ערוצי השקר בפעולה

מסיפורי ארץ החלמאים

אין אפילו יום אחד שקט בארץ החלמאים: לא מספיק שהיא מוקפת במדינות שכבר מאה שנה מנסים לכבוש אותה ולעשות לחלמאים בדיוק את אותם הדברים שעשו להם הגרמנים, האוקראינים ו"אוהבי יהודים" אחרים מרחבי אירופה, אך גם בתוך מדינתם קבוצות חלמאים שקוראים לעצמם "שמאלנים" התאחדו עם הכוחות האנטישמים הפועלים באירופה ואמריקה ומנסים להרוס כל דבר המריח מיהדות.

השמאלנים שלנו לא אוהבים כאשר קוראים להם "אנטישמים" אך כל מעשיהם מוכיחים בדיוק את ההגדרה הזו. הם מעוט זניח מבחינה מספרית ובמדינה המושתתת על דמוקרטיה אמיתית לא היינו שומעים את קולם, אך במדינת החלמאים, בעזרת הכסף הזורם אליהם מכל קצוות תבל, הם הצליחו להשתלט על הצמתים החשובים במדינה: תקשורת, מערכת אכיפת החוק, בתי המשפט ודרכם על המנגנון הממשלתי. הם פועלים כמו תזמורת מאורגנת היטב: יש המנצחים, המשתדלים לשבת בצל ולא להתבלט, יש הצעקנים (תקשורת ופוליטיקאים מזן מסוים) שיכולים להרעיש עולמות.

       ראיון של ציפי חוטובלי

את הסיפור עצמו אתם מכירים (לפני קצת יותר משבוע הוא היה המדובר במקומותינו) – סיפור הראיון של סגנית השר ציפי חוטובלי לתחנת טלוויזיה i24 – וכדרכם הרגילה של השמאלנים הכל התחיל מהשקרים: "התשקורת" זייפה את דבריה, הפוליטיקאים החלו בזעקות שבר שעברו הגברה תקשורתית – והנה לכם "הסערה התורנית" הטיפוסית. מעניין שבזמן אמת בשום מקום לא הוצג תמליל הראיון שבמקורו היה באנגלית, ואף אחד לא ניסה לבדוק את הזיופים. הכל הופיע אחרי יומיים-שלושה כאשר על סדר היום היו כבר סיפורים חדשים.

סטודנטים יהודים באוניברסיטת פרינסטון – על ביקורה שם החל הראיון

מעניין להשוות את הדיווחים של "אמצעי תקשורת" שונים עם האמת. לכן אציג שני סרטונים של הראיון: אחד מקורי של הראיון כולו בלי תרגום והשני עם התרגום העברי של הקטע עליו היה הרעש (יש שם גם כמה הערות של "הפטריוטים", מקווה שזה לא יזיק לסיפור):

THE RUNDOWN | Tzipi Hotovely on i24NEWS: Most American Jews don't understand Israel

הסרטון השני:

הפטריוטים – רה"מ נתניהו שוקל לפטר את ציפי חוטובלי ממשרד החוץ

אחרי שראיתם ושמעתם את הראיון הגיע הזמן להציג את הדיווחים התקשורתיים. נתחיל מאתר YNET (ידיעות אחרונות) – הצהובון של המדינה:

הקישור:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5046939,00.html

אתר "הארץ":

קישור:

https://www.haaretz.co.il/news/politics/1.4624913

אתר WALLA:

קישור:

https://news.walla.co.il/item/3113866

אתר MEGAFON   –  דוגמה טיפוסית של תקשורת השקר:

הקישור:

http://megafon-news.co.il/asys/archives/277382

מה אפשר להגיד אחרי "הדיווחים" שראיתם? כולם משתמשים בשיטת התעמולן הראשי של גרמניה הנאצית יוזף גבלס (Yozef Gebels) שטען: אם תחזרו על השקר מספיק פעמים – הוא יהפוך לאמת (זה באמת עובד – ובמדינת החלמאים יש לו תלמידים רבים). ברוב הדיווחים כאילו התוכן הועתק מאחד לשני: אותם המילים ואותם הזיופים. הגס ביותר – מגפון – כולו תעמולה גסה, אחריו אפשר למקם את YNET ו- הארץ. אתר WALLA משקר בכותרת ובתוכן הוא קצת קרוב יותר לאמת.

ראיתם ושמעתם את הסרטונים, כל שנאמר על-ידה אמת. ציפי חוטובלי בשום מילה לא הייתה "נגד יהודי ארה"ב" כמו שצעקה כותרת YNET – ההיפך הוא הנכון: היא תיארה את המצב שם בצורה העדינה האפשרית. היא אמרה: "לרוב היהודים אין ילדים המשרתים כחיילים במארינס או בעיראק ואפגניסטן" – זו האמת, כי רק היהודים הבודדים משרתים שם בצבא. "לרבים מהם יש חיים מאוד נוחים…" – זו פגיעה במישהו?

         תגובת בנימין נתניהו

תגובת ראש הממשלה די מוזרה – אני בטוח שהוא לפחות ראה את הראיון עצמו. וגם האנגלית שלו מצויינת והוא לא זקוק לתרגום. לכן תגובתו מדליקה נורה אדומה: תיפקודו נפגע. זה לא פלא: במצב שהוא כבר שנים נמצא תחת מתקפה פרועה של כנופיות פשע מאורגן הממומנות ע"י שונאי ישראל, כולל ג'ורג' סורוס ואבו-מאזן, ובתקופה אחרונה הצטרפו למתקפה גם רשויות לאכיפת החוק הישראליות, כולל משטרת ישראל – בלשון העממית זה נקרא "תפירת תיק". רודפים אותו בסיפורים מגוחכים ממש שגם הם מצוצים מהאצבע – ובינתיים הם פוגעים בתפקוד הממשלה בימים שבאופק הולכים ומצטברים ענני מלחמה חדשה שבהשוואה איתה מלחמת יום הכיפורים נראית כמשחק ילדים. לו היו לנו שירותי ביטחון אמיתיים כבר מזמן כל החבורות האלה היו נעמדים לדין על פגיעה בביטחון ישראל ושיתוף פעולה עם האויב.

מצב דומה היה גם לפני מלחמת יום הכיפורים, רק אז בפקודת ה-KGB "ספטמבר השחור" תקף יעדים ישראליים במקומות שונים באירופה, כולל קבוצות עולים מברה"מ בבוקרשט (רומניה), כדי להסיט את תשומת הלב של ממשלת ישראל מהכנות למלחמה חדשה,

בפקודת מי עושים את זה היום עבדי הקרן החדשה, כולל המערכת המשפטית?

           סיפור דומה מאוד

באתר "מידה" בהתחלת שנת 2017 פורסם מאמרו של ארז תדמור על "שלטון החוק" במדינתנו. אחרי כשבועיים פרסמתי קישור אליו עם פתיח שנכתב כאילו לימים האלה – הוא מתאר את המצב הנוכחי בצורה המדוייקת האפשרית. מציג לסיום סיפורינו את צילום המסך שלו וגם צילום המסך של הסיפור המקורי והקישור:

 כתבה מעניינת מאוד – כדאי לקרוא – הקישור:

 http://mida.org.il/2017/01/04/%D7%A9%D7%9C%D7%98%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%97%D7%95%D7%A7-%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%99/

על יהודי אמריקה אכתוב בנפרד – כדי לא להאריך את הכתבה. 

נושאים דומים:

היהודים האנטישמיים – סכנה קיומית לעמנו

פורסם 20.01.2016

בית המשפט העליון: נקודות מבט

פורסם ב- 6 באפריל 2016

 סיפורו של ה"פוטש" המשפטי

פורסם ב- 11 באפריל 2016

 המאפיה המשפטית בפעולה

פורסם ב- 25 בינואר2017

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, צדק, חוק ומשפט, תקשורת, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s