שחף פילוביץ, ארבע שנים לפטירתו

ביום שישי מלאו ארבע שנים לפטירתו של שחף פילוביץ' (משולם מאיר) /יט בשבט תשע"ה (08.02.15)/ – ענק התקשורת, ענק ברוח אהבת העם והארץ. הוא כחמש עשרה שנה הוביל מאבק נגד האליטות שהתמקמו בצמתים מרכזיות של המערכת השלטונית והרסו כל חלקה טובה במדינתנו, הוא נלחם נגד פעילות השירותים החשאיים הזרים בישראל והקרן לישראל החדשה שהם הקימו. פעילותו העיקרית הייתה באתר רוטרנט משנת 2002 – התקופה החשוכה במדינתנו, אחרי הסכמי אוסלו והבאת אלפי רוצחים מקצועיים מטוניס ארצה.

אישית לא הכרתי אותו, אף פעם לא נפגשנו. לפני יותר מעשר שנים (כתבתי אז ב- NFC – היום NEWS1 ) קבלתי ממנו מייל, בו הוא הציע לחקור מעשייה של הקרן החדשה ושלח לא מעט קישורים על הנושא. כשנכנסתי לסיפור הייתי בהלם – לא הבנתי איך המדינה הזו עוד קיימת. במשך השנים הוא שלח לי כמה פעמים חומר על נושאים אחרים. הקשר היה רק בהתכתבות.

מגיש הספד לשחף פילוביץ באזכרה אחרי מותו  – לא יכול לתאר לעצמי הספד טוב ומרגש יותר (כמו שהוא פורסם בזמנו באתר KR8 ):

"שחף פילוביץ היקר שלנו,

האפלה אף פעם לא תוכל לכבות את האור בעוד שהאור תמיד ינצח את האפלה.
ידידי היקר, נפש אהובה ואישיות מדהימה. 

אתה היית הנר החלוץ שהאיר לנו את האפלה, אור רב עוצמה, עקשן ואיתן. 
נֵר לְאֶחָד נֵר לְמֵאָה היית, ובעקבותיך באו נרות אחרים שהדליקו את האפלה ושפכו אור על המציאות.

כמה ששמך הפרטי, מאיר, העיד על מהותך. אור מזוקק של חוכמה, טוב לב ויושר שהאיר את עינינו.

לפני כעשור התוודעתי לפועלך, אז היית חלוץ פורץ דרך , על גבול הקונספירטור. כך הרי נראית מציאות שהושתקה משך שנים על ידי השקר הגדול…. קונספירטיבית על גבול הבלתי הגיונית…

…. שחף, אתה אבדה כבדה לעם ישראל, לארץ ישראל ולכל יהודי ישר באשר הוא. בי נשבעתי, אני ואחרים, דור ההמשך, נמשיך להלחם על הפצת האמת, על מורשתך, עד שההונאה תמוגר והאור יפיץ כל פינה אפלה בארצנו הקטנטונת…."

כדוגמה לפרסומים של שחף פילוביץ מציג מספר הודעות שלו באשכול של רוטרנט סקופים מתאריך 29.09.10 המתייחסים לנושאים שונים, בצילומי מסך כמובן, עם קישור בסוף. אשתדל להתמקד בתנועת הטרור האנרכיסטית ועוד בכמה נושאים מעניינים אחרים. הכל מופיע בכתבת פתיחה ובתגובות, רק אשנה קצת את הסדר, כדי לרכז את הנושאים

עוד קטע מעניין על התייחסות קציני צבא בכירים להשתוללות כנופיות האנרכיסטים:

יש עוד דברים מעניינים באשכול, הקישור:

http://rotter.net/forum/gil/20196.shtml

אותו הנושא:

אנרכיסטים מבעירים את השטח

פורסם ב- 11 בינואר 2011

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

6 תגובות על שחף פילוביץ, ארבע שנים לפטירתו

 1. drshafli הגיב:

  הוא אשר טענתי כל ימי: יש אלמנטים עוינים בתוך האוכלוסייה ה"יהודית" שבישראל. הם זוכים לתמיכה, עידוד ומימון-כבד ע"י אנטישמים זדוניים בחו"ל. קשה לאתר רעל חריף, כשהוא מצופה בשוקולד ומוחדר למרכזי כוח ושליטה חברתיים ופוליטיים. הבעיה היא שהאנשים חלקלקים וחמקמקים, בלי יכולת להיתפס. מפעיליהם דואגים לצייד אותם בכל הדרוש למילוט מעונש…
  גם כאשר הם נתפסים – יש במערכת המשפטית מי שיגבה אותם, עפ"י אותם הכללים דלעיל. בתקשורת – לא מדגישים את קיומם, כי גם שם יש להם הגנה…
  בקיצור: אם חשבנו, אי-פעם, ברוב נאיביות, שמדינת ישראל תתן לנו פתרון כנגד רדיפות – איש לא טרח לחסן אותה נגד בוגדים, משוחדים, רודפי בצע ואף… אידיאולוגים נסתרים של הכחדת העם היהודי. הם מפחידים הרבה יותר מן הערבים, השונאים אותנו בגלוי ובמוצהר…!

  • drshafli הגיב:

   במילים אחרות: תולעי-מעיים טורדניות, גרועות ומסוכנות יותר מכל הכינים, הפרעושים, הפשפשים והקרציות שנטפלים ומטרידים על פני העור החיצוני…

  • zfonim הגיב:

   זו בעיית העם היהודי מאז ומתמיד: היהודים האנטישמיים – אני קורא להם המוטנטים (בעלי פגם גנטי). לדעתי קיימות שלוש קבוצות שונאי ישראל היהודים:
   – שונאי העם היהודי ומדינתו בנפש – זה נהפך אצלם לאובססיה – לאנשים האלה אין תקנה – הם אויב גדול יותר ומסוכן יותר משכנינו הערבים.
   – משתפי פעולה עם האויב או בעלי בריתם בעד בצע הכסף או טובות הנאה אחרות. לקבוצה הזו אפשר לשייך את עובדי הקרן החדשה וארגוני הלוויין שלה, אמנים, עובדי מוסדות להשכלה גבוהה המקבלים "צ'ופרים" משמעותיים בעד פעילותם האנטי ישראלית. שייכות לקבוצה הזו היא זמנית. חלק מהם במשך הזמן, כדי להקל על מצפונם, מנסים להזדהות יותר ויותר עם מעשיהם ובסופו של דבר יהיה אפשר לשייך אותם לקבוצה הראשונה. האחרים מתחילים להבין את חומרת מעשיהם ובסופו של דבר מתנתקים מהפעילות העוינת.
   – שטופי המוח של התקשורת או הסביבה הקרובה להם – אנשים רגילים שעברו את המערכת החינוך הישראלית, המובלת ע"י השמאל הקיצוני וארגוני הקרן החדשה או "המכון הישראלי לדמוקרטיה", מכורים לתקשורת ישראלית הנמצאת בשליטת השמאל הקיצוני ואותם ארגונים אנטי ישראליים, ויותר גרוע מזה – מאמינים לכל דבר ששודר בטלוויזיה או רדיו או הודפסו בעיתון. .

   • drshafli הגיב:

    לקרוא להם "מוטאנטים" – משמעו: ללמד עליהם סנגוריה. כאשר מדברים על "מוטאנט" מתכוונים ליצור שלם, לבריה שלמה ואורגניזם שלם שעבר שיחנוי על הקוד הגנטי שלו.
    כאן מדובר בקבוצת-תאים, ברקמה מתוך האורגניזם, שעוברת "שינוי ממאיר". כך הופך תא מקורי יקר, חיוני וחביב, לתא ממאיר, סרטני, שמפסיק לתפקד בתפקידי תא המוצא המקורי שלו וכל עניינו רק להתרבות ע"י הכפלה והתחלקות, תוך שליחת גרורות לתוך רקמות מקוריות ובריאות… זהו ההסבר לסרטן בגוף האומה, הנקרא "שמאל", "קרן לישראל חדשה", "בצלם", "רופאים למען זכויות-אדם" ועוד כהנה וכהנה, שמות מפוברקים ומיופים למטרת הסוואה של הכוונה המקורית: להחליף את עם ישראל במאסה אנושית אחרת…
    ההבחנה בין מוטאנט לממאיר, חשובה ביותר לגבי אופן הטיפול. תסמונת-דאון, למשל, היא מוטאציה. גם תסמונות גנטיות אחרות הן מוטאציות. במוטאציה אין אפשרות לטפל. הנאצים, ימ"ש, השמידו את המוטאנטים ובעלי דפורמציות גנטיות, ערכו בהם נסיונות "רפואיים" אכזריים – עפ"י מירב הסאדיזם.
    לעומת זאת, בתופעות ממאירות אי אפשר לנהוד ב"שב ואל תעשה"… חייבים לטפל, גם אם אין וודאות לגבי הצלחת הטיפול (הפרוגנוזה): כריתת אבר נגוע, סילוק בלוטות לימפה אזוריות, (שלתוכן ובאמצעותן יתפשטו תאים ממאירים אל שאר הגוף), כמותראפיה (גם כשהיא מסוכנת לתאים בריאים) והקרנות… הטיפולים אינם נעימים, אף כואבים – אבל, אין ברירה!
    האנלוגיה ברורה! מצדי – יחקרו אותי השב"כ על הסתה (= הס-אתה!) מרומזת… אם רוצים שכל הגוף ימשיך להתקיים ולחיות – חייבים לבער מתוכו את התאים הממאירים. "להבדיל מ"מוטאנטים" שאינם אלא פגמים אומללים…).

 2. פינגבאק: אנרכיסטים עליך ישראל | מיומנו של זקן השבט

 3. פינגבאק: שחף פילוביץ, חמש שנים לפטירתו | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s