פרובוקציה?

אירועי כפר דומה, העינויים שהופעלו נגד הילדים העצורים שמנסים להדביק להם את המעשים בכוח ובאלימות ברוטאלית לא ירדו כבר שבועות מסדר היום הציבורי. המחאה העממית נגד העינויים הלכה והתגברה – ופתאום: פיצוץ! הופיע סרט שצולם בחתונה של "נוער הגבעות" עם ההצגה המזכירה את מערב הפרוע: ריקודים עם כלי הנשק, סכינים שלופים, שנאה הפורצת מכל סדק אפשרי. מבהיל? בהחלט! ראיתם איך נבהלו בין רגע כל המנהיגים של הציונות הדתית? נעמדו דום והתחילו להלל ולשבח את השב"כ וגם את המחלקה היהודית ובו זמנית להשמיץ את נוער הגבעות ולהפחיד את האחרים.

נשאלת השאלה: איפה השכל? הרי לרובם ידוע שבחוגים שהממסד חושש מהם המחלקה היהודית שותלת את הסוכנים שבדרך כלל מתנהגים כפרובוקטורים (סוכנים מדיחים) – אנשים שתפקידם לגרום לחשודים לבצע פשעים כדי להפליל אותם. הכל נעשה בסודיות מלאה, בסתר. הפרובוקטורים לא רק יוזמים אלא גם המבצעים פשעים לא מעטים, כמות הסוכנים הללו מבהילה ממש. ברור שאין לי שום קשר לארגונים החשאיים וגם אין לנו נתוני אמת זמינים (וזה מובן), אך ניתן לשער בסבירות גבוהה שבין חצי עד שליש הנוכחים בחתונה המצולמת היו סוכני המחלקה היהודית והם שיחקו את ההצגה על-פי הזמנת המפקדה (אולי אפילו החתן והכלה היו ביניהם). הסרט עבר עריכה מהירה ושר הביטחון בכבודו ובעצמו החל לנפנף בו – וכל הנהגת הציונות הדתית נעמדה דום. אנו מדינה קטנה – ואפשר לקוות שמוקדם או מאוחר האמת תצא לאור – והאשמים בפרובוקציה הזו ייצאו מהאפלה. בינתיים ננסה להיזכר בפרובוקציות דומות שהיו במקומותינו בתקופה אפלה אחרת – תקופת הסכמי אוסלו – עלילותיו של הפרובוקטור אבישי רביב, שנשתל עם רבים אחרים בקרב מתנגדי ההסכמים כדי להכפיש את שמם ולהפליל רבים מהם, סרטים צולמו לא פעם ושודרו בטלוויזיה. לא אציג כאן סיפורים וחומר כתוב, אלא סרטונים לא מעטים בהם תועדה פעילותו שבכל הכוח מנסים להשכיח.

סרט טקס השבעת חברים בארגון "הטרור היהודי" אייל שהקים אבישי רביב שודר לא פעם בערוצי טלוויזיה שונים – דווקא אותו לא הצלחתי למצוא – אני מציג רק צילום ממנו אך תמצאו כאן לא מעט סרטונים על הארגון המדומה של אבישי רביב – רובם בזכותו של העיתונאי שאול אבנרי.

המשתתפים בטקס ההשבעה

המשתתפים בטקס ההשבעה (אתר "הארץ")

אבישי רביב – ראיון + כתבה על ארגון אייל

שאול אבנרי

עוד סרטון על אותו "הגיבור":

אבישי רביב מבטיח: יהיה הרבה דם!

שאול אבנרי

אין צורך בפירושים:

אבישי רביב מפגין מתחת החלון של רבין "בוגד, בוגד"

שאול אבנרי

בכיר שב"כ: ראיתי בטלוויזיה את ארגון איל ונאמר לי – כולם שלנו

שאול אבנרי

מתקופת אוסלו נחזור "לזמן הזה" – פעולות תג מחיר:

 בכיר שב"כ לשעבר מודה שהשב"כ מפעיל סוכנים שלוקחים חלק בפעולות "תג מחיר"

thetruthabout likud 

 

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, סרטונים מעניינים, עם התגים , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על פרובוקציה?

 1. אליעזר הגיב:

  עבודה ייצירתית. מנסים לייצר את ארגון הטרור היהודי שיציל את השב"כ מהבזיון.

 2. Aharon Rami הגיב:

  הסכנה החלה השב"כ , השמאל , והתקשורת חברו יחד והפעם בגלוי , זו השעה שמר ביבי צריך ללכת הביתה , ראש ממשלה אשר בא בשם היהודים , בשם הימין ונתן אור ירוק בהסכמה ששתיקה לאחר ותוך כדי מהלך של חיסול פולטי של נבחרי ציבור בימין ע"י שלל פעולות באמצעות התשקורת , מערכת המשפט ואחרים .
  עכש מר ביבי נתן אור ירוק כל סוכני השמאל במערכות האכיפה החשובות ביותר למדינה לפעול באמצעים של הסתה פרועה נגד הימין כאשר הם לוקחים פעולה של קומץ פרועים ומציירים את כל הימין , המתיישבים , , המסורתיים, היהודיים כ"רוצחים שפלים" , כחסרי מוסר ואנושיות .
  השב"כ והשמאל חוגגים בתקשורת החל מלפני כמה ימים כאשר אחריהם "כצאן לטבח" הולכים זה אחר זה החל מהנשיא ( ששכח מה זה נשיא אפילו יותר מפרס ) ועד לראש הממשלה
  כל זה מבלי להשים לב לניצול של השמאל וסוכנו במערכות המשפט והביטחון עושים מטעמים כנגד מדינה שלמה ועם שלם כל אחד מהאינטרסים שלו .
  צר לי ראש הממשלה כמו שאני מגנה ורואה במעשה של קומץ הפורעים האלה מה היא מוסריות רקובה ודרך ארץ מושחתת , כך אני מתבייש בהתנהלותך והתנהלות ממשלתך ושרייך הנותנים לגיטימציה לשב"כ לפעול כאחרוני המשטרים החשוכים של המאה הקודמת .
  לשב"כ מותר לתת לסוכנו להתראיין בתכניות של (השמאל ) תחקיר בערוץ 2 על הכל כמעט , ומבחינתם זה בסדר ואין כאן שום בעיה של ביטחון לאומי , אך לגלות לציבור את האמת יש תמיד צו איסור פרסום בשם "ביטחון לאומי" ??????????????????

 3. בעז דרומי הגיב:

  המסיתים בעם
  נערי החתונה מסיתים ? הצחקתם אותי ! הם לא קראו פרק אחד מספרי ההסתה שלכם, אין ספק בכך. הם טרם נולדו כשספרי ההסתה שלכם כבר יצאו לאור והטילו עלינו חושך גדול.
  ב-67' אחרי הניצחון הגדול העם יצא במחולות משמחה וגאווה גדולה שאפשר להבינם. הרי שוחררו מחוזות הולדתנו העתיקים, ואין אחרים להם. אוכלי הגדי בחלב אימו עם אוכלי השרצים הטעימים למיניהם, רקדו כתף אל כתף עם תלמידי חכמים ויושבי מאה שערים. רקדו על הניצחון שהשלים בהרף זמן את ניצחון 48' ואין שני לו בשיבת העם למעיינות חייו.
  ואז החלה ההסתה, הסתה "לבנה", תרבותית לכאורה, ( הערה קטנה, ע"י אשכנזים בעיקר ) מילים גבוהות מלומדות ע"י טובי הדוברים והכותבים בישראל. הסתה שהיא העתק להסתה האנטישמית באירופה הלבנה, שנישאה מעל קתדרות, "במחקרים מדעיים", בכותרות העיתונים, בכרזות הרחוב. הסתה אירופאית שדובריה היו מיטב המשכילים, פרופסורים, סופרים, נסיכים ומלכים, פוליטיקאים, כמרים וקרדינלים (בישראל להבדיל, אנשי הדת היו ועדיין מושא ההסתה ) הסתה אנטישמית מתוחכמת, שהמוני אירופה הנבערים, נענו לה נלהבים, הופכים את הניצוץ שניצת בהם, למדורה גדולה.
  ממש כמוה ההסתה הישראלית. הסתה שעמדו לרשותה כל השופרות להפיץ שנאתם מראש הפרמידה, ושילחה לשנוא את מאמיניה בקיבוצים, ובריכוזי הממון וההשכלה הלבנים בעיקר. הסתה שיצרה את ארגוני השמאל הרדיקליים שמשחירים את כולנו בעולם. אלה כולם ששתו הסתה עם חלב אימם ובגרו להיות המקבילה הישראלית להמוני אירופה המוסתים לעיל. הסתה ששיננה לעם היושב בציון ש"הם שם ואנחנו פה" ! הסתה שכיוונה למטרותיה בהקשר גנאי ; "מתנחלים", "שטחים", "התנחלות" שנדע כולנו יש הבדל מהותי בין כרמיאל לאריאל, בין אזרח למתנחל, בין מושב סוסיא לקיבוץ סאסא. (הקיבוץ להבדיל מהמושב, יושב על חורבות כפר ערבי שגירש )
  ומי המסיתים ? המסיתים בלשונם ועטם ? חוט קלון מחבר בין עמוס עוז- רמי הויברגר – "הארץ"- אריה גולן- אהרן ברק- ציפי ליבני –ישעיהו ליבוביץ-יצחק רבין- חנוך לוין- אריאל שרון- גילה אלמגור וכל אותם עשרות ומאות ששמותיהם ידועים לכולנו. כל אחד מהללו ניצל עד תום את הבמה שעמדה לראשותו לפגוע במחוזות יש"ע, וביהודים היושבים שם.
  זו הסתה ! במילים חדות ובטון הנכון להן. עם שהיה מאוחד, שמח וגאה בניצחונותיו, פוררה אותו ההסתה עד כי אינו יודע מה טוב ומה רע לו, מי אוייב ומי אוהב לו.
  רבותי המסיתים, קל לדעת שלבית-הספר להסתה שלכם, הנערים הללו שרקדו בחתונה, כלל לא היו מתקבלים כתלמידים מן המניין. אתם כמחנכים, הייתם דוחים אותם על הסף כאספסוף של פרימיטיביים . אתם רוקדים ? אתם מניפים ? אתם שרים בלהט ושמחה ? לא ! אתם הרבה יותר מסוכנים ומתוחכמים מהם, את ייחודכם הרע קשה לראות ולשמוע מרחוק, אבל מקרוב, יש בסביבתכם יהירות אליטיסטית, רעל באוויר וזדון בנשמה.
  אם הסתה, אז בואו נדבר עליה, לעומק ברצינות ובאמת !
  בֺּעָז דרומי, מושב אלוני אבא.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s