משפטו של החייל אלאור אזריה: עוד שלב בהכנת הפוטש

איך דופקים לנו את המוח 16

כתבתי כבר לא פעם שקיים קשר גלוי כמעט לביצוע הפיכה צבאית במדינתנו. חבורת גנרלים בדימוס וגם בשרות פעיל שמכרו את עצמם לכוחות זרים (רובם עבור בצע כסף), עובדת על זה כבר יותר מעשר שנים – אחרי שקבלני אוסלו נזרקו לאופוזיציה ע"י העם בכמה מערכות בחירות. באופן שיטתי הם העבירו במסווה של "השתלמות"  את רוב המפקדים הבכירים בצה"ל בשטיפת מוח בה השכיחו להם את נאמנותם ליהדות, למדינה היהודית והכניסו להם רעיונות שכבר גרמו לקריסה כללית במדינות המערב – ולפתיחת שערים לניצחונם של תנועות האסלאם הג'יהאדיסטי בעולם כולו. בקיצור, ההפיכה הייתה כבר מזמן יוצאת לדרך, אך הם יודעים שבצה"ל רוב רובם של המפקדים והחיילים לא ילכו אחריהם והם פשוט היו נותרים גנרלים ללא צבא. אז מה היא הדרך שבחרו "גנרלי אוסלו"? סירוס הצבא, הוצאת כל רצון להילחם מהחיילים והמפקדים, כולל חיסולו של האויב – הפיכת החייל לרובוט המתנהג רק "לפי הנהלים" בלי לחשוב. משפטו של החייל (והוא לא המשפט היחיד המתנהל בתקופה האחרונה) – הוא אחד האמצעים בדרך הזו.

אתם מרגישים את הגיחוך בעצם עובדת שיפוטו של החייל שהרג מחבל

תוקף:  אפילו אם הוא שכב באותו הרגע – הוא לא הפסיק להיות מסוכן.

       עדותו של רס"ן תום נעמן

לא נתייחס כאן למשפט כולו אלא לעדותו של "המפקד" (מ"פ רס"ן תום נעמן). קודם כל – צילום תדמית – צילום מסך מאתר "הארץ":

תום נעמן

שאלה לאדון תום נעמן: "אמרת את זה במסגרת העדות או רק לעיתונאי "הארץ"? או שזו כותרת שלהם?"

אך זה לא משנה את העובדה שהעדות מהתחלה עד הסוף (כמו שהיא מצטיירת בדיווחים שונים) בעלת אמינות נמוכה מאוד – האיש מעיד כעת על אירוע שהיה לפני כשלושה חודשים, עם כל שטיפות המוח שקיבל מאז מכל ראשי מערכת הביטחון, כולל משר הביטחון עצמו, בנוסף היו עוד כמה הופעות של מפקדו הישיר – מח"ט יהודה, אל"מ יריב בן עזרא בגנות החייל.

אסור לשכוח שכל צבא בעולם היא מערכת היררכית, בה רק דעתו של המפקד קובעת, ורב סרן הפנים את דעתו של הבוס. אך העיקר – האם בזמן האירוע תום נעמן היה במקום?

במאמר תקרית בחברון: הצגות הבל שפרסמתי בזמנו הצגתי סרטון כמעט מלא של האירוע. בכתיבת שורות האלה רציתי לבדוק את הרושם שלי שבזמן אמת במקום הוא לא היה. ניסיתי לפתוח את הסרטון ובמקומו קבלתי תמונה:

סרטון 11

 לא משנה מה היא הסיבה – הורידו אותו. נסתפק בסרטון אחר – אולי חשוב יותר שקישור אליו פרסמתי בתקופה ההיא: מומחה לשפת הגוף ד"ר אמיר הלמר מנתח כל רגע בהתרחשות. ב-You Tube לא מצאתי אותו. לכן, לאור חשיבותו של הניתוח – חוזר ומפרסם את הקישורים לכתבה מאתר inn , בה אפשר לראות את הסרטון:

 "ניתוח שפת הגוף מוכיח: החייל צדק"

הקישור:

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/319084 

דר הלמר

עוד מספר "פנינים" מעדותו (לפי אתר "הארץ"), כשנשאל לגבי האמירות, שהיה חשש למטען על גופו של המחבל הפצוע, ענה: "האנשים שגרים שם הם ציניים. הם רוצים שהבן אדם הזה (המחבל) ימות בלי קשר. היה אירוע שבוע קודם, שגם אמבולנס לא נתן טיפול, הנהג ננזף בגלל האירוע הזה. הם לא פעלו לפי הנהלים. אני יודע מה האינטרסים שלהם. זה שהם צעקו (על המטען), זה רק כדי שלא יבואו לטפל בו".

שמתם לב שהוא כלל לא ענה על השאלה, אך התייחס לתושבי חברון היהודים שלדעתו רצו שהמחבל ימות – והוא לא רצה! איזה מפקד! יש כנראה ל'קצין צה"ל' הזה נהלים: הוא דואג קודם כל למחבל, אחר כך לחיילים שלו ולתושבים מקומיים (היהודים) – בכלל לא. פלא שחברון היא מרכז הפעילות העוינת ביהודה ושומרון? מח"ט יהודה, אל"מ יריב בן עזרא, האשם העיקרי במצב, בחר לעצמו מפקדי שטח המתאימים למדיניותו הכושלת.

ועוד מעדותו של המ"פ שפגש "את אלאור, 'עם ידיים על הנשק' (כנראה ביטוי שלו), הולך לכיוון מערב. ניגשתי אליו ושאלתי אותו 'למה עשית את זה?' הוא ענה לי 'המחבל הזה היה חי, הוא צריך למות'"….  "…. כעסתי עליו שהוא עשה את זה. בעצם בוצע ירי בתוך זירה שאני המפקד שלה, ללא אישורי וללא עדכוני". – לעובדה הזו בדיוק התייחסתי כאשר כתבתי שהעדות היא תוצאה של הרגשה המצטברת לאחר חודשי שטיפת המוח שעברו על הקצין מאז האירוע ולא עדות מן השטח.

קצין כזה יכול לנצח במלחמה?

החייל ומפקדו

החייל ומפקדו, בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי, ynet)

        לסיכום:

  • עצם העמדתו לדין חייל שמילא את תפקידו והסיר סכנה מהנמצאים בשטח, היא מגוחכת בלשון המעטה. בטוח שאחרי כל אירוע דומה יש תחקיר, בו מבררים כל פרט ומוצאים מסקנות. חייל היה יכול לקבל ציון לשבח או להבדיל – הערה על הטעות. בזה הסיפור היה מסתיים, לו הסרטון "בצלם" וקפיצה מידית לתקשורת של בוגי יעלון ונשיאינו היקר. וכאן במקום להעמיד לדין את הצלם ואנשי הארגון "בצלם" המשרתים את האויב, כל המערכות "הביטחוניות" התנפלו על החייל. זה צבא הגנה לישראל?
  • התומכים והמעודדים את מ"פ בעדותו, יש להם מושג במה הם תומכים? הקצין שיכול לבייש כל צבא, לא רק צה"ל: גינויה של מוטיבציית החייל יכול לגרום רק תוצאה אחת: סירוס כל יכולת הצבאית של יחידתו, זו כנראה המטרה של הכוחות מעבר לים שהתאחדו במאמץ השתלטות מוחלטת על צה"ל ודרכו על מדינה כולה וביטולו של המשטר הדמוקרטי במדינה.
  • צה"ל יקר לכולנו, בחוסנו תלוי העתיד של מדינת היהודים וה-"גנרלים של אוסלו" הם קבוצה קטנה מאוד של מפקדים (שארית ממשלות המושחתים: שרון – פרס – אולמרט) שמכרו את נשמתם לרעיונות זרים וגם לכסף זר ובעזרתם של כוחות מעבר לים, התמקמו בצמתים החשובים של המערכת הביטחונית. הם מנסים להפוך את מדינת ישראל ל"רפובליקת הבננות" – גרורה של מדינות המערב, הטובעים בעצמם בסערה האסלאמית. הם מיעוט קטן אך משפיע. רוב רובם של המפקדים והחיילים בצבאנו הם פטריוטים אמיתיים, אוהבי העם והארץ ואני מאמין שהם יתגברו על חבורת הקושרים.
  • חברון 2013
  • חברון 2013
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

2 תגובות על משפטו של החייל אלאור אזריה: עוד שלב בהכנת הפוטש

  1. פינגבאק: משפטו של החייל אלאור אזריה /המשך/ | מיומנו של זקן השבט

  2. פינגבאק: עוד על המשפט אלאור אזריה | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s