הצגות תיאטרון הזבל של חמאס

Hamas' garbage theater shows

או טו טו נחגוג יום העצמאות השבעים למדינתנו – אחד הניסים הכבירים של התקופה החדשה, אך יש אלה שכבר יותר ממאה שנה מנסים להשמידנו ומנצלים כל אפשרות כדי להנחית אלינו מכה צבאית, מדינית או תעמולתית – והמצב הנוכחי בחזית עזה הוא הדוגמה הטובה ביותר ל"מלחמות אוסלו" עם כנופיות הרוצחים שהובאו ארצה לפני יותר מעשרים שנה מתוניס או "הומצאו" על ידי "חכמי חלם" בארצנו הקטנטונת.

אחת מהן, שמציגה את ההצגה התורנית שלה – חמאס בעזה – ארגון הג'יהאד ממשפחת האחים המוסלמים שעצם קיומו הוא רצח, מלחמה, מתח תמידי, פעולות תעמולתיות.

וואלה! חדשות  גם בעזה: פלסטינים מפגינים מול גדר המערכת (שי מכלוף)

אתם לא מכירים את הצגות החמאסניקים? כלי התקשורת "הממסדיים" שלנו נוהגים דווקא להפיץ אותן בארץ ומחוצה לה. יש גם אצלנו מקבילים שלהם – התנועה האסלאמית. הם חוליה חשובה בכוחות הג'יהאד האסלאמי הנלחמים נגד ישראל, ומי השותפים שלהם? ברור, ארגוני הקרן החדשה, התנועה הרפורמית והשמאלנים – בדיוק כמו בארצות הברית – "המאפיה אסלאמו-שמאלנית".

דוגמת חגיגה מהקיץ שעבר – אחרי התקפלות ממשלת ישראל בהר הבית: 

פעולתם של אנשי החמאס אין שום חדש: אם יש אפשרות הם עוסקים בטרור ורצח, אך עם אין אפשרות – העולם מקבל את הצגות התיאטרון החמאסי. הם מנצלים את הקלות הבלתי נסבלת בהגעה לגדר המערכת שצה"ל איפשר להם ומציגים את מה שהם יכולים. למה? כי נתנו להם את האפשרות הזו. אין דרך להקשות עליהם להגיע עד לגדר? בטוח שחשבו על הבעיה – ולא פתרו אותה.

אני לא מומחה בעניינים צבאיים אך כאשר רואים את השתוללות בלתי פוסקת של הג'יהאדיסטים על-יד הגדר צצה תמיד שאלה פשוטה: למה אין בצידה המערבי של גדר ההפרדה בינינו לכל אורכה פס של שטח הביטחון עד קילומטר רוחב של שדות המוקשים, שלא היו מאפשרים להם להתקרב לגדר – בקרקע חולית אפשר לבצע את פעולת המיקוש בקלות ובמהירות.

שירקדו בשטחם ומי שרוצה להתאבד – שינסה להיכנס לשדה המוקשים. למה לא עשו את זה עד היום? היו חוסכים צורך בכוחות גדולים, במתח, ביתרונות תעמולתיים שהם מקבלים במתנה ממש. היו חייבים להקים את שדה המוקשים מיד אחרי מבצע "צוק איתן", אך היה אפשר לעשות את זה בכל רגע נתון – גם בשבועות האחרונים – הרי ההחמאסניקים צפויים מאוד, חוזרים על אותם התרגילים כל הזמן. לא היה שום סוד בהכנות למבצע ההפגנות. הכל היה מתחיל ומסתיים במעגל הפנימי שלהם.

מתחילת האירועים צה"ל תפקד בצורה יפה והמחבלים לא הצליחו להשלים את מטרתם, אך המתח נמשך, התקשורת "חוגגת", סיפורים מההצגה מתפרסמים בעולם כולו. חכמנו ז"ל היו אומרים פעם: "חכם לא נכנס לבעיות שהפיקח יודע לצאת מהן". החוסר בשדה מוקשים בצידה המערבי של הגדר – הוא הסיבה העיקרית לכל "חגיגות" החמאס בעזה וכמה שמהר יותר המצב יתוקן – ייטב, אך בינתיים הודעות הצבא מראות שצה"ל לא כל כך יודע מה לעשות והודאותיו כאילו מזמינות אירועים ביטחוניים וגורמות לסתם פניקה.

הבעיה עם גדר עזה חמורה בהרבה ממה שזה נראה במבט ראשון. אנו שומעים לפעמים על קבוצות גדולות או קטנות של ערבים שמצליחים לעבור את הגדר ולהכנס לשטחינו, אך אין לאף אחד מושג כמה מהם עברו והתחבאו ביישובים ערביים אצלנו. אלה העוברים בדרך כלל אינם אנשים תמימים אלא מחבלים בודדים או יחידות מחבלים שלמות. כמה יחידות כאלה נמצאות כבר בשטחנו? למישהו יש מושג?  

אומרים שבזמן שחתול ישן – כל העכברים קופצים על השולחן אך כאשר הפרקליט הצבאי הראשי הוא המפקד העליון בצה"ל, לאיזה תוצאות עוד אפשר לצפות?

שמעתם על קואליציית נשים למען השלום? בטוח! "אמצעי התקשורת" שלנו מפרסמים אותם כאילו קרובי משפחה שלהם שותפים בקואליציה הזו. אז הנה הכרזה של "נשות השלום" – לא מעט מהן תומכות גם במסתננים. 

נושא דומה:

סיפורו של הפצ"ר

פורסם ב- 19 באוקטובר 2017

מי נפל על הראש?

פורסם ב- 14 בדצמבר 2015

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

11 תגובות על הצגות תיאטרון הזבל של חמאס

 1. davidishshalom1 הגיב:

  תרחיש אחרית הימים – שעומד להתגשם. בקרוב יצא לאור בספרו של דוד איש שלום. מתוך הפתיחה: ספר זה סוקר את התמורות מרחיקות הלכת במחצית הראשונה של המאה ה21 , אשר לימים נודעו בתולדות העמים כעידן 'אחרית הימים' או 'מהפכת אחרית הימים' וכן עידן הגאולה. הסקירה גם מתמקדת בתופעה של תנועת הגאולה, שהייתה הזרז להיווצרות התהליך הגאולי. בשעת דמדומים לעם ישראל ולאנושות, פרצה תנועת הגאולה והחלה בהגשמת התהליך. הדחף המשיחי שהורתו משחר קיומו של עם, התגשם עתה בתנועה אשר הציגה משנה סדורה ודוקטרינה מפורטת, להגשמת הגאולה הגדולה של האנושות. התנועה הציגה חזון גדול יותר מאשר לאומנות צרה, גדול יותר מאשר ארץ ישראל השלמה, גדול יותר מאשר בניית בית המקדש, מרחיק לכת הרבה מעבר לגורל ישראל לבדה. דוקטרינות פעולה שקראה לרתום את ההתעוררות הלאומית ביחד עם ההתכנות המדעית, הטכנולוגית והכלכלית להגשמת הגאולה הלאומית אך גם הגאולה האוניברסאלית, אותה תופעה חוצת יבשות ועמים שאכן אפשרה לבסוף את התמודדות האופטימאלית עם האתגרים שעמדו אז לפיתחה של האנושות. לפי סדר הדברים הרגיל התרחשה המהפכה, לא התחוללו נסים על טבעיים לכאורה, אך כבר לא היה ניתן להתעלם מאצבע אלוהים שבחשה בקדרה.
  ועתה דווקא אל ירושלים הנזופה והמוקעת זה מכבר, היפנה העולם שעוד נותר חופשי את מבטו, ואת תקוותיו.

 2. לוחם נגד עוולות הגיב:

  חוששני שלפני אחרית הימים שמתאר דוד איש שלום, תבוא עלינו מלחמה נוראית!
  בה עלולים להיות מעורבים החמאס, החיזבאללה, הפלשתינים, סוריה, איראן ואולי גם ערביי ישראל. הלואי והוא יצדק ואני אתבדה, ותגיע גאולה לעם ישראל.

 3. zfonim הגיב:

  גם לי הרושם שאנו נמצאים כעת בתקופת אחרית הימים שנביאינו יחזקאל, דניאל ואחרים ניבאו לפני כאלפיים וחמש מאות שנה. עובדה: הסתיימו אלפיים שנות גלות (אמנם בינתיים עוד לא לכולם), עם ישראל חוזר לארצו, קמה מדינת היהודים (עוד לא מדינה יהודית) ברית מדינות המגוג – פרס, רוסיה (מגוג מימי קדם) ומדינות נוספות כבר קיימת אך זה לא אומר שמלחמת הר מגידו תפרוץ מחר. אין לנו גם מושג מהו משך תקופת אחרית הימים.
  אני מאמין שכולנו שחקנים קטנים בהצגה שתסריטה נכתב לפני אלפי שנים על ידי בורא העולם. חוץ מספרי התנ"ך ומסמכים הכתובים בימי קדם אין לנו הרבה ידע על מה שהתרחש באמת במשך אלפי השנים הללו – ההיסטוריה הרשמית שמוכרים לנו היא ברובה בלוף, אנו יודעים מעט מאוד מה קורה סביבנו כעת – מאפיה תקשורתית יוצרת מציאות מדומה שאין לה שום קשר לאירועי האמת ואין לנו שמץ של מושג מה אמור להיות…
  אך אנו רואים איך העולם משתנה במהירות האור, אורח החיים, חידושים טכנולוגיים, מדעי הטבע וגם פיתוח כלי השמדה – מתפתחים כך שהעולם של אתמול נראה ממש פרה-היסטורי.
  גם הרוע נעשה מתוחכם הרבה יותר: הם הופכים את האדם לרובוט, שטיפת המוח הפכה ליעילה בהרבה – המאפיה המנסה לשלוט באנושות בנתה רשת תקשורת החובקת את העולם ובונה "מציאות מדומה" הנמכרת לאנשים משכילים כמציאות אמת – ובהצלחה.
  הכל בהצגה שהזכרתי מתוכנן מראש לפני אלפי שנים: מלחמת בני האור בבני החושך, אמת מול השקר, הדת היהודית מול הדת של סדום – ואפשרות כמעט בטוחה: בשיא המשבר והמלחמה האמיתית וקשה – יגיע המנהיג שיוביל את עם ישראל כולו, כולל עשרת השבטים שבינתיים רק מתעוררים אך עוד נמצאים בכיבוש האסלאמי בן כשלוש מאות שנה וגם את בעלי האמונה בבורא העולם שהיום אינם יהודים.
  בספרו "חשבונות הגאולה" של הרב שבילי אתם יכולים למצוא תאור מפורט של חלק מהתרחשויות הצפויות לפי ספרי הנביאים והקבלה שהוא היה אז מסוגל לתאר ( הספר במקורו נכתב בשנת תשכ"ד – 1964, הקישור: zfonim.blogspot.com/2011/01/blog-post.html), אך גם מאז העולם כבר השתנה ללא היכר והאדם שהיה חי לפני כשבעים – שמונים שנה פשוט לא היה מסוגל לתאר לעצמו את העולם של היום ופחות מזה – את העולם של מחר.
  לסיכום: אנו יכולים לראות תהליכים שמתגשמים מול עינינו אך האירועים המפורטים לא הייתי ממליץ לאף אחד לחזות: עולם המחר יהיה שונה מכל תסריט שאנו יכולים לתאר לעצמינו.

 4. פינגבאק: שחקנים בתיאטרון החמאסי | מיומנו של זקן השבט

 5. לוחם נגד עוולות הגיב:

  הלואי והאופטימיים יצדקו. אני חוששת מאוד ממלחמה נוראית ומהשתלטות האיסלם על אירופה כולה.

  • zfonim הגיב:

   יתכן מאוד שאת צודקת, ובכל זאת אמונתי העמוקה – שאנו שחקנים קטנים בהצגה שתסריטה נכתב לפני אלפי שנים. נביאים כתבו על מלחמת גוג ומגוג – והתמונה מעבר לגבולנו הצפוני דומה מאוד למתואר בנבואה. המשחק גדול בהרבה משדה הראיה שלנו: נכנסים בו כוחות בעלי השפעה עולמית.
   האירועים כרגע רק בשלב התחלתי: אחינו, בני עשרת השבטים רק מתעוררים. בפייס בוק קיים אתר משותף ל"Bani Israel" ויהודים – כדאי להיכנס ולראות מה הם כותבים.
   bani israel

   בקשר לאירופה – איסלאם יכבוש חלק גדול ממנה. יש לי ספרו של נוסטרדמוס (יהודי מומר מצרפת) שצדק בנבואות רבות – הוא עוד במאה ה- 15 כתב שאפילו השפות תשתנינה – בצרפת זה יהפוך לתערובת של צרפתית וערבית. אך הוא גם כתב על עובדת אל חזור: יהודים יעזבו את פולין וארצות ערב.

 6. פינגבאק: שותפים בתיאטרון החמאסי | מיומנו של זקן השבט

 7. פינגבאק: תמונת מצב עדכנית בעזה | מיומנו של זקן השבט

 8. פינגבאק: הרמטכ"ל גדי אייזנקוט ותא"ל עופר וינטר – סיפור "האהבה" | מיומנו של זקן השבט

 9. פינגבאק: על החמאס, עפיפוני התבערה והפיקוד העליון בצה"ל | מיומנו של זקן השבט

 10. פינגבאק: סיפור מינוי הרמטכ"ל | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s