נפתלי בנט, אתה יודע איפה אתה חי?

אני מעריך מאוד את השר נפתלי בנט. לדעתי הוא שר החינוך מעולה וגם היה שר תעשייה טוב אך בימים אחרונים קרה לו משהו: הפחידו אותו עד אימה על רקע אירועי כפר דומה והוא החל להפחיד אחרים. ההתחלה הייתה בראיון לגל"ץ (22.12.15): "זה חמור ביותר מה שאנחנו רואים פה. זה טרור. יש פה כמה עשרות אנשים שמטרתם היא בכלל לא רצח, אלא קיעקוע יסודות המדינה…" ההמשך היה עוד יותר בומבסטי: "מנסים לחולל מלחמת גוג ומגוג ולהקים עלינו את העולם…"

מי? הילדים בני 16-17 שנמצאים כבר חודש כמעט במרתפי החקירות של המחלקה היהודית, עוברים עינויים שעוד לא הפעילו אותם במקרים קשים בהרבה נגד רוצחים מקצועיים. אתה יודע על מה אתה מדבר, אדון בנט? קיים הגיון מזערי בדברך? אתה מדבר על כמה עשרות אנשים – מי הם? אם אלה הילדים שנמצאים במעצר – הם מסוגלים לעשות משהו חוץ מכתיבת איזה גרפיטי פה ושם? אפילו ארגון אנשי מלחמה מקצועיים, מצוידים בנשק מתקדם ביותר, לא היה מתאים לתיאור שלך – הם היו פועלים לפי הגיון כלשהו ואיפה ההיגיון ב"להקים עלינו את העולם"?

נוער הגבעות

נוער הגבעות

לפני כשנה וחצי, בהזדמנות אחרת (אירועי יצהר) שהיו דומים מאוד לאירועים האחרונים כתבתי:

      " הכל מאורגן מראש.

הזמנים משתנים, השחקנים מתחלפים – אך שיטת אנשי הזדון לעולם עובדת: קודם הורסים בית בו גרה משפחה עם ילדים קטנים בלי שום סיבה, או עוקרים כרם כדי להעביר את האדמה לערבים (פעולות בלתי חוקיות בעליל בפני עצמן) – הכל כדי ליצור זעם אצלכם. אז באים הפרובוקטורים, מפריחים סיסמאות קיצוניות וסוחבים אחריהם נוער שמתקשה לשלוט על תגובותיו. המטרה – להכפיש אתכם, וליצור סיבה לרדיפות בכל האמצעים שיש בידם.

הסיבות להתנהגות הזו לא חשובות כרגע, הכי חשוב שלא תאפשרו לגרור את עצמכם למעשים שיתנו לאנשי הזדון נשק ואפשרות לפגוע בכם – את זה הם מחפשים. אל תשכחו שתמיד תהיה להם רוח גבית של התקשורת האנטישמית שתשקר, תזייף, תשמיץ –  העיקר לפגוע בכם. הרי הם יודעים שאתם המגן האמיתי של הארץ הזו.

       הפרובוקטורים

את הפרובוקטורים עצמם לא פשוט לאתר: הם נמצאים בינכם, נראים כאנשים נחמדים, דומים לכם, מעורבים בחיי הקהילה, נמצאים בסביבת הצעירים, אף שהם קצת מבוגרים מהם. אחרי "הפעולה" הם נעצרים ביחד עם האחרים עם הבדל אחד קטן: עבור כל יום בכלא הם מקבלים משכורת עם כל התנאים הסוציאליים וכנראה גם איזה תוספת על "אי נעימות זמנית"…"

השיטות לא משתנות ובינתיים המחלקה היהודית מבצעת באמת את "קיעקוע יסודות המדינה…" – הרס האופי היהודי והדמוקרטיה במדינתנו, תקרא מה כותבת דודה של אחד הנערים העצורים:

אחיין שלי שם, במרתפי השב"כ… כן, הוא נקשר שם איכשהו בצורה עקיפה בפרשיות כפר דומא וכנסיית הלחם והדגים… ואין נגדו ראיות..

ובואו נהיה גלויים, נוער הגבעות לא באים לי טוב בעין… ולי הרי יש אמון גדול במדינה ומוסדותיה, אני נגד טרור יהודי ואת החוק אסור לקחת בשום אופן לידיים. אבל לאט לאט החגורה סביבו התהדקה, מעצר בשב"כ ומעצר בית ארוך, ואז התחילו להגיע לבית של אחותי ולהחרים לילדים האחרים הקטנים והגדולים פלאפונים ומחשבים, כי הרי ברור שיש הרבה עדויות בפלאפון של ילדה בכיתה ז'. וגם להעיר אותם בכל שעה כדי לבדוק, לחפש ולחקור נהייה לגיטימי.

אח"כ גם לוקחים את אחותי ובעלה לחקירות-כי הם ההורים שלו ואולי הם יודעים משהו, אז מותר להשפיל אותם ולהגיד לה ש"היא לא יכולה לגדל ילדים ולעסוק בחינוך" כי כבר הכל מותר. אחותי חזקה וממשיכה הלאה, אבל אני נעלבת בשבילה

והאחיין הגדול, אחיו של החשוד, הולך לגיבוש צנחנים, מתרגש, מכין תיק, ומחכה להתחיל דרך חדשה בחייו ולתרום למדינה… אבל באותו בוקר באים שוטרים לבית ב-6 בבוקר, נכנסים לחדרים, גם לחדר של ילדה בת 5, ומתחילים בבלאגן. הם הורסים, פותחים ארונות, מפזרים את כל התיק שמוכן לגיבוש צנחנים, ומרוקנים אותו לתוך הבלאגן בחדר, כמה דק' לפני שהוא יוצא לרכבת, כי הוא אח של החשוד וכבר הכל מותר.

ואז עוצרים את החשוד, בקשר לכפר דומא. למרות שבזמן הזה הוא היה במעצר בית, ובאו השוטרים באותו יום הביתה, וברור להם שהוא לא היה שם. ולא נותנים לו לקחת תפילין, כי כבר הכל מותר, ואין זכויות אדם, ואין חופש הדת… ואני כבר מתחילה להבין שמשהו פה מסריח, לא חוקי ומשפיל-פשוט משפיל.

ובימים האחרונים אני שומעת את מה שקורה שם למטה במרתפי השב"כ, מהעצורים האחרים, לא ממנו – כי לא נותנים לו לראות עו"ד. ואני בפחדים שהאחיין שלי, הגבר החזק שאף פעם לא נשבר, עובר התעללויות הכי מפחידות שיש. יכול להיות שקורעים לו את הגוף לקרעים, ואת הדימוי העצמי והנשמה שוברים לרסיסיםואני, ה"ממלכתית" כל כך כועסת על ההתנהלות המזוויעה והמבחילה של השב"כ ומאוכזבת משרת המשפטים האהובה עלי, שלא מגיבה לנושא, ובכלל מפחיד אותי לחשוב שאני גרה במדינה שנותנת יד לרמיסת גוף ונשמה של אדם ומשפחה

ומפחיד אותי לדעת שאין הגנה על הזכויות שלנו הכי בסיסיות כאזרחים וכבני אדם..."

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/312551

אז מיהו סכנה למדינת ישראל, אדון בנט? עם ישראל או הגולם שקם על יוצרו? פעמיים ראינו מתקפות דומות של פרובוקטורים במדינתנו: בתקופת הסכמי אוסלו ובתקופת ההתנתקות – בשני המקרים ההתקפות היו בעלות אופי אנטישמי. התוצאה: אלפי קורבנות יהודים וערבים, הרס המדינה והשתלטות כנופיות פשע מאורגן על מערכות עיקריות השולטות במדינה עד היום, צמיחתם של הארגונים הממומנים על-ידי שירותים החשאיים זרים שפועלים בעוצמה הולכת וגוברת לחיסולה של המדינה היהודית. לזה אתה קורא " יסודות המדינה"?  אך קיימת כאן סכנה נוספת:

היו סיבות למתקפות הפרובוקטורים בשני המקרים: הוכנו במחתרת מהלכים שהובילו לכניסת עשרות אלפי רוצחים מקצועיים ארצה (הסכמי אוסלו) ואחריהם קיבלנו מלחמה מתמדת עם אלפי נפגעים שנמשכת גם כעת או הרס עשרות יישובים חקלאיים יהודיים בחבל עזה ויצירת מדינת חמאס בסמוך למרכזי האוכלוסייה במדינה (התנתקות). התוצאה: מתקפות טילים בלתי פוסקות על דרום המדינה ומרכזה. לאן מוביל אותנו כעת אדון בוגי יעלון שלדעתי עומד מאחורי כל סדרת הפרובוקציות הזו (הלוואי והייתי טועה – באמת היה לי קל יותר על הנשמה) אנו לא יודעים, אך בטוח שזו הכנת ריכוך ההתנגדות למהלך הבא.

אדון בנט, בהופעותיך האחרונות עלית על הבריקדות כדי להגן על השב"כ ולשבח אותו, השאלה היא: איזה שב"כ? שב"כ הוא ארגון גדול המבצע משימות רבות אך יש בו דבר והיפוכו. מצד אחד הוא נלחם בטרור הערבי ויש לו הישגים משמעותיים במלחמה הזו – מלחמת מגן על המדינה ועם ישראל. אך מצד השני קיימת בתוכו המחלקה היהודית שעל-פי תוצאות פעילותה אפשר להגיע למסקנה אחת: המחלקה היהודית – ארגון כושל הגורם להרס המדינה היהודית ומוסדותיה, כי רק בזכות חוסר מעש של המחלקה היהודית ארצנו הקטנטונת נהפכה חדורה לאורך ולרוחב להשפעת שירותים החשאיים של "ידידנו" וגם של אויבנו, היום היא דומה לגבינה מחוררת שדרכה אפשר להעביר גם מרגלים, כסף ויצירת אין ספור ארגונים הפועלים נגד עצם קיומה של המדינה היהודית, לקנות רבים שמוכנים למכור אפילו את אמא שלהם בעד סכום סביר ובינם לא מעט "אנשים משפיעים". היום יותר משליש מחברי כנסת ישראל הם סוכנים גלויים או סמויים של ממשל אובמה, מדינות אירופה או – עוד יותר גרוע – אויבינו, מדינות וארגונים של ציר הרשע. לדעתי, גויסו רבים כדי להשפיע גם על שירותי הביטחון, כולל השב"כ. התוצאות נראות לעין ופרובוקציה של כפר דומה היא אחת מהתוצאות הללו.

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

2 תגובות על נפתלי בנט, אתה יודע איפה אתה חי?

 1. המאוכזב הגיב:

  בודאי שאנו מקימים עלינו את העולם אם שרינו, נשיאנו וראש ממשלתנו מצהירים כי נערים יהודים שרפו משפחה פלשתינית רק מתוך שינאה לערבים, וזאת ללא כל הוכחה עד כה שאכן זה המצב. מה שכן ידוע זה מכבר, שהיה מאבק בין החמולה של הנרצחים בשריפה לבין חמולה אחרת בכפר וגם את העובדה שיש פרובוקטורים בשב"כ.
  את האשמים יש להעניש כדין, ולחקור בדיוק כפי שחוקרים כל פשע אחר! לא פחות ולא יותר.
  האסטרטגיה של בכירינו היתה חכמה הרבה יותר אילו טענו ש"בגלל הטרור הערבי היומיומי הרצחני, עלול להיווצר מצב בו גם צעירים יהודים חמומי מח יגיבו באלימות.. אך מאחר ואשמת איש טרם הוכחה, לכן ישראל דוחה בשאט- נפש כל ניסיון להכתים ציבור זה או אחר."

 2. ראשית, כדאי לדייק במונחים, אמור: המחלקה האנטי יהודית בשב"כ. וביחס לרצח בדומא, ככל שהניסיון להדביק את הרצח ליהודים כושל, ככל שמזינמת הדם הזאת מתבררת אכן כעלילה שאין לה כיסוי לא בעובדות, לא בנסיבות ולא בחקירות, כך גודלים עינויי המחלקה האנטי יהודית, כדי לגבותבעינויים הודאות ובה בעת גדולה ההשתוללות שלה ושל התקשורת הממנפת אותה, כפי שהדבר בא לידי ביטוי בפיברוק חתונת "השנאה" שכבר גרמה לתשקורת הפראבדה שלנו לא מעט אורגזמות. המחלקה האנטי יהודית מסתבכת בשקריה וסחריריה, בשנאתה ויוהרתה, ונוצרת כאן סופת הוריקן של שנאה, מצד המחלקה האנטי יהודית ומפעיליה. כדאי בהקשר זה לקרוא את עדותה Dana Finkelshtein
  תקראוווווו !!! איך מעלילים עלינו
  מאחותי אילנה שמכירה את המשפחה שרקדו בה עם נשקים ודקרו תמונה של התינוק הערבי:

  "חשוב לי לכתוב את הדברים ולהפיץ את האמת לאלו שרוצים לשמוע.

  החתונה המדוברת שרקדו בה עם נשקים היא של הבן של חברים קרובים מאוד, אנחנו מלווים אותם בימים הסיוטיים שעוברים עליהם. ואט אט מתגלים עוד פרטים מחרידים.

  1. המשפחה ניסתה לברר אצל כל המוזמנים מי הביא את התמונות הללו… פשוט חידה. לא מוצאים.

  2. מי חילק את הנשקים? לחברה אין נשקים! כמו כן, הנשקים נעלמו מיד אחרי שתי הדקות של השיר.

  3. מי צילם את הסרטון? הצלם היה במקום אחר. בבירור עם בעלי האולם, אנשי השב"כ הגיעו מספר שעות לפני כן, והתקינו מצלמות בכל רחבי האולם! לאחר החתונה, הגיעו ולקחו אותם.
  בקיצור, מתברר לדאבוננו, שמישהו ארגן ויזם את כל זה מראש. חילק נשקים ותמונות ואף באופו מזעזע דקר את תמונות הילד מול המצלמה. חשוב לדעת את האמת, כמה שהיא כואבת. והכל משמיעה וליווי אישי של המשפחה, ולא משמועות.

  4. בשיחה עם מאבטח האירוע- לחתונה הזו הגיעו שוטרים סמויים… בלבוש אזרחי. שהציגו לו תעודת שוטר.

  5. לא החתן ולא המשפחה שלו או של הכלה, מכירים את מי שרקד עם התמונה……"

  עצוב שבמדינה כשלנו משתמשים באמצעים כאלו כדי להכפיש ציבור איכותי ואידיאליסטי למדינה ועוד על ידי גוף שאמון על ביטחוננו ואמור להגן על האזרחים ובמקום זאת מתנהג אל האזרחים כאל אויבים"

  אסיים בתפילה לבורא עולם: שמור אותי מאוהביי, משונאיי אשמר אני.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s