"הסערה" התורנית של הרפורמים

  The "storm" of the Reform movement

       אלה הבעיות שלנו?

יש למדינה הקטנה שלנו כל כך הרבה בעיות, אמיתיות – לא מצוצות מאצבע, שאף אחד לא מנסה להתייחס אליהן (הטרור החוגג בחוצותינו, פשיעה ערבית בערים, במגזר החקלאי, שוד הקרקעות בנגב ובגליל) – וגם סערות בכוס מים שיוצרים שואפי רעתנו כדי להגביר פילוג בעם, ליצור סיכסוכים מיותרים והעיקר – להסב תשומת הלב מבעיות אמת.

אחת "הסערות" התורניות שחוזרת על עצמה כל חודשיים – שלושה היא סערת מתווה הכותל וגם הגיורים הרפורמיים. הממשלה קיבלה החלטות בשני הנושאים האלה שהעיקר בהן – לא להיכנע ללחץ מנהיגי הרפורמים – שמופעל רצוף שנים רבות. מי קם להגנתם? כל המושחתים והאנטישמיים בסביבתנו: ליברמן, ראשי מפלגות השמאל וגם אדון נפתלי בנט – ראש המפד"ל (סליחה, הבית היהודי). מוזר שאדון בנט, לפני שהוא התחיל בצעקה, לא עשה שיעורי בית כדי להבין על מי ועל מה מדובר. כדי לחזק את "הסערה" הגיעו אלינו ראשי התנועה הרפורמית מארצות הברית. מי הם, את מי הם מיצגים? מהי בכלל התנועה הרפורמית?

כדי שתבינו מי הם ראשי התנועה הרפורמית אני מציג דיווח של אתר "כיפה" מלפני כשלושה חודשים:

       מי הם הרפורמחם?

שימו לב עד כמה ראשי התנועה הרפורמית  מראים בלי שום בושה איך הם אוהבים את אבו-מאזן ולא אוהבים אותנו (היהודים). הם גם כעת נמצאים כאן ועושים לא מעט רוח, נפגשים עם ראשי המדינה, עם בעלי השפעה שונים ובכל הכח – והכח שלהם זה בעיקר כסף בעזרתו  דוחפים להפיכת מדינת היהודים לשלוחה של תנועתם. מי הם הרפורמים? בטוח שלא רבים יודעים את האמת עליהם, לכן אני מציג צילום מסך של קטע ממאמר שכתבתי לפני כשלושה חדשים "משלחת ראשי התנועה הרפורמית":

תרגום מגרמנית במאמר שהזכרתי.

חשוב להבין: הם מזמן כבר לא יהודים, בגרמניה הם היו "גרמנים, בעלי דת יהודית, באמריקה הם "אמריקאים, בעלי דת יהודית. הנהגת הרפורמים מתקופה של הרצל עד לימים האלה נלחמת נגד המדינה היהודית והיהדות בכל האמצעים העומדים לרשותם. הקרן לישראל החדשה וזרועותיה – הם תוצר של התנועה הרפורמית. במלחמתנו נגד התנועה הנאצית הערבית הם תמיד עמדו לצידה. בקיצור, הם האויב המסוכן שאנו מתמודדים איתו. הם ראש החץ של התנועות האנטישמיות ואנטי ישראליות שצצו בתקופת אובמה בכל קצווי תבל. לא במקרה הם היו המשרתים הנאמנים של אובמה עוד לפני בחירתו וגם במשך הקדנציה ועזרו לו במלחמתו נגד המדינה היהודית. ארגונים ג'יי-סטריט (JStreet) והקרן לישראל החדשה הם "התוצר" של "אהבת" הרפורמים אלינו.

אתמול באתר NRG פורסמה כתבה המתארת את הנשיא התנועה הרפורמית בארה"ב, הרב ריק ג'ייקובס (Rabbi Rick Jacobs) המבקר בארץ לרגל מאבקו נגד המדינה היהודית. מציג את הכותרת, צילום המסך של הכתבה והקישור:

שמאל קיצוני והקרן החדשה: זהו מנהיג התנועה הרפורמית 

הקישור:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/884/092.html?hp=1&cat=404&loc=2

לסיכום:

חשוב מאוד לדעת עם מי יש לנו עניין, כי דיווחי רוב אמצעי התקשורת אצלנו הם אותם "פייק ניוז" שמנסים למכור לנו במקום החדשות.

 אותו הנושא:

"נשות הכותל", האם שמעתם עליהן?

היהודים האנטישמיים – סכנה קיומית לעמנו

פורסם 20.01.2016

 "היהדות הרפורמית": נא להכיר

פורסם ב- 8 במרץ 2016

השואה והניו יורק טיימס

פורסם ב- 1 במאי 2016

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, צדק, חוק ומשפט, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s