שייח ירדני: לפי הקוראן אללה נתן את ארץ ישראל ליהודים

סרטונים מעניינים 14

העולם הוא לא חד גווני: גם בחיי הטבע, גם ביחסי אנוש, גם במאבקים בינלאומיים שנמשכים עשרות ולפעמים מאות שנים וגובים קרבנות רבים – בדומה למלחמות האחים המוסלמים ובעלי בריתם לכיבוש העולם. חלק קטן מהמלחמה הזו מתרחש בארצנו הקטנטונת, בה פתאום הופיע "עם פלסטיני" שטוען לבעלות על הארץ הזו. מתי זה התחיל? כנראה בסוף שנות השישים ובמשך שנות השבעים במאה שעברה, כאשר ה- KGB הסובייטי ניצל את הסוכנים היהודים שלו לתרגיל (די מוצלח בסופו של דבר) המיועד לבסס את חדירתו לזירה שעד אז הייתה כולה שייכת למדינות המערב. לא סתם רוב ההנהגה "הפלסטינית" חונך, הוכן ל"מלחמת שחרור" וקיבל כל מיני תארים אקדמיים במוסדות שונים של שרות הריגול הסובייטי. שם גם אותו "ידידנו" אבו מאזן כתב את הדוקטורט הידוע שלו  "שיתוף הפעולה בין הנאצים לתנועה הציונית".

על מנת להגיע למטרתם הם מזייפים את ההיסטוריה, את דת האסלאם ואת הספר הקדוש שלהם – הקוראן. אך לא כל המוסלמים מוכנים לקבל את הזיופים. בינם גם השייח אחמד עדואן (Sheikh Ahmad Adwan) מרבת עמון (ירדן) שבדף הפייסבוק שלו טוען שלפי הקוראן אלוהים נתן את ארץ ישראל ליהודים וכל טענות "הפלסטינים" הם זיוף דת האסלאם.

במאמר עליו שפורסם באתר "The Edinburgh Arabic Initiative" כתוב (תרגום מקוצר):

"השייח אחמד עדואן, מלומד אסלאמי המתגורר בירדן, כותב בדף פייסבוק האישי שלו שהוא לא רואה שום דבר בקוראן בשם "פלסטין". אללה מסר את ארץ הקודש לבני ישראל עד ליום הדין (הקוראן, סורה 5 – "סורה (Ash-Shuara) של הטבלה", פסוק 21), ו"עשינו בני ישראל היורשים (של הקרקע) " – קוראן, סורה 26 – "סורה של המשוררים", פסוק 59 "

הוא ממשיך:

"אני אומר לאלה שמעוותים את ספרם של אללה, הקוראן: מאיפה אתם מביאים את השם פלסטין? אתם שקרנים, אתם ארורים. כאשר יש "ארץ הקודש". אללה כבר בשמו הוריש אותה לבני ישראל עד ליום הדין. אין דבר כזה 'פלסטין' בקוראן. הדרישה שלכם לארץ ישראל היא שקר והיא מהווה התקפה על הקוראן, על היהודים וארצם ולכן אתם לא תצליחו, ואללה יכשיל וישפיל אתכם, משום שאללה הוא זה שמגן עליהם (כלומר על היהודים) ".

"זה כבוד עבורם שאללה בחר בהם על פני העולמות עד יום הדין. הבהרתי את הסיבות לבחירתו של אללה בספרים ובחוברות שלי. כאשר אללה בחר בהם, הוא לא עשה זאת מתוך נימוס, פשוט הם (היהודים) ראויים לבחירה "
השייח מוסיף:

"הפלסטינים הם הרוצחים של ילדים, הקשישים והנשים. הם תוקפים את היהודים ולאחר מכן הם משתמשים באלה (ילדים, הקשישים ונשים) כמגן אנושי ומסתתרים מאחוריהם, בלי שום רחמים על הילדים שלהם, על מנת להראות לדעת הקהל, שהיהודים מתכוונים להרוג אותם."

Sheikh Ahmad Adwan

שייח אחמד עדואן (Sheikh Ahmad Adwan) ביקר בישראל ביחד עם דוקטור עומר סאלם, מומחה לאסלאם  מאוניברסיטת  קליפורניה ומוסלמי בעצמו, שחקר לעומק את הקוראן, ספר התורה של המוסלמים, ומצא בו כמה קביעות יסודיות  ועמוקות  באמונתם  של  המוסלמים, שסותרות את התנהגותם המקובלת כעת.
על בסיס ממצאיו ערך דוקטור עומר סאלם מפגש מיוחד בין הרב שמואל אליהו, רבה של צפת והשייח' אחמד ארדוען, כדי להבהיר באופן חד משמעי –
הקוראן שבו המוסלמים מאמינים תומך בזכותם של היהודים על ארץ ישראל.

סרטון המפגש בצפת:

למי שייכת ארץ ישראל?

אורות טלוויזיה יהודית

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, סרטונים מעניינים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על שייח ירדני: לפי הקוראן אללה נתן את ארץ ישראל ליהודים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s