מחשבות על מערכת הבחירות בארה"ב

 Thoughts on US election       

       פרק ראשון: הרקע

מערכת בחירות בארה"ב בעיצומה: הסתיימו הבחירות המקדימות בשתי המפלגות הגדולות והמועמדים מתייצבים כעת למערכה המכרעת – מאבק על קולות הבוחר האמריקאי. הבחירות הללו דומות כביכול לבחירות הקודמות, אך הפעם הכל השתנה: אחרי שמונה שנות שלטונו של ממשל אובמה אפשר להגיד בביטחון – הוא הצליח לבצע את זממו – להרוס את המרקם החברתי באמריקה ולהכניס לשם מיליוני מהגרים בלתי חוקיים ביניהם גם מוסלמים רבים.

אמריקה של היום שונה מאוד מהמדינה שהייתה לפני בחירתו.

אמריקה הקודמת לתקופת אובמה לא הייתה גן עדן לדמוקרטיה ולניקיון כפיים – השחיתות פשטה במערכת הפוליטית כולה והגיעה לשיא בתקופת שלטונו של ביל קלינטון. התפוח היה רקוב כבר לפני אובמה, אך בתקופת שלטונו הוא נהפך למחורר כמו גבינה הולנדית – כוחות האסלאם הקיצוני ובראשם האחים המוסלמים חדרו לכל זרועות השלטון כדי להשתלט על אמריקה. 

חשוב להדגיש: ממשל אובמה מילא את מנגנוני שרות המדינה והעיקר כוחות הביטחון (CIA, Homeland Security , FBI ויחידות שירותים חשאיים מסוגים שונים) באלפי מוסלמים קיצוניים שהפכו לסכנה ממשית לעצם קיומה של אמריקה כמדינה מאוחדת, כעת היא נמצאת בפתח תקופה חדשה שבינתיים קשה להגדיר את טבעה.

החיסולים הפוליטיים בארצות הברית היו בכל תקופות ההיסטוריה, מספיק להזכיר את רצח הנשיא ג'ון קנדי ואת אחיו רוברט (בתקופת מערכת הבחירות) לפני כחמישים שנה, אף שאז היו דווקא שנים שקטות יחסית. כעת המתח בכל תחומי החיים בארה"ב גבוה בהרבה: הופעת כנופיות הג'יהאד באזורים רבים, ארגונים מיליטנטיים של השחורים, צמיחת הגזענות השחורה וסתם ארגוני הפשע שהיו הרבה שנים התומכים החשובים של המפלגה הדמוקרטית ושלטונו של אובמה.הילרי 12

זו התמונה הכללית אך במקרה של דונלד טראמפ ( Donald Trump) העובדות שהתייחסנו אליהן יכולות להוות נורות אזהרה: קודם כל הוא מתמודד מול הילרי קלינטון שדרכה הפוליטית (ולא רק) מרוצפת בעשרות (אולי מאות) גופות של נרצחים (חברים ויריבים, היא לא הבדילה ביניהם) – ולסיבות אין כאן שום משמעות. לכן רבים באמריקה קוראים לה במקום הילרי "קילרי" (רוצחת). לדוגמה – הסיפור הטרי:

Hillary084

 תוך חודש אחד שלושה פעילים נגד קלינטון מצאו את מותם והתקשורת האמריקאית משתיקה את הסיפור. הראשון – עובד הועד הלאומי של המפלגה הדמוקרטית (Democratic National Committee) , סט ריצ' (Seth Rich ), אשר כנראה הדליף ידיעות על זיופים בבחירות המקדימות של המפלגה לטובת הילרי קלינטון, נרצח ליד ביתו בחודש יולי. ויקטור טורן (Victor Thorn ), סופר ידוע, מבקר חריף של קלינטון מ- American Free Press, נורה למוות בתחילת אוגוסט (ביום הולדת שלו). ושון לוקאס (Shawn Lucas ), פקיד ששירת באותו הצוות של DNC (Democratic National Committee)  והיה כנראה גם קשור להדלפות הזיופים בבחירות, נמצא מת ב -2 באוגוסט בביתו.

הספד על מותו של ויקטור טורן:

Hillary 082

יש כאלה שיגידו: הרי כל הסקרים מנבאים הפסד בטוח לטראמפ. למה שהילרי תחשוב אפילו על חיסולו של יריב קל כזה? הבעיה היא שהסקרים שם מפוברקים (כמו אצלנו בתקופת מערכת הבחירות האחרונה) ומופצים לכל עבר על-ידי מערכת אדירה של שטיפת מוחות שממשל אובמה יצר על חשבון משלם המסים האמריקאי, אך אובמה וגברת קלינטון מכירים טוב את המצב האמיתי ויודעים שטרמפ מסכן אותם.

עוד עובדה, לא פחות חשובה: רבים מעובדי שרותי "הביטחון" האמריקאים שהתקבלו לשרות בתקופת שלטונו של אובמה הם או אסלאמיסטים קיצוניים או לאומנים שחורים רדיקאליים, הנה סיפורו של אחד מהם כדוגמא:

       מלחמתו של אייו קימאטי (Ayo Kimathi)

Ayo Kimathi 4

אייו קימאטי (Ayo Kimathi) – היה עובד במחלקת לביטחון המולדת (DHS) בתפקיד קצין רכש עבור מכס והגירה וגם אחראי לטיפול בעסקים קטנים ולפני כשלוש שנים נחשף כלאומן שחור רדיקלי שקרא בפומבי למלחמת חורמה עם אנשי הגזע הלבן.

לפי הוויקיפדיה הוא פרסם עוד ב-2005 ספר בו הציג את עקרונותיו:

"In 2005 he published a book entitled, 'War on the Horizon -Black Resistance to the white-sex Assault'[1] under the pseudonym Irritated Genie of Soufeese. It was not nearly as successful as the 'Effeminization of the Black Male' lecture that he became known by; but it followed the same line of logic…"

עיתון אנגלי Daily Mail פרסם בסוף 2013 מאמר מפורט על משנתו שהעיקר בה: "מלחמת אזרחים הנה בלתי נמנעת". באתר שלו WarOnTheHorizon.com (המלחמה באופק) הוא קורא להכנה למלחמת גזעים ומציג תיאורים של "התנגשות בלתי נמנעת, בלתי נמנעת עם הגזע הלבן".  ניסיתי להיכנס כעת לאתר של Ayo Kimathi, אך הוא נפרץ. (כך הוא נראה לפני כחודשיים):

Ayo Kimathi 1

כנראה יש לו לא מעט חסידים. צילום אספת חסידיו:

Ayo Kimathi 2

 עוד מה"צימוקים" של אתרו: "הלוחמה היא דגולה, ועל מנת שאנשים שחורים יוכלו לשרוד את המאה ה -21, אנחנו צריכים להרוג הרבה לבנים – יותר מהלבבות הנוצריים שלנו יכולים לספוג"

המפקח לשעבר של Kimathi ב-  DHS אמר: "כולם במשרד פחדו ממנו. הבחור הזה הוא מלא שנאה," המשיך המפקח. "אנשים מפחדים שהוא יבוא עם אקדח יום אחד וילך להרוג. מדהים, שהוא מועסק על ידי הממשל הפדרלי, ועוד אחראי על ביטחון המולדת. "

לפי הודעת DHS אחרי חשיפת פעילותו Kimathi הוא הושעה ללא שכר, בשנה שקדמה להשעייתו הוא הרוויח יותר מ 115,000 $. כנראה כעת הוא לא עובד במחלקת לביטחון המולדת , אך ממשיך בדרכו.   ב- You Tube אפשר למצוא את הסרטונים שלו עם הופעותיו מול קהל רב. קישור לאחד מהסרטונים:

"Journey to Amen" DVD Available Now @ www.waronthehorizon.com

לסיכום הפרק הנני חייב להזכיר סיפור טרי יחסית על עוד עובד "מחלקת לביטחון המולדת" שביצע את הרצח במועדון ההומואים באורלנדו. כאן בבלוג פורסם מאמר על האירוע. קישור אליו "למזכרת":

פיגוע במועדון הומואים באורלנדו (ארה"ב)

פורסם ב- 13 ביוני  2016

אותו הנושא:

  הילרי קלינטון: פרופיל הפוליטיקאית

פורסם ב- 14 בינואר 2016

הילרי קלינטון: האחים המוסלמים והכסף הערבי

פורסם ב- 17 בפברואר 2016

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, העולם מסביבנו, עם התגים , , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

6 תגובות על מחשבות על מערכת הבחירות בארה"ב

  1. אחת הגיב:

    אם היה החומר באנגלית, היינו מפיצים לקרובים ומכרים יהודים בארה"ב, שמכרו את נשמתם לדמוקרטים

  2. אחת הגיב:

    אגב, אילו היה רפובליקני עושה עבירות זהות לאלה של הילארי, בעיניין משלוח הדוא"ל מהפרטי ועוד.. הוא היה מועמד לדין ולא רץ לנשיאות. אבל השמאל שולט גם שם בתקשורת ובדעת הקהל הנוהג כעדר

  3. פינגבאק: סקרים במלחמת הבחירות בארה"ב | מיומנו של זקן השבט

  4. פינגבאק: הילרי, הילרי, עבור מי את עובדת? | מיומנו של זקן השבט

  5. פינגבאק: סיפורו של ג'פרי אפשטיין, הסוף? | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s