היהודים האנטישמיים – סכנה קיומית לעמנו

       מי הם היהודים האנטישמיים?

תופעת "היהודים האנטישמיים" איננה מאתמול או אפילו שלשום. כינוי "השתולים" נדבק להם בזכות ההתפתחויות האחרונות: חשיפת פעולתו של "כוכב" השמאל הקיצוני עזרא נאווי בהסגרת סוחרי קרקעות ערבים שמכרו אותם ליהודים לידי שרותי הביטחון המסכל (הגסטפו) של הרשות מרמאללה, או חשיפת פרצופו האמיתי של אלון ליאל מנכ"ל משרד החוץ לשעבר, אך יש אלפים כמוהם שמקצועם בשפה הפשוטה ביותר: בגידה במדינתם. הם לא הראשונים ולצערי גם לא האחרונים – התופעה שפעם הייתה מקרה בודד ומיוחד והייתה גורמת לגינויים חריפים ולענישה חמורה אוטומטית בלי התפלספות יתרה, הפכה בעשורים אחרונים (בעיקר לאחר הסכמי אוסלו) לתופעה שגרתית, יום יומית ממש. קיימות מספר סיבות לכך. במאמר "מחאת האמנים?" שפרסמתי לפני כחצי שנה, ובו ניסיתי למפות את התופעה, כתבתי:

"…  וכעת הגענו ל"זמנים הטובים" – הבעיה היא כבר קיומית לעמנו והיא מסכנת אותנו יותר ויותר. אולי בגלל הרצון לשמור על אחדות העם, אולי בגלל הקושי לקלוט שבני עמך פועלים באופן שיטתי ביחד עם האויבים המסוכנים ביותר נגד מדינת ישראל בכל החזיתות – צבאית, מדינית, תעמולתית –  אנו מתעלמים מהבעיה, לא מנסים להגדיר אותה ולהבין את שורשיה. ניסיתי אז להוציא את הבעיה מהמחשכים ולהתחיל לדבר עליה, להתחיל הצלחתי אך הסיפור נתקע בסופו של דבר והמשך לא היה לו, כנראה הדיון התאורטי שניסיתי ליזום היה מיותר – התופעה דרשה תגובות מעשיות. בכל זאת אנסה רק למפות את "נושאי הווירוס" כדי להקל על המלאכה בעתיד.

לדעתי קיימות שלוש קבוצות שונאי ישראל היהודים (המוטנטים):

 • שונאי העם היהודי ומדינתו בנפש – זה נהפך אצלם לאובססיה – לאנשים האלה אין תקנה – הם אויב גדול יותר ומסוכן יותר משכנינו הערבים.
 • משתפי פעולה עם האויב או בעלי בריתם בעד בצע הכסף או טובות הנאה אחרות. לקבוצה הזו אפשר לשייך את עובדי הקרן החדשה וארגוני הלוויין שלה, אמנים, עובדי מוסדות להשכלה גבוהה המקבלים "צ'ופרים" משמעותיים בעד פעילותם האנטי ישראלית.

 שייכות לקבוצה הזו היא זמנית. חלק מהם במשך הזמן, כדי להקל על מצפונם, מנסים להזדהות יותר ויותר עם מעשיהם ובסופו של דבר יהיה אפשר לשייך אותם לקבוצה הראשונה. האחרים מתחילים להבין את חומרת מעשיהם ובסופו של דבר מתנתקים מהפעילות העוינת.

       איך זה קרה?

נשאלת השאלה הפשוטה: איך קרה שהקרן לישראל החדשה שהיא שלוחת השירותים החשאיים של "ידידינו מעבר הים" הפכה לתמנון רב זרועות הבוחש בכל מקום במדינתנו? היא למעשה השתלטה על המערכת המשפטית (מערכת האכיפה וגם בית המשפט העליון) בעזרת "תכנית המשפטנים" שלה וגם בעזרה פעילה של נשיאי בית המשפט העליון אהרון ברק ודורית ביניש 

17-XYiSUIBS2y.gif

צילום מאתר הקרן לישראל חדשה

אהרון ברק, מגלומן, צמא כח והשפעה, מייסד תורת "האקטיביזם השיפוטי" וגם הסיסמה:"הכל שפיט!" ביחד עם ממשיכת דרכו דורית בייניש, אישה מניפולטיבית, שלפי יואב יצחק: "… פעלה לקידום אישים לכהונת שופט בית המשפט העליון (חמישה מהם סייעו בחילוץ בעלה, עו"ד יחזקאל ביניש, מהגשת כתב אישום נגדו…) הכניסו את הקרן החדשה לתוך המערכת המשפטית וסייעו לכל אורך הדרך בביצוע "המהפכה החוקתית של הקרן החדשה לישראל" – לפי עיתון "הארץ". בצילום מטה אפשר לראות את הנהגת "הקרן החדשה" ו- "קרן פורד" בלשכת נשיאת בית המשפט העליון באירוע החגיגי של "פסגת הנשיאות": הכרזה על תרומת עשרים מיליון דולר מקרן פורד לקרן החדשה.

דורית 16

הצילום מתוך האתר של הקרן החדשה

דורית 15

המקור: אתר הקרן החדשה

בעזרת "האקטיביזם השיפוטי", שהנהיג אהרון ברק במערכת המשפטית, היא הצליחה להשתלט על המנגנון הממשלתי ולמעשה לשתק אותו במלחמה נגד הארגונים החתרניים מיסודם של "הקרן החדשה", כנופיות האנרכיסטים או הארגונים האסלאמיים במדינה. במסגרת השתלטותם על המנגנון הממשלתי הם השתלטו לא רק על משרדי הממשלה האזרחיים אלא גם על מנגנוני ביטחון שונים: צה"ל, שב"כ וגם על "המחלקה היהודית" – שמתפקידה הייתה אמורה למנוע את פעילותם של הארגונים החתרניים מסוגה של הקרן החדשה וזרועותיה ולהעמיד את האחראים למעשי הבגידה לדין.

מאמר "המהפכה החוקתית של הקרן החדשה לישראל" מ"הארץ" שהזכרתי מפרט בגאווה את הישגיה של המהפכה (רק כותרות): הקץ לעינויים בשב"כ (רק לערבים, ליהודים – אפילו חובה!); חוק חופש המידע; זכויות בורגניות;

לכן בסופו של דבר קיבלנו את ההיפך: צה"ל הפך ל"צבא שומרי התחת", המחלקה היהודית כבר שנים רודפת את נוער הגבעות וארגוני הבגידה פורחים ומתחזקים.

רק להשכלה הכללית אני מוסיף כאן כמה קטעים מוויקיפדיה על המושג "פשע מאורגן":

חוק האמריקאי מגדיר פשע מאורגן כ"פעילויות הלא-חוקיות של… התארגנויות מסודרות וממושמעות…" ארגוני פשע שומרים על חשאיות פעילויותיהם האסורות… כדי שארגוני פשע ישגשגו, נדרשת מידה של שיתוף פעולה מהחברה בה הם פועלים. לכן, בדרך כלל יש צורך להשחית חלק מהחברים המכובדים בחברה, בדרך כלל על ידי שוחד, סחיטה, ויצירת יחסים סימביוטיים עם עסקים לגיטימיים. אנשים במערכת המשפט, כוחות המשטרה ומחוקקים הם מטרה מועדפת לשליטה על ידי הפשע המאורגן..."

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, צדק, חוק ומשפט, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

20 תגובות על היהודים האנטישמיים – סכנה קיומית לעמנו

 1. בסופו של דבר נדרש מנהיג אמיץ, ישר, אוהב עמו שיהפוך את השולחן על הבגידה המאורגנת, יחוקק את חוק התגברות הכנסת על בגץ, יפרק את משרת היועץ, יחוקק חוק חוקתי ראשון: ישראל היא מדינת הלאום היהודי – שמבלעדיו לא ניתן לסכור את ההיסחפות למדינת כל אזרחיה וכל מחרביה – ועד אז כולנו נידונים להמשך מצעד האיוולת לתהום.

 2. פינגבאק: הסרטון החשוב של אחמד מליגי | מיומנו של זקן השבט

 3. פינגבאק: מתקפות המוטנטים | מיומנו של זקן השבט

 4. פינגבאק: דורית בייניש ובית המשפט העליון | מיומנו של זקן השבט

 5. פינגבאק: בחרתם בה לכנסת? | מיומנו של זקן השבט

 6. פינגבאק: "הסערה" התורנית של הרפורמים | מיומנו של זקן השבט

 7. פינגבאק: עוד סערת הבל תקשורתית | מיומנו של זקן השבט

 8. פינגבאק: מלחמה על ירושלים (2) | מיומנו של זקן השבט

 9. פינגבאק: הכח השמאלני מכה שוב | מיומנו של זקן השבט

 10. פינגבאק: ערוצי השקר בפעולה | מיומנו של זקן השבט

 11. פינגבאק: הפוטש | מיומנו של זקן השבט

 12. פינגבאק: מאפיה שמאלנית בתקשורת? | מיומנו של זקן השבט

 13. davidishshalom1 הגיב:

  אני מצרף כאן את תגובתי משנת 2016, ללמדך שיש כאלה הרואים את הנולד: 2 תגובות על היהודים האנטישמיים – סכנה קיומית לעמנו
  דוד איש שלום הגיב:
  21 בינואר 2016 בשעה 20:19
  בסופו של דבר נדרש מנהיג אמיץ, ישר, אוהב עמו שיהפוך את השולחן על הבגידה המאורגנת, יחוקק את חוק התגברות הכנסת על בגץ, יפרק את משרת היועץ, יחוקק חוק חוקתי ראשון: ישראל היא מדינת הלאום היהודי – שמבלעדיו לא ניתן לסכור את ההיסחפות למדינת כל אזרחיה וכל מחרביה – ועד אז כולנו נידונים להמשך מצעד האיוולת לתהום.

 14. פינגבאק: צה"ל: הקרן החדשה וקרן ווקסנר | מיומנו של זקן השבט

 15. פינגבאק: מערת הנחשים של הצדק הישראלי | מיומנו של זקן השבט

 16. פינגבאק: מתחזים במשרד המשפטים | מיומנו של זקן השבט

 17. פינגבאק: אנטישמיות בבית המשפט העליון? | מיומנו של זקן השבט

 18. צדקיהו הגיב:

  אכן, היהודים האנטישמים מסוכנים, אך שנאת אחים מסוכנת יותר מכל!

  • zfonim הגיב:

   צודק בהחלט
   הבעיה שהם המקור שנאת האחים, שנאת היהדות, שנאת המדינה.
   eliran 27.03.19
   והכל בתקופת מלחמת האסלאם הקיצוני לכיבוש העולם המנצל את התנועות הנאציות הערביות מסוגם של אש"ף, חמאס ואחרות למלחמה נגד המדינה היהודית – והם משתפים פעולה איתן.

 19. פינגבאק: הפוטש המשפטי – הקנוניה הנמשכת | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s