פשעי השנאה של ציפי לבני

המאמר נכתב לפני הפיגוע בבית הכנסת בהר-נוף, ירושלים. אירועי הימים אחרונים רק מדגישים את כישלונה של הממשלה בשמירה על ביטחון אזרחיה.

המדינה בוערת. לא אנסה כאן אפילו לתאר את האירועים המתרחשים בלי הפסקה, זה לא התחיל אתמול ולא בחטיפת שלושת הנערים בקיץ אחרון ולא בפיגועי הדריסה בירושלים – המלחמה נמשכת כבר זמן רב: זריקות אבנים על מכוניות של יהודים בכל מקום, כולל הרכבת הקלה בירושלים, השתוללות בהר הבית, חגיגת ארגוני פשע ערביים בכל חלקי הארץ… – אתם יכולים להמשיך את הרשימה עוד ועוד – אך את נקודת ההתחלה בסיבוב הנוכחי של האירועים אפשר ליחס לתאריך התחלת הכהונה החגיגית של ממשלת נתניהו האחרונה ב- 18.03.2013 – ממשלה שבה הפעילה העיקרית בקביעת מדיניות ביטחון הפנים הייתה ונשארה שרת המשפטים ציפורה לבני. בנימין נתניהו שמינה אותה לתפקיד נראה כפודל על-ידה והיא הובילה מתחילת פעילותה של הממשלה את הקו האנטישמי שהצטיינה בו בקדנציה הקודמת שלה באותו התפקיד – בתקופת ממשלות שרון אולמרט וההתנתקות.

מהרגע הראשון לכניסתה לתפקיד היא החלה לרדוף יהודים שהעזו למחות על אוזלת ידה של הממשלה במיגור פעילות עוינת של כנופיות אסלאמיות בכל תחומי חיינו מכנופיות פשע מאורגן ערביות, כולל התנועה האסלאמית, ועד ארגוני תעמולה אסלאמיים שבאופן חופשי הפיצו את התעמולה הנאצית בתוך המדינה ומחוצה לה. מישהו ניסה לפעול נגדם? לעצור את פעילותם? לא! עצרו את היהודים שהעזו למחות נגד האנטישמיות שחגגה בארצנו.  ברור שארגוני הטרור שפעלו כאן ללא מפריע לאחר הסכמי אוסלו (אש"ף, חמאס, התנועה האסלאמית ואחרים) הבינו מהר מאוד את הרמז ובהתאם תכננו את המהלכים הבאים. אל תאשימו אותם – הם בעלי מנטליות של טורף והטורפים בעולמנו הם גם בעלי אינטליגנציה גבוהה, אומנם מעוותת לכיוון מסוים – אך ללא יד חופשית לפעולתם הם לא היו חושבים אפילו להתחיל במלחמה נגד היהודים וערבים תומכי ישראל. אנו נמצאים במלחמה כוללת, בה אין לנו בעצם על מי לסמוך – משטרה וצה"ל מסורסים ע"י "יועצים משפטיים" למיניהם והמאפיה המשפטית השולטת במערכת. ניתן להציג עשרות, אולי מאות דוגמאות עד לאיזה גיחוך הגיע המצב. האשמה היא עלינו – והגיע הזמן שאפילו חמי מזג בינינו יפסיקו לצרוח "מוות לערבים" – כי לא הערבים אשמים, אשמים אלה שנתנו לכנופיות פשע השנאה אסלאמיות יד חופשית להתארגן ולעשות כל מה שמתחשק להם.

רק שלוש דוגמאות מהימים אחרונים:

בדוגמה ראשונה – "כוחות הביטחון" במלוא בזיונם: אסור לירות על פורעים האסלאמיים ולהשתיק אותם.

מדיניות ספוג – אין ירי חי לעבר זורקי בקבוקי תבערה

הנה ההוכחה: ״אין ירי חי, תזהרו". כוחותינו חוטפים זיקוקים ובקבוקי תבערה רבים, כמעט נשרפים אבל ההוראה: ״ספוג וגז״. כך מסכנת המדיניות את חיילנו היקרים. במילים אחרות: ״מדיניות ספוג״.

דוגמה שנייה המדגישה כי הבעיה שלנו לא עם הערבים באופן כללי אלא עם "חונטה משפטית":

לוחם מג"ב נעצר בחשד להרג מפגין

באירועי יום הנכבה בביתוניא נהרג מפגין • אתמול נעצר לוחם מג"ב חשוד בירי  /אפרת פורשר/

פורסם ב: 12.11.2014

קישור: http://www.israelhayom.co.il/article/233207

בדוגמה השלישית – לגבי יהודים – הכל אפשרי, בלי שום הגבלה "חוקית":

היסטריה משטרתית: נער יהודי בן 17 נעצר כי היה עם "חם צוואר" 

לפי ארגון חוננו :

"נער יהודי בן 17 נעצר בירושלים בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע. לטענת המשטרה היה עם "חם צוואר" באזור בו הותקפו בעבר ערבים. ביהמ"ש קיבל את עמדת עו"ד הלוי מחוננו והורה על שחרורו.

בית המשפט דחה היום (ד') את בקשת המשטרה להאריך בשלושה ימים את מעצרו של נער יהודי בן 17 שנעצר הלילה בחשד ל"קשירת קשר לביצוע פשע".  שוטרי תחנת מוריה עצרו את הנער בשעה 23:00 בלילה לאחר שלטענתם עמד יחד עם ארבעה נערים נוספים בצורה מחשידה סמוך לכלי רכב חונים בשכונת קרית משה בירושלים. השוטרים פתחו בריצה לעבר הנערים והללו נמלטו. השוטרים תפסו את הנער והובילו אותו לתחנת המשטרה, שם נחקר באישון לילה בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע.

היום ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשלושה ימים, תוך שהטענות המרכזיות הן שהנער חבש "חם צוואר" וכי באזור בו נתפס אירעו בחודשים האחרונים שלושה מקרים של פגיעה בערבים."

http://rotter.net/forum/scoops1/154622.shtml

האחריות העיקרית למצבנו היום נופלת על ממשלת נתניהו ובעיקר על גברת לבני: לאחר כניסתה לתפקיד היא הפעילה את מלוא כובד מערכת אכיפת החוק כנגד היהודים (שגם קודם, לפני כניסתה לתפקיד הייתה בעיקרה מכוונת נגד אזרחים, שומרי החוק שיום יום הפכו קורבן להתקפות אנטישמיות של הערבים). היא הפכה את המדינה למדינת גטו ואת המשטרה – למשטרת הגטו, היא המציאה את הביטוי: "פשע שנאה" – שתיאר לא את הפושעים הערבים שתקפו בכל הזדמנות בלי שמישהו יעצור אותם, אלא את היהודים שמדינתם (היהודית!) שלחה אותם לעזאזל וניסו בצורה הכי תרבותית להביע את מחאתם: לכתוב איזה גרפיטי על הקירות. יש לגברת לבני חלק ואחריות על כל אבן הנזרקת על היהודים, על כל פיגוע.

גברת לבני, כמה פעמים ביום את רוחצת ידיים?

       שתי הערות חשובות:

 • לעם ישראל היו בעלי ברית רבים באוכלוסייה הערבית והארגונים האסלאמיים שקיבלו יד חופשית ממערכת "אכיפת החוק" של ציפי לבני הפעילו טרור בראש ובראשונה נגדם. אף אחד אפילו לא ניסה להגן עליהם. לאחר המשימה הזו הם התפנו למלחמה עם היהודים.
 • מה יכול אזרח פשוט לעשות במצב הזה? ברור לכולם שמדיניות "האיפוק" של הממשלה פשטה את הרגל. אז חייבים קודם כל לדרוש בחירות עכשיו. כמה שהם יקדמו יותר ככה ייטב. הממשלה היא תוצר של הרכב הכנסת הנוכחי שיתגבש בבחירות אחרונות כתוצאה של "המחאה החברתית" בניצוחה של הקרן לישראל החדשה, אחרי שטיפת מוחות מסיבית שהפעילו אמצעי התקשורת השמאלנים. ממשלה טובה יותר הכנסת הנוכחית פשוט איננה מסוגלת להקים. בנוסף חשוב מאוד לתבוע את האחראים על הימצאותם של פעילי הטרור הידועים במקומות המאפשרים להם לפגוע ביהודים בקלות בלתי נסבלת (לדוגמה: בעלי המסעדה במרכז בגין בירושלים שהעסיקו מחבל, קבלני בניין ואחרים) – הם שותפים לפשע.

נקווה לימים טובים יותר.

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, במדינת החלמאים, צדק, חוק ומשפט, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

6 תגובות על פשעי השנאה של ציפי לבני

 1. דוד איש הגיב:

  רשימה זאת מאוד מזכירה את מה שאני כותב בשנים האחרונות ולרבות החונטה המשפטיזציונית הנואלת. אבל בדבר אחד אני קצת נבדל ממך ביחס לציפי לבני. אומנם היא חלאה וגורמת נזק רב בכל מעשיה הנלוזים, אבל האחראי העיקרי לכל ההתדרדרות במצב הוא נתניהו עצמו, שהדברים היחידים שהוא עושה מזיקים ובדרך כלל אינו עושה דבר רק מברבר את עצמנו לדעת.

 2. אחת הגיב:

  מסכימה עם קודמי: ראה"מ הוא האחראי לכל המינויים והוא זה שחייב לתת את הדין על תוצאות פעילות ממשלתו. כל השרים מונו עלך ידו וסרים למרותו. וכך גם היועמה"ש וראש השב"כ. אז שלא ינסה להתחבא מאחוריהם… הציבור לא מטומטם. הוא נבחר בקולות הימין ומבצע מדיניות השמאל. הולך בדרכי שרון. מדיניותו הרופסת ממיטה אסון על עם ישראל ומדינת ישראל.

 3. פינגבאק: "גיבורי" השבוע: ציפי לבני ויאיר לפיד | מיומנו של זקן השבט

 4. פינגבאק: "גיבורי" התקשורת: ציפי לבני ויאיר לפיד | מיומנו של זקן השבט

 5. פינגבאק: ארגוני זכויות האדם – קבלני שירותים חשאיים זרים | מיומנו של זקן השבט

 6. פינגבאק: "ארגוני זכויות האדם" – קבלני שירותים חשאיים זרים | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s