קופת השרצים של עזרא נאווי

קישורים מעניינים

כנראה רבים ראו את הסרטון ששודר בתכנית עובדה של ערוץ 2 והוא הפך את אדון עזרא נאווי ל"כוכב היום".  אך הוא כעת בן כ-64 , איש סדום מוצהר, שנים רבות פועל נגד עמו ומדינתו, משתף פעולה עם אויבי המדינה האכזריים ביותר ואפילו חי עם "בן זוג" (פואד מוסא, אסיר ביטחוני משוחרר) בירושלים. הוא בעל שנאה תהומית לעמו, עשרות השנים הוא נלחם כנגדו בכל האמצעים העומדים לרשותו. לו האיש היה חי בתקופת השואה – היינו מוצאים אותו בין מפעילי תאי הגזים, אף שהיה יודע שבסוף גם אותו ישלחו לתוכם.

עזרא 14

עזרא נאווי האנרכיסט/פדופיל

לפי המשנה לשעבר ליועץ המשפטי יהודית קרפ – "פטריוט אמיתי"

 הוא לא לבד – הוא "גיבור נערץ" בכנופיות האנרכיסטים בארץ ובעולם (ולא רק בהן) שמטרתן העיקרית – השמדת "הציביליזציה היהודית". בסרטון שלפניכם תוכלו לראות את פדריקו גומז, סולן להקת פאנק, המזוהה עם האנרכיסטים מייחל לחיסולו של אהוד ברק ולרציחת חיילי צה"ל (האירועים כנראה משנות 2004÷2005)

כדי להבין עם איזה זן של "אנשים" יש לנו עניין – הנה רק כמה שורות של שיר אותה הלהקה "1929" (הם התכוונו לרצח יהודי חברון בפוגרום של 1929):

"זאת אהבה פנטית
שלי ולא שלהם
לראות אותם הופכים
לחבילות סבון…"

אנרכיסטים קוראים לרצוח את אהוד ברק ואת חיילי צה"ל

רונן שובל

 אך עזרא נאווי הוא "גיבור" לא רק לאנרכיסטים. במאמרה של רותי אברהם "מבחן בוזגלו" שפורסם באתר NEWS 1 רואים שלאיש לא מעט מעריצים בחוגים "משפיעים" בארצנו. לקראת גזר דינו במשפט על תקיפת שוטרים ביקשו מספר עדי אופי לא לשלוח אותו לכלא:

"… המשנה לשעבר ליועץ המשפטייהודית קרפ, ביקשה מבית המשפט שלא לשלוח את פעיל השמאל עזרא נאווי לכלא בגין הרשעתו בתקיפת שוטרים. קרפ טענה בעדות אופי למען נאווי כי מדובר ב"פטריוט אמיתי" ובמי שמהווה "גואל ומושיע" עבור הפלשתינים."

במאמר מתוארת רשימה ארוכה של עדי אופי שבאו לעזרתו: חברת "נשים בשחור" פרופ' גלית חזן רוקם, חוקרת מדעי היהדות (!) באוניברסיטה העברית, פרופ' דוד שולמן, מרצה ללימודי הודו באוניברסיטה העברית, מנהל מקצועי בעמותת שח"ל לטיפול בנוער מצוקה (!!!), רועי מצר, טען כי על בית המשפט לזכור שיש "אנשים שראויים להערכה וכבוד על פועלם" (מדובר בפדופיל שהורשה בביצוע מעשה סדום בקטין ערבי בן 15), ורשימת עדי אופי עוד ארוכה.

מציג כותרת המאמר וכמה משפטי פתיחה:

יהודית קרפ: העבריין עזרא נאווי הוא "הגואל והמושיע"

בכירים בשמאל ביקשו מבית המשפט לא לשלוח את פעיל השמאל עזרא נאווי לכלא בגין תקיפת שוטרים  חלק מעדי האופי – יודעים שהורשע במעשה סדום בקטין אבל "זה היה מזמן"

  http://www.news1.co.il/Archive/001-D-212040-00.html?tag=05-31-10

סיפור מעניין נוסף "אונס הומניטארי ושנאה לא פשוטהשפורסם באתר "לאטמה" אודות האיש מתאר אותו מהיבט שונה ומזכיר גם את הרפתקאותיו הבינלאומיות. קטע מהסיפור:

"… נאווי מעכשיו מוכר גם באירלנד לאחר שדיוויד נוריס, מועמד מוביל לנשיאות אירלנד (שנאת ישראל בוערת גם בעצמותיו), נאלץ לפרוש מתפקידו בגלל קשריו ההדוקים עימו. מסתבר שבאירלנד, זיקה לפדופיל מורשע ממדינה אחרת היא אות קלון…" 

כל פרטי הסיפור תמצאו באתר "לאטמה". כותרת המאמר והקישור:

אונס הומניטארי ושנאה לא פשוטה

"… המונח "זכויות אדם" מעולם לא נשמע כל כך סוטה…"

קיימים סיפורים רבים על האיש אך אנו בהמשך נתמקד בחומר שקשה יותר למצוא, כידוע נאווי אמור להיות תושב ירושלים, אך פעילותו העיקרית בשני העשורים האחרונים היא בתוך האוכלוסייה הערבית ביהודה (בעיקר אזור חברון), שהוא גם אזור בו שולט החמאס. בשנים האחרונות הייתה שם גם פעילות חבלנית ענפה: פיגועים מסוגים שונים היו שם מעשה יום יומי כמו נשק חם, בקבוקי תבערה, פיגועי דריסה – הכל נוצל שם לפי המסורת "המפוארת" של החמאס. אך אי אפשר לטעון שלאדון עזרא נאווי לא היה שום קשר אליהם – הוא היה אחד ממנהיגי "השטח". איך?

בשנת 2001 עם פרוץ האינתיפאדה השנייה,הקים עזרא נאווי ביחד עם הפעילים אחרים של השמאל הקיצוני את ארגון" תעאיוש" כדי לסייע ל"פלסטינים" במאבקם נגד ישראל (רוב המימון כנראה הגיע מהקרן לישראל החדשה). הוא היה הקמב"ץ של הארגון אך עיקר "פעילותו" היה (כמו שהזכרנו קודם) באזור דרום הר חברון. אפשר להבין עד כמה הוא עזר ל"אינתיפאדת הדמים של 2001 ". פעילותו עם חבריו מהפת"ח והחמאס אפשר לראות את בסרטון הבא:

הפדופיל עזרא נאווי מנהיג התפרעות ערבית בחברון בשבת

AnarchoStomper

ב-2007 הוא הקים גם ארגון אל-קוואס (Al-Qaws) – ארגון הומוסקסואלים בשטחי "הרשות" – עם מימון של הקרן החדשה. צילום דף האתר:
עזרא 13

באתר של הקרן החדשה אפשר לראות את תיאור הארגון וגם רישום: "פועל בסיוע הקרן משנת 2008 …":

עזרא 15.jpg

אתר הקרן החדשה (צילום מסך)

לסיכום:

אם מישהו חושב שהודאתו של עזרא נאווי על שיתוף הפעולה עם האויב, אפילו אם היא מצולמת ומשודרת לרבים, תהיה עילה מספקת כדי להכניס את האיש או אחרים, הדומים לו, לכלא אפילו לזמן קצר כנראה לא מכיר את מערכת ה"צדק" הישראלית, בה כבר עשרות שנים שולטים ארגוני הפשע המופעלים וממומנים על-ידי השירותים החשאיים של "ידידנו" מעבר הים. אותה  יהודית קרפ שהזכרנו אותה קודם, בתקופה היותה משנה ליועץ המשפטי לממשלה הכינה דו"ח ("דו"ח קרפ") על אכיפת החוק ביהודה ושומרון.

מאז נהלי אכיפת החוק ביהודה ושומרון, המבוססים על דו"ח קרפ, מפלים לרעה את המתיישבים לעומת שכניהם הערבים, לעומת פעילי השמאל והאנרכיסטים, וגם לעומת אזרחי ישראל בתוככי הקו הירוק. דו"ח קרפ אנטישמי במהותו ומנוגד לערכים הבסיסיים של הדמוקרטיה, מנוגד לחוקי היסוד של המדינה – אך את מי זה מעניין בכלל?

אז למה אפשר לצפות ממערכת "הצדק" במדינה, בה לא קיים אפילו חוק בסיסי המגדיר את האנטישמיות כפשע, הקיים במרבית מדינות המערב?

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

6 תגובות על קופת השרצים של עזרא נאווי

 1. המאוכזב הגיב:

  אין מילים שיספיקו להביע את תחושת חוסר האונים מול האפליה באכיפת החוק לטובת שמאלנים-קיצוניים-אנרכיסטים. אם האנשים הללו, כמו גומז וכמו המכנה עצמו אלברט שני, הקוראים לרצח חיילים ואחרים מסתובבים חופשי, בעוד נערי גבעות אוהבי הארץ עוברים עינויים ומאסרים ממושכים, אז המדינה בתהליך של איבוד עצמי לדעת.

  • אדם הגיב:

   אני מסכים לכל מילה שכתבת. לצערנו השתלטו גורמים פוסט-ציוניים על התקשורת, האקדמיה, מערכת המשפט וצה"ל והמדינה כיום במדרון תלול של תהליך אובדני!

 2. אכן מדינה בתהליכים מואצים של אובדנות עצמית, בה נאמני הלאום והארץ נרדפים ועוברים עינויים בנוסח הגיסטאפו, בעוד צבאות הבוגדים, הקוויזלינגים והגייס החמישי, לא רק ממומנים בנדיבות על ידי שונאי ישראל, לא רק זוכים להגנה ופרוטקשן מהמשפטוקרטיה האנטי ישראלית המושלת בכיפה, אלא אף הופכים לגיבורי התקשורת וערוצי הטלוויזיה ועל כולם מצטרף שר הביטחון בוגי יעלון, שהשים עצמו ראש הרודפים, ראש המענים וראש המפקירים את דם היהודים. זעקי ארץ אהובה, אלוקים, הושע את ישראל מידי מחריביה ומהרסיה מבית.

 3. פינגבאק: תקרית בחברון: הצגות הבל | מיומנו של זקן השבט

 4. פינגבאק: הטרור בגזרת חברון: מה הלאה? | מיומנו של זקן השבט

 5. פינגבאק: הפוטש | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s