שותפים בתיאטרון החמאסי

Partners in the Hamas Theater

עברו החגים והחגיגות, וגם האופוריה. הגיע הזמן להתבונן קצת מסביב ולנסות ללמוד מהאירועים המקבילים שהתרחשו בו זמנית עם האירועים ההיסטוריים אצלנו (בטוח שזו הייתה הכוונה של המארגנים – לנצל תשומת הלב העולמית שהופנתה לירושלים ולשפוך כמה שיותר זפת לחבית הדבש שהכין בורא העולם לעם היהודי ולמדינתו) – וכל זה התרחש בגלל המחדל של "זרועות הביטחון" שלנו שיצרו תנאים המאפשרים לאויב חופש תכנון ופעולה במקום ובזמן המתאימים לו ונתנו לו "במתנה" אפשרויות גישה קלות ופשוטות לגדר ההפרדה.

גורמים רבים היו מעורבים בקלחת האירועים שהתחילו אחרי הודעת החמאס בעזה (ארגון הג'יהאד ממשפחת האחים המוסלמים שעצם קיומו הוא רצח, מלחמה, מתח תמידי, פעולות תעמולתיות) ש"יחזיקו אותו חזק" – כי הוא הולך לשגע את כולם בצעדתו לירושלים. כמו כל ארגוני הג'יהאד הוא עוסק רוב הזמן בטרור וברצח, אך אם אין לו אפשרות – העולם מקבל את הצגות התיאטרון החמאסי לצרכי התעמולה. הם מנצלים את הקלות הבלתי נסבלת בהגעה לגדר המערכת שצה"ל איפשר להם ומציגים את מה שהם יכולים. למה? כי נתנו להם את האפשרות הזו.

זה לא רק חמאס – מדובר בברית ארגוני הג'יהאד ורצח מסוגים וגוונים שונים, דתיים וחילוניים כביכול, עם מטרה משותפת – השמדת העם היהודי ומדינתו. דוגמה: החמאס (אחים המוסלמים) באמריקה (זה מזכיר לכם משהו?):

The Muslim Brotherhood in America  צילום:

אנסה לפרק את הסיפור לגורמים בתקווה שהתרחשויות תהינה ברורות יותר וגם התיפקוד של כל אחד מהגורמים בסיפור, אך גם  השפעתם על התוצאה. הגורמים באירועים:

  • האויב: "הרשות הפלסטינית" (שקיבלה לגיטימיות אחרי הסכמי אוסלו), החמאס וארגוני הג'יהאד האחרים הנמצאים בחסותה של איראן ותנועת האחים המוסלמים, התנועה האסלאמית בישראל בכל גוונייה.
  • ארגונים חתרניים של ערביי ישראל שנוצרו ותוקצבו ממקורות זרים רבים ומטרתם אחת: ליצור חזית פנימית במלחמה נגד היהודים ולנסות להרוס את המדינה מבפנים כמה שיותר.
  • בעלי בריתם: ארגוני השמאל הקיצוני (יותר נכון – ארגוני היהודים האנטישמיים) המתוקצבים על ידי מדינות ערב, הרשות הערבית מרמאללה, ממשלות האיחוד האירופאי ומוסדות האיחוד עצמו, ממשל ברק אובמה – מיליוני דולרים נשפכים אליהם כדי שיעשו את העבודה הבזויה – בגידה בעמם ומדינתם.
  • מערכות ממשל בישראל ששותקו אחרי הסכמי אוסלו על ידי המאפיה המשפטית של אהרון ברק והקרן החדשה. הם נכשלים כל פעם מחדש בטיפול באירועים ביטחוניים בחזיתות עזה ויהודה ושומרון.
  • התקשורת: בתקשורת ישראלית שולט שנים רבות קרטל של אמצעי התקשורת המובילים היוצרים מציאות מדומה שביינה ובין המציאות האמיתית הקשר רופף למדי – הם מציגים אירועים אמיתיים בשילוב עם פרשנויות מגמתיות, כדי לקבל את התמונה הרצויה להם, המעוותת את תמונת האמת. הסיבה: הם בעצמם חוליות של רשת תעמולה וריגול עולמית שיצרו אחים המוסלמים בעזרת ממשל אובמה באמריקה. לפי הגדרת הנשיא המכהן שם דונלד טראמפ –הם הפכו לערוצי הפייק ניוז.
  • ארגוני הביטחון: צה"ל והשב"כ.

 עזה 08.04.18  

        פרק 1  האויב – ארגוני הג'יהאד

מולנו אויב אכזרי אך חכם וערמומי שלא משתמש במסגרות קבועות לפעילותו – הוא משנה אותן בקלות לפי המצב בשטח או התגובה הצפויה ובשני העשורים האחרונים אחרי הסכמי אוסלו הוא תמיד מנצח. שמתם לב שאחרי אוסלו ישראל לא ניצחה בשום מערכה? סיבות רבות לכך: ממשלות המושחתים, המאפיה  המשפטית שהשתלטה על המנגנון הממשלתי ובתחומים רבים גם על הכנסת, ארגוני הקרן החדשה לישראל, "ידידנו" מעבר לים שתמיד בגדו בנו ברגע האמת. נקווה שממשל טראמפ ישנה גם את הכלל הזה בדומה לשינויים עצומים במדיניות אמריקאית עד כה.

כדי להבין בתמצית מהו אסלאם של ג'יהאד מספיק להכיר הגדרה פשוטה: 

"שלושה דברים עיקריים הביא אסלאם קיצוני – (אסלאם של ג'יהאד) לאנושות: שקר, גזל ורצח

אל תחשבו שזה איזה גנב או קבוצת פשע: יש לנו עניין עם טורפים. כל אחד מהם מסוכן, אך אם הם מתארגנים, יוצרים מוסדות שליטה, יחידות צבא – הם הופכים לכח קטלני שבלי להשמידו אף חברה לא תוכל  להתקיים. בלי להבין אותם והמטרות שלהם (ובהתאם לקבוע דרכי המלחמה בהם) – לא נוכל לנצח.

משחר הווסדו של האסלאם הרצח היה הכלי העיקרי לפתרון בעיות. התפשטות האסלאם באסיה, אפריקה וחלקה הדרומי של אירופה היה מלווה ברצח המוני (genocide) של עשרות מיליוני אנשים בארצות הכיבוש, בהן רק למעטים אפשרו להתאסלם – ואלה היו בעיקר נשים צעירות (ברור למה) וילדים קטנים.

כדי להזכיר לכולנו מי הוא האויב היושב בעזה היום – מציג סרטון (לא חדש – משנת 2015 ) שמראה מי הוא החמאס (והאחים שלו):

 Radical islam and the new Nazis

Yoni Barak 

לחמאס כמו לכל התנועות האסלאמיות בהנהגת האחים המוסלמים, ארגון צבאי יעיל מאוד לפי הסגנון של צבא הג'יהאד – אחת ההמצאות של האסלאם שאין דומה לו: אלה יחידות אנשים חדורי מוטיבציה, ללא מעצורים כלשהם, המאורגנים בחשאיות רבה, עוברים אימונים במקומות מבודדים, הרחק מהתקשורת, לומדים תורת הלחימה כבודדים או ביחידות קטנות, לומדים להכיר כמה שיותר סוגי הנשק. הם הופכים לרוצחים מאומנים.

DEIR AL-BALAH, GAZA – NOVEMBER 25: Armed members of Islamic Jihad Movement, Al-Quds Brigades, are seen during a training in Deir al-Balah city of Gaza on November 25, 2014. (Photo by Ashraf Amra/Anadolu Agency/Getty Images)

יחידת הג'יהאד האסלאמי (צילום המחשה)

מעניין, ששלטון החמאס בעזה הוא אחת מתוצאות "ההתנתקות" – פשע הגרוש של כעשרת אלפים יהודים שבוצע  בתשע באב תשס"ה (שנת 2005) על ידי ממשלת "המושחתים" של שרון, פרס ואולמרט, מערכת המשפטית עם אהרן ברק בראשה, צה"ל (רמטכ"ל דן חלוץ), משטרת ישראל (המפכ"ל משה קראדי). 

ממשלת ההתנתקות

לסיום – מעניין ופיקנטי (אפשרי רק במדינת החלמאים): אתם יודעים מי יצר את החמאס? סרטון מעניין:

מי יצר את החמאס?

NWOHISTORY

 אותו הנושא:

הצגות תיאטרון הזבל של חמאס

פורסם ב- 10 באפריל 2018

השקר של העם ה"פלסטיני"

פורסם ב- 22 באוקטובר 2015

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s