אבו מאזן ויהודי החצר שלו

קישורים מעניינים 16

עלילות רבות הומצאו נגד היהודים במשך אלפיים שנות גלות כדי להצדיק את השנאה והרדיפות, הגזל, הרג חפים מפשע. עם ישראל נרדף במקומות רבים על-ידי השליטים, מנהיגי הדת המקומיים וסתם תושבי המקום שונאי זרים. נרצחו מיליונים רבים מבני עמינו – גברים, נשים, ילדים, צעירים וזקנים – אירופה וארצות האסלאם שטופים בדם יהודי. בכל תקופה היה מופיע איזה צורר יהודים תורן וכהכנה להגשמת תוכניותיו היה מפיץ ארס אנטישמי בכל הסביבה. גם כעת, במאה העשרים ואחת תלמידי היטלר והמופתי הירושלמי חאג' אמין אל חוסייני מתכננים רצח יהודים בכל מקום שמשגת ידם. זו מלחמה והיא לא הפסיקה אפילו לרגע אחד בעשרים השנים האחרונות, אחרי הסכמי אוסלו והבאת אלפי רוצחים מקצועיים ארצה במצוות ממשלת רבין-פרס – תהליך "השלום" הידוע.

חבורת אוסלו 1

"אבות" הסכמי אוסלו (מימין):

יאיר הירשפלד, אורי סביר, נמרוד נוביק, שמעון פרס, יוסי ביילין, רון פונדק

אחרי הסכמי אוסלו, שהפכו את תוכניות השמדת מדינת היהודים לאפשרות סבירה, ארגוני הטרור קיבלו תגבורת שלא חלמו עליה אפילו כמה שנים קודם: ארגוני "שמאל" אנטישמי כמו בצלם, קבוצות אנרכיסטים וארגוני הקרן לישראל החדשה הצטרפו למלחמה נגד המדינה היהודית, הוקמו ארגונים חדשים. בגלל התקציבים הרבים שקיבלו הארגונים האלה מהבוסים היושבים ברמאללה או מה- CIA והאיחוד האירופי התאפשר גיוס אלפי "עובדים" ישראליים בחזית המלחמה הפסיכולוגית נגד ישראל. הבגידה נהפכה למקצוע מכניס. זה הרקע לסיפורים אנטישמיים רבים שאנו שומעים בשנים האחרונות – רובם הם "תוצרת הארץ". על אחד מהם נספר בהמשך.

לפני כשבוע הופיע בפרלמנט האירופי הידיד היקר של השמאל הישראלי אבו מאזן ושפך על המדינה היהודית דליים של ארס. דיווח על נאומו בערוץ הראשון של הטלוויזיה:

מבט – אבו מאזן בנאום תקיף נגד ישראל בפרלמנט האירופי

רשות השידור

ראיתם? שמעתם? אדון עבאס לא היה צריך להמציא שום דבר – מגישים לו את זה על מגש של כסף: הוא הזכיר את בוז'י הרצוג, משה יעלון, אהוד ברק, אך היה יכול להמשיך את הרשימה ולצרף גם כמה גנרלים בשרות פעיל, אנשי המערכת המשפטית – לכל אחד מהם קופת שרצים לא קטנה וגם כעת הם החליטו להצטרף למחול השדים האנטישמי.

ראיתם את תגובת משרד רה"מ בסרטון? מציג אותה:

תגובת משרד רה מ

"תמשיך להגן על עצמה מפני הסתה"… באמת? הרי ההסתה היא "תוצרת הארץ"! – מקורה בשכבה שלמה של האליטה הישראלית שאבדה את הצפון, וגם בארגוני השמאל הקיצוני מסוגם של "בצלם", "שוברים שתיקה" ואחרים.

סיפור על אחד ממייסדי "שוברים שתיקה" יהודה שאול פורסם לפני כמה ימים באתר nrg. קטע מהסיפור:

"… בשבוע שעבר נאם אבו מאזן בפרלמט האירופי, והאשים כי רבנים קיצוניים בישראל קוראים לאנשיהם להרעיל מים של פלסטינים. עלילת דם זו, שנמסרה מפיו של יו"ר הרשות, התפתחה שלב אחר שלב בעקבות פרסום באתר  nrg. אתר palwatch, העוקב אחרי התקשורת הפלסטינית, ניתח שלב אחר שלב את הסיפור

ארגון השמאל "שוברים שתיקה" מפיץ טענות שלפיהן מתנחלים מרעילים את מי השתייה של הפלסטינים – כך עולה מסרטון וידאו של אחד משתולי קבוצת הימין "עד כאן", שמתפרסם לראשונה היום (ג') באתר nrg

בסרטון, שצולם לפני קצת פחות משנתיים, נשמע קולו של אחד ממייסדי "שוברים שתיקה", יהודה שאול, שמדריך קבוצה ביהודה ושומרון, באזור הכפר סוסיא. הוא אומר לקהל שומעיו כי תושבי כפר פלסטיני בהר חברון שבו לבתיהם רק באחרונה, לאחר שמתנחלים הרעילו את מערכת מי השתייה שלהם לפני שנים אחדות, ועל כן נאלצו הפלסטינים לעזוב את מגוריהם.."

יהודה שאול

יהודה שאול

הכתבה על יהודה שאול הכוללת סרטון בו תוכלו להקשיב לשאול המספר על הרעלת הבארות (צילום: "עד כאן") :

שלב אחר שלב: כך נוצרה עלילת "המתנחלים מרעילים מים"

מייסד "שוברים שתיקה" תועד כשהוא מספר לתיירים כי מתנחלים מרעילים בארות מים של פלסטינים. באתר palwatch, העוקב אחרי התקשורת הפלסטינית, בדקו כיצד נוצרה והתפתחה העלילה נגד המתנחלים, עד שיו"ר הרשות אבו מאזן האשים: "רבנים קיצוניים מעודדים מתנחלים להרעיל בארות"

הקישור:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/787/798.html?utm_source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=14062016

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, במדינת החלמאים, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

5 תגובות על אבו מאזן ויהודי החצר שלו

  1. במקרה ה"טוב" אפשר לזכות את המשטרה ואת פרקליט המדינה בהסכמה שבשתיקה לאנרכיה בישראל, המתחזה לדמוקרטיה. בפועל, הם מיישרים קו או מוליכים קו עם שמאל קיצוני אנטישמי, שמטרתו המוצהרת היא הפיכת מדינת היהודים לעיי חרבות. מה שקרוי בגידה: לפי סעיף 99{א} בחוק, מי שעשה, בכוונה לסייע לאוייב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייעו לכך, דינו- מיתה או מאסר עולם", ולפי סעיף 99{ב} לענין סעיף זה, "סיוע" הכוונה, לרבות מסירת ידיעה בכוונה שתגיע לידי האויב או ביודעין שהיא עשויה להגיע לידי האויב, ואין נפקא מינה שבעת מסירתה לא התנהלה מלחמה". דא עקא, שהניאו נאצי מחמוד עבאס אינו מוגדר כאויב אלא כ"עמית"…

  2. כדאי מאוד להכניס לשיח הציבורי את המינוח 'תעשיית הבגידה'. כאשר אלפי ישראלים מתפרנסים יפה מאוד ממה שעל פי החוק הישראלי, כפי שציינה רותי איזיקוביץ – אגב סעיף 97 לסדר הדין הפלילי – עוסקים בבגידה ללא כחל וסרק ודינם לפי החוק מיתה או מאסר עולם. אבל בינתיים הם מתפרנסים יפה מאוד ואפשר גם לומר בעידודה של מערכת המשפט בישראל ובמחדל מתמשך של כל ממשלות ישראל מאז אוסלו. כדאי מאוד שכשמדברים על אירגוני הסמול או אירגוני הבגידה, דווקא להכניס את המינוח 'תעשיית הבגידה' כי אכן זה מה שמתרחש כאן והמינוח תעשייה מציג את הדברים בהיקף הענק שבו הם מתרחשים.

  3. פינגבאק: הכח השמאלני מכה שוב | מיומנו של זקן השבט

  4. פינגבאק: אפרופו אהוד ברק | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s