תושבי יצהר היקרים, תזהרו מפרובוקטורים!

יצהר לוגו

הכל מאורגן מראש. הזמנים משתנים, השחקנים מתחלפים – אך שיטת אנשי הזדון לעולם עובדת: קודם הורסים בית בו גרה משפחה עם ילדים קטנים בלי שום סיבה, או עוקרים כרם כדי להעביר את האדמה לערבים (פעולות בלתי חוקיות בעליל בפני עצמן) – הכל כדי ליצור זעם אצלכם. אז באים הפרובוקטורים, מפריחים סיסמאות קיצוניות וסוחבים אחריהם נוער שמתקשה לשלוט על תגובותיו. המטרה – להכפיש אתכם, וליצור סיבה לרדיפות בכל האמצעים שיש בידם.

הסיבות להתנהגות הזו לא חשובות כרגע, הכי חשוב שלא תאפשרו לגרור את עצמכם למעשים שיתנו לאנשי הזדון נשק ואפשרות לפגוע בכם – את זה הם מחפשים. אל תשכחו שתמיד תהיה להם רוח גבית של התקשורת האנטישמית שתשקר, תזייף, תשמיץ – העיקר לפגוע בכם. הרי הם יודעים שאתם המגן האמיתי של הארץ הזו.

ישוב יצהר

ישוב יצהר (וויקיפדיה)

        הפרובוקטורים

את הפרובוקטורים עצמם לא פשוט לאתר: הם נמצאים בינכם, נראים כאנשים נחמדים, דומים לכם, מעורבים בחיי הקהילה, נמצאים בסביבת הצעירים, אף שהם קצת מבוגרים מהם. אחרי "הפעולה" הם נעצרים ביחד עם האחרים עם הבדל אחד קטן: עבור כל יום בכלא הם מקבלים משכורת עם כל התנאים הסוציאליים וכנראה גם איזה תוספת על "אי נעימות זמנית".

       פניה אל ההורים

כנראה רוב הנוער שהפרובוקטורים מצליחים להוביל למעשי תגובה הם לא תושבי יצהר בעצמם, לכן הם ניתנים להשפעה ביתר קלות אך לכל אחד יש הורים שלא תמיד יודעים מה הילד עושה. חשוב מאוד שהורים יכירו באיזה סביבה הילד חי, מי הם החברים שלו – שמרו על הקשר עם הילדים כדי שתוכלו להתערב לפני המעשה, עזרו לילדיכם להשתחרר מהשפעתם של הפרובוקטורים כי הם בסכנה ועתידם תלוי במידה רבה בכם.

        לסיכום

כל שכתבתי עד כאן לא אומר שעליכם לקבל בהכנעה את המעשים של זרועות השלטון המובלים ע"י "ידידנו מעבר הים" ופוגעים באינטרסים האמיתיים של מדינת ישראל ועמה. אתם יכולים ואפילו חייבים לתבוע את האחראים להריסת הבתים, מעצרים בלתי חוקיים מסירת האדמה המעובדת שנים רבות לערבים. תביעות חייבות להיות אישיות עד שהצדק יצא לאור, יהיו לא מעט משפטנים שיסכימו לעזור לכם. לא יודע עד כמה אפשר לסמוך על בתי המשפט הישראליים היום, אך האיש שתביעה אישית רובצת עליו יתנהג מחר בצורה זהירה יותר.

        קצת על הפרובוקציות שכבר נחשפו.

שימוש בפרובוקציות (פעילות בלתי חוקית) כדי לסכל מאבק ציבורי למען ארץ ישראל התעצם מאוד אחרי הסכמי אוסלו. פרובוקטורים מסוגים שונים פעלו בקרב הציבור (הדוגמה הידועה – אבישי רביב) ומשכו אותו לכיוונים המובילים להתנגשות עם החוק. כך גם היה ניתן לגנות אותם בקלות ולעצור אנשים הנאמנים לעם ולמדינה והעיקר – לנצל את מערך שטיפת המוחות התקשורתי לניגוח כל תנועת ההתנגדות נגד כניעה מתמדת של חוגי השלטון במדינתנו למדיניות אנטי ישראלית של ממשלות ארה"ב לדורותיהם שגרמה כבר למלחמה בלתי פוסקת בפתח ביתנו במסווה של "תהליך השלום" עם אלפי קורבנות במשך שני עשורים אחרונים.

מצרף תזכורת מימי אוסלו – צילום עמוד עיתון "מעריב" מ- 19.11.95

מעריב 19.11.95

פורסם ב- NEWS1 ב-23.04.14

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, כללי, צדק, חוק ומשפט, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על תושבי יצהר היקרים, תזהרו מפרובוקטורים!

  1. פינגבאק: נפתלי בנט, אתה יודע איפה אתה חי? | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s