עונת מצעדי סדום

Sodom Parade Season 

שתי ערים היו באותו המרחב הגאוגרפי ובערך באותה התקופה – סדום וירושלים. סדום וכל מה שהיה בה הושמדה ע"י בורא העולם – על הסיבות נכתב לא מעט, גם בתורה. את ירושלים בורא העולם הפך ל"אור לגויים" – אפשר להגיד שגם היום העיר היא הבירה הרוחנית של שלוש הדתות המונותאיסטיות. אך זה לא הכל. כאשר בני ישראל בחטאיהם הפכו את ירושלים לסדום – היא הוחרבה ותושביה נרצחו או הוגלו… תהילים, ע"ט, ג:

הכל ידוע, כתוב בתורה, אצל הנביאים, בספר תהילים – על כל חטא בא העונש.

חורבן בית המקדש השני וירושלים

גם כעת מדינות אירופה המערבית ואמריקה שבמשך עשרות השנים האחרונות במובנים רבים דומות סדום, נמצאות תחת המתקפה של הפולשים המוסלמים – ואיך הסיפור יסתיים אי אפשר לדעת. כבר כעת היבשת המערבית של אירופה דומה יותר ליבשת זומבים – עמים ומדינות נמצאים שם במצב של מוות קליני, אף שנדמה להם שהם עוד קיימים ומסוגלים להחליט על גורלם. הם מזמן כבר עברו את נקודת אל-חזור. במצב כזה נמצאות שבדיה, בלגיה, בריטניה, צרפת, הולנד, ספרד וכנראה עוד כמה מדינות.

איך זה קורה? פשוט: שטף פולשים, בעלי מנטליות של טורפים, שנשלחו לכבוש את היבשת, לקחת לעצמם את הנשים (הם ראו מרחוק שהגברים לא היו מוכנים להגן עליהן) וליצור דור חדש של בני המקום לפי תורת האסלאם, שלא יהיה שום קשר בינו ובין האלה שחיו שם קודם… כמו שאמרו חכמינו ז"ל: אם אלוהים רוצה, אפילו מטאטא יורה.

האסלאם ישלוט בעולם

זה יכול לקראת גם אצלנו, אם סממני חברת סדום ילכו ויתפשטו, כבר קבלנו עונש: התגשמות הנבואה, בעייתית מאוד לעמינו – צילום מסך מכתבה "הניסים הגלויים בחיינו"

כל זה קרה – כעונש על חטאינו: על אי אמונה בבורא העולם, על בגידה בדת ישראל ובארץ ישראל – וכנראה לא הולך להסתיים בתקופה הקרובה.

ועוד: כמאה אלף פולשים מוסלמים שהגיעו מאפריקה הפכו את חייהם של יהודים רבים בארץ לגיהינום.

דוגמאות מהשנים האחרונות: שני צילומים ממצעדי אנשי סדום

gay photoreport.co.il

מקור הצילום לא ידוע

זה לא רק מצעדים. אלא גם פרובוקציות כדי לגרום לעונש ליהודי המדינה. אם נעבור על זה בשתיקה – כולנו נהיה שותפים לפשע. כל אחד שלא יגנה, לא יודיע בקול רם וצלול שאין לו חלק במעשים האלה יהיה יעד לעונש – "כל ישראל ערבים זה לזה". חשוב גם לדעת שבתקופתנו תגובה יכולה להיות מהירה מאוד.

שריבון העולמים ייסלח לנו על חטאינו!

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, במדינת החלמאים, כללי, מה יהיה?, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

5 תגובות על עונת מצעדי סדום

 1. drshafli הגיב:

  מצעד-הערווה, כפי שאני קורא לו, נועד לקנטר, להקניט, לצער ולהכאיב בחסות בית-המשחט והבגצו"ץ, בעזרת המשטרע ובגיבוי חוק-החוקן… על מה ה"גאווה"? על האנומליה? על הפרברסיה? על העיוות והסטיה מדרך הטבע???

  אם לא מצליחים שונאינו מן האספסוף והערברב שבקרבנו, לתלוש בדרך פיזית-כוחנית, חלקי ארץ שהם שלנו ולהעניקם ל"לא-עם" – הם מנסים את הדרך המטאפיזית: ""כי את כל התעבת האל, עשו אנשי הארץ אשר לפניכם – ותטמא הארץ… ולא תקיא הארץ אתכם, בטמאכם אתה, כאשר קאה את הגוי אשר לפניכם"… (ויקרא, אחרי-מות, י"ח 27-28). למזלנו, מסייע הוואקף שלא לאפשר עליה המונית-גורפת להר הבית… שאלמלא כן – היו הלהט"ב דורשים לקיים על רחבת ההר הקדוש את מצעדם המטונף, המגואל בצואה גשמית ורוחנית…
  "הם קנאוני בלא-אל" … "לא-אל" משהו בזוי מפסל ותמונה האמורים בעשרת הדברות. כביכול משהו "מופשט": קרי: "אלוהי-הדמוקרטיה". בפולחן האווילי הזה, תוכלו לשמוע כל מיני ידוענים ומפורסמים, האומרים שמונה פעמים את המילה: "דמוקרטיה", במשפט בן חמש מילים… שברוב צביעות ושקרנות כפייתית מעטירים את המדינה כ"יהודית דמוקרטית", עושים האלהה ל"דמוקרטית" וביזוי ל"יהודית", בו-זמנית… ואוי למי שינסה "הדתה", רחמנא-ליצלן…
  אבל אשמים אנחנו…!!!
  במקביל, צריך היה לארגן מצעד-מחאה של משפחות שפויות: אבא + אמא + ילד/ים. מצעד של: "אנחנו התקינים, אנחנו הבריאים, אנחנו הראויים, אנחנו אבני-הבניין של החברה, של העם!". אבל, במקום להוקיע ולבייש משפחות של "אבא + אבא + כלב", "אמא + אמא + חתולה", "אבא + אבא + פונדקאית", "אמא + אמא + בנק הזרע" וכיו"ב – מעדיפים לשבת בשקט, ב"כוננות-ספיגה", מול מגמה מרושעת להפוך אותנו לחריגים/פסולים ואת הלהט"ב לאידיאליים/ראויים…!
  כמו האימפריה הרומית, שהתנוונה, שקעה ותפוררה תוך "נדידת-העמים" לתוכה (ושבטים פרימיטיביים חסרי-תרבות מאסיה) – כך אירופה של היום, המתנוונת אגב טיפוח של להט"ב, מותקפת בשבטי אפריקאים נבערים ומוסלמים פונדמנטליסטיים, שמסתננים, חודרים ופורצים לתוכה. אירופה כבר מלכדה את עצמה ב"פלורליזם", ב"הכלה", ב"ליברליזם" ובשאר איזמים אידיאולוגיים מסולפים, המנוגדים לכלל הבסיסי, הראשוני והעיקרי של הקיום הפיזי… גם כאן מסרבים ללמוד את משנתו של רבי עקיבא ("הדתה"???): "חייך קודמין". מדינת העם היהודי מאויימת בכליון ושקיעה מול מוסלמים צמאי-דם החיים על חרבם וסכינם ("דין מוחמד בסיף" – זוכרים?), רק בגלל כל ה"ערכים" המיובאים מאירופה המתנוונת, מתפוררת, שוקעת ונעלמת… האווילים, המנהלים את המדינה, הפיקו את כל לקחי השואה – לטובת השונאים…
  כבר אין לנו ראש ולא פרצוף: רק פורונקל ענקי על הכתפיים…

 2. סופר-ציוני הגיב:

  מפחיד. אני חרד למחיר שכולנו עלולים לשלם על ההדרדרות הזאת בעם ישראל. על תרבות הכפירה ששוברת שיאים. על שמקום להיות "ממלכת כוהנים וגוי קדוש" הפכנו למרכז עולמי לכל הסוטים שבעולם. אני מפחד. הכתוב אומר:
  "וכשלו איש (בעוון) באחיו". בני ישראל יוצאים למלחמה בעי , אחרי כבוש יריחו בדרך נס, ונגפים לפני יושבי העי.
  יהושע נכנס ללחץ. הוא לא מבין איך זה קרה נגד אוייב חלש יחסית. יהושע זועק כלפי שמיא:-
  " ז וַיֹּאמֶר יְהוֹשֻׁעַ אֲהָהּ אֲדֹנָי יְהוִה לָמָה הֵעֲבַרְתָּ הַעֲבִיר אֶת-הָעָם הַזֶּה אֶת-הַיַּרְדֵּן לָתֵת אֹתָנוּ בְּיַד הָאֱמֹרִי לְהַאֲבִידֵנוּ וְלוּ הוֹאַלְנוּ וַנֵּשֶׁב בְּעֵבֶר הַיַּרְדֵּן. ח בִּי אֲדֹנָי מָה אֹמַר אַחֲרֵי אֲשֶׁר הָפַךְ יִשְׂרָאֵל עֹרֶף לִפְנֵי אֹיְבָיו. ט וְיִשְׁמְעוּ הַכְּנַעֲנִי וְכֹל יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ וְנָסַבּוּ עָלֵינוּ וְהִכְרִיתוּ אֶת-שְׁמֵנוּ מִן-הָאָרֶץ וּמַה-תַּעֲשֵׂה לְשִׁמְךָ הַגָּדוֹל ?!"

  יהושע לא מבין מדוע באה על עם ישראל המכה הזאת. ועל שאלה זאת הקב"ה משיב לו:
  " יא חָטָא יִשְׂרָאֵל וְגַם עָבְרוּ אֶת-בְּרִיתִי אֲשֶׁר צִוִּיתִי אוֹתָם וְגַם לָקְחוּ מִן-הַחֵרֶם וְגַם גָּנְבוּ וְגַם כִּחֲשׁוּ וְגַם שָׂמוּ בִכְלֵיהֶם. יב וְלֹא יֻכְלוּ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל לָקוּם לִפְנֵי אֹיְבֵיהֶם עֹרֶף יִפְנוּ לִפְנֵי אֹיְבֵיהֶם כִּי הָיוּ לְחֵרֶם לֹא אוֹסִיף לִהְיוֹת עִמָּכֶם אִם-לֹא תַשְׁמִידוּ הַחֵרֶם מִקִּרְבְּכֶם."

  וכשיהושע עורך את החקירה שלו על פי האורים והתומים מתברר כי איש אחד בלבד חטא:
  עכן בן כרמי, אבל כל העדה משלמת את המחיר.

  ולכן, אני מפחד.
  אף אחד לא יודע להעריך משקל של חטא אחד לעומת חטא אחר, אבל התחושות שלי אומרות, שמצבנו כיום עם כל גל הכפירה והסטיה הזה – פחות טוב , בלשון המעטה, ממצבו של עם ישראל לאחר המעל של עכן בן כרמי, היחיד.
  על חטא היחיד אומר הקב"ה: …לֹא אוֹסִיף לִהְיוֹת עִמָּכֶם אִם-לֹא תַשְׁמִידוּ הַחֵרֶם מִקִּרְבְּכֶם.

  ואנחנו, היום, מה עלינו לעשות ?!
  האם עלינו להוסיף ולהחריש ?! האם אדישות יראי ה' למתחולל בקרבנו, כיום , לא תהפוך גם אותנו לאשמים ?!

 3. zfonim הגיב:

  כבר כעת אנו משלמים על חטאינו: עצם קיומו של "העם הפלסטיני" הוא העונש שקבלנו עוד לפני יובל שנים על התנהגותנו אז, המסתננים מאפריקה – עונש נוסף, אך באמת הכי מפחיד – העונש הצפוי. לכן בקשתי: תתנתקו מהאחראים למצב ותגנו את התופעה – זה מה שאנו כרגע יכולים לעשות. נקווה שבורא העולם ייסלח לנו.

 4. פרופ' אלישע האס הגיב:

  הגיע הזמן לומר לכל המתגוללים שחובתם להתמודד עם דעות ולא להגביל אמירתן.
  המצעדים שרבים בהם הזרים הבאים לרמוס את המשפחה כאן במקום בארצם, הם שליחי או מוזמני דרך נוספת במאמץ להחריב את המדינה היהודית, הרב פרץ ,אל תירא ועל תחת, את האמת צריך לומר. חוזק ואמץ.

 5. גדעון ארליך הגיב:

  משהו להפצה שראיתי , נראה לי שראוי להפיץ הלאה, מעביר ביקורת בצורה פשוטה וקליטה
  כְּשֶׁכִירוּרְג מַדְבִּיק כַּרְבֹּלֶת
  לִגְבֶרֶת שֶׁמַּרְגִּישָׁה תַּרְנְגֹלֶת
  הִיא נִשְׁאֶרֶת גְּבֶרֶת
  גַּם אִם יַדְבִּיק אֵיזֶה אֵבֶר
  לִגְבֶרֶת שֶׁמַּרְגִּישָׁה שֶׁהִיא גֶּבֶר
  הִיא נִשְׁאֶרֶת גְּבֶרֶת!
  פַּעַם בְּקֹשִׁי שָׁמַעְנוּ שֶׁיֵּשׁ סוֹטֶה
  כָּזֶה עִם לֵב טוֹעֶה לְאָן שֶׁנּוֹטֶה
  הַיּוֹם מִבֹּקֶר עַד עֶרֶב הַכֹּל לָהָטָ"ב
  שֶׁמֻּכְרָחִים לוֹמַר שֶׁזֶּה הַמּוּטָב.
  וּמִי שֶׁקּוֹרֵא לְזֶה טַהְבָּ"ל
  מַכְרִיחִים לוֹמַר שֶׁהוּא אַהְבָּל.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s