ברוכים הבאים לגיהנום ושמו בריסל

קישורים מעניינים

Welcome to the Hell Hole that is Brussels

באחד המאמרים על הפלישה המוסלמית לאירופה (לפני כשנתיים – שלוש) ניסיתי לנחש מהן המדינות הראשונות ביבשת שישלטו בהן המוסלמים. אז הזכרתי את שבדיה ובלגיה – בסוף 2017 אחוז המוסלמים שם ביחס לאוכלוסייה הכללית היה בסביבות 10%, אך כבר כעת במקומות הרבים במדינות האלה (וגם באנגליה, צרפת, ספרד) מוסלמים השתלטו על אזורים נרחבים, גירשו את הנוצרים והרושם שם שכאילו הגעת לביירות במקרה הטוב או לעזה במקרה גרוע יותר.    

במאמר מעניין "ברוכים הבאים לגיהנום ושמו בריסלשפורסם לפני כמה ימים באתר מכון הייטסטון (Gatestone Institute) מתוארים החיים בבירת הבלגיה בריסל – וכדי להכיר ולהבין לאן צועדת "בירת האיחוד האירופי" ומהי הסיבה ל"אהבתם הגדולה לפלסטינים" – ממליץ מאוד לקרוא את המאמר כולו.

מציג כאן צילום מסך של פתיח המאמר, כמה קטעים ממנו והקישור:  

Muslims Riot in Brussels  <<<>>>  התפרעויות מוסלמים בבריסל

  • … אולם, דונלד טראמפ, בסגנון דיבורו המפורש, צדק למעשה: בריסל מידרדרת במהירות לתוהו ובוהו ואנרכיה. חודשיים בדיוק לאחר ניצחונו הדרמטי של טראמפ בבחירות, בריסל נפלה קורבן למתקפת טרור אסלאמי איומה שהביאה למותם של 32 בני אדם. וזהו רק קצה הקרחון שהולך וגדל לממדים מפלצתיים במשך יותר משלושים שנות הגירה המונית וטירוף סוציאליסטי….
  • … הפקרות ופריקת עול, ללא הצדקה פוליטית כלשהי, הפכו לעניין שבשגרה בבריסל. הפוליטיקאים אולי לא יאהבו את העובדה כי זוהי תוצאה של כישלונם המצער, אך זוהי עובדה מוצקה ובלתי נמנעת. בריסל החדשה מתאפיינת בהתפרעויות וביזה על ידי אנשים ממוצא זר, וכן בנוכחות צבאית חמושה מתמדת ברחובות בריסל, מאז ה-22 במארס 2016, היום שבו רצחו אסלאמיסטים אירופיים 32 בני אדם ופצעו 340 במתקפת הטרור החמורה ביותר בתולדות בלגיה….
  • … התמונה לא תהיה שלמה אם לא נציין כי בלילה שבו החלה ההתפרעות הראשונה, 11 בנובמבר, ארגון בשם MRAX ("תנועה נגד גזענות, אנטישמיות ושנאת זרים") פרסם בדף הפייסבוק שלו קריאה לדווח על כל מקרה של "פרובוקציה מצד המשטרה" או "אלימות משטרתית". מה היו תוצאות ההתפרעות? 22 שוטרים פצועים, אפס מעצרים. ארגון MRAX אינו רק קבוצת שמאל התומכת באסלאם, הם ממומנים במידה ניכרת על ידי משלמי המיסים. האם תנועות מהימין ממומנות גם הן על ידי משלמי המיסים? במילה אחת: לא. בבריסל, שיעור האבטלה זינק ל- 16.9%. נתון מדהים נוסף הוא כי 90% ממקבלי קצבאות הרווחה הם ממוצא זר, ולמרות שהמיסים בבלגיה הם בין הגבוהים בעולם, עדיין זורמים כספים מהקופה הציבורית. זוהי תמונה עצובה של כישלון סוציאליסטי נוסף….

הקישור:

https://he.gatestoneinstitute.org/11758/%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%A1%D7%9C-%D7%92%D7%99%D7%94%D7%A0%D7%95%D7%9D

כדי להשלים את התמונה מציג עוד מאמר שפורסם לפני כשנתיים באותו האתר על אותו הנושא – בדומה למאמר הקודם מציג את הפתיח בצילום המסך, קטע המאמר והקישור: 

עוד קטע של המאמר:

"… הפקרות ופריקת עול, ללא הצדקה פוליטית כלשהי, הפכו לעניין שבשגרה בבריסל. הפוליטיקאים אולי לא יאהבו את העובדה כי זוהי תוצאה של כישלונם המצער, אך זוהי עובדה מוצקה ובלתי נמנעת. בריסל החדשה מתאפיינת בהתפרעויות וביזה על ידי אנשים ממוצא זר, וכן בנוכחות צבאית חמושה מתמדת ברחובות בריסל, מאז ה-22 במארס 2016, היום שבו רצחו אסלאמיסטים אירופיים 32 בני אדם ופצעו 340 במתקפת הטרור החמורה ביותר בתולדות בלגיה.

עולה השאלה מדוע החיילים הבלגיים המסיירים ברחובות אינם עושים דבר כדי לעצור את המתפרעים. הסיבה הפשוטה היא שזה מחוץ לתחום סמכותם. לו חייל היה פוגע באדם העוסק בביזה, הוא ככל הנראה היה נתון לביקורת פומבית, אמצעי התקשורת היו מוקיעים את מעשיו, הוא היה עומד למשפט ומסולק מהצבא בבושת פנים.

זה היה מצחיק אם זה לא היה כה חמור.…"

תמונות מהג'יהאד בבלגיה (Gatestone Institute)

הקישור:

https://he.gatestoneinstitute.org/7683/בלגיה-גיהאד 

אותו הנושא:

אירופה והפלישה המוסלמית

פורסם ב- 7 בינואר 2018

אסלאם – מבט מבפנים

פורסם ב- 28 במאי 2017

האסלאם והשקר

פורסם ב- 2 ביולי 2017

מנהיגי אירופה בעיניו של פיליפ לוולר   Philip Lawler

פורסם ב- 6 ביולי 2017

אירופה: כשהאורח משתלט על המארח

Europe: The guest takes over the host

Europa: Der Gast übernimmt den Gastgeber

אירועים בקולן (Köln) גרמניה

Events in Cologne (Köln), Germany

Veranstaltungen in Köln (Köln), Deutschland

הפלישה המוסלמית לאירופה

Muslim invasion of Europe

Muslimische Invasion in Europa

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, העולם מסביבנו, מלחמת העולם השלישית, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s