עוד מלחמת אוסלו

אנחנו במלחמה. אני לא מתייחס למלחמה שנמשכת יותר ממאה ועשרים שנה עם הפסקות פה ושם, אלא למלחמה הרצופה ללא יום אחד של הפסקת אש שהחלה עם כניסת אלפי רוצחים מקצועיים ארצה לאחר הסכמי אוסלו. יש לה עליות וירידות אך ב"מזרח התיכון החדש" של שמעון פרס לא היה אפילו יום אחד של שלום. בדרך כלל מאשימים את הצד הערבי – וזה נכון. הם גם מסיתים וגם רוצחים, הם פוגעים בכל דבר שקשור לנו, אם הם רק יכולים: חבלה, גנבות, רצח, אונס. אם הם רק יכולים? מי נותן להם את היכולת?

איך לא – כל המוסדות של מדינת היהודים משותקים כבר יותר מעשרים שנה ועושים בדיוק את ההיפך מתפקידם המוצהר, אפילו במקרה של רצח יהודי – באופן אוטומטי בשלב הראשון המשטרה מצהירה שהיא בודקת את "הרקע" ומוציאה "צו איסור פרסום". אחרי פרק זמן "סביר" כאשר הסיפור נשכח – יוצאת האמת לאור.

על שודדים וגנבים אין מה לדבר: המשטרה כמעט לא מתייחסת אליהם, לפעמים אפילו מסרבת לקבל תלונה. גניבות רכב, ציוד חקלאי או מפעלים שלמים שתוך לילה מפורקים ומועברים לרמאללה או אל אזורי "חסות" אחרים.

אל תחשבו שזה איזה גנב או קבוצת פשע: יש לנו עניין עם טורפים. כל אחד מהם מסוכן, אך אם הם מתארגנים, יוצרים מוסדות שליטה, יחידות צבא – הם הופכים לכח קטלני שבלי להשמידו אף חברה לא יכולה להתקיים.

את זה מנהיגנו "החכמים" שנים רבות לא השכילו להבין.

מספר דוגמאות שרובן ידועות לכם וכמה הארות על הנושא:

סרטון שצולם על-ידי הערבים: תקיפת המשפחה היהודית בסוכות. התוקפות הן נשים – הכח המסתער של הג'יהאד הערבי.

رعب يملأ قلوب المستوطنين وأبنائهم من كلمة "الله أكبر"

SAAB

הטורפים הם בדרך כלל בעלי אינטליגנציה גבוהה אך מעוותת לכיוון מסוים, מפעילי המתקפה הערבית הבינו שלנשים ולנערים לא יקרה כלום  בעבור תקיפת היהודים והם הפכו כבר מזמן לחוד החנית במלחמה נגדנו. מישהו מהדרג המחליט אצלנו הבין את זה? הם חיילי אויב בעת מלחמה – ואותם חייבים לנטרל בכל דרך האפשרית בלי להתייחס למינם או לגילם. במקום זה נתנו להם להיכנס להר הבית, לבצע זממם בכל מקום האפשרי. התוצאה ברורה – מלחמה נגד היהודים הלכה והתרחבה.

עוד חדשה נפוצה במקומותינו (29.09.15):

נער הותקף על ידי ערבים – ונעצר

"…  נער יהודי נעצר היום (שלישי) בעיר העתיקה בחשד שהתיז גז פלפל לעבר קבוצת ערבים שתקפו אותו ואת בני משפחתו בקללות וקריאות סמוך לשער השלשלת.

לדברי בני המשפחה, אשר הגיעו לבקר בעיר העתיקה לכבוד חג הסוכות, הם חשו בסכנה נוכח התגודדות גדולה של ערבים סביבם, קריאות ונאצות. עו"ד רחביה פילץ מארגון חוננו בדרכו לתחנת המשטרה…"

הקישור:  http://www.inn.co.il/News/News.aspx/306895

זה לא משהו חדש. ברוב התקריות בין יהודים וערבים "גיבורי שלטון החוק" מיד מענישים את היהודים [שומרי החוק] – למה? כי זה נותן להם אפשרות לישון בשקט ולא לעשות כלום. אצלם זה נקרא "להרגיע את השטח". גם זה פעל כמו שמן על מדורת המרד הערבי.

עוד סיפור: פרעות ערבים ביפו. 

צפו: ערבים התפרעו ביפו – זרקו אבנים, פצעו שוטרים והניפו דגלי טרור

הערבים צעקו "ברוח ודם נפדה את אל אקצא" ו"אללה ואכבר" וזרקו אבנים לעבר עוברי אורח ושוטרים

מאת: איציק וייס  06/10/2015 21:24

מהמשטרה נמסר כי המפגינים בשלב מסויים החלו להשליך אבנים לעבר כלי רכב בכביש באזור רחוב יפת ורחוב טולוז כולל חסימת הכבישים באמצעות פחים, צמיגים ועוד.

המפגינים חלקם רעולי פנים החלו להשליך אבנים לעבר השוטרים ואף תקפו ופצעו שני שוטרים. כעת פועלים שוטרי מרחב יפתח. להשיב את הסדר על כנו ולעצור את הפורעים.

הקישור:  http://www.0404.co.il/post/Article1444155890.html

הפגנת ערבים ביפו

הפגנת הערבים ביפו

ההפגנה התקיימה באחד מהרחובות הסואנים ביפו, מה הודיעו דוברי המשטרה במהלך האירוע וגם אחריו: "אנו פועלים להרגעת המצב" – מתכון בטוח להסלמה מחודשת!

לא נגזים – אפשר לתת עשרות דוגמאות מהימים האחרונים. רק עוד אחת. כולנו יודעים שהאירועים הם לא "ספונטניים" כפי שמנסים למכור לנו אלא מאורגנים היטב עם כמה מפקדות ומרכזי פעולה וחלק לא קטן בהם תופסת התעמולה – המלחמה התקשורתית. "עיתונאים" שהם ברובם מגויסים על-ידי ארגוני האויב מביימים עשרות פרובוקציות יום יום. אחת מהן הייתה בחגים (שבירת המצלמה):

 

לוחמי גבעתי מגיבים: פרובוקציה עיתונאית

לוחמי גבעתי שהיו מעורבים בתקרית ביום שישי האחרון ליד בית פוריק מציגים תמונה שונה לחלוטין מזו שהוצגה בכלי התקשורת….

… חבריהם של לוחמי גבעתי שהיו מעורבים בתקרית האלימה ביום שישי האחרון ליד בית פוריק מספרים לערוץ 7 כי התמונה שונה מזו שהתקשורת הזרה והישראלית פרסמו במהלך השבת לטענתם, צלמי הסוכנות הזרה היו אלה שהתגרו בכוחות בשטח ומציינים כי מדובר בשטח רגיש ביטחונית….

.. העיתונאים הזרים התקרבו ללוחמים בשטח הרגיש וצילמו אותם ממרחק של 30 ס"מ ואף את החיילים שישבו בתוך הג'יפ. עוד הוסיפו החיילים כי העיתונאים לא נפצעו אלא רק נהדפו ע"י הכוחות….

"צר לנו שדובר צה"ל ממהר לגנות  בתקשורת את מעשיהם של החיילים בלי לבדוק כלל את הפרובוקציה העיתונאית של הצלמים הזרים. קל מאוד לפרסם גינויים מחדרים ממוזגים בתל אביב בלי להבין כלל את המציאות בשטח", אמרו.

הקישור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/306816

עיתונאים קיבלו אישור לסיקור פעולות בשטח הלחימה? מה הם עשו שם? איזה צבא היה נותן למרגלי האויב להתקרב לשטח הלחימה? פיקוד צה"ל נותן לשונאי ישראל הגרועים ביותר לבזות את חיילינו חופשי וקושר את ידם. כבר לפני כשנתיים פרסמתי: ב- "סגן אלוף שלום אייזנר – סוף הסיפור?":   

"… צה"ל שלפני אוסלו היה צבא לוחם הפך לצבא של שומרי התחת (מדובר על הפיקוד – וראינו את התנהגותו במקרה המתואר). יש לנו חיילים מצוינים, אבל מה הם יכולים לעשות? זו גם סיבה שבמשך עשרים שנים אחרונות לא ניצחנו בשום מערכה..." התקרית המתוארת מעלה התרחשה בדיוק באותו התסריט.  במדינה נורמלית חיילים היו זקוקים לעורכי דין?

שפטל 1

לא נדמה לכם שאנו מהצד נראים כעם של נמושות? מפחדים להשמיד את האויב? כאשר אני שומע על ההרוגים ופצועים מצדנו ואפס נפגעי האויב – המחשבה הראשונה: "למה הפכנו?"

חשוב לדעת שהעולם לא אוהב נמושות וגם לא מכבד אותן.

לסיכום:

פעם, לפני הרבה שנים, בעיר אודסה (היום באוקראינה) איזה גבר החליט להתגרש מאשתו – היא הייתה בוגדת בו. בבית המשפט כאשר שאלו את הגבר: "מהי סיבת הגירושים?" הוא לא רצה להביך אותה וענה: "היא לא מספקת אותי"

ישב בצד מישהו ואמר: "תסתכלו עליו. את כל אודסה היא מספקת, ואותו לא?" –  כל העיר ידעה שהיא זונה.

גם בקשר לסיפורינו: כל העולם יודע מי הם המארגנים של המאורעות האחרונות חוץ ממשלתנו היקרה.

אחרת איך אפשר להסביר שהתנועה האסלאמית, שהיא בעצם אותו החמאס, כבר שנים נלחמת במדינה היהודית, כולל הפעילות החבלנית, תקיפות יהודים בכל מקום. היא הגוף המארגן והמבצע – ונהנית מחופש פעולה מוחלט גם בהר הבית, גם ביפו, גם בנגב, גם בנצרת ומקומות האחרים. הם היו שותפים בכירים לכל האינתיפאדות של ערפאת ואחריו. במדינה נורמלית האחראים הראשיים  היו מזמן יושבים אחרי סורג ובריח וה"פעילים" היו מאבדים את האזרחות ועפים החוצה לכל הרוחות. וכאן "הממשלה היהודית" בנתה להם גן עדן ומפחדת לנגוע בהם.

התפרעויות ערבים בחיפה. ארכיון (שי וקנין – סוכנות תצפית)

התפרעויות ערבים בחיפה.

ארכיון שי וקנין – סוכנות תצפית

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על עוד מלחמת אוסלו

  1. דבריך יפים ונכוחים אבל הייתי מוסיף להם את השמן למדורה שיצרה עלילת הדם שהפיצו שר הביטחון, הנשיא וראש הממשלה באדיבות התקשורת הקוויזלינגית, של הנער מוחמד דוואבשה, מאוד מזכיר את עלילת הדם שהפיץ צה"ל בפרוץ אינתיפאדת אל אקצה של מוחמד א דורה. בשני המקרים ערבים הם שרצחו והיהודים הם שהעלילו עליהם את הרצח ומי המעליל, צה"ל האוסלואידי וממשלת ישראל. הם נזקקים להראות שהיהודים הם פושעי שנאה כדי לחפות בכך על פשעי השנאה שהם עצמם מבצעים כנגד עמם שלהם.

  2. פינגבאק: פיגועי הרמדאן | מיומנו של זקן השבט

  3. פינגבאק: המשטרה קבעה | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s