חופש הביטוי במדינת החלמאים

       משורר השנאה ונאומו של הרב

קודם כל קצת "שירה":

"לכו לאן שתרצו, אבל לא בינינו
בשום אופן! הגיע הזמן שתסתלקו
שתמותו היכן שתרצו
אבל לא בינינו
צאו מכל דבר
צאו מפצעינו, מאדמתנו
צאו מהיבשה, מהים, מהכל"

אתם יודעים שלמלחמה פנים רבות: יש אלה שעוסקים ברצח בכל מקום (אם יתאפשר להם), אחרים במלחמה פסיכולוגית כדי להצדיק כל מעשה של הרוצחים, אך יש גם אלה ש"בונים" את האופי הלאומי של "העם הפלסטיני" (בני מהגרים מכל הסביבה המזרח תיכונית) ובסיס מוצק לדורות חדשים של הרוצחים: השנאה. בין נושאי הרוע ב"עם החדש" הצטיין בליבוי השנאה המשורר הלאומי שלהם מחמוד דרוויש – ששירו רווי השנאה מככב בפתיח. הוא היה נשאר ככל הנראה איפשהו בפינת הזבל של ההיסטוריה לו היהודים האנטישמיים שתרגמו לעברית את שיריו, פרסמו אותם בחוצות תל-אביב, והנציג האותנטי שלהם – יוסי שריד הכניס אותם לתוכניות הלימוד של בתי הספר בשנת 2000 (שר החינוך!) – החלמאים אוהבים מאוד את שונאיהם – אלפיים שנות גלות השאירו חותם על רבים.

הכל נמשך כך בשקט גם בשנים האחרונות: אמצעי התקשורת של החלמאים ממש "אהבו" אותו, שידרו את שיריו, אנשי האקדמיה הכינו סדרות של הרצאות על "משורר הנכבה" הפלסטיני, עד שאחת מהן שודרה בסדרת "האוניברסיטה המשודרת" בגלי צה"ל וכאן פתאום באה תגובה: שר הביטחון החדש אביגדור ליברמן "העז" לנזוף במפקד התחנה הצבאית על שידור התוכנית, הוא אמר (ובצדק):  "אם משבחים את דרוויש אפשר לשבח את היטלר".

התחילה סערה: "פגיעה בחופש הביטוי!". כל אנשי "המאפיה השמאלנית" צעקו, כתבו, שידרו תוכניות בגנות שר הביטחון. אפילו היועץ המשפטי אמר את דברו "המלומד" בנושא – לא אמשיך את הסיפור. אם לא היו לכם פקקים באוזניים בשבועות האחרונים – בטוח שהסיפור הגיע אליכם.

רוני גורדון 4

       לעומתו – עוד סיפור על "חופש הביטוי" במדינת החלמאים

  גם את הסיפור השני היה אי אפשר שלא לשמוע: אותם "אמצעי תקשורת" שחלקם גם נהנים מתקציבים נדיבים על חשבון משלמי המיסים במדינת היהודים תקפו בשנאה גלויה רב בישראל שבנאומו בכנס ציון וירושלים דיבר על "חדירת רפורמה לצבא" ועל התהליכים המסוכנים שעובר הפיקוד העליון בצה"ל ובין הדברים הרבים אחרים התייחס גם לקהילת ההומואים  במסגרת הצבאית, אך זהו הנושא הזניח בכל מכלול ההידרדרות הערכית שעובר צבא ההגנה לישראל שגובל ממש לבגידה בערכי היהדות, ציונות ואהבת המולדת.

הרעש התקשורתי שאנו שומעים בכל פינה מטרתו אחת: הסתרת האמת על פעילות החתרנית של הפיקוד העליון בצבאנו נגד המדינה היהודית.

 לא במקרה אי אפשר למצאו בשום מקום את נאומו המלא של הרב – הם מפוחדים ממנו כי הוא מהווה כתב אישום חמור נגד הקושרים.

לכן קודם כל חובה להקשיב לדבריו של הרב יגאל לוינשטיין ולהבין את המשמעות של השינויים שעובר היום צבא הגנה לישראל.

הרב יגאל לוינשטיין – חדירת הרפורמה לצבא

ליבה יהודית

 בגלל חשיבותו של הנאום לא אתייחס כאן לפרטי האירוע כולו. אסיים רק במספר קטעים ממאמרו החשוב של קלמן ליבסקינד "לוינשטיין צדק: התהליכים הקיצוניים ומעוררי החלחלה שצה"ל עובר":

"הדברים שנשא הרב יגאל לוינשטיין  בכנס "ציון וירושלים" בשבוע שעבר, היו מהחשובים שנשמעו כאן בשנים האחרונות. במשך 37 דקות הוא פירט, לבנה אחר לבנה, סעיף אחר סעיף, את התהליכים מעוררי החלחלה שעוברים על צה"ל בשנים האחרונות. במובן מסוים, הרב לוינשטיין היה הקורבן הכי גדול של הנאום שלו עצמו. 30 השניות שהוא הקדיש מתוכו לקהילה הגאה, שאליהן אתייחס בהמשך, גרמו לכך שאיש לא התייחס לכל השאר. והשאר היה משמעותי בהרבה לכולנו…

… זוכרים מה קרה לחברי הבית היהודי, שלפני הבחירות הביעו את דעתם נגד הכרה רשמית של המדינה בנישואים של בני אותו מין? הם לא עלבו בהם, הם לא קראו להם סוטים, הם רק הביעו את דעתם שמשפחה נורמלית היא משפחה של גבר ואישה. אפשר להתווכח איתם, אפשר להגיש הצעת חוק שמבקשת לשנות את המצב, אבל במקום זה מצאו את עצמם כל חברי המפלגה תחת מתקפה תקשורתית ברוטאלית שהפכה את כולם להומופובים עד שאחד מהם, דני דיין, נשבר והודיע שהוא חוזר בו. אין לדבר הזה שום הגדרה אחרת מאשר טרור מחשבתי.

ומה שקורה פה בשבוע האחרון הוא טירוף מוחלט. איש אחד, שעד לפני שבוע 99% מהציבור הישראלי לא ידע על קיומו, אמר על ההומואים שהם סוטים, ובמשך שבוע שלם הוא לא יורד מסדר היום. מישהו יכול לשכנע אותי שזה סביר? שאין כאן ציד פוליטי מטורף מצדם של כל מי שמספרים לנו על עצמם שהם חסידי חופש הביטוי? 50 שנה מטנפים כאן על המתנחלים. עשרות שנים מלכלכים פה על החרדים. מה לא אמרו על הקבוצות האלה? אתם זוכרים אמירה אחת בעניינם, מילה אחת, שהטריפה את כל התקשורת במשך שבוע? ומה שהכי מדהים וצבוע זה שאותם אלה שנלחמים נגד הרב לוינשטיין, הם גם אלה הנלחמים בעד שידור התוכנית על המשורר מחמוד דרוויש בגלי צה"ל. הם הרי בעד חופש ביטוי…"

נושאים דומים:

העלילה נגד הרב הצבאי הראשי

פורסם ב- 13 ביולי 2016 

הטרור בגזרת חברון: מה הלאה?

פורסם ב- 7 ביולי 2016

מערכת הביטחון? לא, מערכת הכישלון!

פורסם ב- 23 במאי 2016

חכמים תזהרו בדבריכם

פורסם ב- 21 בפברואר 2016

גלי צה"ל – טפיל בעלות ארבעים מיליון שקל לשנה.

פורסם ב- 5 בנובמבר 2014

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, תקשורת, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

7 תגובות על חופש הביטוי במדינת החלמאים

 1. הרב יגאל לוינשטיין והעיתונאי קלמן ליבסקינד, אנשים הגונים שמנסים באומץ לאחוז בציצית ראשינו להוציאנו מן הבצה- הן ה"ממלכתית" והן התקשורתית. נקווה שאומץ לבם לא יעלה להם ביוקר.

 2. צפיתי בעיון ואף בחרדה בתאורי הרב יגאל לוינשטיין על ההתדרדרות התבוסתנית הסמאלנית אובדנית המתרחשת בצה"ל, בהנחיית אירגוני הבגידה והמעל. כל מטרתם של אירגונים אלה שהשתלטו על צה"ל היא להביא לחורבן מדינת ישראל. מן הראוי כאן לצטט את דבריו האלמותיים של משורר השמאל השפוי של אז נתן אלתרמן, באחד משיריו האחרונים הזהיר מפני האויב היחיד שיכול להכריע אותנו – אבדן האמונה בצדקת הדרך: אז אמר השטן: הנצור הזה / איך אוכל לו. / אתו האומץ וכשרון המעשה / וכלי מלחמה ותושייה עצה לו. / ואמר: לא אטול כוחו / ולא רסן אשים ומתג / ולא מורך אביא בתוכו / ולא ידיו ארפה כמקדם, / רק זאת אעשה: אכהה מוחו / ושכח שאתו הצדק. // חוורו שמים מאימה / בראותם אותו בקומו לבצע המזימה." אולי כדאי שמלבד את מחמוד דרוויש ואת תורת הנוצרים הרפורמים, ילמדו גם את נתן אלתרמן לשם איזון, וכדאי שילמדו זאת ראשית כל את עצמם, אם עדיין חפצי חיים הם. או שמא, כבר מכרו את נשמתם לשטן הפלשתינאצי והם חותרים בדבקות להשמדת מדינת ישראל. כאן בעודנו נאבקים נגד הפלשתיניזם האוחז בתקשורת ובשמאל, נעשתה מתחת לאפינו הפיכה אנטי ציונית, אנטי יהודית, ואנטי קיומית, לא בשמאל, לא בתישקרות את בצבא הגנה לישראל. השם יתברך, הושע את ישראל מפני מהרסיו מבית.

 3. תיקון טעות: אלא בצבא הגנה לישראל.

 4. מדמוני אסף הגיב:

  כואב ועצוב לאן הידרדרה המדינה.
  אין לי ספק כי גם ידו של בוגי יעלון הייתה במעל במשך שנים, וחבל עד חבל מאד שביבי לא זרק אותו מוקדם יותר.
  את המחלות צריך לרפא, ולעיתים חובה לקטוע אבר הנגוע בנמק, לפני שהגוף כולו יומק.
  להורים שילדיהם הלכו לדרך האחרת – דרך "משכב-זכר".
  אתכם בעצבונכם,
  לכם לא יהיה המשך מאותם בנים, על קירות בתיכם תמונת סבא וסבא-רבא עטורי זקן ולבוש יהודי מסורתי.
  נינכם יראו את תמונת הסבא שלהם (את בנכם) עם כתובות קעקע עגילים ופרסינג, ויהיו גם משפחות "נורמליות" הנראים כמו כל אדם בחברה, עם ילדים מנפאל, הודו, ושאר מדינות העולם, והדם לא אותו דם, והגנים לא אותם גנים.
  ואתם בשמים תשאלו: האם כל אלו משפחה אחת ? האם אלו צאצאינו ?
  עצוב.

 5. פינגבאק: "השתלמות מפקדים" בצה"ל | מיומנו של זקן השבט

 6. פינגבאק: צה"ל: הקרן החדשה לישראל מחנכת אלפי קצינים | מיומנו של זקן השבט

 7. פינגבאק: בשורות של אלוף אייל זמיר | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s