השתלטות אחים המוסלמים על הממשל הפדרלי באמריקה

Muslim Brotherhood takeover of the federal government in America

מלחמת העולם השלישית מתנהלת במלוא עוזה                                                                                ברחבי העולם כבר שנים, קשה לציין את נקודת                                                                                התחלתה אבל אפשר לטעון שהכרזתה הרשמית הייתה                                                                       ב11- בספטמבר 2001 על-ידי הפיגוע בבנייני התאומים בניו יורק                                            זו מלחמת האסלאם לכיבוש העולם המנוהלת  על-ידי ברית                                                         של תנועות אסלאמיות כשבראשה עומדים האחים המוסלמים..                                                                באכזריותה אפשר להשוואתה עם מלחמת העולם השנייה,                                                                אבל בתחכומה, ברמת השקרים, התעמולה וברוחב תחומי                                                              המבצעים המופעלים בניהולה היא עולה על המהלכים שהיו בכל המלחמות לפניה.

   סיימנו את הפרק הקודם בסוף תקופת נשיאותו של ג'ורג' בוש שעל אף הקשרים שלו עם בעלי ההון המוסלמים השתדל להילחם בטרור האסלאמי. חייבים רק להדגיש שלארה"ב היו לא מעט בעלי ברית בעולם הערבי ורוב המדינות הערביות היו ידידותיהן, אבל הממשלות שלהן לא היו ממשלות אסלאמיות קיצוניות. ממשלות אסלאמיות שלטו אז רק באירן וטורקיה. אף על פי שמדינות הנפט תרמו מיליארדים בכל קצוות תבל למען התפשטות האסלאם, הן ככל הנראה לא תיארו לעצמן איזה מפלצת תיווצר בעקבות התרומות הללו. בהתחלה היו אלה מלחמות השחרור "מהכופרים" שזכו בתמיכה מסיבית של ההון המוסלמי, בעזרתו האחים המוסלמים עם יתר תנועות האסלמיות "התנחלו" במקומות רבים באירופה וארצות הברית ומשם החלו במאבק להשתלטות על המדינות "המארחות" וגם על מדינות הבית שלהם. היו אלה שראו את הנולד מהתחלה – כמו במצרים, בה פעילות האחים הייתה אסורה כל השנים, והיו אלה שלא חשו כל סכנה בפעילותם.

      הקמת מדינות מוסלמיות חדשות באירופה

כבר הזכרנו את מדינות אירופה שברצון וויתרו על עצמאותן עם הקמת האיחוד האירופאי – הן רק לא הבינו שהקמתו מסמלת את קץ לאומיותן, תרבותן וחופש ההחלטה על גורלן. כוחות שונים בתכלית השתלטו על האיחוד – התאגידים הבינלאומיים, בהם ההון המוסלמי הוא דומיננטי. בהזדמנות הראשונה הם ניצלו את מוסדות האיחוד כדי להקים באירופה בכוח הזרוע באמצע שנות התשעים שתי מדינות מוסלמיות: בוסניה וקוסובו במהלך מלחמת האזרחים ביוגוסלביה שהוצתה ע"י שירותים החשאיים של מדינות המערב. כמו במקומות רבים אחרים. יוגוסלביה מאוחדת הייתה מקור הסדר והשקט באזור, בו תמיד היו מלחמות עקובות בדם בין העמים השכנים. בגלל עליונותו של הכח הצבאי היוגוסלבי ואחר כך הסרבי מדינות האיחוד לא יכלו לבצע את המזימה לבדן.

סרבים קוברים אישה שרצחוה הבוסנים

סרבים קוברים אישה שנרצחה ע"י הבוסנים

אבל בימים ההם מעבר לאוקיאנוס שלט ממשל קלינטון, שהיה כבר אז בובה בידיהם של האחים המוסלמים (ראה פרק הקודם) ובנוסף התפוצצה פרשת מוניקה והיה מדובר כבר על פיטורי הנשיא שהיה זקוק בצורה נואשת לקרש הצלה כדי לשרוד. קרש הוא לא מצא, במקומו הוא יזם את מלחמת "שחרור" קוסובו (אזור סרבי, בו היה מיעוט אלבני) שבינתיים בעזרת מדינות האיחוד התמלאה בהמוני מסתננים אלבנים מהמדינה השכנה. התקשורת המערבית הייתה מלאה בסיפורים על "פשעי מלחמה של הסרבים" (על פשעי מלחמה של אלבנים והבוסנים לא היה ציוץ – זה כנראה דומה מאוד לדיווחי אותה התקשורת על הנעשה באזורנו). ממשלת ארה"ב פתחה בהתקפה אווירית לא נגד צבא הסרבי, אלא נגד האוכלוסייה האזרחית שבאכזריותה אפשר להשוואתה עם מלחמות קוריאה, ווייטנאם ואפילו עם מלחמת העולם השנייה. ארצות האיחוד הפעילו כוחות יבשה – והמעשה נעשה: הוקמו שתי מדינות אסלאמיות בדרום אירופה שנהפכו במהרה למרכזי טרור ביבשת וגם לבסיסי מעבר המסתננים המוסלמים למדינות האיחוד.

ארצות אירופה הכניסו עוד מסמר לארון הקבורה שלהן.

NATO bombs rain down on Belgrade

NATO bombs rain down on Belgrade, March 24, 1999

בפרק הקודם תיארנו את הדרך בה הפכו בעלי ההון האסלאמי את ממשלות ארה"ב לבובות המופעלות על-ידם. אבל בכל זאת הממשלות היו ממשלות אמריקאיות ולארגוני האסלאם זה לא היה מספיק. הם למדו את הסדרי זרועות השלטון השונות במדינה והשכילו להבין שבעלי התפקידים "בני המקום" לא יתנו להם להשתלט על המדינה. עוד בתחילת פעילותם בעורמה ובסתר הם החלו להכין מועמדים מטעם התנועות האסלאמיות לתפקידים הגבוהים בממשל – נבחרו מספר מועמדים באוניברסיטאות שונות ברחבי המדינה שקיבלו תמיכה לוגיסטית וגם כספית. התנועות האסלאמיות השתדלו ליצור למועמדים רוח גבית לכניסתם לחיים הפוליטיים: היה ברור שלמוסלמי אין סיכוי אפילו הקלוש ביותר להיבחר לתפקיד הנשיא. באסלאם אין זו בעיה, השקר אצלם הוא לגיטימי בהחלט (זו אחת "מהמתנות" שהם הביאו לאנושות), לכן לא הייתה שום בעיה בהכרזה על "נוצריותם" של המועמדים, ביקורם בכנסיות והעמדת פנים של אמריקאים "נורמטיביים" רגילים. זה עבד ובשנת 2008 חניך האחים התמודד פעם ראשונה על התפקיד הרם במדינה. הבחירות התנהלו בצל המשבר הכלכלי שפקד את ארה"ב והפך למשבר עולמי, נוצרו תנאים בסיסיים להצלחתם – כדי לנצח הם הפעילו מכונת התעמולה ו-"שימנו" אותה במיליארדי דולרים, השמיצו את המתחרים, הפחידו את האזרח הפשוט בהתפרקות הכלכלה, במלחמה ובמה לא? בכל זאת במצב רגיל המועמד של האחים לא היה נבחר, רק המצב המשברי גרם לבחירתו – לתפקיד הנשיא נבחר ברק חוסיין אובמה (Barack Hussein Obama. הניצחון היה מכריע: חוץ מתפקיד הנשיא, מפלגתו – המפלגה הדמוקרטית קיבלה רוב בבית הנבחרים ובסנאט – שני בתי המחוקקים, שהקל מאות על מלאכת ההשתלטות של "הכוחות החדשים" על הממשל, הם למעשה הגיעו לשלטון מוחלט ללא עוררים.

פורסם ב- NEWS1 ב-06.01.14

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, העולם מסביבנו, מלחמת העולם השלישית, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s