החלטות האיחוד האירופי – קללה או ברכה?

(איך דופקים לנו את המוח 13)

פרסמתי את המאמר לפני יותר משנתיים – לא מעט מים זרמו מאז, אך "האיחוד" לעט לעט קובר את אירופה (זה כנראה היה מתוכנן) ורוצה גם לנו לעשות משהו דומה. זו לא תהיה בעייתנו אם נגיב בהתאם. לאור ההתפתחויות החדשות המאמר נראה לי אקטואלי יותר מתמיד, לכן אני שולף אותו לראש הבלוג בלי שינויים. הפרסום המקורי היה ב- 22.07.13  

       מה קורה?

לא משעמם בארצנו הקטנטונת. תמיד יש על מה לדבר, ואם באמת מגיע איזה אירוע משמעותי – מתחילה החגיגה. לכולם יש מה לומר, בדרך כלל ההתייחסות תלויה בהשקפת האדם או כלי התקשורת – הפעם כמעט כולם התאחדו במסקנה: יש בעיה! מה הבעיה? מוסדות האיחוד האירופי החליטו לתת לנו בעיטה, לא פלא – הם כבר עשו את זה לא פעם אחת וממשלתנו אף פעם לא הגיבה כמו שצריך – אז הם בטוחים שמותר להם. 

"ידידותם" אלינו ידועה, שולטים בהם קבוצות בעלי הון הכוללים טייקונים מכל קצוות תבל, כולל בעלי פטרו-דולרים מסביבתנו ובעלי בריתם האירופאים שמילאו את ארצות אירופה במיליוני מוסלמים.  קטרין אשטון

איך הם יכולים לתקוף אותנו? הרי הם לא מדינה, לא עם. הם איזה מוסד מלאכותי שהוקם במטרה אחת: לנשל את עמי אירופה מעצמאותם. לא נתמקד בזה – הסיפור שווה התייחסות מיוחדת. אז הם "ממליצים".  מי שירצה – יקבל את המלצתם, מי שלא ירצה – ישלח אותם. הכל תלוי (כמו תמיד) באינטרסים.

הפעם ההמלצה היא לנתק את ישראל מארץ ישראל – לא פחות ולא יותר. כל ההסכמים העתידיים עם "מדינת ישראל" מבחינתם יתייחסו רק למדינה ווירטואלית שהם היו רוצים שנהיה – בלי שטח, בלי בסיס כלשהו – בקיצור כמו יהודי אירופה בזמנו לפני השואה – תלויים בחסדי הגוי.

הבעיה שאנו במו ידינו נתנו להם את כלי הניגוח: ממשלתנו נראית בעולם כממשלת נמושות שלא מסוגלת להחליט ולבצע בעצמה את מדיניותה. יורקים עליה והיא מתנגבת ולא מגיבה בכלל. כך זה היה לא פעם וגם עכשיו אנו כאילו במצב דומה, אבל הפעם יש רושם חזק שממשלתנו ביחד עם כלי "התקשורת" וארגונים אנטי ישראליים בתוכנו שותפה לקנוניית הפחדת העם. ראש ממשלתנו היקר לא מסוגל להגיד "לא" לאובמה ול-"ידידנו" האירופיים – ומנצל את המצב ליצירת מבוכה בעם: מה יהיה? בהצגה הזו כבר היינו. הם מדברים על קרב הבלימה, על מאמץ הסברתי והבלים אחרים, אבל הם אפילו לא מסוגלים לנטרל ארגונים חתרניים שמקבלים מימון מעבר הים ופועלים בקרבנו נגד המדינה היהודית וכנופיות אנטישמיות שנשלחו מאירופה ונמצאות "בשטחים" הן עוסקות בתכנון, בהדרכה ותמיכה ממשית של פעילות עוינת בכל התחומים. לא בטוח שממשלתנו מסוגלת אפילו להחליט על החרמת כל קשר עם מוסדות האיחוד שאנטישמיות שלהם ידועה לכל – הדבר המזערי שחייב היה להיעשות מזמן.

       הזדמנות שחייבים לנצל אותה.

נעזוב אותם, אל תצפו שממשלתנו תעשה מהלכים נכונים בזמן הנכון – זה מזמן לא היה. אני פונה לאנשי המעשה: מנהלי מפעלים ומוסדות אחרים הנמצאים באזורים שהאיחוד האירופאי מנסה בכל כוחו להבליט: אתם מקבלים פרסום אדיר! תנצלו אותו! עמי אירופה מפוחדים פחד מוות מהאסלאם. מיליוני אירופאים רואים במדינת ישראל את הגורם היחיד שמסוגל להציל אותם מאסון הקרב ובא, אל תנסו להסתיר מיקום פעולתכם – ההיפך, תדגישו את האזור, רק תגדירו אותו לפי נחלות שבטי ישראל: יהודה, בנימין, אפרים… – כמו שכתוב בתנ"ך.

תתאחדו על פי אזורים אלה ותצאו במסע פרסום המדגיש את המיקום המצאותכם. האירופאים המקוריים הם נוצרים ולחלק גדול מהם התנ"ך הוא ספר בסיסי בהשכלתם, רבים מהם – אזרחים בודדים וארגונים הנלחמים בעד אירופה חופשית ברצון ישתפו פעולה – והתוצאות תוכלו לראות כבר בזמן הקצר ביותר. הם מנסים לקלל, אבל מזה יכולה לצאת ברכה.

זהו הסיכוי האדיר שלכם! לא לברוח, לא לגמגם כמו שממשלתנו עשה – ויש לכם סיכוי גדול להצליח.

חזק ואמץ! 

IMAGE0136

מפת התנחלות שבטי ישראל – מספרו של משה שמיר "ישראל – עם וארץ"

ועוד – תוספת "חינמית": מאמרו של אריאל כהנא על מוסדות האיחוד האירופי וארגונים אנטישמיים במדינתנו מעניין מאוד ובדיוק לעניין!

אריאל כהנא על הזרוע הנעלמתאריאל כהנא "הזרוע הנעלמה של האיחוד האירופי"

פורסם ב- 1 NEWS ב- 17.11.2015

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, העולם מסביבנו, מה יהיה?, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s