הניסים הגלויים בחיינו

The visible miracles in our lives

чудеса в нашей жизни

עוד שנה עברה ואיתה התרחשויות ואירועים רבים כל כך שלא תמצאו מישהו המסוגל לזכור את כולם. שנה? תנסו להיזכר בכל אירועי שבוע שעבר בחיים הפרטיים או בחיי העם היושב בציון. אולי במקרה הטוב תזכרו עשירית או שתיים מהדברים שנראו לכם חשובים עוד לפני מספר ימים.

כך לאורך הזמן אנו זורמים בחיים בשיטפון אירועים טובים ולא כל כך, שלא נותנים לנו זמן להרים את הראש ולהתבונן קצת מסביב כדי להעריך את הדרך שעברנו – וחבל, היינו רואים דברים שאנו אפילו לא חושבים עליהם כעת.

כדי שתוכלו להבין את הכתבה כולה – עוד הערה קטנה: כולנו שחקנים קטנים בהצגה שתסריטה נכתב לפני אלפי שנים על ידי בורא העולם ונבואות התורה מתגשמות מול עינינו.

שתי דוגמאות הגשמת הנבואה בת כ-3500 שנה הכתובה בתורה (ספר "דברים").

דוגמה א:

צילום מסך מכתבה "כל ההיסטוריה של עם ישראל"

התהליך החל לפני יותר ממאה שנה – הזרם של יהודים החוזרים לארצם הלך והתעצם – וברוך השם הגיע יום השחרור מהכיבוש הזר.

בשנה שעברה חגגנו שבעים שנה להקמת מדינת היהודים – נס גלוי שהתרחש בניגוד למצב גאופוליטי באותם הימים, לסדר גודל הכוחות המשתתפים במאבק – מעטים מול רבים הנתמכים במעצמות, בתאגידים כלכליים רבי כוח. ממש התגשמות הנבואה. מוזמנים לקרוא על זה בכתבה: "יום הולדת שמח למדינה בת 70 ועוד 3500 שנה!"

דוגמה ב: התגשמות הנבואה, בעיתית מאוד לעמינו:

ספר דברים, פרק ל"ב, פרשת הַאֲזִינוּ 

שמעתם על העם הפלסטיני? אוסף מהגרים מארצות קרובות ורחוקות שהגיעו לארצנו במאה שנים אחרונות, בעיקר אחרי הקמת שלטון ה"מנדט" האנגלי בארץ ישראל, הם עד שנות השישים במאה שעברה היו בטוחים שהם ערבים – ולא היו רחוקים מהאמת. כך זה היה עד שברית המועצות התחילה לחפש אפשרות לדריסת רגל במזרח התיכון. הם ניסו את זה קודם – באמצעות מדינת ישראל. הם עזרו בהקמתה, היו הראשונים שהכירו במדינת ישראל עצמאית, עזרו בנשק, יועצים צבאיים ותמיכה מסיבית בשנה הראשונה אחרי הקמתה, אך התאכזבו במדיניות ישראל – ברית המועצות הפכה לאויב המדינה היהודית. בשנות החמישים במאה שעברה, במכוני המחקר המזרח התיכון של ה-KGB הגיעו לראיון גאוני: להמציא עם שיתסיס מדינות ערב ויוביל לשחרורם מהשפעת המערב ויהיה זרוע ביצועי של המדיניות הסוביטית  – העם הפלסטיני. במאמץ אדיר של התעמולה הסובייטית , ערבית, בתוספת "מכובדת" של האנטישמיות הבינלאומית וגם בעזרה פעילה של אידיוטים שימושיים מקרב  היהודים – ה"לא-עם" (לפי ספר הדברים) – העם הפלסטיני  – הפך, לפי הגדרתו של גבלס (שר התעמולה של גרמניה הנאצית), ל"אמת".    

כל זה קרה – כעונש על חטאינו: על אי אמונה בבורא העולם, על בגידה בדת ישראל ובארץ ישראל – לא נרחיב על זה כאן, אך תהיו בטוחים: סדרת החינוך עודנה נמשכת. 

גם בשנה שעברה היו לא מעט ניסים גלויים ומוסתרים. שרשרת הניסים החלה קודם – בנצחונו של דונלד טראמפ בבחירות לנשיאות ארה"ב. קטע מהכתבה "דונלד טראמפ, נשיא אמריקה בהצלחה!" שפורסמה לפני כשנתיים בצילום מסך:

מתרגלים מהר מאוד לטוב, וכעת קשה לתאר אפילו את גודל הסכנה שהייתה רובצת מעלינו בימים ההם כתוצאת מדיניותו  של ממשל אובמה. לכל האלה המעוניינים להיזכר בתקופה ההיא ממליץ מאוד את הכתבה: "נס פורים תשע"ד" (2014) – על המהלכים של אובמה להשמדת המדינה היהודית.

מתחילת כהונתו נשיא טראמפ מצא את עצמו תחת מתקפה חזיתית רצופה של אותה המאפיה ששלטה באמריקה לפני בחירתו, אך בכל זאת הצליח להגשים חלק מהמטרות העיקריות במדיניותו ובינן – שינוי דרסטי של היחס באמריקה ובעולם כולו לישראל. תמה תקופת הרדיפות של המדינה היהודית והביטוי העיקרי של המהפך – הכרה בירושלים כבירת ישראל והעברת השגרירות האמריקאית  אליה. כתזכורת של האירועים מהתקופה ההיא (מלפני כחצי שנה) מציג בצילום מסך קטע של הכתבה מהימים ההם "נאום בטקס חנוכת השגרירות" והסרטון המופיע בכתבה:

כומר John Hagee

סרטון נאומו של הכומר:

בחנוכת השגרירות האמריקנית בירושלים, כומר קורא לעולם להכיר שמדינת ישראל היא מאת ה' לטובת כל העולם

OZ LE ISRAEL

עוד נס גלוי משנה שעברה:

מקווה שכולם זוכרים את גשם הטילים ועפיפוני התבערה בדרום הארץ בקיץ שנה שעברה. מי שחושב שזה נגמר – טועה. כדי להזכיר קצת את האווירה של הימים ההם – קטע מהכתבה מלפני כחצי שנה:

לא נתייחס לכל הסיפור – הוא נמשך גם כעת, נתייחס לימים "החמים" מלפני כחודשיים אז ביום אחד קבלנו כחמש מאות טילים. קטעי הדיווחים בצילומי מסך:

אתר walla

גשם של טילים, שלושה נפגעים באותו היום (היו עוד פצועים קל) באזור מאוכלס בצפיפות  – בינם רק הרוג אחד. קטע מכתבה באתר ynet:

ברור שחבל על כל קורבן הטרור, לכל אדם אם הוא לא פושע ורוצח זכות לחיות, אך מאות הטילים ששוגרו על ידי ערבים כדי להרוג יהודים מצאו את הערבי הבודד שהיה אז בעיר יהודית – זה לא יכול להיות מקרה. כל אחד יכול לפרש את האירוע לפי הבנתו, אך בטוח שזה היה נס.

כתבות המוזכרות:

כל ההיסטוריה של עם ישראל

פורסם ב- 20 בספטמבר 2016

יום הולדת שמח למדינה בת 70 ועוד 3500 שנה!

פורסם ב- 27 במרץ 2018

 דונלד טראמפ, נשיא אמריקה בהצלחה!

פורסם ב- 22 בינואר 2017     

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, במדינת החלמאים, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על הניסים הגלויים בחיינו

  1. פינגבאק: עונת מצעדי סדום | מיומנו של זקן השבט

  2. פינגבאק: האסונות של תקופת בין המצרים | מיומנו של זקן השבט

  3. פינגבאק: התעוררות האנוסים | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s