הפשוטה ביותר זה נקרא "בגידה", אך בכל ניסיון של בדיקת מקורם הכספים המוזרמים לקניית והשחתת אליטה שלטונית, משפטית ומייצבי דעת הקהל בישראל נשמעות יללות שבר מחרישות אוזניים, ומי בולם כל אפשרות לבודד את החשודים בבגידה? צדקתם – ראש ממשלתנו היקר בנימין נתניהו. אבל הוא בעצם יצר את הבעיה – בתקופת כהונת ממשלתו חדרו ארצה יותר מ-70% של  הפולשים. אני כבר לא מנסה להזכיר את אחראית על אכיפת החוקים האוסרים העסקת הפולשים, פתיחת עסקים שונים על ידם –  שרת המשפטים ציפי ליבני שנלחמת ימים ולילות בכל דבר המריח מיהדות, אך גם כאן היא לא התיישבה על כיסא  "המיניסטריאלי"  כי התחשק לה – ביבי מינה אותה – והוא ידע בדיוק מה היא תעשה.

בקיצור, עוד ימשיכו לדבר על הבעיה – רק לא בטוח שימצאו לה פתרון, לא בתקופת הכהונה של ממשלה זו.

כאן אפשר להזכיר קוריוז: בחיפושים הקשורים לנושא הגעתי למבזק : הוחלט: מסתננים מאפריקה יוחזרו למצרים. מי החליט על זה? ממשלת אולמרט, בתאריך 1.07.07לפני כמעט שבע שנים! ראיתם תזוזת אצבע אחת לפתרון? רק בלה-בלה.

הרי כמה קישורים לידיעות על הצרה הזו:

 מתוך 5000 מסתננים רק 6 נחשבים פליטים

קבלו בתוך כתבה של רוני דניאל בערוץ 2 "מתוך 5000 מסתננים רק 6 נחשבים פליטים".נציגי סוכנות הפליטים של האו"ם בישראל ערכו בדיקה. ומצאו שרק 6 מתוך כ-5,000מסתננים בישראל שנבחרו לדגימה במחקר. נחשבים פליטים. להלן הכתבה מערוץ 2

http://www.youtube.com/watch?v=1Dch3kwd52Q

ראשוני: תושב קריית שלום הותקף באלימות על ידי מסתננים במהלך ניסיון שוד

בעוד שבכנסת ישראל יש המנסים לטרפד את חוק ההסתננות החדש ובמסגרתו את הקמת מתקן השהייה הפתוח בדרום. הערב בקריית שלום, המציאות מכה בפנים תרתי משמע, שוב אנו עדים לתקיפה אלימה של תושב השכונה בידי קבוצת מסתננים. מסתננים11

איציק כהן, תושב קריית שלום הותקף באלימות בעת ניסיון שוד בשעה שעבר הערב בחורשה הצמודה לקאנטרי גורן בלב השכונה. מהמידע שבידנו עולה כי לקראת השעה 6 בערב, הוא יצא מביתו ברחוב הקלעים בקריית שלום בדרכו לבקר חבר…

http://www.south-tlv.co.il/article11997

תל אביב: שני מסתננים תקפו שוטרת סמויה בתחנה המרכזית

שני מסתננים בני 27 ו-32, נעצרו בחשד שניסו לשדוד שוטרת סמויה באזור התחנה המרכזית בתל אביב. בשבועות האחרונים דווח על מספר אירועים באזור התחנה המרכזית הישנה בת"א במהלכם אזרחים שעברו במקום בלילה נשדדו באלימות בידי 2-3 חשודים.

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=711459 

וידאו, פעילת שמאל מדריכה מסתננים נגד הפעילה החברתית בדרום ת"א מאי גולן

כששר הפנים גדעון סער הגיע לראות את המצב ההזוי במדינת דרום ת"א, הגיעו המוני מסתננים בליווי והדרכה צמודה של פעילי שמאל קיצוני – במסווה של מנהלי ארגוני זכויות אדם. אחת מהן המצולמת בוידאו, אמרה להמוני המסתננים שהקיפו את הפעילה החברתית מאי גולן ועוד כמה מתושבי השכונה ההמומים, להתחיל ולהתגרות בהם. לאחר שראו שמאי גולן התחילה לצלם אותם, הדריכה אותם פעילת השמאל לצעוק את הסיסמאות העלובות והשקריות לעבר מאי גולן ותושבי השכונה האחרים. צפו…

מסתננים12

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=696690

 צפו: פעיל שכונות ניסה להגן על תושבת שהותקפה ע"י מסתננים – הותקף על ידי משטרת ישראל

בוידיאו שעלה לרשת היום (ראשון) נראים שוטרים מכים באכזריות פעיל שכונות בדרום ת"א שניסה להגן על תושבת שהותקפה בידי מסתננים. אישה שהייתה במקום צעקה לעבר השוטרים: "עזבו אותו, הוא ניסה להגן על אישה מפני המסתננים, מה אתם עושים לו". צפו 

מסתננים13

 (25/08/13) איציק אבני

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=652149

תמונה: מסתנן אפריקני ניסה לרצוח ישראלי – מקבל תמיכה מפעילי שמאל במשפטו

אבי הותקף בראשון שעבר ע"י הסודני שבתמונה – שלא מתבייש לעשות v לאות ניצחון במהלך המשפט שלו – שתקף עוד מעל לחמישה אנשים בסכין באורך של 40 ס"מ. אבי היקר במצב קשה, מורדם ומונשם כבר מעל לשבוע עקב פגיעה חמורה בוושט, במיתרי הקול, בבלוטת התריס ובריאות

בת הפצוע מדקירות מסתנן בנווה שאנן במכתב לראש הממשלה : 

            ביבי היקר,
אני כותבת לך מחדר ההמתנה של טיפול נמרץ.
זאת הפעם הראשונה שאני מעלה פוסט אישי לדיון ציבורי.
אולי זה לא מעניין אותך אבל אני בטוחה שזה יעניין הרבה אנשים במדינת ישראל.
אולי אם יהיו מספיק לייקים ושיתופים (ואני מאמינה שיהיו) אז בטח היועצים שלך יציעו לך לקרוא את זה.

זה אומנם מאוחר בשביל המשפחה שלי ובשביל אבי היקר שעובד בתחנה המרכזית הישנה בת"א מעל ל35 שנה וכל יום-יומיים היה מספר לנו על הרציחות, גנבות, ריבים ופשעים שהוא רואה ושומע ומשום מה בחדשות לא דיברו על זה בכלל
אבי הותקף בראשון שעבר ע"י הסודני שבתמונה (שלא מתבייש לעשות v לאות ניצחון במהלך המשפט שלו) שתקף עוד מעל לחמישה אנשים בסכין באורך של 40 ס"מ.           מסתננים14

אבי היקר במצב קשה, מורדם ומונשם כבר מעל לשבוע עקב פגיעה חמורה בוושט, במיתרי הקול, בבלוטת התריס ובריאות (וכן, כל זה מדקירה אחת!)
אנחנו לא רואים מתי הוא יצא מזה ומכעיס אותנו שאבינו נדקר סתם! סתם כי הוא הלך לרוקן את הפח!

סתם כי הוא היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון!
הוא לא השתתף בקטטה או ניסה להפריד כמו שהתקשורת גרמה לאנשים להבין.
אני חושבת שכולם חייבים לפתוח את העיניים ולראות מה קורה בארץ שלנו, ובעיקר במתחם התחנה המרכזית הישנה, בגינת לוינסקי ובדרום ת"א בכלל.
הגיע הזמן שהתקשורת תראה מה באמת קורה שם ולא רק חלק קטן מהפשעים….

התמונות של ‏‎Naama Omrad Oslo‎‏

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200796647770834&set=a.2257194341658.122116.1002340871&type=1&theater

ללא פירושים:

שוד קרקעות: בדואים ממשיכים לשדוד קרקעות ולבנות בתים בלתי חוקיים

 תמונה באדיבות תנועת רגבים: תנופת הבניה האדירה, הבלתי חוקית בעליל, של הבדואים בנגב, אינה נעצרת…..

http://212.179.115.64/BRPortalStorage/a/1/08/25/54-TRetm0hdQm.jpg

54-TRetm0hdQm

מסע נהגי המשאיות בוושינגטון בעד החוקה

הסיפור היה לפני כחודשיים באמצע חודש אוקטובר. לא הזדמן לי להתייחס אליו, אף שהתופעה היא אופיינית לציבור רחב מאוד בארה"ב הרואה את השחיתות, השקר והזלזול של ממשל אובמה באזרחי המדינה "המקוריים" – האמריקאים. קבוצת נהגי משאיות עצמאיים החליטה להפגין שלושה ימים בלי הפסקה בשתיים-שלוש משמרות בכבישי הבירה. כמה עשרות משאיות נסעו בכבישים שטופי גשם ברחבי הבירה מיום שישי בבוקר (11.10.13) במסגרת מחאה מתגלגלת המבקשת להדיח את הנשיא אובמה ולתמוך בקונגרס…

הקישורים וכמה צילומים:

Truckers Ride for the Constitution: Day One + Updates & Pics

Posted on October 11, 2013 by barkingeagle — 127 Comments ↓

מסע נהגים 1מסע נהגים 2jpgמסע נהגים 3מסע נהגים 4

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, מסתננים, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s