ארץ ישראל בספר הקוראן

השקר של העם ה"פלסטיני" (3)

פרק 1 – הסיפור ההיסטורי של בדיית "העם הפלסטיני"

פרק 2 –  עדותו של מנהיג חמאס

      שלושה דברים עיקריים הביא האסלאם הקיצוני –

(אסלאם של ג'יהאד) לאנושות:

שקר, גזל ורצח

  בפרקים הקודמים תיארתי את היסטורית בדיית "העם הפלסטיני" לפי מסמכים ממקורות שונים – (פרק 1) ועדויות על מוצא ה-"הפלסטינים" ממקורות מהימנים הכוללים גם אחד ממנהיגי החמאס – (פרק 2). בפרק השלישי נדבר על היחס ההלכה המוסלמית  וספר הקוראן לארץ ישראל.

באסלאם, כמו בכל דת מונותאיסטית קיימים זרמים רבים המפרשים את המקורות על-פי הבנתם וזה לגיטימי, כמו ספר התורה ליהודים ולנוצרים כך גם ספר הקוראן למוסלמים – הם ספרי קודש, אך אצל הנוצרים יש גם "הברית החדשה" ולמוסלמים – "החדית" – אוסף של הלכות וסיפורים אודות מוחמד ודרך חייו (מוויקיפדיה) והוא מהווה יסוד ההלכה השני לאחר הקוראן והיה עובר בעל פה במשך מאות השנים עד שנרשם בצורה מסודרת בסונה.

אינני מזרחן, קטונתי להיות פרשן לאסלאם, אך הרושם הוא שהקוראן הוא ספר בסיסי, קדוש לאסלאם והחדית הינה תוספת של פירושים והלכות שנכתבו במשך מאות השנים ע"י מחברים שונים באזורים שונים של העולם המוסלמי. לא פלא שזרמים שונים באסלאם מוצאים שם קטעים המתאימים להם ומנצלים אותם לצרכים שלהם.

במשך מאות שנים הזרם העיקרי באסלאם ראה בקוראן את ספר היסוד של דתם אך הופעתם של האחים המוסלמים והתחזקות הזרם הג'יהאדיסטי הביאו לשינוים ב"סדר העדיפויות" בהלכה, כולל המצאת סיפורים חדשים והכנסתם לתוך הערכים האסלאמיים, לפעמים בניגוד גמור ל"ספר הקדוש" – הקוראן. כך קרה גם עם אלה שהמציאו את "העם הפלסטיני": על מנת להגיע למטרתם הם מזייפים את ההיסטוריה, את דת האסלאם ואת הקוראן, אך לא כל המוסלמים מוכנים לקבל את הזיופים. קיים זרם רציני באסלאם שעל סמך פרקים רבים בקוראן טוען שאללה מסר את ארץ הקודש לבני ישראל

ביניהם ניתן למצוא גם את השייח אחמד עדואן (Sheikh Ahmad Adwan) מרבת עמון (ירדן) שבדף הפייסבוק שלו טוען שלפי הקוראן אלוהים נתן את ארץ ישראל ליהודים וכל טענות "הפלסטינים" הם זיוף דת האסלאם.

במאמר עליו שפורסם באתר "The Edinburgh Arabic Initiative" כתוב (תרגום מקוצר):

"השייח אחמד עדואן, מלומד אסלאמי המתגורר בירדן, כותב בדף פייסבוק האישי שלו שהוא לא רואה שום דבר בקוראן בשם "פלסטין". אללה מסר את ארץ הקודש לבני ישראל עד ליום הדין (הקוראן, סורה 5 – "סורה (Ash-Shuara) של הטבלה", פסוק 21), ו"עשינו בני ישראל היורשים (של הקרקע) " – קוראן, סורה 26 – "סורה של המשוררים", פסוק 59 "

הוא ממשיך:      Sheikh Ahmad Adwan

"אני אומר לאלה שמעוותים את ספרם של אללה, הקוראן: מאיפה אתם מביאים את השם פלסטין? אתם שקרנים, אתם ארורים. כאשר יש "ארץ הקודש". אללה כבר בשמו הוריש אותה לבני ישראל עד ליום הדין. אין דבר כזה 'פלסטין' בקוראן. הדרישה שלכם לארץ ישראל היא שקר והיא מהווה התקפה על הקוראן, על היהודים וארצם ולכן אתם לא תצליחו, ואללה יכשיל וישפיל אתכם, משום שאללה הוא זה שמגן עליהם (כלומר על היהודים) ". 

"זה כבוד עבורם שאללה בחר בהם על פני העולמות עד יום הדין. הבהרתי את הסיבות לבחירתו של אללה בספרים ובחוברות שלי. כאשר אללה בחר בהם, הוא לא עשה זאת מתוך נימוס, פשוט הם (היהודים) ראויים לבחירה "
השייח מוסיף: "הפלסטינים הם הרוצחים של ילדים, הקשישים והנשים. הם תוקפים את היהודים ולאחר מכן הם משתמשים באלה (ילדים, הקשישים ונשים) כמגן אנושי ומסתתרים מאחוריהם, בלי שום רחמים על הילדים שלהם, על מנת להראות לדעת הקהל, שהיהודים מתכוונים להרוג אותם. "   

שייח אחמד עדואן (Sheikh Ahmad Adwan) ביקר בישראל ביחד עם דוקטור עומר סאלם, מומחה לאסלאם  מאוניברסיטת  קליפורניה ומוסלמי בעצמו, שחקר לעומק את הקוראן, ספר התורה של המוסלמים, ומצא בו כמה קביעות יסודיות  ועמוקות  באמונתם  של  המוסלמים, שסותרות את התנהגותם המקובלת כעת.
על בסיס ממצאיו ערך דוקטור עומר סאלם מפגש מיוחד בין הרב שמואל אליהו, רבה של צפת והשייח' אחמד אדוען, כדי להבהיר באופן חד משמעי – הקוראן שבו המוסלמים מאמינים תומך בזכותם של היהודים על ארץ ישראל.

סרטון המפגש בצפת:

למי שייכת ארץ ישראל?

אורות טלוויזיה יהודית

גם בארצנו הקטנטונת קיימת עדה מוסלמית – קוּראנית ולפי טענתם בעצם אין מחלוקת בין הציונות לאסלאם, כי על פי הקוראן רק ליהודים יש זכות אלוהית על ארץ ישראל. להגיד את האמת – לא הייתי מודע על קיומם (יש לנו "אמצעי התקשורת" היודעים להסתיר דברים) ורק לפני כמה ימים הגעתי לכתבה באתר mynet: "מוסלמי-ציוני: רק ליהודים יש זכות על ארץ ישראל" – בה מתואר ראיון עם שייח' ריאד, איש דת מוסלמי-ציוני מהצפון, הנה קטע מהראיון:

"… אנחנו הקול המוסלמי השפוי", הוא אומר, "אבל הבעיה היא שבחברה המוסלמית, וגם היהודית, לא מבדילים בין התורה עצמה לבין הפרשנות שלה. הזרם הג'יהדיסטי הסלפי רוצה להפוך את הסיכסוך בינינו למלחמה דתית. הציטוטים של הנביא מוחמד, שאומר שתחיית המתים לא תתרחש עד שהמוסלמים יילחמו ביהודים ויהרגו אותם – לא נכתבו בקוראן. זה לקוח מהחדית' – אוסף של הלכות וסיפורים על מוחמד. ההיפך הוא הנכון. בקוראן יש 20 פסוקים שאומרים שארץ ישראל שייכת לעם ישראל..".

מי הם הקוּראנים הציונים?

"אנחנו הולכים לפי הקוראן. זה האסלאם הנכון. לפי הקוראן עם ישראל הוא העם הנבחר, ורק ליהודים יש זכות אלוהית על ארץ ישראל. לכן, כל מוסלמי שמאמין בקוראן הוא בעצם קוראני ציוני. משמעות הציונות היא הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל, וזה מה שאמר הקוראן לפני 1,500 שנה. אנחנו, אנשי הקוראן, אנחנו הציונים הראשונים. אנחנו הצהרנו ראשונים שיש ליהודים זכות דתית אלוהית על ארץ ישראל. אנחנו, ולא הרצל…" 

שייח' ריאד

קראתי את הכתבה והרגשתי בושה: שייח' ריאד, איש דת מוסלמי, בעל ברית רעיוני של היהדות הציונית חי ב"מדינת היהודים" בפחד, מנודה ונרדף על-ידי התנועה האסלאמית ולאומנים ערבים, מחוסר פרנסה ולא מקבל שום עזרה מהשלטונות, ממשרד הדתות, מאף אחד.

במשך עשרות שנים "מנהיגינו", אמצעי התקשורת וגופים ציבוריים אחרים ליקקו את התחת לכל ארגון ערבי, לתנועה האסלאמית שפתחה במלחמה נגד המדינה היהודית אך אף פעם לא היה להם זמן וחשק לעמוד לצידם של בעלי בריתנו. הקוּראנים הם לא היחידים – זכרו את אנשי צבא דרום לבנון שממשלת ברק בגדה בהם, בעלי בריתנו ביהודה ושומרון שממשלות רבין ופרס מסרו אותם על מגש הכסף למרצחי אש"ף – אז נרצחו עשרות אלפים. כעת אנו "אוכלים" את התוצאות…

ממליץ מאוד על הכתבה הזו. הקישור:

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4728017,00.html

לסיכום:

 • הזרם הג'יהאדיסטי שנראה מהצד כדומיננטי באסלאם של היום הוא לא מיצג את כל המוסלמים. קיימים באסלאם זרמים אחרים שבהחלט יכולים להיות בעלי בריתנו.
 • "העם הפלסטיני" – עם של סיפורי אלף לילה ולילה, לא היה קיים כעת לו העזרה הפעילה של "היהודים האנטישמיים" – שעשו הכל מרגע תחילת בדייתו (שנות השישים והשבעים במאה ה-20 ) על-מנת לתת לו לגיטימיות ולחזקו, בסוף מחתרת אוסלו הצליחה להביא את כנופיות הטרור שנשאו את שמו ארצה.
פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על ארץ ישראל בספר הקוראן

 1. הגישה טובה ובריאה.
  אבן יש תיקון לאיסלאם ויש אפשרות לשלום מתוך האיסלאם ,
  צריך לעבוד על זה ברצינות.
  ראה כאן קצת על הנושא בכללותו :
  http://www.global-report.com/goodnews/c147-%D7%9E%D7%96%D7%A8%D7%97-%D7%AA%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9F-%D7%97%D7%93%D7%A9

 2. פינגבאק: Palestine?, פלשתינה? | מיומנו של זקן השבט

 3. פינגבאק: סופר סעודי על הפלסטינים | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s