קישורים מעניינים 15

מידע מעניין על נושאים שוטפים שונים מגיע בכל מיני דרכים, אני משתדל לפרסם אותו כאן תחת הכותרת "קישורים מעניינים" ומקווה שזה יהיה לכם, הקוראים, גם מעניין וגם מועיל.

קישורים

מנדט סאן רמו – המבוך הדמוגרפי היהודי-ערבי – פדריקה מוגריני – מפת הכסף

לפני כחודש חגגנו את יום עצמאותנו ה-67 , כאשר החלה ההקמה מחדש של הבית השלישי לאחר כאלפיים שנות גלות. במקרים כאלה נהוג להזכיר החלטות בינלאומיות על הקמת המדינה היהודית (אומות מאוחדות, ליגת האומות) אך האמת היא שמדינת ישראל קמה בזכות מאבקו של עם ישראל כאן בארץ ובעולם כולו נגד כוחות הרוע שניסו להשמידנו ובעיקר בזכות כח עליון – בורא העולם שהוביל אותנו לקוממיות. ברור שכל ההחלטות הבינלאומיות היו תחנות בדרך שהובילה בסופו של דבר להקמת המדינה – ואחרי הקמתה היינו צריכים להוכיח שאנו ראויים לה.

בדרך כלל בהקשר הזה מזכירים את החלטת האו"ם מנובמבר 1947 אך מתעלמים מהחלטות קודמות – אחרי מלחמת העולם הראשונה – שהטילו על בריטניה הגדולה מנדט להקמת המדינה היהודית. לכולם ידוע איך ביצע האימפריאליזם הבריטי את תפקידו ובאיזה צד הוא היה ברוב השנים עד לפקיעתו של המנדט – את זה אפשר כעת ללמוד בשיעורי ההיסטוריה, אם במקורות לא טיפלו כבר "ההיסטוריונים החדשים" – כי חוץ מזיופים ושקר לא תמצאו אצלם כלום.

לפנינו סרטון היסטורי מעניין "מנדט סאן רמו, 25 אפריל 1920" על החלטות ועידה שהחליטה לתת ליהודים את כל שטח ארץ ישראל ההיסטורית (Palestine – לפי הכינוי הרומי) ולערבים – את סוריה, לבנון ועירק. מה עשו הבריטים עם ההחלטה – ידוע.

san remo mandate

newestbaba

הועלה בתאריך 19 במאי 2011

באתר mizkar  מִזכּר (מגזין מדיני לאומי בלתי תלוי) פורסם מאמר מעניין על סקירת מצב דמוגרפי ב"שטחים" של ד"ר גיא בכור. ממליץ בחום (כמו תמיד נותן מספר משפטים והקישור):

המבוך הדמוגרפי היהודי-ערבי

"ד"ר גיא בכור, סוקר את תמונת הדמוגרפיה העדכנית ב"שטחים". "בעיני מרבית הציבור הישראלי ואולי גם העולמי ההתיישבות היהודית במה שכונה פעם "השטחים" מורכבת מכמה צריפים וקרוואנים סחופי רוח וחבוטים, אך האמת העדכנית היא אחרת לגמרי: היהודים ביו"ש ובירושלים הם כבר מחצית מאוכלוסיית "הפלסטינים", והם במגמת זינוק דמוגרפי, מהגדולים ביותר בעולם"… Gplanet

"… ומה מספר היהודים באותו שטח? כ- 700,000. לפי נתוני רשם האוכלוסין במשרד הפנים חיים כיום ביהודה ושומרון 385,000 יהודים, ובמזרח ירושלים עוד 350,000 (מה שאומר שהאוכלוסיות היהודית והערבית במזרח ירושלים כבר השתוו, לראשונה). במילים אחרות, היהודים הם כמחצית האוכלוסייה ה"פלסטינית". הזינוק בנתונים היהודיים הוא מדהים, שכן בזמן האינתיפאדה השנייה מנו היהודים ביו"ש רק 190,000, כלומר תוך עשור הם הכפילו את מספרם. יש לכך השלכות ביטחוניות, למשל ביכולת של הערבים לתכנן מרידות חדשות, כאשר כל כך הרבה יהודים חיים יחד איתם, ומכירים את השטח בדיוק כמותם; והיהודים האלה לא יוותרו לעולם…."

הקישור:

https://mizkar.wordpress.com/2015/01/10/%D7%94%D7%9E%D7%91%D7%95%D7%9A-%D7%94%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99-%D7%94%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99-%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99/

אירופה פעם הייתה מרכז הכח והתרבות העולמי, המצב השתנה כבר מזמן – מרגע ייווסדו של האיחוד האירופאי שסימל הסכמת עמי אירופה לוותר על עצמאותם. בהתחלה נתנו להם כמה סוכריות של שיפור באיכות החיים אך זה הסתיים בהקמת מפלצת הנשלטת ע"י קבוצות בעלי הון הכוללים טייקונים מכל קצוות תבל, כולל בעלי פטרו-דולרים מסביבתנו. במשך הזמן הם קנו בבצע כסף את ראשי המדינות האירופאיות שהסכימו למלא את היבשת במיליוני מהגרים מוסלמים שהתאזרחו והפכו לכח המשפיע. כמות המוסלמים שם הולכת וגדלה וה-"מאפיה" הפרו מוסלמית הולכת ומתחזקת – כעת שליטתה העיקרית במוסדות איחוד.

זה הרקע שחייבים להתחשב בו אם רוצים להבין את התהליכים העוברים על האיחוד האירופאי. לפני מספר חודשים באיחוד התחלפה קתרין אשטון (Catherine Ashton), הממונה על מדיניות החוץ של האיחוד, אנטישמית עד מח עצמותיה, בפדריקה מוגריני ((Federica Mogherini, שרת החוץ של איטליה לשעבר, מדינה ידידותית לישראל בדרך כלל. אם מישהו חושב שלאיזה שהוא תפקיד באיחוד יכול להיבחר ידיד ישראל אז אין לו מושג על מה מדובר.

קוריוז: גברת מוגריני הוצגה לבחירה לתפקיד בראשונה ביוני 2014 אך לא אושרה בגלל היותה קומוניסטית לשעבר, מדינות מזרח אירופה התנגדו. אך בסוף אוגוסט המינוי אושר פה אחד. מישהו עבד קשה כדי לשכנע את המתנגדים – והוא ידע למה.

מספר נתונים על הגברת:

נולדה ברומא ב-1973 במשפחת Flavio Mogherini, מפיק סרטי קולנוע, קומוניסט. בגיל 15 היא הצטרפה למפלגה הקומוניסטית האיטלקית. למדה באוניברסיטת Sapienza ברומא, שם היא קיבלה תואר במדעי המדינה. נושא עבודת גמר שלה היה "היחס בין הדת והפוליטיקה באסלאם." לפי הרושם של סובבים אותה, היא התאהבה באסלאם.

בשנת 2001 היא נבחרה למועצה הלאומית של מפלגה חדשה, "הדמוקרטים של השמאל". שנה אחת מאוחר יותר היא הייתה בפגישה ברמאללה עם הגיבור שלה:

מוגריני וערפאת

לפנינו קישורים לשלושה מאמרים (באנגלית) שיעזרו לנו להבין את פעולת הגברת וגם את הרקע שלה. כמו תמיד מספר קטעים והקישורים:

Federica Mogherini’s dreams

NOVEMBER 10, 2014, 3:15 PM

Francesca D'Esposito

" …Ledy Ashton, the former Lady PESC, European Union’s foreign policy chief, demonstrated, in various occasions, her characteristic and persistent use of a double standard against Israel, almost a kind of obsession, which hasn’t been so blatantly exposed in her sadly famous remarks equating the terrible attack to the Jewish schoolchildren in Toulouse, France, in March 2012, to the IDF operations in Gaza.

Whatever course of action and its took, one thing was clear: they must pressure the EU to start considering a more balanced alternative to Ashton… So, the nomination of Federica Mogherini, former Italian Foreign Ministry and, from the first of November, new Lady PESC, has been seen as a new course, a fresh air breath.

Unfortunately, she is not…."

Israel time

הקישור:

http://blogs.timesofisrael.com/federica-mogherinis-dreams/

Communist and Islamophile Federica Mogherini Returns To Ramallah and Gaza

"…Because her name will now begin to regularly appear in every anti-Israel media outlet in the world, Federica Mogherini is the subject of today’s blog. As you may or may not know, Mogherini replaced the Baroness Buffoon Catherine Ashton as the High Representative of the European Union for Foreign Affairs and Security Policy as of November 1. In effect, she became the E.U. Foreign Minister.

It is a job for which she, like Ashton before her, is particularly unqualified…"

הקישור:

http://israelstreet.org/?p=1539

Mogherini is the Wrong Choice for Europe

"… According to multiple press reports, European Union leaders are poised to choose חבריםItaly’s Foreign Minister Federica Mogherini as the EU’s next foreign policy chief at a summit on Saturday. A previous summit to discuss the position ended in deadlock in July when the Baltics and several Eastern European states objected to Mogherini due to concerns that she was too soft on Russia and lacked foreign policy experience, as she has only been in her position since January…"

הקישור:

http://www.brookings.edu/blogs/up-front/posts/2014/08/italian-foreign-minister-mogherini-europe-wright

בשני העשורים האחרונים בארצנו הקטנטונת התרבו כפטריות לאחר הגשם ארגונים פוליטיים עם שמות מפוצצים שאינם אוהבים אם מישהו מנסה להזכיר בפומבי את העומדים מאחוריהם ומממנים אותם, למעשה הם השלוחות של השירותים החשאיים של "ידידינו" מעבר לים. אך הכסף העיקרי לא בא מהם  – הם רק בלדרים של בעלי הון ממדינות ערב, שהספיקו כבר לקנות את רוב ממנהיגי אירופה ואמריקה ודרכם הם מזרימים אלינו מיליארדי דולרים – למען אלה שמטרתם העיקרית בשפה עממית פשוטה: בגידה.

לפנינו קישור למאמר מעניין מאתרNRG  (ו"מקור ראשון") על דרכים למימון האלה שמוכנים למכור את מדינתם בעד בצע כסף:

מפת הכסף: תזרים המזומנים מאירופה לעמותות בארץ

עשרות ארגונים פוליטיים לא-ממשלתיים זוכים למימון של מיליוני שקלים מממשלות באירופה. פרויקט מיוחד ממפה את מסלולי המימון שבעזרתם בוחשות מדינות זרות במטרה להשפיע על מדיניות ממשלת ישראל

הישיבה ה-215 של הכנסת ה-15 הייתה סוערת במיוחד. השנה היא 2001, ועל סדר היום עמדה הצעה דחופה לדיון. מתחקיר שפרסם העיתונאי יואב יצחק עלה כי מדינות אירופה מתערבות בענייניה הפנימיים של מדינת ישראל ומנסות להשפיע על תהליכים המתרחשים בה באמצעות תמיכה כספית של מיליוני דולרים לארגונים שונים.

כך למשל חשף יצחק כי גוף בשם 'מכון לדמוקרטיה ומנהיגות לעולים' בראשות חבר הכנסת דאז רומן ברונפמן, קיבל תמיכה של 400 אלף אירו מהאיחוד האירופי לצורך פעילות שתעביר את עולי ברית המועצות לשעבר מגוש הימין לגוש השמאל. גם ארגון 'ארבע אמהות', שפעל לנסיגת צה"ל מלבנון, היה אמור לקבל תקציב של 250 אלף דולר, שלבסוף לא הועברו אליו עם השלמת הנסיגה והתפרקות הארגון בעקבותיה…."

מפת הכסף

הקישור:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/690/562.html?hp=1&cat=402&loc=68

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s