תקשורת ומבצע חיסול עצמאות ישראל.

       קצת רקע

בעולמנו אדם מוצף בים של ידיעות המגיעות אליו מכל הכיוונים: אינטרנט, אמצעי התקשורת, רשתות החברתיות – תפקידם להעביר לאדם מידע על המתרחש סביבו, אמין ככל הניתן. אך התאגידים העוסקים בידיעות לא מסתפקים בתפקיד הפשוט והחשוב הזה – בכל העולם וגם אצלנו הם נהפכו לכלים השלישיהמניפולטיביים המנסים בעיקר לשלוט בצרכנים, להוביל אותם לכיוון מסוים הרצוי לשליטי אמצעי התקשורת ולהפוך אותם לעדר נמושות ההולך בעיניים עצומות לכיוון המוכתב לו, בלי לחשוב. על-מנת להשיג את המטרה אפילו במצב שקט, חסר אירועים מיוחדים, הם ממציאים נושא שאין בו שום תכלית – רק לצורך ביצוע תרגיל שליטה, כמו בצבא, להפיכת היחידה לכלי יעיל לביצוע פקודה, [הודעות על מזג אויר קיצוני בדומה ל"סערות" מנופחות (היו לא מעט כאלה) המתגלות בסוף כקצת רוח וגשם או שלג, "מחאה חברתית" שהמציאה אותה הקרן החדשה עם "המאפיה השמאלנית" בתקשורת, המאבק על שעון הקיץ שאף אחד לא זקוק לו] ואם קיימת סיבה אמיתית מסוימת  לחגיגה תקשורתית תוכלו לשמוע את "התזמורת" התקשורתית המנגנת רק את "המנגינות" המכוונות לעדר – ולעזאזל האמת והיושר. אנו רואים את זה היום ברעש תקשורתי עצום והתקפות בלתי פוסקות על ראש הממשלה עם הריח של זבל וחוסר כבוד לאינטליגנציה הבסיסית של האזרח הפשוט.

גבלסהתועמלן הראשי של גרמניה הנאצית (גבלס) אמר פעם: "מספיק לחזור על אותו השקר פעמיים – שלוש והוא יהפוך לאמת". חשוב מאוד להיות מודעים (בעיקר בתקופת מערכת הבחירות) לתופעה, על-מנת להבין שכל דבר המוקרן בטלוויזיה, משודר ברדיו או מודפס בעיתון – איננו סתם אלא למטרה מסוימת ולנסות להבין מה היא המטרה, ולא פחות חשוב לדעת מי הם בעליו של מקור הידיעה ובשביל מי הם "עובדים". לצערי המובילים במגמה הזו אצלנו הם דווקא אמצעי התקשורת כאילו "ציבוריים" (רשות השידור וגלי צה"ל) – שהשתלטו עליהם קבוצות שמאל קיצוני והאמת הפשוטה מעניינת אותם כמו שלג אשתקד, הם משרתים את שונאי העם היהודי בתוך המדינה ומחוצה לה.

כעת בתקופת מערכת הבחירות הנוכחית בה מתערבים באופן גלוי כוחות מעבר לים שהקציבו עשרות מיליוני דולר למען ניצחונם של רשימות פוליטיקאים שהפכו את עצמם למשרתי הכוחות הזרים Obamaהמובילים את ההתקפה האסלאמית בכל קצווי תבל. ביניהם ממשל אובמה בוושינגטון וממשלות אירופיות מסוימות. הם מזמן עושים את הכל  כדי להחליש את המדינה היהודית מבחוץ ומבפנים, לגרום בה ריב ומדון ולהשליט עליה ממשלת בובות שתעשה כל דבר המוכתב לה. לשם כך הוקמו כאן ארגונים רבים בעלי תקציבי ענק המפוררים את המדינה מבפנים. הם הצליחו להשתלט על מערכות החשובות ביותר במדינה: מערכת אכיפת החוק, כולל מערכת משפטית, ברוב אמצעי התקשורת והשיגו דריסת רגל בכל תחומי חיינו.  ניסיון ראשון של השלטת ממשלת בובות בישראל היה כבר בבחירות 1999 – והוא הצליח. אז זכתה  בבחירות רשימה בשם "ישראל אחת" עם אהוד ברק בראשה בזכות עמותות הממומנות בכספים שהובאו מעבר הים על-ידי בוז'י הרצוג (מקורם האמיתי עד היום לא ידוע עם כל הסיפורים מסביב) אך ידוע שאהוד ברק היה עושה דברו של נשיא ארה"ב דאז ביל קלינטון Bill Clinton)) שבעצמו היה בובה של ההון הערבי. לאות הוקרה בפעולתו  הרצוג מונה לתפקיד מזכיר הממשלה, הוא היה גם "גיבור" פרשת העמותות הראשונה ושמר על "זכות השתיקה" בחקירתו. אז אחרי החקירה הומלץ להגיש נגדו כתב אישום, רק בזכות פרקליטת המדינה דאז עדנה ארבל הוא נשאר בכנסת ולא בילה כמה שנים בבית הסוהר.

להמחשה מציג סרטון עם כתבה של הערוץ הראשון המדווחת על דו"ח מבקר המדינה שבדק את פרשת העמותות שהזרימו מיליוני שקלים למסע הבחירות של אהוד ברק בשנת 1999 :

 

1999 – יצחק בוז'י הרצוג, השחקן המרכזי בפרשת העמותות

גזור ושמור – דף ארכיון      פורסם בתאריך 21 בינו׳ 2015

אך דיברנו על אמצעי התקשורת ציבוריים ופרטיים והשתתפותם הפעילה בשטיפת המוחות האנטי ישראלית, את הפקודות של מי הם מיישמים כנראה לא נצליח לברר עד הסוף, גם לא כל העיתונאים משתתפים "בחגיגה" – אך אלה שכן מובילים את המבצע בולטים לעין ואפשר לאתר אותם ללא זכוכית מגדלת. איני מרבה לראות טלוויזיה או לשמוע רדיו – רק ברכב עם הנסיעה – וגם זה מספיק. שמתם לב שבחדשות, אפילו בזמן סערת החורף והשלג עורכי החדשות של קול ישראל מצליחים להכניס לפחות מספר משפטי התעמולה של מועמדים ברשימות השמאל, בדרך כלל בתור דרישות המועמדים השונים להמשיך בטרטור משפחת נתניהו ולא להרפות מהם. מבין ה"עיתונאים" נציין כאן רק שניים: את אסתי פרז (קול ישראל), את רביב דרוקר (ערוץ 10) – אך אפשר להוסיף עוד עשרות תעמולנים שמכרו את נפשם בעד כמות סבירה של פטרו דולרים.

       אסתי פרז

במקרה שמעתי את הראיונות שלה (בחצי היום עם מני נפתלי וגם עם עורך דינו של משפחת ראש אסתי פרזהממשלה – לא זוכר את שמו). למראיין הראשון היא נתנה לספר הכל על-פי רצונו, ביקשה ממנו פרטים נוספים, עזרה לו במידה והוא נתקע. במקרה השני היא ביקשה להתייחס למה שנאמר קודם אך ברגע שהאיש היה רק מתחיל לדבר – היא ישר סתמה לו את הפה ב"שאלות רקע", בהערות, הוא לא הצליח לסיים באופן חופשי אפילו משפט אחד. עד אותו הרגע לא היה לי מושג מי היא אסתי פרז, חיפשתי בגוגל ומצאתי קופת שרצים רצינית שמלווה את הגברת.

–      סיפור ראשון: "משרד החוץ השעה באופן מידי שגריר ישראל בברן, בירת שוויץ, יגאל כספי, שצייץ מחדש בחודש שעבר את דבריה של העיתונאית אסתי פרז, שביקרה את נאומו הצפוי של נתניהו בקונגרס האמריקאי. פרז צייצה כי "כבר אי אפשר להסתפק בלהפחיד אותנו כאן בעברית? צריך לטוס עד ארה"ב לקונגרס, ושם באנגלית לספר כמה מסוכן הגרעין האיראני?" – וזו עובדת "קול ישראל"!.

–  סיפור שני לא דורש הסברים, אפשר להיכנס לפי הקישור ולהבין מי היא "העיתונאית":

         דרישה להשעיית השדרנית אסתי פרז

דרישה להשעיית אסתי פרז מהגשת יומן החדשות הועברה על ידי מרכז תדמי"ת למנכ"ל רשות השידור ולמנהל רשת ב'. אסתי פרז אפשרה ל"פילוסוף" יוסף אגסי לכנות בשידור את הרב אבינר, רב הישוב בית-אל, "שקרן", "בור", "עם הארץ", "טיפש" ועוד מילות גנאי.

http://www.haforum.org.il/newsite/archive_id.asp?id=3158&cat_id=7

סיפור שלישי גם קצר ומובן:

היום בראיון עם אמאם מסגד עזה השוותה השדרית אסתי פרז בין דעא"ש ליגאל עמיר
רדיו קול ישראלID                                                                  21215תאריך ארוע                                                   12:30-40 04/02/2015  עיתונאי                                                          אסתי פרז  תלונה                                                            ברצוני להתלונן על השדרית אסתי פרז שהיום 4/2/15 הראיון עם אימאם המסגד בעכו השוותה בין רוצחי ההמונים של דעא"ש ליגאל עמיר בחוזרה אחרי דברי האמאם : "אני מסכימה לגמרי איתך שיש מחבלים ישראלים כמו שיש מחבלים ערבים.השוואה בין רוצח פוליטי בודד אפילו של ראש הממשלה לאין סוף פשעי המלחמה של דעא"ש וארגוני המחבלים הערבים הינו עלבון לעם ישראל, מדינת ישראל ובעיקר לאינטליגנציה של המאזיניםשם מלא                                                         ישראל חר"ג

הקישור:  http://www.imw.org.il/hebrew/complaints.php?id=21215

       רביב דרוקר

נזכיר עוד "עיתונאי" שמשתתף בחגיגת הבחירות רביב דרוקר מערוץ 10, קטע ממאמרו של יואב יצחק עליו "שקרן וגם שטינקר":

"רביב דרוקר ממשיך להונות את קוראיו במקום לתקן דרכיו, ובניסיון למלט עצמו מאימת הדין – דרוקר רביב דרוקר

ביצע עבירה פלילית כשפרסם טיוטת דוח (שהופרכה מזמן) בפרשת ביביטורס באופן הנוגד את החוק – הוא מתנהג כשטינקר בניסיון לסחוב איתו אחרים לביבים דרוקר פועל ממניעים זרים ומטעה את הצופים והקוראים…."

הקישור: http://www.news1.co.il/Archive/0024-D-99966-00.html

ועוד מאמרו של יואב יצחק על אותו הנושא (כותרת אומרת הכל):

המזימה: לסלק את נתניהו כדי להכשיר סיוע לערוץ הכושל – על-חשבון המדינה

מודעה של עובדי ערוץ 10

מודעה של עובדי ערוץ 10

ברור שכל אחד שראה ושומע את ערוצי התקשורת שונים בארצנו יכול להוסיף עשרות דוגמאות של תעמולה חסרת רסן המנסה לחסום דיון רציני על בעיות הגורליות העומדות לפנינו על-מנת להבטיח ניצחון לבובות של הממשל אחים המוסלמים בארה"ב. כנראה כל אחד גם יכול בין רגע לסדר רשימה של עשרות עיתונאים המשתתפים בצורה פעילה בקנוניה הזו. אז מה אנו, אזרחים הקטנים של המדינה יכולים לעשות בנדון?

קודם כל לא לשבת מול הטלוויזיה ולאכול את עצמך אלא להגיב, לדרוש השעיית כל עיתונאי העובד בכלי התקשורת הציבוריים בגין אי מילוי תפקידם העיקרי: דיווחי אמת, ובגלל התערבותם הזדונית במערכת הבחירות. בגלל קוצר הזמן העומד לרשותנו רצוי לפרסם את דעתכם בכל אמצעי תקשורת האפשריים, ב-Facebook  וברשתות חברתיות אחרות.

תזכורת קטנה למה הפכה המפלגה הדמוקרטית בארצות הברית:

Democratic Party of the United States today

ועוד הערה קטנה: כמו בכל מדינה גם אצלנו קיימים מנגנונים האמורים להגן על המדינה מהתערבות החיצונית לחייה הציבוריים. מדובר על מערכת אכיפת החוק וזרועות הביטחון – כי זו פעילות עוינת ומסכנת את עצם קיום המדינה. אך מערכת אכיפת החוק נכשלה כישלון טוטלי בעצירת התערבות חיצונית בבחירות 2015  בזכות השפעת הקרן החדשה בה, ואפילו היא עצמה הפכה לשותפה לקנונית הכוחות הזרים. עובדה: לא נעשה שום דבר לעצירת פעילות העמותות ב- "פרשת העמותות 2 " המקבלים מימון עצום מממשל אובמה ומקורות ערביים שונים.

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, צדק, חוק ומשפט, תקשורת, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על תקשורת ומבצע חיסול עצמאות ישראל.

 1. מדמוני אסף הגיב:

  ואכן לא פסו אנטישמים, ולא נגמרואנשי הקאפו, ולא חדלו אוחזי עט-להשכיר להשמיץ ולנגח את עם ישראל.
  אבל !!
  אובמה יסתלק בעוד שנה וחצי, קרי-יום או קרי-לילה ייעלם גם הוא.
  אלפי שנות סבל וייסורים עבר העם היהודי, האם כמה יהודונים ישפיעו על עתידו ?
  לא ולא !!!
  היהודונים המסכנים יהיו למשיסה, וייעלמו מן העולם כמו לא היו. ההמנון יושר וינוגן, הדגל יונף אל על, ורק החיידקים אותם וירוסים אנטישמיים מבי, ייכחדו וייעלמו.
  שום נוני וקטנוני, שום חוקן והארס לא ישפיעו עלינו. הם יהיו כסופה המחבלת באוהלים וסוכות-מחצלת. אבל הבית-היהודי ייכון לתמיד.

 2. פינגבאק: ראיון של בנימין נתניהו לערוץ 20 | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s