תקרית בחברון: הצגות הבל

אומרים שבחודש אדר מרבין בשמחה, אך הכל בידי בורא עולם – ויש גם כאלה שנפגעים באותו חודש אדר. כל אחד וגורלו, אך השנה התאספה לכל "השמחות" של חודש אדר גם מלחמה שהחלה מספר חודשים קודם. אף פעם לא היה שקט בארצנו הקטנטונת, זה כנראה המצב הטבעי באסלאם, אך ברגע שהם "מריחים" את חולשת השכן – המתקפה היא בלתי נמנעת. כך קרה גם הפעם: ממשלה שלא מסוגלת למשול, צבא שמוכן להקריב את חייליו כדי להוכיח יום יום את ההומניות שלו, כנופיות בוגדים הפועלים לאור היום נגד עמם ומדינתם באין מפריע, מערכת אכיפת החוק הרודפת את שומרי החוק ומתקפלת בין רגע בפני פורעים, יצרו את מצב המלחמה שעם ישראל מתמודד אתו כעת.

תקרית של אותה המלחמה הייתה ערב חג הפורים: שני ערבים תקפו בחברון חיילים, פצעו חייל וקיבלו תגובה הולמת – החיילים הרגו אותם, זה היה תפקידם וגם חובתם. האירוע היה במקום הומה אדם וצולם מכל מיני כיוונים – וכאן כשלה המערכת הצבאית בתגובתה על המתרחש – לא פעם ראשונה שמפקדי הצבא לא נותנים גיבוי לחיילים בשטח ודואגים לדבר אחד – לשמירה על התחת שלהם.

כבר כמה ימים התקרית נמצאת במוקד דיווחי האקטואליה, אך כדי שתוכלו להתרשם מהאירוע בלי השפעות חיצוניות אני מציג כאן את הסרטון המתאר אותו, ומיד אחריו – סרטון אחר שצולם בו הפיגוע בירושלים באוקטובר שנה שעברה המראה מה יכול להיות אם לא מחסלים את הרוצח מיד במקום.  

חייל יורה במחבל פלסטיני

Gil Spielberg

פיגוע דריסה ודקירה בירושלים קשה מאוד לצפיה 13 Attack in Jerusalem

מיכאל מור

הדבר החשוב שאפשר ללמוד משני הסרטונים האלה שכשהמחבל שוכב ולא כפות – הוא לא מנוטרל והמצב לא מסמל סיום האירוע. אם יהיה למחבל כוח ואפשרות לקום להמשיך – הוא יעשה את זה. הוא ממשיך להיות מסוכן.

        סיפורי ההבל ב"אמצעי התקשורת"

כל הדיווחים על האירוע היו דיווחי הטעיה – רק על הירי של חייל על המחבל השוכב (ראינו בסרטון השני מחבל שוכב שקם לא פעם אחת ורצה להמשיך לרצוח) ושום התייחסות לארגון הבוגדני "בצלם" ששתל באין מפריע, בכל פינה אפשרית מאות "צלמים" כדי לתעד כל צעד וכל פעולה של חיילנו, על מנת לנצל את החומר ל"ייצור" סרטים מפוברקים עבור המלחמה הפסיכולוגית נגד מדינת ישראל, צה"ל והעם היהודי ברחבי העולם. זהו ארגון עוין העומד כבר עשרות שנים בשורה אחת עם אויבי המדינה האכזריים ביותר. כנראה אותו "הצלם" היה גם מעודכן במקום ובשעת הפיגוע המתוכנן והתמקם בנקודת התצפית הטובה ביותר. את פרסום סרטון הירי אל המחבל "בצלם" ביצע באתרי הבית – אתרים ערביים, אך רוב אמצעי התקשורת בארץ, ראשי הצבא, פוליטיקאים החלו "לשיר" במקהלה ממש את אותם שירי הטמטום: המאשימים את החייל ולא את המחבל.

זו הזדמנות מצוינת לראות מי הם "מנהיגינו" ומה היא הרמה השכלית שלהם, אך גם להעריך את "הגנרלים" – ראשי צבאנו, שכשלו כל פעם בכל פעולה בעשרים השנים האחרונות – "גנרלים של אוסלו". הם הפכו את צה"ל, שלפני אוסלו היה צבא לוחם, לצבא של שומרי התחת (מדובר בפיקוד – ויום יום אנו רואים את התנהגותו). יש לנו חיילים ומפקדים מצוינים, אבל מה הם יכולים לעשות? פשוט מפקירים אותם בשטח. זו גם סיבה שבמשך עשרים שנים אחרונות לא ניצחנו בשום מערכה מסובכת או פשוטה, גם כעת: יותר מחצי שנה עם ישראל מתמודד עם מתקפת כוחות הרשע – ו"צבא הגנה לישראל" לא מסוגל להתמודד עם האויב ולהכריע אותו.

 חשוב מאוד להדגיש: כל אירוע המתרחש בפורים – תמיד לטובה, לא ביכולתנו לדעת כיצד הוא יסתיים, אך כבר כעת יש דבר חיובי חשוב – התגלות הפרצופים האמיתיים של מנהיגינו.

מספר שאלות לסיכום:

  • ארגון "בצלם" הוא ארגון ידוע בתור יוזם פעולות במלחמת תעמולה נגדנו, גם "הצלמים" שלו כנראה מוכרים לכוחות הביטחון. למה מאפשרים להם להסתובב חופשי בשטח שכל רגע יכול להפוך לשדה הקרב?
  • אזור חברון הוא אחד המוקדים העיקריים של מלחמה זו. ידוע שיותר מעשר שנים פועלים שם חופשי ארגוני השמאל הקיצוני הישראלי המזדהים עם אנשי הג'יהאד מסוגים שונים כולל החמאס (ביניהם גם ארגון תעאיוש) שבאופן רצוף מתסיסים את השטח. אפשר לראות את קמב"ץ הארגון עזרא נאווי בפעולה בסרטון (קופת השרצים של עזרא נאווי)
  • אנסה לקצר, כנראה עוד נצטרך לחזור אל הסיפור. בינתיים – קישור ומספר קטעים מהכתבה על אירוע הדומה לתקרית חברון:

אותו סיפור על הפקרת חיילים בשטח.  כולנו יודעים שאירועי המלחמה האחרונה הם לא "ספונטניים", כפי שמנסים למכור לנו, אלא מאורגנים היטב עם כמה מפקדות ומרכזי פעולה, חלק לא קטן בהם תופסת התעמולה – המלחמה התקשורתית והשותפים הפעילים בה גם ארגוני שמאל "ישראליים", כולל "בצלם".

"עיתונאים" שהם ברובם מגויסים על-ידי ארגוני האויב מביימים עשרות פרובוקציות יום יום. אחת מהן הייתה בחגי סתיו ליד כפר בית פוריק (אזור שכם), בה התנפלו עיתונאים-פרובוקטורים על לוחמי גבעתי ואחריהם גם המשטרה הצבאית:

לוחמי גבעתי מגיבים: פרובוקציה עיתונאית

 לוחמי גבעתי שהיו מעורבים בתקרית ביום שישי האחרון ליד בית פוריק מציגים תמונה שונה לחלוטין מזו שהוצגה בכלי התקשורת.

חבריהם של לוחמי גבעתי שהיו מעורבים בתקרית האלימה ביום שישי האחרון ליד בית פוריק מספרים לערוץ 7 כי התמונה שונה מזו שהתקשורת הזרה והישראלית פרסמו במהלך השבת לטענתם, צלמי הסוכנות הזרה היו אלה שהתגרו בכוחות בשטח ומציינים כי מדובר בשטח רגיש ביטחונית…

… העיתונאים הזרים התקרבו ללוחמים בשטח הרגיש וצילמו אותם ממרחק של 30 ס"מ ואף את החיילים שישבו בתוך הג'יפ. עוד הוסיפו החיילים כי העיתונאים לא נפצעו אלא רק נהדפו ע"י הכוחות….

… צר לנו שדובר צה"ל ממהר לגנות  בתקשורת את מעשיהם של החיילים בלי לבדוק כלל את הפרובוקציה העיתונאית של הצלמים הזרים. קל מאוד לפרסם גינויים מחדרים ממוזגים בתל אביב בלי להבין כלל את המציאות בשטח", אמרו.

הקישור:  http://www.inn.co.il/News/News.aspx/306816

עיתונאים קיבלו אישור לסיקור פעולות בשטח הלחימה? מה הם עשו שם? איזה צבא היה נותן למרגלי האויב להתקרב לשטח הלחימה ולחיילים? פיקוד צה"ל נותן לשונאי ישראל הגרועים ביותר לבזות את חיילינו חופשי וקושר את ידם. במדינה נורמלית חיילים היו זקוקים לעורכי דין?

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על תקרית בחברון: הצגות הבל

  1. פינגבאק: משפטו של החייל אלאור אזריה: עוד שלב בהכנת הפוטש | מיומנו של זקן השבט

  2. פינגבאק: משפטו של אלאור אזריה – הסיום | מיומנו של זקן השבט

  3. פינגבאק: עוד על המשפט אלאור אזריה | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s