סיפורו של ה"פוטש" המשפטי

סרטון מעניין

למאמר שפרסמנו לפני כמה ימים "בית המשפט העליון: נקודות מבט" יש המשך: אחד מאורחי האתר שלח לי קישור לסרטון מעניין שמקרין אור חדש לא רק על המערכת המשפטית אלא על המצב הכללי במדינת ישראל. לרבים בינינו קיימת הרגשה כבר מזמן ש"משהו מסריח במערכות השלטון" אך קשה היה להגדיר את הבעיה בגדול. כבר לפני שלוש-ארבע שנים כתבנו על זה:

 " האם מדינת ישראל היא אכן דמוקרטיה?"  (02.2012)

"… בבחירות הדמוקרטיות בשנים אחרונות מנצחות מפלגות ותנועות המתחייבות  על קיום וחיזוק המדינה היהודית, אבל לאחר הבחירות אנו רואים שלא הן שולטות במדינה אלא אותה אליטה הקשורה בטבורה בהון בינלאומי ובקבוצות אנטי ישראליות המופעלות על ידי שירותים  חשאיים של מדינות שונות.

הם לא זקוקים לבחירות, הם התמקמו בצמתים חשובים של השלטון ובמוסדות הנותנים להם יכולת להחזיק "בביצים" את נבחרי הציבור ולעוות את רצון העם – זו לא קונספירציה זה פשע. מי הם המוסדות האלה? התשובה היא נורא פשוטה: מערכת אכיפת החוק, כולל בתי המשפט (והעיקר בית משפט העליון) ואמצעי התקשורת."

"אלה שליטך, ישראל!" (05.09.2012)

"… לרבים מאוד יש גם בעיה עם הבנת הביטוי "שלטון החוק" –  כאן מדובר לא בשמירה על חוקי המדינה אלא ממש בשלטון אנשי החוק! אם נתייחס למשמעות הזו בדיוק – אז הכל יסתדר ולא יהיו אי הבנות: צורת שלטון הזו הוגשמה במחתרת בעזרה פעילה של הכוחות החיצוניים במספר מהלכים והיום היא שולטת ביעילות בכל המערכת הממשלתית. בעצם הגענו למצב של רודנות (דיקטטורה) משפטית מבלי שהעם הבין את זה בכלל.

כדי לשלוט במוסדות הדמוקרטיים של המדינה הם מנצלים תמיד את השוט המשפטי: לכל אחד שם קיים תיק חקירה כלשהו או לפעמים מספר תיקים (ואם אין – אפשר ליצור כאלה בקלות) שאפשר להפעיל אותם ולתפוס את "האשם" בפוטנציה כדי לנצל אותו למהלכים בכיוון "הנכון" – מבחינת אנשי "השליטים"…"

נחזור לסרטון, בו פרופ' מנחם מאוטנר (שכיהן בעבר כדיקן הפקולטה למשפטים באוני' ת"א וכחבר הנהלת 'האגודה לזכויות האזרח') מתאר את התהליך שעבר על בית המשפט העליון בשלושת העשורים האחרונים. תהליך שהחל במהפך של 77', כאשר בתגובה לתבוסתו הפוליטית העביר השמאל את מרכז כוחו אל היכל בית המשפט העליון.

כעת הכל מובן אך בכל זאת מסריח.

   פרופ' מנחם מאוטנר מדבר על בג"צ של אחרי מהפך 77'

בן בוגוסלבסקי

אותו הנושא:

בית המשפט העליון: נקודות מבט

פורסם ב- 6 באפריל 2016

האם מדינת ישראל היא אכן דמוקרטיה?

האליטה באולימפוס

8 בספטמבר 2012

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, סרטונים מעניינים, צדק, חוק ומשפט, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

7 תגובות על סיפורו של ה"פוטש" המשפטי

  1. אפשר להבין את התמונה הגדולה, אם מבינים שישנן בעולם אליטות בעלי עוצמות אדירות, ששמו להן מטרה: עולם ללא ישראל – לפחות בדמותה כמדינת הלאום היהודי – אליטות אלו החלו לבחוש בקלחת הפנים ישראלית במטרה לפורר את ישראל מבפנים בשיטות חתרניות. הדרך לכך היא רכישה בטובות הנאה – ממון, קריירות, נסיעות, כיבודים, פרסים, ועוד ועוד – של אליטות הכוח בישראל, כשאליטות אלה כשלעצמן רכשו לעצמן כוח רב, כפי שגם עולה ממאמר זה. אליטות אלה הושחתו עד היסוד בכוונת מכוון על ידי אליטות חורבן ישראל בעולם, וכיום פועלות אליטות הפנים האלה לאט ובמחשך כדי לפורר את ישראל מבפנים, כדי לשלול את היכולת שלה להתגונן, כדי להשחית עד כלה את מערכת המשפט ומערכת החוק השפויה ששררה כאן קודם לכן, כדי להבאיש את ריחה של ישראל בעולם ולעודד את תנועת החרם כנגד ישראל. אליטות הכוח של ישראל, כיום, מונעות בכוונת מכוון, כדי להשמיד את ישראל מבפנים, בבחינת מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו והן מתוגמלות כאמור ביד נדיבה ורבת כוח ביותר לשם כך. רק בדרך זאת למשל ניתן להבין כיצד שר ביטחון שעוד בטרם היבחרו דברר את עצמו בטרמינולוגיה לאומית מובהקת, מוצא את עצמו מייד לאחר היבחרו כראש החץ של כוחות השמאל הקיצוני בממשלה, עד כדי כך שהוא מעז להחליף את הערך הישן והטוב שעליו הוקם צה"ל ונחל את כל הצלחותיו המפוארות – עד אסון אוסלו – קרי: הקם להורגך השכם להורגו, בערך השמאלני הקיצוני: הקם להורגך, תן לו הזדמנות שנייה משודרגת!!! להורגך בהשתחררו כדוקטור לטרור שיכול להפליא מכותיו באזרחינו.

  2. פינגבאק: בית המשפט העליון: נקודות מבט | מיומנו של זקן השבט

  3. פינגבאק: דמוקרטיה לפי מרים נאור | מיומנו של זקן השבט

  4. פינגבאק: הצדק של מרים נאור | מיומנו של זקן השבט

  5. פינגבאק: ערוצי השקר בפעולה | מיומנו של זקן השבט

  6. פינגבאק: מחדשות ארץ החלמאים | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s