אחים המוסלמים: "הפרויקט"

"אללה הוא מטרתנו. הנביא הוא מנהיגנו.

הקוראן הוא חוקנו. הג'יהאד הוא דרכנו.

למות בדרכו של אללה היא השאיפה הגבוהה ביותר שלנו ."

  – מוטו של האחים המוסלמים (ממאמרה של Clare M. Lopez)

בסדרת המאמרים על מלחמת העולם השלישית המתרחשת נגד עינינו התייחסנו למקומות שונים בעולם הנמצאים תחת מתקפת האסלאם הקיצוני: אירופה, ארצות הברית, ארצות המזרח התיכון,אפריקה. כדי שנוכל להבין טוב יותר את דרך חדירת האחים המוסלמים לארצות המערב והשתלטותם עליהם, וגם להבנת מהלכי ממשלו של אובמה חשוב מאוד להכיר את מסמך הפעולה שלהם שנקרא "הפרויקט". תולדותיו מתוארים במחקרה של המומחית לענייני אסטרטגיה ומודיעין – קלייר מ' לופז (Clare M. Lopez), עמיתה בכירה במרכז למדיניות בטחון בקרן קלריון (the Clarion Fund). במחקרה היא משתמשת במאמרים של פאטריק פול (Patrick Poole)  שפורסמו באתר " FrontPageMagazine.com" ב-11.05.2006 ( The Muslim Brotherhood "Project"  ), כולל המסמך עצמו המתורגם לאנגלית.                                             

ממליץ מאוד לעבור על החומר המקורי, כאן אתאר בקצרה את ההיסטוריה של המסמך והנקודות העיקריות של תכנית החדירה והמדיניות הכללית שלהם. התרגום יכול להיות טוב יותר אך לדעתי יספיק לצרכי הבנה.

המסמך התגלה בנובמבר 2001 –  חודשיים אחרי מתקפת אסלאמית על בנייני התאומים בניו יורק, בפשיטת מנגנוני הביטחון בשוויץ על וילה השייכת ליוסף נדא (Yousef Nada), מנהל הבנק של האחים המוסלמים אל טאקווה  Al-Taqwa  bank) ) , המממן את פעילות אל-קעידה  (– Qa'eda Al). במקור הוא נכתב בערבית ומקורו מתוארך בכמה עשורים לפני כן. המסמך שנמצא (בערבית) הוא התוכנית המתוקנת מ-01.12.1982 – הכוללת 14 עמודים. "הפרויקט " מציג גישה גמישה, רב שלבית, לטווח ארוך ל"פלישה התרבותית" לארצות המערב, לפי פטריק פול, מומחה ללוחמה בטרור ובאחים המוסלמים, במקום להסתמך בעיקר על טרור (הג'יהאד הפעיל) – בדומה ל- Al -Qa'eda , האחים המוסלמים בחרו בחדירה הדרגתית לחברה המערבית על מנת להשיג את אותה התוצאה הסופית: השתלטות אסלאמית על המערב. בשנים הראשונות אחרי תפיסתו המסמך נשאר סודי והועבר למנגנוני לוחמה בטרור של ארצות המערב. רק אחרי מספר שנים הוא תורגם לצרפתית ולאנגלית ופורסם באמצעי התקשורת (סוף 2005).

MAC

נקודות עיקריות של "הפרויקט":

–      תיאום פעילות בין ארגונים אסלמיים הפועלים כארגונים נפרדים.

–      הימנעות מקשרים גלויים עם ארגונים המוכרים כארגוני הטרור ועם אנשים פרטיים הקשורים עימם כדי לשמור על מראית עין של "מתינות".

–      חדירה והשתלטות על ארגונים מוסלמים קיימים כדי לכוון אותם מחדש לעבר מטרות הקולקטיביות של האחים המוסלמים.

–      להשתמש באמצעי הונאה כדי להסוות את המטרות המיועדות של הפעולות האסלמיות , כל עוד זה אינו מתנגש עם חוק השריעה.

–      הקמת רשתות פיננסיות כדי לממן את השתלטות על המערב, כולל תמיכה בפעילים העובדים במשרה מלאה ;

–      למקם בכל מקום אפשרי "כלב שמירה" לניטור מערכת תקשורת המערבית כדי להזהיר את המוסלמים על "מזימות בינלאומיות נגדם "

–      טיפוח קהילות אינטלקטואליות אסלאמיות, והקמת קבוצות תמיכה, צוותי חשיבה, ופרסום מחקרים "אקדמיים" כדי לתת לגיטימציה לעמדות אסלמיות. תיעוד ההיסטוריה של התנועות האסלמיות.

–      בניית רשתות חברתיות נרחבות של בתי ספר, בתי חולים וארגוני צדקה לפי רעיונות האסלם. לשמור על קשר קבוע עם מוסלמים במערב.

–      שילוב מוסלמים במערב במוסדות נבחרים באופן דמוקרטי בכל הרמות, כולל ממשלות, ארגונים לא ממשלתיים , ארגונים פרטיים ואיגודים מקצועיים.

–      לנצל מוסדות קיימים במערב עד שהם יוכלו להיות מומרים לחדשים לשירותו של האסלאם.

–      ליצור בריתות עם ארגונים מערביים "מתקדמים" החולקים מטרות דומות .

–      ליבוי אלימות ושמירה על מוסלמים חיים במערב במסגרת "ג'יהאד של נפש".

–      תמיכה בתנועות ג'יהאד ברחבי העולם המוסלמי באמצעות הטפה, תעמולה , כוח אדם, מימון ותמיכה טכנית ותפעולית.

–      ייזום קמפיין מתמיד כדי להסית לשנאה נגד יהודים על ידי מוסלמים ודחיית כל הדיונים על פיוס או דו- קיום עימם. 

–      איסוף כספים כדי לתמוך בג'יהאד ברחבי העולם להנציח אותו ללא הגבלת זמן.

כל זה פורסם בארצות המערב לפני כשבע שנים וכמו שזה נראה ל"פרויקט" יש השפעה על מצבנו המדיני, צבאי, כלכלי, חברתי. עד היום לא שמעתי שום ציוץ על הנושא באמצעי התקשורת ישראליים: "זכות הציבור לדעת" כמו במקרים אחרים דומים לא משחקת כאן שום תפקיד. כמו גם "תהליכי השלום" שונים ומשונים שתכליתם אחת: ליצור תנאים טובים יותר להשמדת מדינת היהודים.

עוד נקודה חשובה: בכל גלי התעמולה האנטישמית ואנטי ישראלית ברחבי העולם שותפים ארגונים "ישראליים" הממומנים ממקורות סמויים מעבר לגבולנו – כעת אנו בדיוק יודעים את מי הם משרתים.

מוסלמים רוצים לשלוט בעולם

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, העולם מסביבנו, מלחמת העולם השלישית, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על אחים המוסלמים: "הפרויקט"

  1. פינגבאק: מלחמת העולם השלישית: חזית ארה"ב (3) | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s