"הרשימה השחורה" של נושאי הרוע האנטישמי בארה"ב

כבר אלפי שנים שההיסטוריה שלנו מלווה גם בשנאת ישראל. בשנים האחרונות ארגונים אנטישמיים שונים, כולל ארגוני טרור ממש, בניצוחה של "הרשות" שהוקמה כתוצאה של הסכמי אוסלו מתמקדים בפעילות החרמת ישראל שהיא כאילו אנטי-ישראלית אך היא למעשה אנטישמיות גלויה ומטרתה להכין את הבסיס למתקפה חזיתית על מדינת היהודים ועל הקהילות היהודיות בעולם כולו. אירועים אנטישמיים בצרפת, בלגיה, הולנד ומקומות אחרים הם הדוגמה הטובה ביותר על הכוונות האמיתיות של יוזמי החרם, המזימה היא של ארגוני האסלאם הג'יהאדיסטי, אך לא מעט מהשחקנים הפעילים בה הם יהודים ישראליים שמכרו את נפשם בעד הפטרודולרים ותומכים בה גם חלק מיהודי ארה"ב. 

לאחרונה נפתח אתר אינטרנט חדש לפעילות חשיפת פרצופם האמיתי של פעילי ארגוןBDS    "Canary Mission  שפעילים בו סטודנטים ואזרחים המודאגים שמונעים מתוך רצון להגן על "עולם הערכים האוניברסלי של חופש ודמוקרטיה" – לפי פעילי האתר – הם "מודאגים מהעלייה בפשעי שנאה אנטישמיים בקמפוסים האקדמאיים ומהתנועה המסוכנת להחרמת ישראל.  BDS, אשר מנסה לעשות דמוניזציה לישראל ולהרוס את הכלכלה, האקדמיה והחברה הישראלית על ידי חרמות. מעשים אלה, של אותם ארגונים, מובילים למחלוקות בין הסטודנטים בקמפוס, ולאווירה של פחד וחוסר אמון".

בסרטון שהפיקו באתר, מוצגות דוגמאות אחדות של שנאת ישראל ואנטישמיות בקמפוסים, כך למשל מוצגת סטודנטית לבושה בבגדים מוסלמיים, שצועקת במהלך הפגנה כי יש להחזיר את היהודים "לתנורים" וכי חבל שלא שרפו את כולם במהלך מלחמת העולם השנייה, לאחר מכן מסבירה הקריינית בסרטון את הסכנה שיש לחברה האמריקנית ולעולם בעקבות השתייכותם של סטודנטים לארגונים קיצוניים במהלך לימודיהם.

מטרה נוספת בחשיפת פרצופיהם של הפעילים בארגונים הרדיקליים היא תיעוד ברור של פעילותם על מנת שבתקופת חיפוש העבודה (אחרי סיום הלימודים), תקופה, בה כבר אף אחד לא יזכור שהם השתתפו בהפגנות נגד היהודים או נגד אמריקה בקמפוס – יהיה ניתן לברר זאת בקלות ברשת. לדעתי פעולה דומה של חשיפת פרצופם האמיתי של פעילי הקרן החדשה וארגוני הלוויין שלה הייתה מועילה מאוד גם בארץ.

הסרטון של האתר ""Canary Mission:

Canary Mission: Radicals Exposed

Canary Mission

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, העולם מסביבנו, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s