תהליך השלום ישראל-ערב (3)

         הפרקים הקודמים:  

         פרק 1:טבעת האש

        פרק 2: עסקני הציבור בישראל או עבדי ממשל אובמה?   

       פרק 3

       זהו "השלום" שהם מוכרים לנו.

"תהליך השלום" שמוכרים לנו בכל פעם מחדש הוא כבר בן יותר מעשרים שנה, בתחילתו נחתמו עם נציגי אש"ף (ואחר כך "הרשות") עשרות הסכמים בכל מיני תחומים, הם לא כיבדו אף אחד מהם. – בדיוק כמו בסיפור על המשחק בין הרמאי והטמבל, מי מנצח בדרך כלל? אבל הטמבלים אצלנו אף פעם לא נעלמים מסיבות שקשה להבין אותן, במשך עשרים שנה האחרונות דווקא הם תמיד היו הרוב בכנסת ובממשלות ישראל. מאז גם הופיע המושג "קורבנות השלום" – נרצחו אחרי תחילת "התהליך" יותר מאלפיים יהודים, אלפים נפצעו ונרצחו גם על-ידי כנופיות אש"ף עשרות אלפי ערבים, תושבי יהודה, שומרון ורצועת עזה. הזוועה הזו נמשכת בלי הפסקה.

בצילום נראים "רק" 180 קורבנות של עסקאות שחרור מחבלים ב"תהליך השלום" אחרי שנת 2000 – פרסום אלמגור 

180-קורבנות-של-עסקאות-שחרור-מחבלים-משנת-2000-אלמגוררק חלק קטן מהם – 180 "קורבנות השלום" – פרסום אלמגור

כעת העורף הישראלי על הכוונת. לרבים התמונה ברורה כבר מזמן, אך בגלל "שטיפת המוחות" רצופה המתנהלת במקצועיות רבה לא מעטים "מאבדים את הצפון" – במיוחד בשבילם אתן כמה פרקים ממאמרים של המומחים המכירים טוב את אלה שיש לנו עניין אתם.

הרצאתו של  גיא בכור 6.9.11 בטכניון

הרצאתו של ד"ר גיא בכור 6.9.11 בטכניון

נתחיל מהמאמר קצר של מזרחן ידוע ד"ר גיא בכור. קבלתי אותו בדואר אלקטרוני. הוא לא זקוק לפרשנויות: הי לכולם אני מצרף מאמר קצרצר שלי . הפעם – המאמר קצר בעל שורות אחדות בלבד. ואני מבקש מכל אחד מכם להפיצו!!! כמה שאפשר!!!! זה מאמץ קטן מאד: אולי אלה המלעיגים על שכמותי יתחילו להפנים שאנו מצויים בסביבה   עויינת. עד מוות. ולא כדאי "לסמוך" על אופטימיסטים… הם אמנם חיים "מאושרים" אך לזמן קצר בלבד. זה באמת לא קשור ל"ימין" או "שמאל".

אלה הם חיינו – ד"ר גיא בכור– למחשבה.

בתודה ויום טוב

יצא המרצע מן השק: אבו מאזן דורש מהעולם לאפשר לו לתת "מקלט" ל"פליטים הפלסטינים מסוריה" בתוך שטחי הרשות הפלסטינית.

כמה סורים ממוצא פלסטיני יש? –  כ- 400000.

מובן שנבלום את זה אך תארו לעצמכם שזו תהיה מדינה של ממש עם חופש כניסה לגבולותיה?

מיד היא תכניס, בנוסף לפלסטינים מסוריה, עוד 700000 מלבנון והרי לכם – באמת- "שינוי המציאות הדמוגרפית" בארץ ישראל –  לתמיד.

במה המדובר?

במיליציות מהמסוכנות בעולם… כנופיות… ארגוני טרור… קבוצות סלפים…שיגיעו לכאן עם הנשק וישבו על מישור החוף ונתב"ג !!!

וכך – באמת-  לא נוכל עוד לחיות בישראל.

המדהים הוא שיש המשתמשים בטיעון הדמוגרפי דווקא להצדיק "מדינה פלסטינית" בעוד שאם כך יקרה מציאות הדמוגרפית תיהפך לגהינום – עבור כל ישראלי. ההיסטוריה הרי מלמדת שהיהודים לא קראו את אותות האזהרה בזמן, אפילו אם היו מרוחים על כל הקיר שלפניהם….. 

ועוד אומרים שהיהודים זה "עם חכם"…

אם תשתפו את הפוסט הזה 1000 פעמים, אולי עם ישראל יתחיל להבין, זה תלוי רק בכם.

בתודה, ד"ר בכור

 עוד תיאור של "שותפינו לשלום" – גם כאן אין צורך בהסברים מיוחדים, מדובר במאמרו של

יורם אטינגר יורם אטינגר, שגרירנו לשעבר בארה"ב שפורסם באתר NEWS1.

צילום: השגריר (בדימוס) יורם אטינגר – www.news1.co.il

רק קטע קצר ממנו והקישור:

מי אתה מחמוד עבאס?

כמוסלמי אדוק, עבאס דבק בעקרונות ה"וואקף" – ארץ ישראל היא נחלה מוסלמית מהבטחה אלוהית – ו"הסכם חודאייביה", הרואה בהסכם עם "כופרים" תחנת ביניים ביעד להכנעתם. לקידום עקרונות אלו הקים עבאס ב-1994 מערכת חינוך לשנאת ישראל, המהווה קו-ייצור יעיל של טרוריסטים, ומשקפת נאמנה את תפישת העולם של מייסדה. לכן, "מיין קאמף" ו"הפרוטוקולים של זקני ציון" מקובלים ברחוב הפלשתיני, המשבח את עבאס על האדרת טרוריסטים הרוצחים אזרחים בכוונה ובשיטתיות. הקו המנחה את עבאס: קיומה – ולא גודלה – של ישראל הוא שורש הסכסוך.גרמניה ויפן הפכו לשוחרות שלום על-ידי הדברת – ולא הידברות עם – משטרי חינוך לשנאה וטרור. אבל, האם על ישראל להידבר עם מחמוד עבאס כברירת מחדל לאור שטניות חמאס? רק אם הטקטיקה השטנית של "ג'ק המרטש" מעניקה הכשר ל"חונק מבוסטון"! 

הקישור: http://www.news1.co.il/Archive/003-D-92325-00.html

 

ועוד מאמר מעניין של רפי לאופרט שבדומה לקודם לא זקוק לפירושים. קישור וקטע קצר ממנו:

"המכירה הכללית של קואליציתקרי-לבני-לפיד"

 … מה שחוזר ומאפיין את התנהלות ארה"ב במזרח התיכון, בקדנציה זו של אובמה הרבה יותר מאשר בקדנציות קודמות, הוא אובססיה לשגות, ורצף של כשלונות שעיקרו החלפת שגיאות קטנות בשגיאות חמורות הרבה יותר, לבד מבוגדנות כלפי ידידם ובעלי ברית. ארה"ב יכולה, ואובמה מוכן לחיות עם מציאות זו; ישראל אינה יכולה, אינה צריכה ואסור לה להסכים לכך…" הקישור: http://www.news1.co.il/Archive/003-D-93058-00.html

תנועת "מנהיגות יהודית בליכוד" פרסמה בשבועות האחרונים דו"ח מיוחד בו נחשפים העלויות העצומות של "תהליך אוסלו" שהוא "תהליך השלום" להיום. ב-21 עמודי הדו"ח מפורטת עלות המתקרבת לטריליון שקל שמשלמת אותה מדינת ישראל וגם כל אחד מאתנו.

הקישור לדו"ח מלא: http://manhigut.org/wp-content/uploads/2014/05/TheCostofOslo.pdf מפרסם כאן את העמוד הראשון והאחרון הסרוקים של הדו"ח:

דוח אוסלו 1דוח אוסלו 2

ולסיכום, על מנת להזכיר עם מי יש לנו עניין (כאילו רובנו לא יודעים את זה), מצרף סרטון על דארלי ג'ונס (Darly Johns ), אישה טובת לב מאוסטרליה שהזדהתה הזדהות מלאה עם המאבק הפלשתיני, כי הם מוצגים בתקשורת בכל העולם, כקורבנות של ישראל, אשר החליטה יום אחד לעשות מעשה ולהתנדב לסייע לפלשתינים בפלשתין הכבושה… המשך – בסרטון:

 Australian in Palestine account of children suicide bombers

מסרטונים של שרית אופריכטר

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, במדינת החלמאים, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s