פולין והמשבר באיחוד האירופאי

Poland crisis in the European Union

מהסדרה: האמת על המשבר של חוק השואה הפולני

       האיחוד האירופאי והפלישה המוסלמית

לפני כחודשיים פרסמתי כתבה "השואה: עובדות היסטוריות" – על העובדות הבסיסיות של התרחשויות מלפני כשבעים – שמונים שנה של רצח שישה מיליון מבני עמינו במלחמת העולם השנייה שהסתיימה בשנת 1945 . בשנים שעברו אחרי המלחמה  העולם השתנה, גם היבשת, שהייתה פעם מרכז העולם התרבותי, הפכה ברובה ליבשת הזומבים: עמים שגזלו מהם את מדינתם, את תרבותם, את האופי הלאימי שלהם, הכניסו לשטחם עשרות מיליוני פולשים אסלאמיים והפכו את המדינות שלהם לחממת גידול האימפריה האסלאמית החדשה, בה לא יהיה מקום לאירופאים המקוריים. הכל בזכות האיחוד האירופאי שהוקם כאילו במטרה לחזק את מדינות היבשת: פיתוח תעשיה, מסחר, מדע. התנאי היה: וויתור על העצמאות המדינית, מחיקת הגבולות, חופש המעבר ובחירת מקום המגורים – בקיצור ניתוקו של האדם משורשיו.

הניסוי הראשון של אותו הרעיון היה בשנות השלושים במאה שעברה בברית המועצות – מדינה חקלאית ברובה אז: מיליוני עובדי אדמה, שלכל אחד מהם היה משק קטן, החזיקו על כתפיהם את כל המנגנון המפלגתי הענק, את שרותי הביטחון, את הצבא האדום, את תושבי הערים – ואז בא הרעיון הגאוני: לאחד את המשקים הקטנים הלא יעילים למשקים גדולים, חצי תעשייתיים שכל הכנסתם תהיה הכנסה של המדינה (קריא: המפלגה)  – "הקולחוזים" (משקים משותפים) – לקח שנתיים להגשים את הרעיון, מיליוני מתנגדים חוסלו או נשלחו לסיביר (מחוזות מזרחיים של המדינה), והתחיל רעב גדול בארץ: חקלאים הפסיקו לעבוד, מיליוני אנשים מתו.

באירופה זה היה אחרת: במקום האוכלוסייה המקורית הגיעו מיליוני פולשים מוסלמים….

מציג קטע מהכתבה שפורסמה באתר מכון הייטסטון (Gatestone Institute) בה מתוארים החיים בבירת בלגיה בריסל, כדי להכיר ולהבין לאן צועדת "בירת האיחוד האירופאי":

צילום התפרעויות של מוסלמים בבריסל:

לא נכנס לפרטים – הכל היה ממש נגד עינינו. מי שבכל זאת רוצה להיזכר בסיפור כולו מוזמן לקרוא את הספר: "המוות המוזר של אירופה"

       המערכות המשפטיות במדינות האיחוד – זרוע שליטה של מוסדות הכיבוש האסלאמי. 

היום האיחוד האירופאי צועד יד ביד עם ארגוני הג'יהאדיסטים האסלאמיים לחיסול העצמי של מדינות מערב היבשת, הם הפעילו את מערכות אכיפת החוק נגד המתנגדים לשיטפון האסלאמי: נגד מריא לה פן בצרפת, נגד חירט ווילדרס ((Geert Wilders בהולנד ואחרים.

האיחוד, בשיא משבר ההגירה בשנת 2015, כאשר גל המסתננים הגדול שתף את היבשת, קבע מכסות "פליטים" עבור חברות הארגון, אך הונגריה, פולין ומדינות אחרות סרבו להישמע לתכתיביו, מוסדות האיחוד ניסו לנצל את מערכות המשפטיות במדינות האלה לניטרול הממשלות אך ללא הצלחה. הפעולה הזו הראתה לכולם שמערכות המשפט של מדינות האיחוד משרתות כוחות זרים.

גם במדינות מזרח אירופה המתנגדות לפלישה האסלאמית הבינו רק ברגע המשבר שמוסדות המשפטיים בהן נפלו לידיים של מובילי ההשתלטות האסלאמית על מדינתם. התחיל מאבק בין הממשלות שנבחרו בצורה דמוקרטית למוסדות המשפטיים שבראשם בית המשפט העליון שהושתלו במדינות האלה כדי לבטל את עצמאותן. בכל מדינה המאבק קיבל צורה אחרת. נתמקד כאן בפולין לצורך הבנת הסיבות הופעת חוק השואה הפולני ומקורות המשבר בין פולין והאיחוד.

 בבחירות שנערכו בפולין בשנת 2015 ניצחה מפלגת חוק ומשפט (PiS) ברוב מוחלט בשני בתי המחוקקים ובנשיאות.  אחרי נצחונה  מפלגת חוק ומשפט התחילה להחזיר את הרשות השופטת של המדינה למרותה ולמנות שופטים נאמנים למדינתם. זה הביא לעימות חריף עם האיחוד האירופאי, שפולין חברה בו; התברר שלאיחוד האירופאי יש כללים המחייבים מדינות החברות לשמירת מערכת בתי המשפט הנאמנה לאיחוד האירופאי ולא למדינתם. כללים האלה נועדו לבטל סמכותיות של הממשלות המקומיות במדינות האיחוד. בשיא המשבר בשנת 2017 וועדה מיוחדת של האיחוד החליטה להפעיל נגד פולין סעיף 7 של החוקה האירופאית

קצת אפרט:

ביום רביעי, 20 בדצמבר 2017, נקטה הנציבות האירופית צעד נגד ממשלת פולין. בפעם הראשונה אי פעם, הוועדה הפעילה סעיף 7 (1) של האמנת  האיחוד האירופאי, מהלך זה בא לאחר שנתיים של דיאלוג בין מוסדות האיחוד וממשלה פולנית , שהתעלמה מאזהרות מנגנוני האיחוד והמשיכה בסדרת  רפורמות שנועדו להחזיר שליטת מדינת פולין על הרשות השופטת. שימו לב לקטע של החלטת הוועדה: "הוועדה הגיעה למסקנה כי קיים "סיכון ברור להפרה חמורה של שלטון החוק בפולין" (זה מזכיר לכם משהו?). הוועדה ביקשה ממשלות האיחוד להצביע במועצת האיחוד האירופאי על אישור ההחלטה. זה היה יכול בסופו של דבר להוביל להפעלת העיצומים על פולין ולהשעיית זכויות ההצבעה של פולין באיחוד האירופאי. עד היום לא הייתה שום הצבעה מסיבה נורה פשוטה: להחלטה נדרשת הצבעה פה אחד של כל המדינות החברות באיחוד האירופאי והונגריה מיד הודיעה שתטיל ווטו על כל העיצומים נגד פולין.

מציג סרטון על המשבר בין האיחוד האירופאי ופולין שפורסם באתר שנראה לי כאתר תעמולה של האיחוד, לכן בסרטון מנסים לעשות דמוניזציה לפולין (כמו שהם לא פעם עשו גם לישראל), אך חשוב להתייחס לעובדות ולא לתרגילי תעמולה. לצערי הסרטון באנגלית ולעשות בו תרגום לעברית מעל ליכולתי. מקווה שיימצא מישהו שיעשה את זה.

Poland is pushing the EU into crisis

  Vox

   

לסיכום:

–     המשבר בין פולין והאיחוד האירופאי הראה תמונה רחבה הרבה יותר: האיחוד שבתחילתו היה שוק חופשי של מדינות מערב אירופה המנצלות את הפוטנציאל האנושי ותעשיתי לקידום אינטרסים משותפים בעולם תחרותי הפך במשך הזמן לגוף הנשלט ע"י תאגידים בינלאומיים השייכים לאילי הון ממדינות רבות, אך רובו של ההון הוא הון של מדינות הנפט מהמזרח התיכון – ומי שמשלם מזמין גם את המנגינה: האיחוד בשלושים-ארבעים שנים אחרונות הפך לבובה של תנועות הג'יהאד האסלאמיות שבראשם האחים המוסלמים המקדמים את תכניותיהם של השתלטות על העולם כולו.

–     הדבר החשוב ביותר שאפשר ללמוד מהסיפור הוא השיטה השימושית לקנוניה (קונספירציה) בינלאומית של השתלטות  גופים גלויים או סמויים על מדינות עצמאיות "כאילו", מבלי שמישהו יבחין בשינוי: השתלטות של כוחות זרים על המערכת המשפטית, הוספת לה סמכויות יתר והגבלה מתמדת של סמכויות הגופים הנבחרים: בתי המחוקקים וממשלות.

–     זה נקרא אצלם "דמוקרטיה".

–     באיחוד האירופאי חברות האיחוד וויתרו בעצמן על העצמאות המוחלטת, אך במדינות רבות בעולם פתאום התחילו לדבר על "שלטון החוק", על חוקתיות החלטה זו או אחרת – לא מדובר על חוקי המדינה אלא על הכללים שהמציא איזה גוף בינלאומי שאין לו שום סמכות לעשות את זה.

–     וכאת תנסו לבדוק מה קרה בארצנו הקטנטונת בתקופה המקבילה.

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, העולם מסביבנו, צדק, חוק ומשפט, עם התגים , , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

6 תגובות על פולין והמשבר באיחוד האירופאי

 1. davidpisanti הגיב:

  יעקב,

  טוב ויפה.
  אתה כותב ומפרסם נכון.

  אני רואה שהתהליך הזה הוא דווקא חיובי.
  לדעתי, הנצרות והאירופאים יותר גרועים מהאיסלאם והערבים.
  אין לנו בעיה עם הערבים, לא בארץ ולא בעולם !! לידיעתך.

  כל זה סולל את הדרך לגאולת ישראל והעולם כולו.
  וזה מוריד מעלינו את הערבים והמערב שעמד מאחוריהם וניסו להרוג אותנו.

  עם הערבים והאיסלאם אנחנו יכולים בקלות לעשות קואליציה, ולעמוד מול הרצחנות של עשיו והגרמנים.

  בוקר טוב ישראל.

 2. zfonim הגיב:

  אתה כנראה צודק, אך זה רק במבט כללי. הכל משתנה: העולם האסלאמי הוא עולם של ג'ונגל: לשרוד בו יכול רק חזק אמיץ ולא מדינת הנמושות כמו שאנו נראים כעת – אנו לא מכבדים את עצמנו, את דת ישראל, את מסורת של אלפי השנים – הם יוכלו אותנו בלי מלח ואפילו לא יעשו "גרבץ". האסלאם הג'יהאדיסטי של היום אוכל קודם כל את המוסלמים היריבים, אך אחר כך בתאבון יוכל את כל היתר, כולל אותנו.

 3. פינגבאק: השואה והאידיוטים השימושיים | מיומנו של זקן השבט

 4. פינגבאק: השואה והאידיוטים השימושיים 2 | מיומנו של זקן השבט

 5. פינגבאק: לקראת יום הזכרון לשואה | מיומנו של זקן השבט

 6. פינגבאק: יום השואה | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s