דף קרבי

לא זוכר איך הגיע אלי צילום הדף הקרבי של מפקד החטיבה מלפני יותר משישים שנה. אתה קורא ומקבל הלם: איזה תהום בין הדף הזה ודפי המפקד של עשרים השנים האחרונות. מדינה קטנה, שמונה שנים אחרי הקמתה. מעטים מול רבים – ואיזה מוטיבציה הייתה למפקדים וחיילים!

למה הפכו את צה"ל "גנרלים של אוסלו": ברק, ליפקין-שחק, מופז, יעלון, חלוץ, אשכנזי, גנץ, איזנקוט – גנרלים כושלים, שטופי המוח שהרסו את צה"ל, לא רצו לחשוב אפילו על הניצחון – הם כל הזמן דאגו ל"הרגעת" האויב. כעת הם מנסים "לכבוש" את ישראל כדי לסרס אותה עד ליסוד.

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

5 תגובות על דף קרבי

 1. רותי איזיקוביץ הגיב:

  אם מישהו חשב שהרמטכ"ל הנוכחי אביב כוכבי הוא משהו אחר, הוא לא מודע לעובדה שהוא חניך מצטיין של התא"ל שביצע הפיכה שקטה בצבא, לפני כעשרים שנים. תא"ל שמעון נוה שהפך בחוצפה ללא גבולות את הצבא ללא צבא.
  הנה קטע קצר על הפיכה צבאית:
  "אם התקרנפות, אם אטימות מוחין שנגרמה עקב שירות ממושך בצבא, בצעו קודקודים ופסיכולוגים, זמן קצר אחרי אוסלו, תפנית דרמטית שנכון יהיה לכנותה הפיכה צבאית. הם הפכו את הצבא ל'צבא אחר' כהגדרתם, צבא שלאמיתו של דבר בא להגשים מטרות פוליטיות הנטועות באידיאולוגיה פוסט-מודרנית ופוסט ציונית. ב"התנתקות" באה ההפיכה הצבאית לכדי מימוש סופי…. לקראת הגירוש בצבצו אמרות לצורך שטיפת המוח, כגון, "אין איש יודע מהי האמת", והפציע ה"אחר" במקום אויב". ( http://www.mentalpreparation.org/BRPortal/br/P102.jsp?arc=10214)
  גנרל לגנרל הביע אומר, וזאת התוצאה. הסטוריון העתיד ימות מצחוק. אנחנו עלולים למות בגלל צבא המיגננה שביטל את הרצון לנצח את האויב.

  • drshafli הגיב:

   הרי זה רק בגלל הגרורות הממאירות, הנשלחות אל תוך צה"ל ע"י הארגונים הזדונו-הרסניים, כגון "הקרן לישראל חדשה"… גם צה"ל נגוע, אחרי האקדמיה, בית המשפט, התקשורת והכנסת… יש "חפרפרות" בכל מקום, שמטרתן להרוס, לפורר ולרסק, את כל מה שהיה פעם בגדר "יהדות", "ציונות", "פטריוטיזם" ושאר ערכים "אנכרוניסטיים" לדעתם ולטעמם…
   בממאירויות – מטפלים באמצעים דראסטיים של השמדה, כגון: כימותראפיה והקרנות רדיואקטיביות…עד שלא יבוער ולא יושמד התא הממאיר האחרון – מחוייבת מלחמת חורמה. הארגונים הממאירים הם "עמלק" לכל דבר ועניין. מצווה גדולה להשמידם ולהכחידם. פשוטו כפשוטו, חד-משמע!
   עלינו להילחם (ממש! בכל האמצעים, לא רק ה"חוקיים-אלגנטיים" ולא ב"פוליטליקלי קורקט") – בכל מי שגמר אומר לכלותנו.
   וזה…ממש…כך…!!!

 2. גדעון ארליך הגיב:

  הספר "למד לקלוע" בהוצאת צה"ל מהדורת תשי"ח, נמצא אי שם בין ספרי. המוטו בראש הספר הוא "למד לקלוע בעת שלום – ירה והרוג בעת מלחמה".
  הוא נכתב בתקופה קדומה שבא ראו בחיוב פעילות לקיומנו, אפילו כשהיא מנוגדת לרצון הערבים והעולם הנאור.
  כיום בכמה יחידות מאמנים חיילים להחטיא, ע"י הצבת מטרות-דמות של רגליים בלבד. כבר נהרגו חיילים בגלל זה.

  • רותי איזיקוביץ הגיב:

   קשה לדרוש מילדים בני 18 שהתחנכו אצל רבני "ישראל היא ראשית צמיחת גאולתנו" , שיסרבו להתגייס לצבא המיגננה. רבניהם ניזונים מכספי מדינה תמורת משלוחי הצעירים עם המוטיבציה הפטריוטית, והם משלמים בחייהם על הפיכת הצבא ל ראשית שינוי תבוא רק אם הכיפות הסרוגות יסרבו להתגייס לצבא שקציניו המטומטמים מלמדים אותם ש"יעם ישראל הוא ככל העמים ולא עם בחירה"; מלמדים אותם ש"איש אינו יודע מהי האמת", וצה"ל הוא צבא מוסרי שאין לו אויב אלא "עמית" ואים מלחמת השמד אלא "סכסוך" ויש עם "פלסטיני" עם זכויות, ועוד סירוסים ממין זה.קשה לדרוש מהילדים אבל אם רוצים מהפכה, חייבים לדרוש מהוריהם לשנות את המוח וכן מהרבנים. נאמר בפירוש: ילדיכם הם בשר תותחים לגנרלים חסרי כישרון, חסרי מוסר וחסרי אומץ.

 3. רותי איזיקוביץ הגיב:

  השלמה למשפט- הפיכת הצבא לצֶבֶר חיילי שוקולד.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s