צרפת: עמנואל מקרון, אידיוט שימושי של האיסלאמיזם

רואים משם – מה שלא רואים מכאן

 מכון גייטסטון (Gatestone Institute) המתמחה בחקר תהליכים פוליטיים בעולמינו (והעיקר – האסלאם הקיצוני ומלחמתו – הג'יהאד לכיבוש העולם) נוסד בשנת 2012 והצטיין בחיזוי אירועים שהיו בשלבים התחלתיים של ההתפתחות והגדרתם המדוייקת. המאמר שפורסם היום – 07.05.17, יום הבחירות בצרפת, מתאר את המועמד לנשיאות עמנואל מקרון (Emmanuel Macron) כבובה של התנועות האסלאמיות והעיקר – אחים המוסלמים, מגדיר את המצב במדינה ההיא בצורה המדוייקת האפשרית.

אחרי נצחונו יהיה אפשר להגיד "מכסה ארון הקבורה כבר ירד על צרפת" – לפי הביטוי הידוע של נשיא המכון לחקר המזרח התיכון יבגני סטנובסקי – מומחה האסלאם בעל שם עולמי.

מציג צילום מסך של המאמר המקורי, תרגום מקורב של מספר הפרקים והקישור:

France: Emmanuel Macron, Useful Idiot of Islamism

by Yves Mamou
May 7, 2017 at 1:30 am

"… במהלך המלחמה הקרה עם ברית המועצות, הם נקראו "אידיוטים שימושיים". האנשים האלה לא היו חברים במפלגה הקומוניסטית, אבל הם עבדו, דיברו בעד ותמכו ברעיונות של לנין וסטאלין. במאה ה -21, הקומוניזם מת לבסוף, אך האיסלאמיזם גדל והחליף אותו כאיום עולמי.

בדומה לקומוניזם, האיסלאמיזם – או הטוטליטריות האיסלאמית – אוסף את "הכופרים השימושיים" שלו באותה הדרך שבה הקומוניזם אסף את האידיאוטים שלו. יש, עם זאת, הבדל חשוב: תחת ברית המועצות, אידיוטים שימושיים היו אינטלקטואלים. עכשיו, הכופרים שימושיים הם פוליטיקאים, ואחד מהם עשוי להיבחר נשיא צרפת היום ……."

  עמנואל מקרון, "כופר שימושי", אינו תומך בטרור או באיסלאמיזם. זה יותר גרוע: הוא אפילו לא רואה את האיום.

 המאמר של Louizi העניק שמות ותאריכים, והסביר כיצד תנועתו הפוליטית של מקרון הושתלה במידה רבה על ידי לוחמי האחים המוסלמים.

 האם מקרון הוא היחצ"ן של האסלאמיזם בצרפת? יותר נכון מבחינה פוליטית לומר שהוא "גלובליסט" ו" היחצ"ן של רב-תרבותיות ". לפיכך, הוא אינו רואה באיסלאמיזם איום לאומי משום שהאומה הצרפתית, או, כפי שאמר, התרבות הצרפתית, אינה קיימת. .."

הקישור:

https://www.gatestoneinstitute.org/10310/emmanuel-macron-islamism 

אותו הנושא:

אירופה: כשהאורח משתלט על המארח

Europe: The guest takes over the host

Europa: Der Gast übernimmt den Gastgeber

אירועים בקולן (Köln) גרמניה

Events in Cologne (Köln), Germany

Veranstaltungen in Köln (Köln), Deutschland

הפלישה המוסלמית לאירופה

Muslim invasion of Europe

Muslimische Invasion in Europa

פוסט זה פורסם בקטגוריה איך זה נראה משם?, אסלאם, אקטואלי, העולם מסביבנו, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על צרפת: עמנואל מקרון, אידיוט שימושי של האיסלאמיזם

  1. חבל שלה פן לא נברחה. נבחר הגלובאליסט תומך הטרור האיסלאמי מאחורי הקלעים, מר מקרוני. נפגשתי אישית עם מרין לה פן לראיון והיא התגלתה כמנהיגה שרוצה לראות בישראל בעלת ברית של צרפת והכי חשוב, לוחמת מובהקת כנגד האיסלאם הרדיקאלי, שהוא גם האויב של ישראל. היא בניגוד למקרון איש המימסד לא תרוץ לנסות ולכפות על ישראל את פיתרון שתי המדינות הארור. לצערי גם היהודים בצרפת אינם מבינים מי באמת טוב להם. הרי בעייתם הגדולה היא האנטישמיות הממארת מבית מדרשו של האיסלאם הטרוריסטי בצרפת, שכנגדו לה פן הייתה יכולה להילחם בניגוד לברק מקרוני האיסלאמיסט. מעבר לכך , לה פן היא היחידה שתפעל לרסק את האיחוד האירופי, שהוא גוף אנטישמי ואנטי ישראלי מובהק. לה פן גם הודיע לשאלתי שאם תיבחר לנשיאה תבחר לא להתערב ביחסיה הפנימיים של ישראל עם הפלשתינים, כי היא תכבד את ריבונותה של ישראל. מכאן עולה שאם בוחנים את האינטרסים האמתיים הן של היהודים והן של ישראל, לה פן היא המועמדת המועדפת.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s