מתחזים במשרד המשפטים

חשוב לדעת

ח' באדר א ע"ט

תתארו לעצמכם מה היה קורה לו נשיאת בית המשפט העליון הייתה עוברת בסתר על החלטות השופטים, אחרי נתינת פסקי הדין ופרסומם, משנה אותם לפי ראות עיניה ומשאירה אותם בתור "פסקי הדין הסופיים" – הסיפור כנראה היה גורם לצונאמי משפטי בסדר גודל עולמי כזיוף החלטות השופטים. ואם זה קורה ברמת שפיטה נמוכה יותר – זה לגיטימי?

מערכת המשפטית היא אחת מהחשובות בחברה האנושית – אם היא מתפקדת כמערכת צדק לפי חוקי המדינה בה היא קיימת – אז גם המדינה ומוסדותיה יהיו חזקים יותר ואזרחיה בטוחים יותר. אך אם בגלל חוסר ביקורת בה השחיתות פושטה באותה המערכת ואיש ישר בעיניו עושה בה – השחיתות רק תלך ותגבר ותעבור לרמות הנוכלות והפשע – וזה מה שקורה במערכת המשפט הישראלית,  שהשתלטה על כל מוסדות השלטון במדינה, לא מאפשרת שום ביקורת בתוכה ותופרת תיקים לכל אחד היכול לסכן את הקליקה השולטת בה.

הסיפור התורן במערכת המשפטית שלנו – זיוף פסק הדין בבית הדין לעררים ע"י ראש בית הדין מיכל צוק-שפיר – סיפור מעניין המראה קודם כל שעצם קיומו של בית הדין עוד לא מוכיח שקיים בו גם צדק.

בתחקיר מעניין של אמיר לוי שפורסם באתר "מידה" מסופר על כל השתלשלות העניינים. אציג מספר קטעים של התחקיר בצילומי המסך (הדגשים שלי), הקישור וגם חומר נוסף המבהיר את הסיפור כולו.

בתכוניתו בערוץ 103FM עיתונאי אראל סג"ל הציג הבטים נוספים לסיפור:

אראל סג"ל: ראש בתי הדין לעררים שינתה ללא רשות את תוכנו של פסק דין

Amir Levi

הקישור למקור של התחקיר – ממליץ מאוד לקרוא את כל הסיפור על "משרד המשפטים של מדינת החלמאים":

https://mida.org.il/2019/01/31/%D7%A2%D7%95%D7%93-%D7%A9%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%9A-%D7%99%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%9C%D7%93%D7%99/

       לסיכום הפרק:

–     פסק הדין שעסק בערעורו של המסתנן האריתריאי  זוייף: ראש בית-הדין מיכל צוק-שפיר או מישהו מטעמה נכנסו ללא רשות לקובץ של פסק-דין ושינו אותו בכמה נקודות (צילום פסק הדין באתר "מידה"), אך בעיקר נמחק שמו של המסתנן ושונה משמו המלא ל”פלוני”.  למה?

–     לדעתי די פשוט: לפי פסק הדין המסתנן היה חייב לעזוב את המדינה, אך אם מדובר ב- "פלוני" – לך תתייחס אליו. יתכן מאוד שבאיזה פעולה צדדית גברת צוק מצאה דרך להשאיר עוד מסתנן בארץ.

–     הדיין מנחם פשיטיצקי התלונן עד לדרגים הגבוהים ביותר של משרד המשפטים, כולל שרה איילת שקד על הזיוף ועל הרדיפה נגדו, מישהו הזיז אצבע?

–     נשאלת השאלה: מי היא מיכל צוק-שפיר ומי השיב את הגברת לתפקיד ראש בית הדין לערערים? קודם כל העובדות (תודה למשתתפי פורום הסקופים של רוטרנט).

מאתר משרד המשפטים:

הינה, הגענו! בשנה אחרונה גברת צוק-שפיר נעשתה שותפה מלאה בגוף הבינלאומי המציף את מדינות אירופה ואמריקה במיליוני פולשים, בעיקר ממדינות המוסלמיות, המחסל את התרבות המערב. הוא גם זרוע ביצועית  של קנוניית אחים המוסלמים ובעלי בריתם לכיבוש העולם המערבי – פעולה די מצליחה מצידם עד היום. הם הצליחו לכבוש כבר את רוב מדינות מערב אירופה והיד נטויה.

בישראל קיים ארגון העוסק בפעולות דומות  – הקרן לישראל החדשה שהוקמה ע"י שרותים החשאיים של מדינות זרות כדי להרוס כל דבר הקשור לאופייה היהודי של המדינה ועצמאותה.  אחת הפעולות המוצלחות של הקרן הייתה בהשתלטותה על המערכת המשפטית והכנסה לתוכה את משרתיה. התוצאה: פרקליטות המדינה ומחלקת הבג"צים שורצות באנשי הקרן.

גם גברת צוק-שפיר (לפי אתר משרד המשפטים) לפני המינוי כראש בית הדין לערערים עבדה בתור פרקליטה בכירה במחלקת הבג"צים (אומר משהו?). במיניה של צוק- שפיר לתפקיד ראשת בתי הדין לעררים הקרן החדשה הכניסה כלב שמירה משלה  למקום הרגיש ביותר של מערכת הגנת מדינה היהודית, בתור הסוס הטרויאני. היא הייתה אמורה לבצע החלטות ממשלת ישראל לעצירת פלישת מסתננים מוסלמים מארצות קרובות ורחוקות. מה היא עשתה למעשה?

מי הביא את גברת צוק-שפיר לתפקידה הנוכחי? על המינוי החליטה שרת המשפטים איילת שקד, אחרי המלצת ועדה בראשות אמי פלמור, מנכ”לית המשרד. אמי פלמור הייתה מנכ"לית המשרד בתקופת כהונתה של ציפי לבני (משרתת נאמנה של ממשל אובמה, הקרן החדשה, ג'יי סטריט ושונאי ישראל אחרים) ושרת שקד השאירה אותה באותו התפקיד. עוד דבר מעניין: המינוי נעשה באוגוסט 2017 – בתקופת שיא המאבק לגרוש המסתננים כדי לסתום את הדרך המשפטית לגרוש שאיילת שקד הייתה אחת ממוביליו.

בתפקידה הנוכחי גברת צוק-שפיר נמצאת בניגוד עניינים  מובהק: בתור חברה בארגון בינלאומי להגירה היא מעודדת אותה, בתור ראשת בית הדין לערערים במשרד המשפטים של מדינת ישראל לפי החלטות ממשלתה היא חייבת להפסיק את ההסתננות. התנהגותה בסיפור, רדיפת הדיין שהחליט בסמכותו המלאה את מה שהחליט וזיופו של פסק הדין – הוכחה מצויינת של כיוון פעולתה. אך משרד המשפטים הוא משרד גדול בניהולה של שרת המשפטים איילת שקד. מה עשתה שרת המשפטים בנדון?

       תיפקודה של איילת שקד בשערוריה הזו.

המצב הנוכחי: דיין פשיטיצקי הוצא למעשה מהתפקיד, הושמץ, הושפל – ואף אחד לא קם להגנתו, אף שהוא התלונן גם לשרת המשפטים איילת שקד שאפילו לא נכנסה לעובי הקורה. מהתחקיר:

"… בסרטון שהגיע לידי ‘מידה’ מתוך חוג בית של ‘הבית היהודי’ שנערך במודיעין בחודש אוקטובר, נשמעת השרה שקד אומרת בהקשר לפסק-הדין כי “אריתריאה אינה מדינה ברת החזרה”. כאשר אחד מהמשתתפים באירוע מזכיר לה כי בדיוק בנקודה הזו פשיטיצקי קבע כי מדובר בהנחה שגויה, ענתה שקד: “אני לא רוצה לדבר ספציפית על פסק-הדין הזה כי יש שם איזה סיפור עם הדיין”. מכאן אנו למדים שככל הנראה היו גורמים שתדרכו את שקד נגד פשיטיצקי, ובכך לא רק ניצחו את הדיין הלאומי, אלא גם הובילו את השרה לדחות את תוכן פסק הדין…"

הסרטון שצולם במודיעין ב- 16.10.18 :

איילת שקד: "יש איזה סיפור עם הדיין הזה"

מידה

 

איני משפטן, אין לי ידע בתהליכים משפטיים, אך אי הסכמת שרת המשפטים עם התוכן של פסק הדין יכולה להיות סיבה מוצדקת לזיופו? לזייפנים לא מגיע עונש? כל הדיבורים של שרת המשפטים בעד גרוש המסתננים הם דיבורי סרק?

איילת שקד לא עשתה כלום כדי לתמוך בדיין פשיטיצקי שהחליט שאין שום מניעה להחזרתם של אריתריאים הביתה. אולי היא מסכימה בשתיקה עם ציפי לבני:

     המתחזים

הם אמורים להיות עובדי מערכת הצדק – משרד המשפטים אחד הגדולים במנגנון הממשלתי בישראל, כנראה ללא שום הצדקה. אם נשווה את סדר גודל יחסי של כוח האדם בו לכמות העובדים במנגנון ממשלתי כולו, נגיע ליחס הקרוב למדינות טוטליטריות של מזרח אירופה או גרמניה הנאצית באמצע המאה שעברה. המשרד עוסק בתחומים שונים ויש בו כנראה עובדים רבים ומסורים המבצעים את מלכתם נאמנה כדי לתמוך בביצוע מדיניות הממשלתית. אך יש תחומים שלמים שעוסקים ימים ולילות בטרפוד מדיניות הממשלתית אף שהם ס"כ פקידים של ממשלת ישראל. הם נלחמים בה בכל האמצעים העומדים לרשותם, כולל תפירת התיקים לנבחרי הציבור. דוגמה מצויינת: רדיפה רבת שנים של ראש הממשלה בנימין נתניהו ומשפחתו

לפי נתוני הכתבה במשרד המשפטים עובדים כ- 1.7% של כל המועסקים במנגנון הממשלתי.

הקישור:

https://mida.org.il/2016/07/19/%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%A4%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%A8-%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%91%D7%95/

אותו הנושא:

המסתננים: שאלות שאין עליהן תשובות.

Posted on 17 בפברואר 2014

היהודים האנטישמיים – סכנה קיומית לעמנו

פורסם 20.01.2016

מצאתם טעות בכתבה? כתבו בבקשה בתגובה – הכל יתפרסם

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, צדק, חוק ומשפט, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על מתחזים במשרד המשפטים

  1. ג הגיב:

    מטריד מאוד, תודה על הסיכום

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s