פיגוע תקשורתי אחרי פיגוע בפריס?

(איך דופקים לנו את המוח 15)

את אנשי התקשורת הישראלית רובכם מכירים, תפקידם העיקרי לדווח ולדווח אמת. יש הטוענים שבמקומותינו התקשורת היא מגויסת – למען מי הם עובדים? למען עמם, מדינתם? בטוח לא – כמעט כל מתקפות השקר בשנים האחרונות אשר הופנו נגדנו [מדינת ישראל] התקבלו ברוב "אמצעי התקשורת" הממסדיים כאמת, אומצו על-ידם והם הצטרפו בשמחה למתקפות על מדינתם, לכן את תואר הכבוד: "אמצעי התשקורת" הם הרוויחו ממש ביושר.

הסיפור הבא הגיע אלי דרך אתר רוטר נט (פורום הסקופים). ברוב עוונותיי אני לא קורא עיתונים, כמעט לא שומע רדיו ולא רואה טלוויזיה לכן לא הייתי מודע למתקפת ה-"תקשורת המגויסת" על ראש ממשלתנו שהוא בכל זאת גם ראש ממשלתם. אינני חסיד גדול של בנימין נתניהו אך יש רגעים שבהן משאירים בצד את שיטות הפשע המאורגן ש"עיתונאים" שלנו רגילים להם ומתחילים להרגיש את עצמם יהודים וישראליםואלה בדיוק היו רגעים אחרי פיגוע בפריז.

אני מפרסם את הסיפור בדיוק כפי שהוא פורסם בפורום הסקופים של רוטר נט על-ידי הגולש פרשןדתא (כנראה כינוי). הכוח בידי אמצעי התקשורת הממסדיים אצלנו הוא עצום ואם הם אכן עיוותו את האמת (הרי כבר כתבתי שאני לא בעניינים) מגיע גם לצד השני פרסום מרבי – אך קודם משתף כתבה של קרולין גליק      ( Caroline Glick ) שפורסמה בפייסבוק באותו הנושא – לה אני מאמין בלי שום צל של ספק.

תשפטו בעצמכם.

 אם למישהו יש הערה או תיקון – מוזמנים לפרסמם בתגובות.         

צרפת, פיגוע בפריז וערוץ 2 

Caroline Glick יום ‏12 ינואר‏ בשעה ‏14:53‏ ·

אתמול בפריז ראש הממשלה בנימין נתניהו הרוויח ביושר את פרנסתו.

לפי דיווח מסולף באופן קיצוני עד כאב של ערוץ 2 במהדורה המרכזית אתמול, הצרפתים ניסו למנוע מנתניהו מלהשתתף במצעד בפריז בטענה כי השתתפותו תגרע מהמסר של אחדות במלחמה נגד הטרור.
יכול להיות שהצרפתים היהירים בכלל לא היו ערים לעד כמה עמדה זאת גרוטסקית. הרי ישראל היא חוד החנית במלחמת העולם נגד כוחות הג'יהאד העולמי. להתייחס אליה כאל ישות מצורעת רק פוגעת בניסיון למגר את הנגע הזה לאנושות כולה. אולם, כפי שאנחנו כבר למדנו, עבור הצרפתים כמו גם עבור מספר הולך וגדל של שונאי יהודים באירופה ואף בארצות הברית, טרור הוא רצח לא יהודים בשירות אג'נדה פוליטית. רצח יהודים הוא בסך הכל תגובה מובנת לסכסוך המתמשך.
בואו לא נשכח כי רק לאחרונה הצרפתים הצביעו בעד הצעת ההחלטה במועצת הביטחון להקים מדינת טרור נוספת — מדינה פלסטינית — בכל יהודה ושומרון ובירושלים. בואו לא נשכח כי ההצבעה הצרפתית הייתה מעשה תוקפנות נגד ישראל, נגד ארצות הברית ונגד המאבק בג'יהאד העולמי בו הפלסטינים נוטלים חלק פעיל בתור נושאי הדגל של חיסול ישראל. ובואו גם לא נשכח כי בחודש שעבר האיחוד האירופי הוריד את חמאס מרשימת ארגוני הטרור שלו. 
אם היה רוצה שקט, נתניהו יכול היה להישאר בבית. אבל הוא לא עשה זאת.
באקט של התנגדות על גבול ההירואי, כדי לוודא כי ישראל לא תושפל ולא תישלח לאחור, נתניהו היה מוכן אפילו שמחמוד עבאס, המתעלל באופן קבוע בעיתונאים פלסטינים והתומך ומסית לטרור נגד ישראל, ישתתף בעצרת בעד חופש הביטוי ונגד הטרור. זה היה המחיר שנתניהו נאלץ לשלם בעבור הזמנה שהיתה צריכה להיות מנת חלקו מתוקף היותו ראש ממשלת ישראל.
אבל ההתעללות והרמיסה הצרפתית בכובדה של ישראל לא הסתיימה בכך. רחוק מזה. 
כשמנהיגי העולם הועלו לאוטובוס שהוביל אותם לאזור הסטרילי של העצרת, הצרפתים ניסו לדחוף את נתניהו לאוטובוס המשרתים שלהם. אבל הוא שוב לא הסכים להיזרק לאחור. 
נתניהו התעקש, וחווה השפלה חסרת תקדים כאשר הכריחו אותו להמתין מחוץ לאוטובוס שהסיע את המנהיגים האחרים. תוך סיכון עצמי ממשי, נתניהו עמד שם במשך דקות ארוכות עד שנעתרו בטובם הצרפתים הנחמדים לתביעה שלו לכבוד המגיע לנו, לישראל. 
אך גם בכך לא הסתיים מסע ההשפלה הצרפתי הארסי. כשהגיע האוטובוס למקום המצעד, הצרפתים ניסו שוב לדחוף את נתניהו לאחור ושמו אותו בשורה השנייה. זאת כדי שאף אחד לא יראה שהוא שם וכדי להגיד שישראל איננה מדינה חשובה במיוחד. 
גם כאן, נתניהו לא וויתר. והוא מצא דרך אלגנטית לתפוס את מקומו הראוי כמנהיג ישראל. הוא לחץ את ידו של מנהיג מאלי (!) ונעמד לצידו בשורה הראשונה. 
ותודה לאל שהוא פעל כך – לא בשבילו, אפילו לא בשבילנו אזרחי ישראל, אלא בשביל יהודי צרפת, מוכי הטראומה. 
כפי שהסרטונים של המצעד, כמו גם של עצרת הזכרון שהתקיים בבית הכנסת הגדול של פריז מראים באופן חד וברור, הנוכחות של נתניהו בפריז אתמול – במצעד ובבית הכנסת כאחת – גרמו לחוויה מתקנת עבור יהודי צרפת הכואבים וההלומים. נוכחותו הרים את רוחם באופן כמעט בלתי נתפס. שוב כפי שהסרטונים מראים, יהודי צרפת קיבלו אותו – ודרכו את ישראל כולה – כגיבור שלהם, כאיש שהם יכולים לסמוך עליו ברגעי המצוקה שלהם. 
בכיסוי האירועים על ידי ערוץ 2 אתמול, הכתבים ויונית לוי סיפרו את הסיפור דרך העינים הצרפתיות רוויות השנאה. הם סיפרו סיפור של מנהיג ישראלי צמא פרסום, ולא מנומס שדחף את עצמו על הצרפתים המסכנים בניגוד לנורמות דיפלומטיות המוכרות. עורכי הערוץ נתנו פחות מחמש שניות לצנה בבית הכנסת. הם הסתירו את העובדה הפשוטה כי במיוחד ביחס לצרפת, משמעות הנורמות הדיפלומטיות המקובלות, היא שישראל מושפלת ומגונה. 
ההחלטה של ערוץ 2 להסתיר מהציבור את ההשפעה האדירה שהייתה לנוכחות נתניהו בפריז על הקהילה היהודית בצרפת, כפי שהעידו קריאותיהם לעברו במצעד ובבית הכנסת כאחת הביאה למצב שהערוץ הנצפה ביותר במדינת ישראל הסתיר מאיתנו את האמת הבסיסית של מדינת ישראל. 
ישראל היא המצילה של יהדות התפוצות והערובה לקיומה. אנחנו גם הנמל הבטוח. זאת זכותנו וחובתנו. לכל ישראלי מגיע לדעת זאת. וערוץ 2 מעל בחובתו לציבור כאשר הסתיר את האמת הזאת אתמול ובחר דווקא לתקוף את נתניהו על כך שבגבורה עמד נגד השנאה הצרפתית ומילא את חובה זאת של ישראל באופן כה דרמטי. 
די ברור לי כי הציבור לא זקוק לערוץ 2 כדי להבין את משימתה וחשיבותה של ישראל. 
אבל בכל זאת הצפייה אתמול הייתה קשה וכואבת במיוחד.

.facebook.com/carolineglick/posts/794010890669667

כל השקרים הסירטונים והתמונות ההפוכות בפסטיבל הזעם התקשורתי נגד נתניהו

ערכתי לאחרונה בתאריך 13.01.15 בשעה 01:09 בברכה, פרשןדתא

אתמול מואב ורדי, ערד ניר, וחבריו יצרו תמונת מצב מעוותת על התנהלות נתניהו ותחושות הציבור הצרפתי כלפי ביקורו. אלא מה, שבמשך היממה חולפת התברר שמרבית הפרטים היו מעוותים בניסיון להשחיר את נתניהו. עוד התברר שהתקשורת הישראלית התעלמה מהטקס היהודי המרכזי שמשך איליו תשומת לב עיתונאית מכל העולם ושודר בלייב בתקשורת העולמית. כך שבמקרה הזה התקשורת יצאה לא מקצועית בחוסר הערכה של אירוע כבעל חשיבות עיתונאית ממדרגה ראשונה.
היום נעשה ניסיון "תמים" של התקשורת לתקן את חוסר המיקצועיות בהרבה פרטים.

אז בא נעשה סדר.

עובדה מס'1. הצרפתים לא חשים בנח עם הקו של נתניהו בקריאה לעלות לישראל. האם זה נכון? הנה לשיפוטכם (לא יודע להטמיע מפייס):
http://rotter.net/forum/scoops1/172354.shtml#15

עובדה מס' 2. בסיום קריאתו של נתניהו לעליה שרו הנוכחים בתגובה את ההמנון הלאומי הצרפתי. נתניהו מוסר בתגובה- הם שרו התקווה. אז שוב לשיפוטכם:

נתניהו באזכרה בבית הכנסת בפריז

Arutz Sheva TV     Published on Jan 12, 2015  

עובדה מספר 3. נתניהו הוצב בשורה השניה ונדחף לשורה הראשונה. אז לשיפוטכם הידיעה של אותו מואב ורדי מהיום:

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1103497
לפיד כינה את נתניהו "הישראלי הנדחף", אך בצרפת מדווחים: "הוא יועד לשורה הראשונה"
בחירות 2015 | עודכן 18:26 12/01/2015
מואב ורדי ונדב פרי
לפיד תקף את נתניהו בתור "הישראלי הלא מנומס", אלא שעל פי הדיווחים בצרפת ראש הממשלה בסך הכול תפס את מקומו הראוי לצד מנהיגי העולם. לגבי התמונה בה נראה לכאורה דוחף את נשיא מאלי, נטען "הוא בסך הכול ניסה ללחוץ את ידו"

עובדה מספר 4. נתניהו נדחף לאוטבוס המנהיגים ראשון למרות שהיה עוד אוטובוסים. והאמת? היום מגיע הידיעה הסותרת בדרכם המיוחדת:

http://rotter.net/forum/scoops1/172390.shtml
במשך דקות ארוכות ומורטות עצבים עמד אתמול (ראשון) ראש הממשלה בנימין נתניהו ברחוב בפריז – ממתין לאוטובוס שייקח אותו לצעדה בכיכר הרפובליקה. בתמונות ששודרו בהרחבה בתקשורת הצרפתית נראה נתניהו אובד עצות ולחוץ, כשהמאבטחים סביבו חוככים מה לעשות.
"
האיש הזה עם הטלפון הנייד הוא לא פחות ולא יותר מאשר ראש ממשלת ישראל", אמר הקריין בטלוויזיה הצרפתית. "אנחנו חוזים בסצנות הזויות". באוטובוס הראשון לא היה מקום, האוטובוס השני חלף על פניהם וכך מצא את עצמו ראש הממשלה חשוף לאיום.

עובדה מספר 6. "בניגוד לאבו מאזן שהוצב בשורה הראשונה" והאמת?

הפגנה בפריז

. והנה הנאום של נתניהו שהתקשורת "שכחה" לשדר אותו

הסיקור ב-CNN את העצרת בבית הכנסת הגדול בפריז – חלק 2

Nir0z       Uploaded on Jan 11, 2015

ותודה לכל חברי הפורום שהעלו את התמונות הסרטונים והידיעות בענין.

צפו בקבלת הפנים של ביבי ! לא שודר בתקשורת 

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.01.15 בשעה 20:06 בברכה, המדווח

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=976534089041170&id=100000537647225

http://rotter.net/forum/scoops1/172354.shtml

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, תקשורת, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

2 תגובות על פיגוע תקשורתי אחרי פיגוע בפריס?

  1. פינגבאק: עיתונאי קטן שלי | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s