הפשע המאורגן חוגג

(במדינת החלמאים 14)

במדינת החלמאים הכל בכאילו: יש בה ממשלה, יש צבא, יש משטרה, יש משרד המשפטים ומערכת אכיפת חוק בעלת תקציבים וצוות כוח אדם הראויים למעצמה – כולם מקבלים משכורות מעל לממוצע, עושים רוח, מפריחים נאומים, אבל, כנראה, לא אפתיע אתכם אם אגיד שאנו חיים במדינת הפקר – הכל בלוף. לו היו דורשים ממישהו לבצע את תפקידו ובודקים את ביצועיו – מזמן גם ראש הממשלה וגם שר הביטחון וגם עוד שר הביטחון השני וגם שרת המשפטים – כולם ביחד וכל אחד לחוד היו עפים מתפקידם ויושבים על ספסל הנאשמים – והאישום הקל מבין כל האישומים האפשריים היה הרשלנות הפושעת – כי הם מעמידים בסכנה את עצם קיום חברת אזרחים שומרי החוק וגם עצם קיום המדינה היהודית.

האחראיםאחראים למצב: ראש הממשלה בנימין נתניהו, שרת המשפטים ציפי לבני, השר ל"ביטחון פנים" יצחק אהרונוביץ'

אחרי שישים ושש שנות קיום המדינה, האזרח הפשוט חש עצמו מחוסר הגנה מזערית – כנופיות הפשע המאורגן נוגסות כל פעם עוד ועוד חלק ממרקם חייו ואין לו למי לפנות. שרת המשפטים נלחמת בציורי קיר שמישהו צייר בתור פרובוקציה ומגייסת למטרה הזו את כל מערכת אכיפת החוק. השר לביטחון פנים רוקד את ריקוד הטנגו עימה ומפעיל את המשטרה ברדיפת ילדים יהודים, כאילו אנו בגטו וורשה, ובינתיים יום יום הולכים ומתרבים מעשי הגזל, שוד, דמי החסות – ואין למי לפנות. ארגוני מתנדבים כמו השומר החדש או המשמר האזרחי מנסים לעשות משהו ועושים, אך, ריבונו של עולם, יש מוסדות ב"מדינה" שזה תפקידם!

ציפי, את מסוגלת להבין את זה?

קיבלתי את החומר הנ"ל מהשומר החדש בדואר אלקטרוני, הוא לא זקוק לפירושים – מפרסם אותו כפי שהוא, לא בטוח שזה יזיז במשהו לציפי לבני – היא כמו רובוט שתכנתו אותו לפרוץ כל מכשול בגבולות הגנה של החברה היהודית כאן בארץ כדי לספק את המעבידים שלה מעבר הים, אך אני בטוח שכל אזרח הגון במדינתנו לא יישאר אדיש ויעזור לפי יכולתו:

מתנדבים יקרים,

בשבוע החולף קיבלנו מספר טלפונים מחקלאים הסובבים את הכפר טובא זנגרייה אשר טענו בפנינו כי בחודש האחרון החלה לפעול כנופיית פשע הדורשת מהם דמי חסות עבור שמירה על עסקיהם אשר עד עתה עבדו ללא כל צורך בשמירה. בעשרת הימים האחרונים הוצתו שני לולים, אחד במשמר הירדן והשני באליפלט. הושחת מיכל תערובת בשווי 50,000 ש"ח ונופצו חלונות הרכבים של החקלאים. 

העבריינים דורשים מהחקלאים 12,000 ש"ח בחודש בעבור שקט.

 משטרת ישראל אינה מספקת מענה לאזרחים החרדים ולכן פניות אלו מגיעות לידי הארגון.  אין בכוונתנו לפתוח מצפים קבועים במקום אך יחד עם זאת ברצוננו לספק מענה לפרק זמן המיידי עד אשר חקלאי הסביבה ייצרו פתרון ארוך טווח.  

מדובר בקו החזית הקדמי אל מול כנופיות הפשע מטובא זנגריה באזור אשר החקלאים השכנים כבר נטשו עשרות אלפי דונמים.  

כל מי שביכולתו להשתבץ לשמירה באזורים אלו בחודשיים הקרובים אנא פנו אלי בהקדם.  

מיקום השמירות:

חווה מחוץ למשמר הירדן 

חווה מחוץ למחנה יפתח (קרוב לאליפלט)

 שבת שלום

מרחב צפון

הגליל העליון 11מפת האזור

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, צדק, חוק ומשפט, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

7 תגובות על הפשע המאורגן חוגג

  1. ארחתו הגיב:

    איך יהיה לכוחות הביטחון זמן ל'קטנות' כאלה של שמירה על רכוש היהודים בגליל או בנגב, כשהם עסוקים בדברים חשובים כמו מעצר והתעללות בזוג מתוקי מיצהר או בארועים "חשובים" דומים.

  2. פינגבאק: "גיבורי" השבוע: ציפי לבני ויאיר לפיד | מיומנו של זקן השבט

  3. פינגבאק: "גיבורי" התקשורת: ציפי לבני ויאיר לפיד | מיומנו של זקן השבט

  4. פינגבאק: תל-אביב – האוגנדה הקטנה | מיומנו של זקן השבט

  5. פינגבאק: כדאי לדעת איפה אנו חיים | מיומנו של זקן השבט

  6. פינגבאק: מדיווחי "השומר החדש" | מיומנו של זקן השבט

  7. פינגבאק: עזרו ל"השומר החדש" כדי שהוא יוכל לעזור לכולנו | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s