משפטו של אלאור אזריה – הסיום

       הכל היה צפוי

תוצאות משפט אלאור אזריה היו ידועים מראש. השופטים "המכובדים" שהודרכו ע"י הדרגים הגבוהים ביותר בצבא ביימו הצגה: הופיעו בה עדי התביעה  שזייפו את האמת בלי להתבייש, עדויות מטעם הגנה שלא התחשבו בהם. בקיצור, המטרה סומנה מההתחלה, חייל שביצע את תפקידו למופת היה חייב להיענש – כי כמה קודקודים ("רבי השכל" ו"רבי היושר") עשו במכנסיים, ישר אחרי האירוע הלבישו עליו הכל וברחו מן הזירה – ביניהם שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון, נשיא המדינה ראובן ריבלין וגם הרמטכ"ל גדי איזנקוט. קבלנו משפט סדום במיטבו.

"היוזמים" של המשפט אלאור אזריה, להם התודה.

%d7%94%d7%99%d7%95%d7%96%d7%9e%d7%99%d7%9d

       מספר פרטים מהאירוע

כדי להבין את הגיחוך בכל התגובה לאירוע שהתרחש לפני כתשעה חודשים, בואו נזכור מספר פרטים ממנו.

אתם זוכרים כנראה, שבחג פורים שעבר שני מחבלים תקפו חיילים בחברון, פצעו חייל עד שחיילים הרגו אותם – זו תמצית האירוע. אחרי יום-יומיים ארגון הבגידה "בצלם" פרסם  סרטון שצולם ובושל על ידו, המראה שאחד החיילים ירה במחבל ששכב כבר על הקרקע. אתם שמים לב שהמשפט כולו מבוסס לא על תחקיר האירוע אלא על סרטון שהופץ על-ידי האויב.

יתר הפרטים ידועים. השאלה העיקרית כאן: איך צה"ל – שהוא גם (מטעם מדינת ישראל כמובן) הריבון בשטח מרשה לצלם אירוע של קרב ע"י האויב? זה לא מקרה בודד – לכל פינה, בה אמור להתרחש פיגוע או אירוע ביטחוני אחר נשלחים "צלמים" או "תחקירנים" של "בצלם" ה"מקליטים" ומצלמים הכל ומעבירים את החומר ישר למפקדות שתכננו אותם. אתם חושבים שמפקדי הגזרה לא יודעים את השמות והכתובות? בטוח שצה"ל והשב"כ מכירים כל אחד מהם. למה לא נעשות פעולות מניעה? זו השאלה וגם הבעיה – כי כנראה מפקדות צה"ל והשב"כ לפי הימצאותם של אנשי בצלם כבר יודעים שמכינים פיגוע במקום. למה לא מזהירים את היחידות בשטח?

בעיני צה"ל של היום נראה כך:

i-am-old-mr-security-guard-occipital-hazard

היו הרבה שאלות אחרי האירוע, אך אף אחד אפילו לא ניסה לשאול אותן – התחילה "חגיגה" של הגינויים – לא גינו את הרוצחים שבאו לפגע, אלא את החייל, אלאור אזריה, שביצע בדיוק את תפקידו: הרג את האויב.

עצם העמדתו לדין של חייל שמילא את תפקידו והסיר סכנה מהנמצאים בשטח, היא מגוחכת בלשון המעטה. בטוח שאחרי כל אירוע דומה יש תחקיר, בו מבררים כל פרט ומוצאים מסקנות. חייל היה יכול לקבל ציון לשבח או להבדיל – הערה על הטעות. בזה הסיפור היה מסתיים, לו הסרטון "בצלם" וקפיצה מידית לתקשורת של בוגי יעלון ונשיאינו היקר. וכאן במקום להעמיד לדין את הצלם ואנשי הארגון "בצלם" המשרתים את האויב, כל המערכות "הביטחוניות" התנפלו על החייל. זה צבא הגנה לישראל?

כתבנו כאן לא מעט על ה-"גנרלים של אוסלו". הם קבוצה קטנה מאוד של מפקדים (שארית ממשלות המושחתים: שרון – פרס – אולמרט) שמכרו את נשמתם לרעיונות זרים וגם לכסף זר ובעזרתם של כוחות מעבר לים, התמקמו בצמתים החשובים של המערכת הביטחונית. הם מנסים להפוך את מדינת ישראל ל"רפובליקת הבננות" – גרורה של מדינות המערב, הטובעים בעצמם בסערה האסלאמית. הם מיעוט קטן אך משפיע. בפעילותם אפשר בקלות לאבחן קשר גלוי כמעט לביצוע הפיכה צבאית במדינתנו. חבורת גנרלים בדימוס וגם בשרות פעיל עובדת על זה כבר יותר מעשר שנים – אחרי שקבלני אוסלו נזרקו לאופוזיציה ע"י העם בכמה מערכות בחירות. באופן שיטתי הם העבירו במסווה של "השתלמות"  את רוב המפקדים הבכירים בצה"ל בשטיפת מוח בה השכיחו להם את נאמנותם ליהדות, למדינה היהודית והכניסו להם רעיונות שכבר גרמו לקריסה כללית במדינות המערב – ולפתיחת שערים לניצחונם של תנועות האסלאם הג'יהאדיסטי בעולם כולו. בקיצור, ההפיכה הייתה כבר מזמן יוצאת לדרך, אך הם יודעים שבצה"ל רוב רובם של המפקדים והחיילים לא ילכו אחריהם והם פשוט היו נותרים גנרלים ללא צבא. אז מה היא הדרך שבחרו "גנרלי אוסלו"? סירוס הצבא, הוצאת כל רצון להילחם מהחיילים והמפקדים, כולל חיסולו של האויב – הפיכת החייל לרובוט המתנהג רק "לפי הנהלים" בלי לחשוב. משפטו של החייל אלאור אזריה – הוא אחד האמצעים בדרך הזו. האם אפשר לנצח במלחמה או פעולה צבאית כלשהי עם צבא כזה?

       גדי איזנקוט ומשפטו של החייל

כדי להבין את פעילותו של האיש כדאי להכיר את הרקע שלו: בשנת 1999 הוא מונה לתפקיד מזכירו הצבאי של ראש הממשלה ושר הביטחון אהוד ברק – איש שתמיד השאיר אחריו אדמה חרוכה בכל התחומים ובכל התפקידים במשך עשרים השנים האחרונות. הוא גם היה מזכירו הצבאי של אריאל שרון – וכנראה גם למד ממנו לא מעט.

לא פלא שבתקופת גיבוש ההחלטה על מינויו לתפקיד הרמטכ"ל ראש הממשלה בנימין נתניהו שהכיר טוב את הנפשות הפועלות בזירה התנגד למינוי והיה צודק בהחלט – מה שהספיק לקלקל אדון איזנקוט בשנתיים של כהונתו בתפקיד, חכמים רבים יצטרכו לעבוד קשה כדי לתקנם – ומשפט סדום הנוכחי גם הוא על מצפונו.

צילום המסך בנושא:

%d7%92%d7%93%d7%99-%d7%90%d7%99%d7%96%d7%a0%d7%a7%d7%95%d7%98-11

לסיכום חייבים להדגיש שגדי איזנקוט לא לבד, במטכ"ל הנוכחי יש רבים דומים לו. מדובר על קבוצה מגובשת, הנתמכת בארגונים רבים שהקימו "ידידינו מעבר הים" כדי להילחם במדינה היהודית, אך על זה עוד בהמשך.

אותו הנושא:

תקרית בחברון: הצגות הבל

פורסם ב- 29 במרץ 2016

הטרור בגזרת חברון: מה הלאה?

פורסם ב- 7 ביולי 2016

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על משפטו של אלאור אזריה – הסיום

  1. אלישע האס הגיב:

    אייזנקוט אמר השבוע שצה'ל מתאים עצמו לשינויים בחברה הישראלית.
    אולם, השינוי האמיתי, הגדול ביותר בחברה הישראלית בעשור האחרון הוא מעבר מסיבי למסורתיות יהודית ונטישת השמאל החילוני המוביל את התקינות הפוליטית. אייזנקוט משנה את הצבא לפי אידיאולוגית השמאל החילוני המחקה את תרבות המערב הדקדנטית . כלומר הוא משנה את הצבא בניגוד להתפתחות החברה הישראלית. האם זו טפשות או רשעות או שתיהן כאחת? בכל מקרה, הוא כקודמו, נזק גדול. בחירתו על ידי יעלון היתה בדיוק מאותה סיבה, כדי למנוע רמטכ'ל חובש כיפה. לא פלא שראש הממשלה היסס והיסס.
    יעלון נכשל גם במקרה של אלאור עזריה כאשר נכנע ללא תנאי לתקינות הפוליטית.

  2. כמו קורי עכביש שנפרסים על כל המרחב של הקיום הלאומי במטרה למלכד ולטרפד את עצם הקיום הלאומי, כך הצליחו אליטות הבגידה והמעל להשתלט על המדינה ולחולל בה תהליכים מסוכנים ביותר של סירוס הצבא, הרס שילטון החוק – כששילטון החוק רוממות על שפתיהם – הרס הרשות הניבחרת והרשות המבצעת, אינדוקטרינציה חריפה של הציבור באידיאלוגיות פוסט ציוניות באמצעות תקשורת עוינת, טרור משפטי, טרור פמיניסטי, טרור תרבותי והכל בשם "חופש האדם וחירותו" ערביזציה מואצת של המדינה, רדיפת המתנחלים, אפליה קיצונית כנגד הרוב היהודי ואפליה מתקנת כלפי האוכלוסיה הערבית העוינת. כל אלה הם מקצת מהתהליכים המתוכננים מראש שמטרתם להביא להתפוררות החברה והמדינה, עד שתבוא המכה הגואלת ותביא לחורבנה המלא של מדינת היהודים ואז יתברר שמדינת כל אזרחיה הפכה בעצם למדינת כל נרצחיה היהודים. לנוכח כל הזוועה הזאת נשאלת השאלה האם תמצא החברה היהודית בישראל את כוחות הנפש הפוליטיים לחולל מהפכת נגד חוקית למהפכה הזדונית הבלתי חוקית והבלתי חוקתית שחולל כאן השמאל הפרו פלשתינאצי העוין. השם יתברך הושע את ישראל.

  3. פינגבאק: עוד על המשפט אלאור אזריה | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s